از هیچ رستوران ها به پناهگاه در محل در اینجا چیزی است که بزرگ آمریکا انجام می دهند شامل coronavirus

برای مبارزه با رشد coronavirus گیر ما شهرها و ایالات متحده شروع به اعمال اقدامات سختگیرانه به منظور تشویق اجتماعی فاصله و به منظور محدود کردن گسترش عفونت است.

جمعه نیویورک و ایلینوی پیوست و تعدادی از کشورهای دیگر از جمله کالیفرنیا و نیوجرسی در درخواست از ساکنان برای رفتن به خارج تنها برای ضرورت. درخواست معنی پایان تعطیلات آخر هفته بیش از 70 میلیون نفر — حدود یک پنجم آمریکایی ها — را تحت سفارشات در خانه بمانند.

“نه این است و نه زندگی را به طور معمول” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز جمعه گفت. “آن را قبول و آن را درک و مقابله با آن است.”

معمولا به عنوان “پناهگاه در محل” سفارشات اقدامات کمی متفاوت باشد توسط دولت است. اما آنها تا حد زیادی بار مردم از ترک خانه به جز ورزش و ضروری سفر: و از کار بیمارستان ها و یا فروشگاه های مواد غذایی. دستورات را می توان اجرا و توسط اجرای قانون اما روشن نیست که چگونه اغلب پلیس به استناد به افرادی که نقض سفارشات.

پلیس در سان خوزه کالیفرنیا به عنوان مثال باید گفت که آنها در حال حاضر در حال تلاش برای آموزش به کسانی که آنها را رعایت امتناع — یک موضع در کابل گفته خواهد شد: “ما در زمان طرح این است که حرکت از یک آموزشی موضع به اجرای یک موضع در هر کسب و کار شده است که در تماس هشدار داد و پس از آن بازگشایی” رئیس ادی گارسیا در روز جمعه گفت.

دیگر مقامات گرفته اند sterner موضع مانند کومو که در روز جمعه گفت “این مقررات به اجرا گذاشته خواهد شد. … اینها نکات مفید.”

آمده است که سعی به اجرای دستورات به صورت یک عددی چالش ، وندی مارینر استاد سلامت قانون در دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت عمومی گفت: Vox: به مراتب کمتر وجود دارد پلیس از شهروندان وجود دارد. “همه مقیاس بزرگ و اقدامات در حال حاضر موانع برای اجرای” مارینر گفت.

کشورهای دیگر هنوز الزامی ساکنان خانه را ترک نمی کند و به جای بسته شدن رستوران ها سالن های ورزشی و دیگر کسب و کار به عنوان یک تلاش برای متوقف کردن مردم از آینده در تماس با یکدیگر است.

در اینجا قوانین در برخی از ما را تشکیل میدهند و بیشتر تحت تاثیر متحده است.

پرجمعیت ترین ایالت در ایالات متحده شامل 40 میلیون مردم رفت و تحت یک “در خانه ماندن” سفارش پنج شنبه شب.

 • هر کس باید در خانه بماند به جز دلیل مهم مانند خرید مواد غذایی مراجعه به پزشک در موارد اضطراری و یا به ورزش است.
 • ایستگاه های گاز داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی فروشگاه رفاه را خارج و تحویل رستوران, بانک, laundromats و ضروری دولت توابع باز باقی می ماند.
 • میله, ناهار خوردن در رستوران ورزشگاه مو و ناخن سالن سرگرمی سالن و هر وقایع عمومی و یا گردهمایی های بسته هستند.
 • 16 “زیرساخت های حیاتی” صنایع مجاز به ادامه فعالیت اما باید از خانه کار می کنند اگر آنها می توانند.

نیویورک سیاست می رود به اثر در 8 ساعت و در روز یکشنبه. این نظم و دیگران به محل قرار در روزهای اخیر تحت تاثیر قرار 20 میلیون نیویورک ساکنان.

