خشمگین تهمت می گوید پیروان برای خاموش کردن رادیو فردا پس از نظرسنجی ها نشان می دهد که از دست دادن در شش نوسان متحده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست هواداران خود را به سوئیچ از فاکس نیوز به های مختلف محافظه کار اخبار از کانال شبکه تحت پوشش یک نظرسنجی نشان دادن او از دست دادن به presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در شش کلید نوسان متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله کردن روباه با وجود پر کردن خوراک توییتر خود با فاکس نیوز کلیپ تکرار طوطی وار خود صحبت امتیاز بعد از شبکه پخش یک بخش در های اخیر نظرسنجی CNBC نشان بایدن پیشرو در میدان نبرد متحده است. این نظرسنجی نشان داد بایدن پیشرو با پنج یا بیشتر نقاط در ویسکانسین, پنسیلوانیا, کارولینای شمالی, میشیگان و فلوریدا و آریزونا.

تبلیغات:

“فاکس نیوز با کمال میل قرار می دهد تا ساختگی سرکوب انتخابات به عنوان به زودی به عنوان آنها بیرون می آیند” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه. “ما پیشرو در نظرسنجی زیرا مردم بیمار و خسته از تماشای دموکرات اجرا شهرستانها در تمام موارد در حال سقوط از هم جدا. همچنین در حال حاضر 96 درصد تصویب امتیاز در حزب جمهوری خواه. یکی دیگر 2016!”

هر چند تهمت بارها ادعا کرد که او 96% پشتیبانی در میان جمهوری خواهان اخیر گالوپ نظرسنجی نشان داد که تعداد واقعی سقوط از 92 درصد به 85 درصد دلیل شکست خود را برای پاسخ به افزایش coronavirus عفونت ها و تهدیدات نظامی خود را در برابر اعتراض به خشونت های پلیس که به طور گسترده ای پشتیبانی شده توسط آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواست پیروان خود را به سوئیچ به یک امریکا, شبکه خبری است که بارها و بارها گسترش محافظه کار اطلاعات غلط تی نیوز مکس یک شبکه اجرا شده توسط دیرین مغلوب ساختن پیشی جستن دوست و مشاور کریس گلچهره. Sean اسپایسر که در خدمت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی در سال 2017 میزبان بحث های سیاسی نشان می دهد در نیوز مکس به نام “اسپایسر & Co.”

تبلیغات:

“فاکس نیوز بعد از ظهر آخر هفته بدترین است!” او در توئیتر خود نوشت. “وارد شدن به @CNN و MSDNC خاک. سازمان دیده بان @OANN & @نیوز مکس به جای. خیلی بهتر است!”

روزنامه نگار یاشار علی اشاره کرد که “فاکس نیوز بعد از ظهر آخر هفته است به صورت مستقیم اخبار *به عنوان آن می شود* * * * در رادیو فردا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به همین شدت انتقاد کرد در فاکس پس از خود نظرسنجی نشان داد بایدن پیشرو در سراسر کشور با 14 امتیاز در ماه گذشته. نظرسنجی منتشر شد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صادر قانونی تهدید و خواستار عذرخواهی بیش از یک نظرسنجی سی ان ان نشان دادن او از دست دادن با همان حاشیه پیش از آن در ماه.

تبلیغات:

“بسیاری از اختلاف نظر دارند اما فاکس نیوز انجام شده است چیزی برای کمک به جمهوری خواهان و دریافت انتخاب مجدد در نوامبر 3rd,” مغلوب ساختن پیشی جستن بیدارم است.

اما تهمت داخلی کارزار انتخابات شده اند بسیار بهتر است. در سال گذشته مبارزات انتخاباتی خود قطع روابط با چندین نظرسنجی پس از داده های خود را به او نشان داد انتهایی در نوسان کلید متحده است. در اوایل سال جاری رئیس جمهور تهدید به “سو” خود مدیر کمپین پس از داده ها همچنان به او نشان می دهد از دست دادن.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که grousing بیش از فاکس نیوز’ رای گیری همچنان ادامه دارد به اعتیاد به مواد مخدره شبکه نیز هست. او تبلیغ که فاکس نیوز ضرب و شتم سی ان ان در این رتبه بندی تشکر به رئیس جمهور تهمت” فقط در هفته گذشته. خود تفرقه سخنرانی در کوه راشمور در هفته گذشته بود و تا حد زیادی cribbed از میزبان Tucker Carlson monologues.

و با وجود تهمت شکایت در مورد شبکه فاکس ادامه داد: برای سرپا نگه داشتن خود را در انتخابات ریاست جمهوری. میزبان Sean Hannity, که به نظر می رسد رئیس جمهور تظاهرات تحت آتش برای سافتبال مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته. یکی از شبکه های خبری نشان می دهد بریدن مغلوب ساختن پیشی جستن از یک عکس با محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین در طول تعطیلات آخر هفته, حتی اگر آنها به سمت چپ Melania Trump در عکس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>