بودجه نفرت: چگونه تجار آنلاین و پردازنده های پرداخت کمک های سفید گرایان

پس مرگبار “متحد حق” حوادث اوت سال 2017 در Charlottesville, Virginia, خرید و فروش آنلاین و پرداخت از سیستم عامل در پایین ترک خورده سفید گروه های ملی استفاده می شود که خدمات خود را.

اما یک گزارش جدید از مرکز رسانه ها و دموکراسی (CMD) پیدا کرده است که ده ها تن از گروه های است که مرکز قانون فقر جنوب (SPLC) معتقد سفید ملی, نئو نازی ها و یا neo-Confederate گروه نفرت هنوز قادر به قبول کمک های مالی و فروش محصولات با کمک جریان اصلی شرکت هایی مانند آمازون DonorBox و خط خطی.

تبلیغات:

در میان بیشتر فاحش نمونه دو بدنام سفید گروه های ملی که رهبری و برگزاری همایش ها با هم.

این شورای محافظه کار شهروندان (CCC) سفید ملی, نفرت گروه است که تجسم مدرن از اواسط قرن 20 سفید شهروندان شوراهای نظر مردم سیاه و سفید به “یک رتروگراد گونه بشریت است.” وب سایت خود را به کمک رادیکال جوان Dylann سقف که خواندن در مورد اتهام “سیاه-و-سفید جرم” حاضر و پس از آن به ضرب گلوله کشته و نه آفریقایی churchgoers در چارلستون کارولینای جنوبی در سال 2015.

در اوایل این ماه یک دکمه اهدا در CCC سایت باعث یک ویجت وردپرس ایجاد شده توسط DonorBox است که اجازه به کاربران برای کمک به متفقین سفید ملی, نفرت, گروه, آمریکا, حزب آزادی (AFP) از طریق کارت اعتباری تسهیل پرداخت, پردازنده, خط خطی. این DonorBox افزونه رایگان است اما اگر یک سازمان در 1000 $یا بیشتر در هر ماه DonorBox اتهام 1.5 درصد پلت فرم هزینه. خط خطی اتهام دریافت کنندگان یک 2.9 درصد هزینه به علاوه 30 سنت در هر معامله کارت. AFP خود سایت نیز تا به حال یک DonorBox را فشار دهید.

تبلیغات:

یک DonorBox سخنگو گفت CMD که دو گروه از نقض آن از نظر خدمات و در حال حاضر ممنوع شده است اما “آنها باید متوسل به استفاده جعلی از نام و آدرس ایمیل برای ثبت نام دوباره.” این شرکت ممنوع AFP و CCC یک بار دیگر اما پس از AFP قادر به راه اندازی و در عین حال یکی دیگر از حساب. به عنوان از آوریل 25, AFP سایت هنوز فعال DonorBox اهدای گزینه است.

تبلیغات:

در حالی که خبرگزاری فرانسه را DonorBox حساب تعطیل در اوایل این ماه آن بود و هنوز هم قادر به دریافت پول از طریق نوار. در صبح روز 6 آوریل جدید “کمک” را فشار دهید به نظر می رسد در این گروه سایت که مرتبط به یک GiveForms فرم وب است که تسهیل کمک های مالی کرد. به عنوان از آوریل 25 هر دو گروه سایتهای فعال داشتند GiveForms اهدای گزینه های.

GiveForms یک افزونه پرداخت می شود به صراحت ممنوعیت “ترویج نفرت و خشونت و آزار و اذیت و تبعیض با تروریسم و یا عدم تحمل هر نوع.” بنیانگذار فیلیپ لستر گفت: CMD که SPLC را نفرت گروه طراحی به تنهایی کافی نیست به ممنوعیت AFP از GiveForms. “متاسفانه ثالث اتهام کسی بودن نژادپرستانه یا نفرت, گروه نقض نمی کند از نظر ما,” او گفت:. “باید وجود داشته باشد و شواهد عینی از این از خود ارتباطات” در گروه سایت های رسانه های اجتماعی و یا دیگر سیستم عامل.

تبلیغات:

تاسیس در سال 2009 توسط کالیفرنیای جنوبی نژادپرست نهاوند آمریکایی به عنوان مقام سوم AFP طرفداران اخراج تمام افراد غیر سفید پوست آمریکا از شهروندان و مهاجران مستند نشده. این گروه معتقد است که “سفید پوستان سزاوار یک ملت از خود” و “غیر سفید پوستان به مخاطره می اندازد سفید, فرهنگ و جامعه” با توجه به SPLC.

