از “آخرین رقص” به “گارد قدیمی” در اینجا چیزی است که در حال آمدن است به Netflix در جولای

یک ماه جدید به معنی جدید Netflix منتشر شده — فقط در زمان برای تعطیلات آخر هفته ، شما می توانید شراب خواری به راه اندازی مجدد از “اسرار حل نشده,” خاموش با دو ویژگی رام-com “Desperados” و ژاپنی-American horror film “Ju-On: ریشه ها” همه زمان شما پرستاری که روز استقلال خماری.

در اواخر این ماه, من واقعا هیجان زده برای برخی از غیرداستانی فیلم ها و سری های آینده به جریان پلت فرم های مختلف از یک فیلم مستند در مورد یک معشوق astrologist که به طرز مرموزی ناپدید شد و از مکان زندگی به docuseries حدود هفت بزرگسالان جوان مبتلا به اوتیسم که در حال ورود به قدمت جهان به یکی دیگر از قسط “آخرین شانس U.”

تبلیغات:

“اسرار حل نشده” جولای 1

True crime طرفداران توجه داشته باشید: “اسرار حل نشده” است. سری اصلی که نشات گرفته از یک سری از دست رفته-افراد ویژه در سال 1985 مجموعه زمینه را برای نوع و نیز بسیج یک نسل از صندلی کارآگاهان; شکستن از فرمت های دیگر, اخبار, پخش, “اسرار حل نشده” بینندگان خواست به تماس با راهنمایی و اطلاع تئوری.

این راه اندازی مجدد فیوز عناصر از سری اصلی با “معاصر, همهجانبه شخصیت محور داستان سرایی.” قسمت پوشش تجارب روزمره مردم که تبدیل شدن به درگیر در غیر قابل تصور — از غیر قابل توضیح ناپدید شدن به ماوراء الطبیعه برخورد. مانند سلف خود Netflix بکشد “اسرار حل نشده” را با تکیه بر بینندگان به تماس با نکات را در پاسخ به سرنخ های ارائه شده توسط کارآگاهان روزنامه نگاران و اعضای خانواده.

تبلیغات:

“Desperados” جولای 3

چه کسی در میان ما فرستاده است نه یک cringeworthy مستی پیام ؟ در این Netflix اصلی فیلم که تجربه به عنوان کاتالیزور برای یک بین المللی girls’ سفر پس از یک زن جوان (Nasim Pedrad) و دو تا از بهترین دوستان (Anna Camp and Sarah Burns) پرواز به مکزیک برای حذف یک رجزخوانی ایمیل او ارسال به دوست پسر جدید خود را. به محض ورود آنها به اجرا سابق شعله (Lamorne Morris) که می پیوندد تا با این گروه است.

“Ju-On: ریشه” جولای 3

تبلیغات:

این “Ju-On” (ترجمه شده به “The Grudge”) وحشت حق رای دادن هرگز نمی میرد! بیشتر از 10 اقساط توسط فیلمساز ژاپنی تاکاشی شیمیزو مرکز در یک نوع خاص از لعن و نفرین است که توسعه هنگامی که یک شخص می میرد encumbered با خشم; که نفرین همچنان “زنده” و آشکار که در آن فرد درگذشت, در نتیجه به خطر انداختن افراد دیگر است.

در “Ju-On: ریشه ها” یک محقق ماوراء الطبیعه می شود با وسواس جستجو برای یکی از این مکان های نفرین شده — یک خانه که در آن چیزی وحشتناک اتفاق افتاده مدتها پیش به یک مادر و فرزند.

تبلیغات:

“Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado” جولای 8

“ما بزرگ شده با او” Lin-مانوئل میراندا می گوید از والتر Mercado در تریلر این Netflix مستند. “من نمی توانم فکر می کنم از یک زبان به یک ستاره شناس است که فرمان توجه میلیاردها خانواده ها.”

با 120 میلیون بیننده در اوج خود astrologist والتر Mercado بود معشوق معما. با یک گنجه که Liberace سبز با حسادت و کلمات تشویق برای همه (از جمله کژدم (عقرب)), او تا به حال یک دهه زندگی حرفه ای طولانی تا زمانی که او به طور ناگهانی از بین رفت از چشم های عمومی. این Netflix اصلی مستند به بررسی که در آن او رفت.

تبلیغات:

“بدون تابعیت” جولای 8

در این مجموعه تلویزیونی ایجاد شده توسط کیت بلانشت, Elise McCredie و Tony Ayres, چهار غریبه — یک مشکل کاری یک نگران پناهندگان یک مقام اداری و مبارزه پدر — عبور از مسیرهای در استرالیا مهاجرت بازداشتگاه.

“ژاپن غرق: سال 2020” جولای 9

تبلیغات:

این سری انیمیشن است که بر اساس 1973 فاجعه رمان به همین نام توسط نویسنده ژاپنی Sakyo کوماتسو. بازیگران صدای بازیگران رینا اوئدا Tomo Muranaka, یوکو ساساکی آن را زیر یک خانواده که حل و فصل قرار داده است برای این آزمون پس از یک سری از فاجعه زلزله نابود ژاپن قرار دادن آنها در خطر است.

