Future Tense خبرنامه: تب-تشخیص هواپیماهای بدون سرنشین ما را نجات نخواهد


A group of people sit in a park by a river as the sun sets over a city skyline.

اگر هر یک از این افراد تا به حال تب هواپیماهای بدون سرنشین نمی خواهد آن نقطه.

سلام آینده Tensers,

ما عاشق پول دزدیبیش از حد, اما آن را احتمالا زمان برای یک استراحت از Netflix بکشد. پس به ما بپیوندید برای آینده ما وب حوادث در خفاش ها’ (بدون استحقاق?) شهرت بد چرا اطلاعات غلط پزشکی مسری است, چگونه این بیماری همه گیر است butchered گوشت زنجیره تامین ،

چهار شنبه, مه 27, 4 p. m. شرقی: در حال خفاش ها واقعا به سرزنش برای COVID-19 همه گیر?

پنج شنبه, مارس 28, 4 p. m. شرقی: کجا ؟

شنبه, ژوئن 2, 4 p. m. شرقی: رایگان سخنرانی پروژه: ما باید فکر می کنم دو بار قبل از محدود سیاسی وکالت است ؟

چهار شنبه, ژوئن 4, 4 p. m. شرقی: علم را ویروسی اطلاعات غلط

در حال حاضر برای ما سرمقاله روز رسانی. در اوایل این ماه در سنگاپور رونمایی کرد, نقطه, اجتماعی, فاصله-اجرای رباتیک سگ است که در حال حاضر “گشت” یک پارک. این فقط آخرین ربات در نظر گرفته شده برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر. اما به عنوان مقامات در کانکتیکات به چین شروع آزمایش با بسیار به کرات نظارت بهداشتی هواپیماهای بدون سرنشین Faine گرین هشدار می دهد که “تب-تشخیص هواپیماهای بدون سرنشین کار نمی کنند.” این فن آوری است که در مورد موثر عنوان “اگر شما نصب یک دوربین حرارتی در یک قطب بعدی به فروشگاه مواد غذایی” گرین می نویسد. او می گوید که این آخرین نمونه از ” انسانی آزمایش,’ است که در آن جاه طلبانه فن آزمون نوآوری های جدید در آسیب پذیر و disempowered مردم است.” اگر شما به دنبال یک داستان که در آن بیماری نظارت ربات می کند صرفه جویی در روز اتمام Future Tense داستان را هنگامی که ربات و کلاغ را نجات داد ایست سنت لوئیس” توسط Annalee Newitz.

بهترین Future Tense

آرزو می کنم ما می خواهم منتشر شده این

یک کشور و دو اینترنت” توسط Nilesh کریستوفر و Varsha Bansal بقیه جهان

سه سوال برای یک فرد هوشمند

کریس لئونارد سابق جدید امریکا همکار و نویسنده سر و صدا گوشت: راز تصاحب امریکا کسب و کار مواد غذایی و Kochland: تاریخچه راز از کخ صنایع و شرکت های بزرگ قدرت در امریکا. من صحبت با او در مورد شرکت صنعت گوشت. ما مکالمه تلفنی شده و تغلیظ شده و به آرامی ویرایش شده است.

مارگارت: شما خورده گوشت پس از انتشار سر و صدا گوشت?
کریس: بله کاملا. من هرگز متوقف خوردن گوشت در هر زمان در طول گزارش نوشتن و یا بعد از این کتاب است.

چه grossest چیزی که شما مشاهده شده که تحقیق شرکت صنعت گوشت?
این قابل پیش بینی بود اما در یک تایسون غذاهای گوشت کشتارگاه در استورم لیک آیووا و برای دیدن خوک در نیمه تقسیم و آویزان مانند پیراهن در خشک تمیز کننده با چشمان خود را باز بسیار نامطلوب دید.

آنچه در آن است در مورد بسته بندی گوشت می آمد گیاهان ساخته شده اند که آنها را coronavirus نقاط داغ?
آنها خیلی شلوغ است. کل استراتژی کسب و کار از این شرکت های بزرگ است که برای تحکیم تولید به عنوان چند کشتارگاه به عنوان امکان پذیر است و ایجاد این کشتارگاه به عنوان بزرگ به عنوان امکان پذیر است. به همان اندازه به عنوان شما می توانید از هر کشتارگاه شما نیاز به بسته بندی به عنوان بسیاری از کارمندان به عنوان شما می توانید شانه به شانه. اغلب این کارگران در حال کار در لباس پوشیدن و غذا خوردن در نزدیکی.

برای اطلاعات بیشتر به ما بپیوندید مارس 28 در 4 p. m. شرقی برای “از کجا گوشت?”, یک Facebook Live بحث در مورد کمبود گوشت با کریس هنری Grabar و سوزان متیوز.

تنش های آینده توصیه می کند

من فقط بلعیدم مارگارت اتوود است که پارازیتهای عاقبت به خدمتکار داستان. شاید موهن بمقدسات اما من در واقع عاشق خدمتکار داستان. این پارازیت یکی از آن نادر دنباله است که بیش اصلی است. آن را فریبنده, suspenseful و خلاق است. و شاید مهمتر از همه برای لحظه آن امیدوار است. تیره, مطمئن, اما با خوش بینی و وعده آینده ای که بهتر از گذشته است. —جنیفر Daskal استاد و مدیر دانشکده فناوری, قانون و امنیت برنامه در دانشگاه آمریکایی واشنگتن کالج قانون

چه بعدی: TBD

روز جمعه در تخته سنگ تکنولوژی پادکست لیز o’leary صحبت با Kara Swisher در مورد دقیقا همان چیزی است که در Elon Musk ، و هفته گذشته لیز صحبت با امیلی اوستر, استاد اقتصاد در دانشگاه براون و از بنیانگذاران COVID-توضیح در مورد رمز گشایی سیل COVID داده.

—مارگارت از Future Tense

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>