خبرگزاری فرانسه در حال حاضر ماموریت بیانیه آمده است: “آمریکا آزادی حزب یک حزب است که نشان دهنده منافع و مسائل سفید آمریکایی ها و همه آمریکایی که به حمایت از ماموریت ما است.”

پس از تماس با این تاکید بر سفید آمریکایی “در مورد” لستر مکاتبه با مدیر AFP سایت و تصمیم به تعطیل کردن حساب. “او باعث می شود یک نقطه” گفت: Lester از ارز خود را. “اگر فرهنگ های دیگر را تشویق به ترویج فرهنگ, به همین دلیل است که آن را نژادپرستانه برای سفید/مردم اروپا به ترویج آنها?”

تبلیغات:

“فیلیپ Lester اظهارات خیانت قطعی سوء تفاهم از تاریخ نژادپرستی در ایالات متحده و نقش محوری را در حفظ سفید برتری” هوارد گورهای تحلیلگر ارشد پژوهش در SPLC گفت: CMD. “در حالی که این گروه ممکن است وزش برخی از آن ها را در بیشتر انجمن های عمومی — مانند وب سایت خود را — آن رهبری و صفوف شامل سفید قابل توجه ملی و ضد سامی اغلب عامل پشت روکش نازک دفاع از” سفید, حقوق مدنی,'” گور گفت.

جیمی کلسو سفید ملی, سازمان و عضو سابق نئو-نازی ملی اتحادپیوست خبرگزاری فرانسه به عنوان یک افسر در سال 2013 و توصیف هر دو خود و گروه را به عنوان یک “پل” بین سفید supremacist جنبش و بیشتر جریان اصلی محافظه کار گروه.

سیاسی چاه مستراحیک SPLC-تعیین نفرت و پادکست ایجاد شده توسط CCC اعضای آگهی در CCC وب سایت با استفاده از خط خطی برای پردازش کارت های اعتباری کمک های مالی را در سایت خود. مدیر خبرگزاری فرانسه جیمز ادواردز همچنین یک عضو هیئت مدیره از CCC و شرکت میزبان سیاسی چاه مستراح.

تبلیغات:

“یک ترس عمیق از تغییرات جمعیتی”

در سال گذشته وجود دارد 940 فعال گروه نفرت در آمریکا با توجه به SPLC گزارش. این مجموع شامل جدید سفید گروه های ملی است که افزایش در تعداد 55 درصد پس از سال 2017 به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انرژی این گروه. سفید گرایان کمک به افزایش جرایم ناشی از نفرت, از جمله حملات تروریستی در کنیسه ها و مساجد و فروشگاه وال مارت در به شدت Latino منطقه ال پاسو تگزاس

غلط تئوری توطئه است که ترویج شده توسط بسیاری از ناسیونالیست نفرت گروه که با استفاده از آنلاین جمع آوری کمک های مردمی خدمات رانندگی این اعمال خشونت.

“قدرتمند ترین نیروی انیمیشن امروز رادیکال راست و تحریک آمیز واکنش — یک ترس عمیق از تغییرات جمعیتی” می خواند SPLC گزارش. “این ترس است که محصور در توطئه گر تصور که هدفمند “سفید نسل کشی’ در جریان است و که آن را به رانندگی ‘را جایگزین عالی’ از سفید مردم در خانه ‘ کشورهای خارجی غیر سفید جمعيت.”

تروریست ها از قبیل سقف و مشکوک مسلح که به کشته شدن 51 نفر در نیوزیلند در سال گذشته به قتل شده اند آمریکایی های آفریقایی تبار, لاتینی, یهودیان و مسلمانان به دلیل اتهام “سیاه و سفید و نسل کشی است.”

تبلیغات:

این ترس از تغییر جمعیتی لینک سفید ملی, نئو نازی ها و نئو-Confederate گروه است که هنوز هم قادر به استفاده از آنلاین جمع آوری کمک سیستم عامل است. با وجود یک ارتباط روشن بین ترویج این ایدئولوژی نژادپرستانه و نفرت جنایات تعدادی از تجار آنلاین و پرداخت شرکت پردازش یا اجرا نمی نظر خود را از خدمات به طور مداوم و یا لازم نیست که به اندازه کافی قوی سیاست ممنوعیت خطرناک گروه های نفرت.