 • همه کسب و کار بسته به جز بانک ها, بیمارستان ها, داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی, تولید, گیاهان, اخبار رسانه ها و دیگر “ضروری” خدمات.
 • گردهمایی “هر اندازه و به هر دلیلی” ممنوع می باشد.
 • هر نفر هستند که در مکان و یا انجام کار ضروری در خارج از خانه باید اقامت حداقل شش فوت از هم جدا از یکدیگر است.
 • مردم بیش از سن 70 و ضعف سيستم ايمنی مردم باید داخل باقی می ماند مگر اینکه ورزش پوشیدن ماسک در اطراف دیگران و قبل از صفحه نمایش و بازدید کنندگان با در نظر گرفتن درجه حرارت خود و برای چک کردن علائم شبه آنفولانزا.
 • آرایشگاه مو و ناخن سالن تاتو و سوراخ کردن سرو مو, حذف خدمات و قمار و مراکز تناسب اندام, تئاتر, مراکز بولینگ کوچه ها و پارک های تفریحی در حال بسته شده است.
 • تنها takeout و تحویل مجاز در کافه ها و رستوران ها.
 • حمل و نقل عمومی و جاده نیست تعطیل — هر چند مردم به شدت دلسرد از سفر اگر آنها می توانید آن را جلوگیری از.

آغاز و در ساعت 5 بعد از ظهر CT شنبه همه ایلینویز’ 13 میلیون نفر تحت اقامت در خانه سفارش دهید.

 • مردم می توانند خانه های خود را ترک تنها به ورزش و پیاده روی, حیوانات خانگی به بازدید از فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و یا ایستگاه های گاز و یا برای حضور در محل کار ضروری در صنایع.
 • همه کسب و کار و “مکان های عمومی و تفریحی” (مانند فیلم و تئاتر و موزه ها و باغ وحش ها و سالن های کنسرت) بسته هستند بجز خدمات ضروری از قبیل بهداشت و درمان, بهداشت airpots اجرای قانون رسانه ها ، laundromats و دیگران. زمین های بازی بسته شده است.
 • همه تجمعات در خارج از خانه ممنوع است و افرادی که خانه های خود را ترک باید حفظ شش پا از فاصله از دیگران است.

رژیم صهیونیستی. Phil مورفی دستور دولت از 9 میلیون باقی می ماند خانه شنبه به عنوان مورد تأیید صعود بالاتر از 1000. با توجه به گزارش جدید Star-Ledger:

 • همه غیر ضروری کسب و کار تعطیل شود به استثنای فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.
 • تمام مدارس و قمار و ناهار خوردن در رستوران و سینما و ورزشگاه و مراکز بسته شده است.
 • وجود دارد یک پیشنهاد منع رفت و آمد از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر و “غیر ضروری سفر” است که به شدت دلسرد شده است.
 • کسانی که چشم پوشی از فرماندار سفارش می تواند به صورت یک رفتار آشوبگرانه اتهام: “اگر مردمی هستند monkeying در اطراف ما اقدام” مورفی گفت شنبه.

دولت از 3.5 میلیون نفر است و نزدیک به 200 مورد تأیید و رژیم صهیونیستی است. ند لمانت صادر اقامت در خانه سفارش در روز جمعه. آغاز و تا روز دوشنبه در 8 ب. ظ:

 • غیر ضروری کسب و کار بسته خواهد شد. خدمات ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی, بهداشت و درمان, داروخانه ها و ایستگاه های گاز باز باقی می ماند.
 • مجامع عمومی هر اندازه مجاز نیست و مردم باید محدودیت فعالیت در حمل و نقل عمومی استفاده و غیر ضروری دیگر بازدیدکننده داشته است به کسب و کار.
 • افراد بیمار باید فقط ترک خانه خود را برای دریافت مراقبت های پزشکی لازم است.

