Future Tense خبرنامه: اعلام آتش بس به اجازه می دهد برای واکسیناسیون


A woman wearing a face cover cycles past a poster reading: "Let's be together at home."

برلین, مارس 10.

جان Macdougall/گتی ایماژ

سلام آینده Tensers,

حتی اگر ما نمی تواند ملاقات با هم در فرد این روزها در اتصال با یکدیگر در مورد چگونه تکنولوژی و علم می تواند مختل و بهبود زندگی ما حیاتی تر از همیشه است. به ما بپیوندید در زوم برای ما اجتماعی فاصله اجتماعی هر سه شنبه و پنج شنبه در ساعت 4 بعد از ظهر شرقی:

سهشنبه, آوریل 14: فکر کردن در مورد تغییر آب و هوا را در پی Coronavirus
این برنامه شامل: هنری گرابار (تحریریه تخته سنگ); بینا Venkataraman (بوستون گلوب در سرمقاله صفحه ویرایشگر Future Tense همکار سابق کاخ سفید مشاور ارشد برای تغییر آب و هوا و نوآوری)

دوشنبه, مارس 16: خواهد Coronavirus ادعای حریم خصوصی در میان قربانیان خود را?
این برنامه شامل: جنیفر Daskal (استاد و مدیر دانشکده فناوری, قانون و امنیت برنامه در دانشگاه آمریکایی واشنگتن کالج قانون); کاترین Waldron (ساکن همکار ملی, امنیت و, امنیت, R خیابان موسسه); Al Gidari (مشاور مدیر حفظ حریم خصوصی در Stanford Center for Internet and Society)

روز شنبه, مارس 21: چگونه خواهد COVID-19 تغییر روابط ما با چین ؟
این برنامه شامل: Samm کیسه (cybersecurity سیاست و چین اقتصاد دیجیتال همکار جدید امریکا); Susan A. تورنتون (به عنوان سخنران مدعو در قانون در دانشکده حقوق دانشگاه ییل و عضو ارشد در پل Tsai چین Center; معاون سابق دستیار وزیر امور خارجه در امور شرق آسیا و اقیانوس آرام امور)

دوشنبه, مارس 23: آیا بررسی ماهانه به تمام آمریکایی ها را حس حتی بدون یک بیماری همه گیر?
این برنامه شامل: آنی خودشان (تحریریه اقیانوس اطلس نویسنده به مردم پول); Sebastian جانسون (نویسنده و بشردوستانه استراتژیست)

در حال حاضر برای ما سرمقاله روز رسانی. زوم کردن برای یک لحظه از دلتنگ اخبار به روز رسانی را خانه نشین خستگی و خزنده سوء ظن است که از آن زمان شروع به ساخت نان خود را. ما در زندگی از طریق عمده رویداد تاریخی است و ارزش آن با توجه به نسل های آینده خواهد شد نگاه بر تاریخ coronavirus. اما قبل از انجام این کار در حالی که شما صبر کنید برای خود خمیر ترش به اثبات توصیه می کنیم که شما به عنوان خوانده شده “ناسیونالیسم نمی تواند ضرب و شتم یک مشکل جهانی” چارلز کنی نگاهی به تاریخچه تلاش جهانی برای ایجاد اولین واکسن برای آبله. در سال 1803 پزشک Francisco Javier de Balmis رهبری “رویال بشردوستانه اعزامی از واکسن” به آمریکای جنوبی شروع یک عصر جدید برای بهداشت جهانی: “Balmis ارائه واکسن به زبان اسپانیایی و پرتغالی مستعمرات و چین به طور یکسان” Kenny می نویسد. “در طول جنگ برای استقلال در جنوب آمریکا در دهه کرد که دو طرف حتی اعلام بس اجازه می دهد تا برای واکسیناسیون.” Kenny استدلال می کند این تاریخچه را فراهم می کند بیشتر فوتی و فوری مدل از یک “امریکا برای اولین بار” پاسخ به یک بیماری همه گیر.

آرزو می کنم ما می خواهم منتشر شده این
“Coronavirus مستند یک تهدید است برای بسیاری از حیوانات نه یک برکت و رحمت” توسط مت سیمون سیمی.

سه سوال برای یک فرد هوشمند
کاترین قهقهه همکاری نویسنده Zoobiquity: این شخص ارتباط بین سلامت انسان و حیوان و یک Future Tense همکار جدید در امریکا است. من با او صحبت کرد در مورد چگونگی رفتار حیوانات می تواند کمک به ما در پاسخ به کوروناویروس.

مارگارت: شده اند وجود دارد چند قابل توجه تصاویر از حیوانات که به خالی کردن شهرستانهامثل شغالها تکاپو در سان فرانسیسکوکه همراه با ادعا می کند که “انسان ها ویروس.” چه باید ما را از این حیوانات غیر منتظره ظاهر ؟
کاترین: وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که در اینجا. بیشتر مردم در خانه رعایت حیوانات که آنها ممکن است به طور معمول متوجه. شده است وجود دارد گزارش بیشتر birdsong و این احتمالا به خاطر بزرگراه نیست و به عنوان با صدای بلند اما همچنین به این دلیل مردم در خانه گوش دادن به پرندگان. همچنین شواهدی وجود دارد که با مردم را از راه شهرنشین حیوانات در حال گرفتن جسورانه. البته روند بزرگتر این است که انسان در حال حرکت بوده است بیشتر به زیستگاه های حیوانات و مناطق طبیعی است.