خط خطی

به دلیل CMD را پرس و جو DonorBox آغاز تحقیقات به فیتزجرالد گریفین بنیادکه مبادرت به فروش کتاب های سفید ملی نویسندگان و عمده سفید ملی خروجی رسانه های قرمز یخ. به عنوان از آوریل 25, تقریبا سه هفته بعد هر دو گروه هنوز هم فعال DonorBox جمع آوری کمک های مردمی حساب.

در حالی که DonorBox در حال حاضر خدمات سه گروه های ملی حداقل نه سازمان است که SPLC نظر سفید ملی یا neo-Confederate نفرت گروه با استفاده از خط خطی برای جمع آوری پول. این شرکت انجام می شود بسیار کمی به نوار بازیگران بد از استفاده از خدمات آن و نه پاسخ به CMD را درخواست دهید.

خصوصی fintech راه اندازی شده است که با ارزش در ده ها میلیارد نوار می گوید: آن را نمی خواهد کار با “هر گونه کسب و کار و یا سازمان است که … درگیر در تشویق ترویج و یا جشن غیر قانونی و خشونت نسبت به هر گروه بر اساس نژاد و مذهب و ناتوانی و جنسیت و گرایش جنسی منشاء ملی یا هر گونه دیگر تغییر ناپذیر مشخصه.” توسط پایگاه شرایط آن در ترویج خشونت به جای نفرت ایدئولوژی است که می تواند مردم را به خشونت این شرکت اجازه می دهد تا خود را برای به دست آوردن پول از مشتریان است که گروه های نفرت اما ممکن است به صراحت تشویق آسیب فیزیکی.

تبلیغات:

“اجازه دهید روشن است: سخنرانی عمومی ترویج ایدئولوژی نفرت همیشه مکمل و ارتباط با اقدامات خشونت آمیز” برندی Collins-Dexter ارشد مدیر مبارزات انتخاباتی از رسانه ها و دموکراسی و عدالت اقتصادی در نژادی, عدالت, غیر انتفاعی, رنگ, تغییر, گفت CMD.

کارولینای جنوبی-بر اساس neo-Confederate نفرت گروه دیکسی جمهوری مبادرت به فروش لباس, پرچم, پوستر و دیگر نژادپرستانه متعلقات در وب سایت خود را. اشخاص علاقه مند می توانید به خرید اقلام با استفاده از یک وب فرم خام توسط خط خطی. دیکسی جمهوری ساخته شده SPLC را گروه نفرت لیست نمی کند چرا که آن را به فروش می رساند مؤتلفه یادگاری به طور کلی اما از آنجا که صاحب آن وابستگی با سفید ملی, نفرت, گروه لیگ جنوب و دلیل آن مبادرت به فروش لباس های ساخته شده توسط یکی دیگر از neo-Confederate نفرت گروه هویت Dixie که بزرگ شد و از ملی پادکست شبکه چیزهای راست.

این فیتزجرالد گریفین بنیاد501(c)(3) غیر انتفاعی عمل FGF کتاب و فروش کتاب توسط ملی گرایان یوسف Sobran یک انکار کننده هولوکاست و Samuel T. فرانسیس. بازدید کنندگان به سایت می توانید در خرید کتاب ها و کتاب های الکترونیکی از طریق آمازون و بارنز و نوبل و یا اپل کتاب و می تواند به کمک مالی بنیاد از طریق DonorBox و خط خطی. در سال 2017, اپل پرداخت قطع برخی از سفید ملی, فروشندگان, اما اپل کتاب هنوز هم به فروش می رساند سفید ملی ادبیات.

با نفوذ سفید ملی اواخر فرانسیس می ترسید جمعیتی تهدید ناشی از “مهاجرت nonwhite باروری و سفید پوستان خود ناباروری” نامیده می شود و برای پایان دادن به مهاجرت استقرار نیروهای مسلح در مرزهای ایالات متحده و اخراج همه مهاجران مستند نشده.