واشنگتن بوده که نقطه کانونی اولیه تایید coronavirus موارد در ایالات متحده دارای بیش از 1300 مورد تأیید و 74 مرگ و میر. دولت هنوز تحت اقامت در خانه اما رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفته او ممکن است اعمال اقدامات محدود کننده به زودی از آنجا که “ما هنوز در حال دیدن مردم رفتار به عنوان اگر این ویروس بود نه یک تهدید مرگبار برای مردم در این دولت” NPR-وابسته به KUOW گزارش شده است. در حال حاضر:

 • مدارس ایالت بسته حداقل تا آوریل 24.
 • تمام سرگرمی و تفریحی, مراکز کافه ها و رستوران ها و ورزشگاه بسته شده است. کافه ها و رستوران ها باز هستند برای بایگانی اطلاعات.
 • گردهمایی بیش از 50 نفر ممنوع, ایالت و مردم خواست در خانه بمانند.
 • غیر ضروری کسب و کار باز باقی می ماند هر چند کارگران می خواست به محل کار از خانه اگر آنها می توانند.

دولت از 21 میلیون بیش از 500 مورد تأیید و 9 مرگ و میر به تاریخ. هیچ ایالتی پناهگاه در محل سیاست; رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: او معتقد است محلی اقدامات موثر تر هستند. “اگر شما بیش از حد سخت و پس از آن من فکر می کنم مردم از دست دادن اعتماد به نفس و آنها را شورشی علیه آن,” او گفت: با توجه به Sun Sentinel.

 • تمام رستوران ها و کافه ها بسته ایالت.
 • کنسرت ها و سرگرمی های دیگر سالن های بسته شده در Broward و پالم بیچ شهرستان.
 • سواحل و پارک ها و کافه ها و رستوران ها در حال تعطیل در شهرستان میامی-Dade.
 • همه هتل ها باید توسط دوشنبه شب در شهر میامی بیچ.

کشور دوم پرجمعیت ترین ایالت با حدود 29 میلیون نفر, چهره, محدودیت های که به اثر رفت نیمه شب روز جمعه گذشته از طریق آوریل 3.

 • گردهمایی های اجتماعی محدود به 10 نفر.
 • میله, رستوران ها و ورزشگاه بسته شده است. Takeout مجاز است.
 • بازدید از خانه سالمندان منع شده است “مگر اینکه به ارائه بحرانی کمک کند.”
 • مدارس تعطیل هستند در سطح ایالت.

به عنوان بورسی را Dylan اسکات توضیح داد که مقامات امیدواریم این اقدامات را “صاف منحنی” است که در کاهش میزان عفونت به سرعت به اندازه کافی به هر دو به شدت محدود کردن تعداد موارد جدید و اطمینان از ما سیستم بیمارستان نیست غرق افرادی که به دنبال درمان.

An infographic that shows the goals of mitigation during an outbreak with two curves. The X-axis represents the number of daily cases and they Y-axis represents the amount of time since the first case. The first curve represents the number of cases when no protective measures during an outbreak are implemented and displays a large peak. The second curve is much lower, representing a much smaller rise in the number of cases if protective measures are implemented. کریستینا Animashaun/Vox

و به عنوان بورسی را Ezra Klein توضیح داده شده است کارشناسان بر این باورند که بهترین راه برای صاف منحنی است که به حد فردی تماس:

آدم Kucharski ریاضی اپیدمیولوژی دارای یک محاسبه ساده در این نقطه است. او محاسبه کرد که اگر هر Covid-19 مورد منجر به 2.5 بیشتر عفونت بیش از پنج روز پس از آن تنها یک مورد منجر به 244 بیشتر موارد در طول دوره از یک ماه. اما اگر اجتماعی فاصله اقدامات کاهش این تعداد در نیمه 1.25 عفونت های جدید برای هر مورد که تنها چهار مورد جدید در طی یک ماه است.

این نوع از نمایی ریاضی واقعا unintuitive. این در مورد شما و یا حتی مردم به طور مستقیم در اطراف شما. آن هم در مورد زنجیره ای شما شروع می شود. اگر کسی شما را آلوده و آنها را اتصالات شما لگد کردن در این زنجیره است که می تواند بسیار کشنده باشد.

چه مدت پناهگاه در محل سفارشات نیاز به اقامت در اثر نیست و در عین حال روشن است. اما کارشناسان بر این باورند اجتماعی فاصله به احتمال زیاد نیاز به تمرین برای برخی از زمان — حداقل تا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود چیزی است که می تواند تا 18 ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>