“گارد قدیمی” جولای 10

بر اساس تحسین graphic novel by Greg Rucka, “گارد قدیمی” به دنبال یک منحصر به فرد بچه پنهانی گروهی از مزدوران به رهبری توسط یک جنگجو به نام اندی (چارلیز ترون) — که دارای جاودانگی و مبارزه کرده اند برای محافظت از جهان برای قرن ها.

تیم استخدام در یک ماموریت اورژانس اما قدرت خود را به زودی نشان داد و بدیهی است که وجود دارد برخی از کمتر از مورد پسند افرادی که می خواهم به سود. زمانی که اندی enlists نیل (Kiki لین) جدیدترین جنگجو برای پیوستن به این گروه صف برای کمک به از بین بردن این تهدید است.

تبلیغات:

“تصمیم پوست: قبل و بعد از” جولای 15

در این صمیمی, احساس خوب, واقعیت, سری, پوست و زیبایی, متخصص, پرستار, جیمی و جراح پلاستیک دکتر شیلا دکتر رافیک نظریان کمک به مشتریان احساس راحتی بیشتری در پوست خود از طریق تحول رویه لوازم آرایشی و بهداشتی.

کشنده “امر” جولای 16

در این فیلم Netflix بکشد — که برخی از جدی کشنده “جاذبه” vibes — Ellie (Nia Long) ملاقات شعله قدیمی, دیوید (Omar Epps) برای یک نوشیدنی. اما وحشتناک بازی موش و گربه در واقع وقتی که نوشیدنی به شدت به یک وسواس است که خدشه دار او در حال حاضر-rocky ازدواج با شوهرش مارکوس (Stephen Bishop).

تبلیغات:

“بوکا یک بوکا (بازی)” جولای 17

این شش قسمت سری ایجاد شده توسط فیلمساز Esmir فیلهو در برزیل گاو-دام شهر که در آن شیوع یک عفونت مسری است که منتقل می شود با بوسه می لرزد تا منطقه را جوانان و تغییر به طور معمول تنبل زندگی روزمره جامعه است. این سری اعلام شد در سال 2019, اما شما می دانید که احساس می کند خیلی به موقع در حال حاضر در میان خود ما جهانی همه گیر.

“آخرین رقص” جولای 19

اگر شما از دست رفته این 10 قسمت ESPN ویژه به تازگی و یا فقط می خواهید به تماشای دوباره آن را Netflix بکشد است swooped در ارائه. سری فیلم برداری شده بود در طول Michael Jordan نهایی فصل با شیکاگو بولز — 1997-98 —و تلاش خود را برای ششمین عنوان NBA. تیم مجاز یک فیلم مستند خدمه به دنبال بازیکنان و مربیان در طول فصل و به پلی آف که در آن آنها شکست یوتا جاز در فینال.

تبلیغات:

مربی فیل جکسون لقب زمان دوره “آخرین رقص” الهام بخش فصل است که در هر Netflix بکشد توضیحات “مشخص شده بود و تنش با این باشگاه مقابل و حس قریب که این آخرین باری است که جهان را ببینید بزرگترین بازیکن تمام دوران و هم تیمی های فوق العاده ای در حال پرواز است.”

“خیابان مواد غذایی: آمریکای لاتین” جولای 21

Netflix بکشد خیابان “مواد غذایی” برای فصل دوم تغییر تمرکز خود را از فروشندگان و جامعه آشپزی موسسات آسیا به کسانی که از امریکا لاتین. جدیدترین قسط را کشف پر جنب و جوش خیابان فرهنگ غذایی از شش شهرستانها: اوآخاکا, مکزیک; سالوادور, برزیل; بوئنوس آیرس, آرژانتین; لیما پرو; بوگوتا, کلمبیا; و لاپاز بولیوی.

“عشق در طیف” 22 جولای

در این قلبی docuseries فیلم سازان برجسته راه که در آن برای پیدا کردن عشق جوان, بزرگسالان در طیف اوتیسم می تواند پیچیده و تهدید آمیز را تجربه کنند. نشان می دهد به شرح زیر هفت تک آهنگ به عنوان آنها را به اولین گام خود را به جهان از آشنایی با کمک خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان کارشناسان که ارائه شرکت کنندگان با توصیه های عملی برای مرور گیج کننده دنیا به دنبال عشق.