تبلیغات:

رسانه های آنلاین و عمل Red یخ “یکی از برجسته ترین ویدیو, اخبار رسانه های برای سفید گرایان” با توجه به SPLC می پذیرد, کمک های مالی از طریق DonorBox پردازش توسط خط خطی و همچنین از طریق cryptocurrency. کاربران همچنین می توانند برای پرداخت قرمز یخ عضویت با کارت اعتباری و از طریق یک سیستم پرداخت با استفاده از خط خطی بر روی وب سایت خود را. تبلیغات خروجی ترافیک در ناسیونالیسم ضد یهودی انکار هولوکاست و نسل کشی اسطوره است.

سفید ملی رسانه های گروهی رنسانس افق افزایش پول در راه های مختلفی از جمله از طریق وب سایت خود را با پرداخت تسهیل خط خطی.

حق چیزهای سفید ملی شبکه با یک وب سایت است که ویژگی های یک وبلاگ و پادکست ها توسط شبکه های رهبر مایک Peinovich که “در میان تاثیرگذارترین و مهم چهره های معاصر نژادپرستانه حق” با توجه به SPLC. سایت منتشر چندین پادکست از جمله روزانه هولوکاست و Fash ملت است. کاربران می توانند خرید عضویت که خداوند به آنان دسترسی به paywalled مطالب پرداخت با کارت اعتباری و از طریق نوار. محلی فصل را به ثمر رساند در زمین استخدام با استفاده از فقط کاربران فروم در سایت.

این VDARE پایه یک ویرجینیا بر اساس 501(c)(3) غیر انتفاعی است که اجرا می شود یک ضد مهاجر نفرت وب سایت است که به طور منظم منتشر نوشتههای برجسته سفید ملی, نژاد, دانشمندان و ضد سامی از جمله سام فرانسیس و سفید ملی, Kevin MacDonald, شناخته شده برای خود را افراطی یهودی ستیزی. آن است که به رهبری آمریکا و بریتانیا سفید ملی پیتر Brimelow.

“هیچ قومی تخصص در جرم” گفت: Brimelow در سال 2017 آمریکا رنسانس کنفرانس مرجع مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات نفرت انگیز در مکزیک مهاجران. “و اسپانیایی فراموش تخصص در تجاوز به عنف به ویژه کودکان است. آنها بسیار مستعد ابتلا به آن در مقایسه با گروه های دیگر.”

کاربران می تواند به کمک مالی بنیاد از طریق یک فرم وب در VDARE.com سایت تسهیل خط خطی.

سفید ملی, H. L. Mencken باشگاه است 501(c)(3) غیر انتفاعی تاسیس شده توسط پل Gottfried و “alt سمت راست” رهبر ریچارد اسپنسر با کمک های مالی از ویلیام Regnery است که بنیانگذار دو, دیگر, سفید, ملی, نفرت گروه های اجرا شده توسط Spencer, ملی, سیاست, موسسه و Charles Martel جامعه است. H. L. Mencken باشگاه میزبان کنفرانس سالانه است که باید برجسته پیشرو سفید گرایان از جمله VDARE رهبر Brimelow که به بحث با عنوان “چرکین مساله مهاجرت” در سال 2017.

بازدید کنندگان ممکن است بر “کمک” را فشار دهید در گروه وب سایت برای دسترسی به یک Squarespace, پرداخت, ماژول و یک معافیت مالیاتی کمک مالی از طریق کارت اعتباری و از طریق خط خطی با توجه به صفحه کد منبع. H. L. Mencken باشگاه پرداخت برای سایت خود را که ممکن است به میزبانی Squarespace به عنوان به خوبی.

Squarespace فعلی سیاست استفاده قابل قبول ممنوع محتوای که تحریک به خشونت و یا اغماض و یا ترویج “خشونت علیه هر فرد یا گروه بر اساس نژاد و قومیت و ملیت و مذهب و جنسیت و هویت جنسی ترجیح سن و یا ناتوانی است.”

قبلا شرکت کردین و نه اجازه می دهد تا کاربران را به “حمایت از تعصب یا نفرت علیه هر فرد یا گروهی خود را بر اساس نژاد و قومیت و ملیت و مذهب و جنسیت و هویت جنسی ترجیح سن و یا ناتوانی” با توجه به یک نسخه آرشیو شده از سیاست از اکتبر 2017. تحت سیاست که در آن زمان چندین سفید ملی, سایت جمله حداقل یکی در ارتباط با ریچارد اسپنسر.

این شرکت پاسخ نمی دهند به CMD را درخواست دهید.

