Future Tense خبرنامه: به شدت به دنبال Ufological اسرار


TOPSHOT - The entrance to Alienstock festival is marked on the road in Rachel, Nevada on September 20, 2019. - A joke Facebook event named "Storm Area 51, They Can't Stop All of Us," was created in June 2019. As of September 13, more than 2 million people had signed up for the event and a 1.5 million more had marked themselves as "interested." Multiple alien related events are now set to take place over the weekend of September 20, 2019 along state Route 375 also known as the "Extraterrestrial Highway." (Photo by Bridget BENNETT / AFP) (Photo by BRIDGET BENNETT/AFP via Getty Images)

ورود به Alienstock جشنواره راشل نوادا در سپتامبر. 20, 2019. این جشنواره برگزار شد و در نزدیکی منطقه 51.

بریجت بنت/گتی ایماژ

سلام آینده Tensers,

این دستکش ها در سال 2020 ریاست جمهوری اوليه و من پیدا کردم خودم را تقریبا از دست رفته روز 20-plus نامزدها در نظر گرفتن نوبت به ما گفتن آنچه که آنها می خواهم به انجام در یک روز در دفتر. کریستن جیلیبرند گفت: او را ام Cloroxed دفتر بیضی. برنی ساندرز خواهد قانونی کردن ماری جوانا و الیزابت وارن ساخته شده است 24 روز یک وعده بیشتر از هر نامزد. اما من آرزو می کنم یکی از کاندیداهای ما خواهد cop به حقیقت: در روز یکی به عنوان رئیس جمهور نمی خواهد به شما بپرسید که آیا ما بیگانه است ؟

ما در آخرین Future Tense, داستان داستان کوتاه “آن را از Cruden مزرعه” حداکثر بری نویسنده های خنده دار/هشدار دهنده, sci-fi, رمان مانند جنیفر دولت, تصور به تازگی افتتاح رئیس جمهور جلسه “حساس مبل” برگزار می شود در منطقه 51 و آن را افزایش می دهد تمام انواع سوالات با شروع: آنچه مناسب ضمیر استفاده کنید ؟

شما بعد از خواندن حداکثر داستان چک کردن پاسخ تشریحی توسط سارا Scholes نویسنده از آنها در حال حاضر اینجا هستید:: UFO فرهنگ و چرا ما دیدن بشقاب. Scoles طول می کشد در گسترده سوء ظن است که دولت پنهان شده است فرازمینی چیزی از ما: “بیل کلینتون نشان داد که در طول زمان خود را در اتاق او می خواست مردم خود را به نگاه به هر دو منطقه 51 و Roswell files … اما اگر شما تمایل به این باور در یک پوشش نیست این مثبت فقط شواهد بیشتر از دروغ?” برای Scoles منطقه 51 توطئه (و بری داستان کوتاه), سکس از کون, از آنجا که “دولت به معنی کشش یک بیگانه coverup.” حقیقت این است که در خارج وجود دارد!

در اینجا برخی از بهترین مقالات ما به تازگی منتشر شده:

آرزو می کنم ما می خواهم منتشر شده این
“چگونه تکنولوژی ربوده آن بیشترین, جالب ترین منتقدان” توسط تیم Maughan MIT Technology Review

سه سوال برای یک فرد هوشمند
Lucianne Walkowicz توسط یک ستاره شناس در آدلر افلاک و از بنیانگذاران JustSpace داد. من با آنها صحبت کرد در مورد سیارات فراخورشیدی و موجودات فرازمینی.

مارگارت: از همه بیگانه ورود طرفداران که می شود در آن بهترین است ؟
Lucianne: من واقعا دوست دارم ورود بهترین. بسیاری از فیلم های دیگر در مورد ورود بیگانه قرار داده و آن را به عنوان چیزی است که جهانی می ترسید اما ورود می کند یک کار شگفت انگیز در نشان دادن تنوع و واکنش های است که انسان را داشته باشد.

مورد علاقه خود را exoplanet?
بدیهی است که پاسخ این است که TOI700 سیستم است که من دانشجو امیلی گیلبرت فقط یافت می شود. او یک دانشگاه شیکاگو دانشجویی که با من کار میکنن و یک تیم از پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز و کشف اولین منطقه قابل سکونت زمین به اندازه سیاره از تس ماموریت. بله هیچ معامله بزرگ است.

چه چیزی شما را برای شما آرزو می تواند به همه این میلیاردر کاشفان فضا?
اکتشافات فضایی مشترک تلاش انسان و این چیزی است که شما نمی توانید خرید.

می خواهید بیشتر بدانید ؟ اتمام این Future Tense داستان که در آن Lucianne به ما می گوید “مشکل با terraforming مریخ.”

تنش های آینده توصیه می کند
من به تازگی کشف شده, عکس نبیله فیلیپ برف پاک کن به انگلیسی متولد کپنهاگ بر اساس هنرمند. او عکس مکان ها و چیزهایی که به طور معمول غیب اما آن را در جهان مدرن امکان پذیر است: کارخانه کشتی سازی آزمایشگاه و ماشین آلات—بسیاری از غول پیکر و پیچیده ماشین آلات. این عکس ها در برف پاک کن جدید کتاب ناخواسته زیباییکه بیرون می آید در ماه آوریل ارائه بصری رضایت از تقارن و چشم ظاهر رنگ و پیچیده با جزئیات. اما برای همه آنها precisionist زیبایی تصاویر نیز سایه توسط چه بوده است قربانی به این ماشین آلات—ذبح حیوانات غرق مناظر هزاران نفر از دستمزد پایین کارگران—که ما معمولا برای اعطا شده است.—Jason لوید سردبیر مسائل در علم و تکنولوژی

چه بعدی: TBD
در آخرین قسمت از تخته سنگ تکنولوژی پادکست لیز o’leary مصاحبه کارن هائو هوش مصنوعی خبرنگار MIT فناوری Review در مورد چگونه پول خراب آرمان گرایی OpenAI. همچنین اتمام هفته گذشته قسمت که در آن لیز صحبت با کیت Klonick در مورد “Facebook دیوان عالی کشور.”

آینده Future Tense حوادث
در مارس 5, در آوردن دستگاه های خود را و به ما بپیوندید برای چگونه برای محافظت از خودتان را آنلاین یک ساعت یک مبارک/دست سایبری دفاع از کارگاه ما در حال میزبانی با امریکا را باز, تکنولوژی, موسسه قلم امریکا و آزادی مطبوعات ، این رویداد برگزار خواهد شد در واشنگتن شروع می شود و در 6 p. m.

—مارگارت از Future Tense

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>