“آخرین شانس U: Laney” جولای 28

“آخرین شانس U” Netflix امی نامزد سری گرداند برای فصل پنجم و طول می کشد بینندگان به Laney کالج در قلب اوکلند, کالیفرنیا. وجود دارد, تهیه کننده و, تهیه کننده اجرایی (که او نیز پشت انتقادی – تحسین “تشویق”), Greg Whiteley افکن مدرسه junior college football برنامه که مسجل دولت و رقابت های قهرمانی جهان در سال 2018 است. می توانید آنها را نگه دارید تا خود را به حرکت در 2019 فصل و باقی می ماند “Laney ساخته شده” در میان صدمات استرس و شخصی شیاطین ؟

در اینجا لیست کامل از آنچه در حال آمدن است به Netflix بکشد در این ماه:

جولای 1

“#آنه فرانک” موازی داستان”
“ابی هچر: فصل 1”
“هواپیما!”
“علی”
“هنر جنگ”
“بتمن: ماسک از حاصل خیال و وهم”
“یک پل خیلی دور”
“شارلوت”
“چیکو Bon Bon: میمون با یک کمربند ابزار” فصل 2
“برخورد تایتان ها”
“Cleo & Cuquin” فصل 2
“Cloud Atlas”
“دیوید فاستر: Off the Record”
“Deadwind” فصل 2
“قطعا شاید”
“Delta Farce”
“مدافع شیطان”
“Donnie Brasco”
“Double Jeopardy”
“نقب زن روی پشت بام”
“شرکت”
“فریدا”
“F**k-آن را به لیست”
“من در حال حاضر Pronounce You Chuck and Larry”
“بچه کاراته”
“The Karate Kid Part II”
“The Karate Kid Part III”
“قتل Hasselhoff”
“پادشاهی” فصل 1 تا 3
“لمونی Snicket s A Series of Unfortunate Events”
“Mean Streets”
“Million Dollar Baby”
“The Naked Gun: From the Files of Police Squad!”
“فعالیت های ماوراء الطبیعه”
“میهن پرستان در شب”
“پولترگایست”
“Quest for Camelot”
“قرمز سواری هود”
“من می گویند”
“فهرست شیندلر”
“بی خوابی در سیاتل”
“Sleepy Hollow”
“Spaceballs”
“Splice”
“ایستاده و تحویل”
“استارداست”
“Starsky & Hutch”
“Sucker Punch”
“اره ماهی”
“شهر”
“جادوگران”
“این کریسمس”
“یک هزار واژه”
“Total Recall”
“لمس سبز” فصل 1
“Trotro”
“تحت Riccione خورشید”
“اسرار حل نشده”
“پیاده روی به یاد داشته باشید”
“وینچستر”

جولای 2

“Thiago Ventura: POKAS”
“جنگجو راهبه”

جولای 3

“The Baby-Sitters Club”
“کابل دختران: فصل آخر قسمت 2”
“Desperados”
“JU-ON: Origins”
“جنوب بقا”

جولای 5

“تنها”

جولای 6

“یک بچه از جزیره ادم ساده لوح”

 جولای 7

“Dr. Seuss’ The Lorax”

جولای 8

“طولانی گنگ جاده”
“Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado”
“بدون تابعیت”
“آن را دوست دارم”
“Yu-Gi-Oh!: فصل 1”

جولای 9

“ژاپن غرق: 2020”
“محافظ” فصل 4

جولای 10

“این کلودیا کیشی باشگاه”
“به زمین با زک افران”
“حماسه داستان کاپیتان زیر شلواری در فضا”
“سلام نینجا” فصل 3
“O له Perfeito” (“دوستیابی در اطراف: برزیل”)
“گارد قدیمی”
“دوازده

جولای 14

“کسب و کار مواد مخدر”
“Est در گروه”
“Urzila کارلسون: Overqualified بازنده”

جولای 15

“المان”
“Gli Infedli”
“تصمیم پوست: قبل و بعد از”
“آفتابی Bunnies” فصل 1-2

جولای 16

کشنده “امر”
“هندی خواستگاری”
“مادر”

جولای 17

“بوکا یک بوکا (بازی)”
“نفرین”
“Funan”

جولای 18

“Gigantosaurus” فصل 1
“نوت بوک”

جولای 19

“آخرین رقص”

جولای 20

“چگونه به فروش مواد مخدر آنلاین (سریع)” فصل 2
“Ip Man 4: آخر”
“جک وایت: من فقط شوخی”
“خیابان مواد غذایی: آمریکای لاتین”

جولای 22

“Open Road Films (II)/Photofest”
“ترس شهرستان: New York در مقابل مافیا”
“عشق در طیف”
“Norsemen” فصل 3
“نشانه”
“61”
“کانون توجه”

جولای 23

“لارو جزیره فیلم”

جولای 24

“¡یک cantar! (خواندن ، اسپانیا)”
“Animal Crackers”
“اژدها: نجات سواران: اسرار Songwing”
“در تاریکی” فصل 2
“بوسیدن غرفه 2”
“Ofrenda a la tormenta”

جولای 26

“چاک Hodes”
“موز”
“Shameless” فصل 10

جولای 28

“خطر!” مجموعه 6
“آخرین شانس U: Laney”

جولای 29

“این Hater”
“در داخل جهان, سخت ترین زندان” فصل 4

جولای 30

“Pirates Who don’t Do Anything: A VeggieTales Movie”
“Transformers: War For Cybertron سه گانه”

جولای 31

“حتی”
“اسپرسو و سحر و جادو Waterstone”
“به طور جدی تک”
“سرعت Cubers”
“عجله قند: فوق العاده شیرین”
“چتر آکادمی” فصل 2
“Vis a vis: El Oasis (قفل شده)”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>