پی پال

در بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از متحد کردن حق نفرت رالی پی پال گفت: “صرف نظر از فرد و یا سازمان در سوال ما کار به اطمینان حاصل شود که خدمات ما استفاده می شود به قبول پرداخت و یا کمک های مالی برای فعالیت های که ترویج نفرت و خشونت و یا نژادی, عدم تحمل. این شامل سازمان هایی که مدافع نژادپرستانه انداز مانند KKK سفید supremacist گروه یا نازی ها قرار گرفتند.”

این پردازنده پرداخت را “سیاست استفاده قابل قبول” می گوید که پی پال ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای فعالیت های است که “مربوط به معاملات مربوط به … ترویج نفرت و خشونت نژادی و یا اشکال دیگری از عدم تحمل تبعیض آمیز است.” پی پال انتخابی اجرا این سیاست اغلب در پاسخ به رسانه ها و انتقاد ممنوع امثال H. L. Mencken, باشگاه اسپنسر سیاست ملی موسسه قرمز یخ و alt سمت راست شکل Stefan Molyneux.

وقتی CMD انجام تحقیقات خود را برای این گزارش حداقل چهار سفید ملی, گروه نفرت استفاده از پی پال برای جمع آوری پول که در حال حاضر تحت بررسی با توجه به پی پال سخنگوی. آوریل 23, حساب American Patriots ایالات متحده آمریکاکه رهبری سابق Ku Klux Klan رهبر Cursus Honorum بنیاد, که بودجه قانونی دفاع تلاش برای ملی گرایان و سفید ملی شبه نظامی واقعی جمهوری فلوریدا بود “در حال حاضر قادر به دریافت پول” با توجه به پی پال خود را اهدا صفحات. این سایت از سفید ملی کتاب اسکات-Townsend ناشران دیگر یک گزینه پی پال.

رنگ تغییر کرده با پی پال به “حذف نفرت, کمک های مالی, شروع چند ماه قبل از Charlottesville ‘متحد حق “شورش” Collins-Dexter گفت: CMD. “آنها همچنان به طور فعال در پایان خدمات به گروه های نفرت که ما پیگیری آنها در سال 2020 هر چند آنها هنوز هم مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود و اغلب نیاز به تحت فشار برای انجام این کار است.”

آمازون

جف بزوس’ غول فروشگاه آنلاین سود از نفرت برای سال. یک 2018 گزارش مرکز اقدام در مسابقه و اقتصاد و مشارکت برای خانواده های شاغل در بر داشت که آمازون گسترش سفید supremacist انداز یهودی ستیزی و اسلام هراسی از طریق فروش کالا شامل نفرت نمادها کتاب های متعصب ناشران و نفرت موسیقی.

آمازون حذف نازی با مضمون کالا اما سیاست محدود کردن “توهین آمیز و بحث برانگیز مواد” که منع فروش “محصولات است که ترویج تحریک یا جلال نفرت یا خشونت نسبت به هر فرد یا گروه” صدق نمی کند به کتاب و موسیقی و فیلم. در طول سال و نیم گذشته, اما, آمازون ممنوع فروش کتاب سابق Ku Klux Klan رهبر دیوید دوک و جورج لینکلن راکول بنیانگذار آمریکا حزب نازی. هنوز چند سفید ملی نویسندگان و ناشران همچنان به ساختن پول از آمازون بازار.

آمازون سخنگو گفت CMD “را به عنوان یک کتاب فروش ما معتقدیم که دسترسی به کلمه نوشته شده است مهم است. که شامل کتاب است که برخی ممکن است پیدا کردن اعتراض هر چند ما باید سیاست های حاکم که در کتاب ذکر شده را می توان برای فروش.”

پس از CMD را پرس و جو آمازون و آبه کتاب آمازون, شرکت های فرعی, حذف یک کتاب به نام “ببین بین المللی یهودی” نوشته شده توسط جک مور “یکی از fieriest ضد سامی در امریکا” با توجه به SPLC.

این کولچستر مجموعه است “وب بزرگترین pro-سفید کتابفروشی” با توجه به مجموعه دروغ گفتن مشخصات. آن سایت باعث می شود صدها نژادپرستانه عنوان در دسترس به صورت رایگان در قالب پی دی اف و فرمت های HTML و با لینک کلیک کنید برای خرید نسخه های سخت اغلب از آمازون. بسیاری از عناوین موجود در روشن شدن قالب به این معنی که آنها به فروش می رسد Amazon.com خدمات LLC.