خط می رود که انسان ها موجودات اجتماعی. چگونه می توانید موجودات اجتماعی آن را از طریق یک دوره طولانی مدت انزوا?
ما نه تنها موجودات اجتماعی هستند—بسیاری از پستانداران هستند و وجود اجتماعی و پرندگان و ماهی و حتی اجتماعی خزندگان و حشرات است. این مدارهای عصبی که به شکل چگونه موجودات عمل در اطراف دیگران شده اند و در حال تکامل برای صدها میلیون سال است. وجود قوانین گروه که hardwires سلسله مراتب اجتماعی به گروه های که می تواند تلفات به دلیل برخی از مرتب به بالا و برخی از دریافت طبقه بندی شده اند به پایین. یک استراحت از عادی مرتب سازی ما در زندگی روزمره ما ممکن است اجازه می دهد این سلسله مراتب به خود را تنظیم مجدد.

بسیاری از مردم با استفاده از این زمان به “بازگشت به طبیعت” در حالی که اجتماعی فاصله. چه توصیه شما برای افرادی که از ورود به وحشی و احتمالا مواجهه با حیوانات وحشی ؟
یا نه وجود یک بیماری همه گیر شما می خواهید هرگز به رویکرد یک حیوان وحشی.
شما ممکن است بخواهید به تجدید نظر پیاده روی در هنگام غروب و طلوع آفتاب زمانی که بسیاری از شکارچیان در حال شکار. همچنین این ویروس از حیوان به حیوان نه تنها به انسانها بلکه برای حیوانات دیگر. این مهم است به یاد داشته باشید که ویروس ها منحصر به فرد هستند به توده وحشی. همچنین غذا نیست و سنجاب.

تنش های آینده توصیه می کند
این ممکن است به اثبات می شود ما “بهترین ساعت” اما من به شدت توصیه به خواندن اریک لارسون کتاب جدید و پر زرق و برق و ناپسندیده: حماسه چرچیل و خانواده و تمرد در طول حمله رعد اسا. وینستون چرچیل را از سال اول در اتاق—زمانی که او بسیج قدرت و زیبایی از زبان انگلیسی خود را به نگه داشتن ملت در مبارزه علیه هیتلر با وجود سقوط فرانسه ترور پی در پی آلمانی بمب گذاری و خیره آمریکایی بی طرفی است و بارها داستان تمدن غرب را دلخراش بقا. اما این یکی است که به ندرت گفت: به عنوان تنگاتنگی فرامیخواند و به عنوان لارسون می کند و آن را احساس می کند timelier از همیشه همانطور که ما خودمان را پیدا کنید در محاصره بسیار متفاوت تهدید است که همچنین خواستار بسیج جامعه و الهام بخش رهبری (آه). آینده Tensers قدردانی خواهد شد که چگونه لارسون برجسته چرچیل شیفتگی و تحسین diy و فن بخواهد قدرت در راه است که باعث شده یک مقدار عادلانه از چشم-نورد در میان معاصران اما پرداخت ما باعث سود فوق العاده ای.—آندرس مارتینز, Future Tense مدیر تحریریه

چه بعدی: TBD
روز جمعه در تخته سنگ تکنولوژی پادکست لیز o’leary صحبت با اردن Ellenberg ریاضیات استاد در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون در مورد اینکه آیا مدل های ریاضی می توانید نمودار این دوره از این بیماری همه گیر. و هفته گذشته لیز مصاحبه هایدی Carrico موسس عضو فرفره کارگران جمعی و Johana Bhuiyan تکنولوژی پاسخگویی خبرنگار لس آنجلس تایمز درباره Instacart کارگران به خطر انداختن جان خود و خواستار بهتر از درمان است.

یکی از آخرین پلاگین: معرفی ما در شار
ما در شار است سری جدیدی از فلش داستان و مجازی حوادث در مورد جامعه همکاری و تخیل جمعی در مواجهه با تحول تغییر ارائه شده توسط همکاران ما در مرکز علم و تخیل در دانشگاه ایالتی آریزونا. هر پنج شنبه آنها را انتشار یک داستان پس از گفتگو با نویسنده و متخصص در رشته های مرتبط در دوشنبه زیر در 4 p. m. شرقی. اولین داستان “مثل Tares” توسط کریستوفر Rowe—یک داستان از مواد غذایی کشت خالص و جوامع است. در مارس 13, کریستوفر خواهد بود در گفتگو با مایکل بل استاد گروه جامعه و محیط زیست جامعه شناسی در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون است. ثبت نام امروز.

—مارگارت از Future Tense

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>