آمازون به فروش می رساند کتاب سفید ملی, برادران دوقلو Sacco and Vanzetti خرابکاری شناخته شده در مجموع به عنوان خرابکاری Brothers, LLC. Sacco, Vandal, an ex-دریایی alt سمت راست شکل ایجاد شده سفید “شریعت” مم و طرفداران “شدید قبیله ای مردسالاری در ethnostate” روستایی امریکا است. این مبارز سفید گرایان تماس برای خشونت “مسابقه جنگ” در برابر فمینیست های آمریکایی های آفریقایی تبار مسلمانان و مهاجران است.

این Shieldwall شبکه‘s بنیانگذار بیلی Roper فروش کتاب در آمازون و آبه کتاب. آرکانزاس بر اساس Shieldwall شبکه می خواهد برای ساخت یک ethnostate در سراسر آرکانزاس-میسوری مرز. “من یک مقدار زیادی از همدلی برای او” Roper گفت: New York Magazine, مرجع Dylann سقف. شبکه “قطار در سبک نظامی تشکل” با توجه به ضد افترا لیگ.

آمازون به فروش می رساند Radix مجله کتاب و همچنین گران قیمت شومیز نسخه به نام “بزرگ حک: بازسازی سفید هویت.” آن بود ویرایش شده توسط ریچارد اسپنسر و شامل نوشته توسط Kevin MacDonald, سام فرانسیس, Colin لیدل و دیگران. سفید ملی, نفرت, گروه واشنگتن اجلاس ناشران منتشر شده حجم.

اسکندریه ویرجینیا مستقر در واشنگتن اجلاس ناشران “تجدید چاپ طیف وسیعی از کلاسیک و مدرن نژادپرستانه دستگاه همراه با کتاب در اصلاح نژاد را بی اعتبار” علم “پرورش انسان بهتر است” با توجه به SPLC. واشنگتن اجلاس ناشران اجرا توسط اسپنسر و منتشر Radix مجله همچنین یک ناسیونالیست نفرت و یک پروژه از اسپنسر سیاست ملی موسسه. آمازون به فروش می رساند یکی دیگر از کتاب های اسپنسر منتشر شده توسط Radix.

Arktos رسانههای اروپا-بر اساس ناشر سفید ملی کتاب و موسیقی خود را به فروش می رساند کتاب و کتاب های الکترونیکی در آمازون و کتاب های صوتی در آمازون متعلق به شنیدن و آن را به جریان موسیقی در موسیقی اپل ، iTunes و Spotify در. همچنین تولید یک پادکست است که در دسترس در iTunes, Spotify و خود را در کانال یوتیوب. آن را با استفاده از Mailchimp برای مدیریت خبرنامه خود را.

در میان بیشتر شدید عناوین نوشته شده توسط فاشیست و فروخته شده توسط Arktos است “گیوم فی و نبرد برای اروپا” “تلفیقی از موارد از آمریکا نئو نازی ها از جمله وب سایت های پیشتاز اخبار شبکه و ملی پیشتاز.” پیشتاز اخبار شبکه شده و متهم برای قتل motiviated توسط ستیزی. Arktos است که نزدیک به ریچارد اسپنسر قرمز یخ و سفید ملی, گروه تروریستی که آمریکا هویت جنبش (هدف).

بیشتر روش های جمع آوری کمک های مردمی

با وجود داشتن بوت نئو-نازی فروم Stormfront و سفید ملی, ریچارد اسپنسر AltRight.com خود را سرور کنید GoDaddy حمایت از سفید ملی, فروشگاه آنلاین ما لباس. کاربران می توانند انتخاب, لباس, موسیقی و برچسب بر روی ما مبارزه با لباس, وب سایت از طریق GoDaddy فروشگاه آنلاین خدمات پرداخت است که فروشندگان می توانید در سایت های طراحی شده با کنید GoDaddy سایت سازنده. مبارزه ما لباس را افزایش می دهد پول از طریق فروش “رایگان RAM” پیراهن برای دفاع قانونی از یک ناسیونالیست باند شناخته شده به عنوان بالا حرکتبا توجه به افزایش بالای پست در نفرت-دوستانه های رسانه های اجتماعی پلت فرم دروغ گفتن.

SPLC نظر هر دو ما مبارزه با لباس و بالاتر جنبش به سفید ملی, گروه نفرت. با توجه به وب سایت خود را, ما, مبارزه با لباس منحصر به فرد ایالات متحده توزیع کالا از فعال بودن در مقابلیک SPLC تعیین شده نژادپرستانه skinhead نفرت ، آن را نیز حمل محصولات ساخته شده توسط حق نام تجاری لباسیک SPLC-تعیین سفید نفرت ملی ،

تا CMD ارسال سوالات برای این مقاله یک کاربر می تواند سفارش کالا از طریق GoDaddy فروشگاه آنلاین و دریافت یک ایمیل از مبارزه ما گاهی با یک لینک به سایت موج, پرداخت, پرداخت, پردازنده ساخته شده توسط موج مالی ایالات متحده آمریکا یک بخش از شرکت کانادایی موج مالی. تهیه مالیاتی شرکت H&R بلوک دارای موج مالی. کاربر می تواند پرداخت با کارت اعتباری, کارت اعتباری و یا حواله بانکی.

ساعت پس از CMD درخواست نظر از موج پردازنده ما بسته, مبارزه با لباس, حساب چون این سایت به وضوح نقض موج پرداخت شرایط استفاده از خدمات.

“رک و پوست کنده ما هر دو بسیار شگفت زده و نگران هنگامی که ما دریافت ایمیل خود گفت:” Les Whiting که موج ارشد خدمات مالی افسر و شخصا نوشت: موج پرداخت شرایط استفاده از خدمات. “اجازه دهید من روشن شود وجود دارد هیچ جایی برای نفرت و خشونت در هر شکل در موج پلت فرم.”

نئو نازی ها نفرت فروشگاه PzG Inc. با استفاده از این آمریکا و روسیه, پرداخت, پردازنده, Ecwid به فروش طیف گسترده ای از تکثیر نازی موارد مانند هیتلر بازوبند خنجر اس اس جمجمه حلقه و سکه و لباس و کتاب و پوستر در وب سایت خود را. آمازون به فروش می رساند سی دی ضبط شده از رایش سوم تولید شده توسط PzG Inc.

تنسی مبتنی بر سفید ملی, رسانه های, گروه خونی رودخانه های رادیویی با استفاده از نرم افزار ساخته شده توسط eProcessing شبکه به قبول کمک های مالی آنلاین. این گروه می گوید ماموریت آن این است که “برای مبارزه با افزایش جزر و مد جهانی سفید نسل کشی; به عنوان یک مدافع برای نژاد سفید; عمل به عنوان یک سفید مدنی حقوق مدنی و دفاع است.”

نئو نازی ها ناشر رایش سوم کتاب فروش کتاب از طرف NDSAP/AO — آلمانی مخفف ناسیونال سوسیالیست آلمان (حزب کارگران/خارج از کشور سازمان — مدرن ایالات متحده مبتنی بر تجسم سابق آلمان ، پس از یک کاربر پر کردن یک فرم در رایش سوم کتاب سایت مونترال پرداخت مبتنی بر فناوری شرکت Nuvei می فرستد خریدار یک درخواست پرداخت که لینک به یک Nuvei پورتال که در آن کاربران می توانند از طریق کارت اعتباری پرداخت. Nuvei مرچنت توافق به نظر نمی رسد به آدرس گروه های نفرت.

یکی دیگر از نئو نازی ها نفرت گروه NS انتشارات, فروش کتاب و پوستر و نوار کاست در مورد رایش سوم, the Waffen SS, “یهود” و سایر موضوعات مرتبط. سایت دستور کاربران به ایمیل صاحب با خرید درخواست مالک ارسال خواهد شد پرداخت لینک که در آن کاربران می توانند از طریق کارت اعتباری پرداخت از طریق ProPay یک یوتا پرداخت مبتنی بر پردازش شرکت و شرکت تابعه از پرداخت شرکت TSYS/جهانی پرداخت شرکت عموم معامله و عضو S&P 500.

ProPay را در معرض خطر سیاست استفاده قابل قبول در آمده است که فروش “محصولات/خدمات است که ترویج نفرت و خشونت و آزار و اذیت یا سوء استفاده” ممنوع است. این شرکت پاسخ نمی دهند به CMD را درخواست دهید.

دو سفید ملی, گروه قرمز یخ و رنسانس افق به تازگی پذیرفته شده کمک های نقدی از طریق برنامه تلفن همراه پرداخت ارائه دهنده خدمات طراحی و توسعه توسط مربع است. خرگوش سفید رادیوییسفید ملی “آنلاین فرقه” با توجه به SPLC پذیرفته مشترکان پرداخت از طریق مربع است. پس از CMD هشدار مربع برای این گروه استفاده می شود که خدمات خود را به شرکت غیر فعال هر سه حساب و کاهش یافته است به نظر رکورد.

سفید ناسیونالیست آنلاین کالا فروشنده میهنی پرچم با استفاده از پردازنده های پرداخت Authorize.Net که متعلق به ویزا به فروش اجناس. Authorize.Net’s شرایط استفاده نمی توصیف هر ضد نفرت سیاست. این سایت با استفاده از پی پال برای دریافت پرداخت اما در حال حاضر با استفاده از Authorize.Net.

ویزا سخنگوی روشن ساخته است به CMD که این شرکت نمی خواهد به ممنوعیت میهنی پرچم از خدمات آن است. پس از CMD را درخواست ویزا هشدار بانک می کند که کسب و کار با میهنی پرچم بنابراین بانک می تواند رفتار خود را نقد و بررسی به اینکه این سایت در انطباق با سیاست های خود و وجود هر گونه الزامات قانونی.

سفید ملی, نفرت, سایت , مثبت, درستاست که شرکت ویرایش توسط سفید ملی, Colin لیدل یک Patreon حساب که تنها برای عموم نوشته شده یک بار و طول می کشد بسیار کمی از بودجه. این شهر همچنین دارای یک فعال کانال یوتیوب. Patreon را ممنوع کرده است سفید supremacists و مردم در ارتباط با alt سمت راست در سال های اخیر است. یک Patreon سخنگو گفت CMD که او با آن آشنا مثبت سمت راست صفحه اما پرچم آن را برای این شرکت اعتماد و ایمنی تیم.

مبارزه

اجازه می دهد خطرناک سفید گروه های ملی — که گسترش نادرست سفید “نسل کشی” تئوری و فروش کالا ترویج نفرت نژادپرستانه به استفاده از خدمات خود را به جمع آوری پول های جریان اصلی شرکت های فن آوری در حال افزایش احتمال که بیشتر جنایات نفرت با الهام از این ایده ها رخ خواهد داد.

“خشم خود ادامه خواهد داد” در این سال ایالات SPLC گزارش در گروه نفرت فعال در 2019. “به عنوان 2020 از انتخابات بسیاری از سفید supremacists دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات به عنوان یک تاریخ و زمان آخرین پایه به توقف قریب الوقوع فرسایش از یک اکثریت.”

به این دلیل فراگیر مشکل برخی از موسسات اقدام. در طول چند سال گذشته رنگ تغییر کرده است اجرای یک “پول خون” کمپین ردیابی آنلاین, بازار, پرداخت, پردازنده های و شرکت های کارت اعتباری است که به کمک گروه های نفرت و پول دادن به کاربران راه به کمک پژوهش و اقدام است. تغییر شرایط ائتلاف یک ائتلاف از سازمانها از جمله شورای آمریکایی-روابط اسلامی (CAIR) رنگ تغییر و SPLC تشکیل شده برای کاهش نفرت حاضر شده و با مدل سیاست های شرکت های فن آوری به اتخاذ به منظور کاهش نفرت آنلاین. اما خیلی بیشتر انجام شود به خصوص که بحران اقتصادی کنونی بدتر گفت: Collins-Dexter.

“بحران ما در حال حاضر در حکم حتی قوی تر از معاینه به چگونه شرکت ها را قادر می سازد ظهور سفید, ملی, گروه,” او گفت:. “ترکیبی از یک اقتصادی رایگان-سقوط بیکاری گسترده نژادپرستانه قربانی بیکار دست و افزایش آنلاین حضور بدان معنی است که ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر در استخدام و فعالیت از گروه های نفرت. شما فقط نیاز به نگاهی به پدیده ‘Zoombombing’ — هماهنگ حملات سایبری علیه سیاه کاربران در زوم — به می دانم خواهد شد که این یک مشکل رو به رشد به عنوان هر جنبه از زندگی ما حرکت آنلاین.”

جزئیات کامل CMD گزارش “بودجه نفرت: چگونه تجار آنلاین و پرداخت کمک پردازنده سفید ملی جمع آوری پول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>