Future Tense خبرنامه: معرفی رایگان سخنرانی پروژه


A black square with text that says "Free Speech Project" against a white and orange background.

هالی آلن/تخته سنگ

سلام آینده Tensers,

انتخابات ریاست جمهوری در جریان است و به نظر می رسد مانند ما هستید واقعا برای سوار شدن. تا کنون پس از سال 2016 بوده ایم فرسایش در مورد آسیب پذیری ما به اخبار گمراه کننده و هدفمند تبلیغات آنلاین و در حال حاضر که مقدماتی را شروع کرده اند ما که مجبور به تعجب می کنم که یک بار دیگر مورد قابل اعتماد بودن انتخابات فن آوری—فقط در آیووا دموکرات فراموشی به آزمون فاجعه باری خود برنامه. بنابراین ما فکر 2020 خواهد بود یک سال خوب برای نگاهی دقیق تر به بحث چرخش در اطراف چگونه تکنولوژی به چالش کشیدن سنتی ما تعهد به آزادی بیان است. وارد رایگان سخنرانی پروژه یک yearlong سری از رویدادها و مقالات ما می شود آوردن شما در همکاری با دانشگاه آمریکایی واشنگتن کالج, قانون, فناوری, قانون و امنیت برنامه.

لگد زدن به همه چیز خاموش مایک گادوین طول می کشد تا موضوع را با این ایده که ما درد و رنج از حد آزادی بیان آنلاین است که باید به نحوی کنترل شود. مایک—اولیه اینترنت فعال حقوق سابق ویکیمدیا کلی مشاور و پدر گادوین قانون می نویسد: در مورد چگونه خود را در چشم انداز آنلاین سخنرانی اتحادش را تغییر بیش از 30 سال گذشته: در ابتدا گفت: “من خیلی بیشتر متمرکز بر تشویق تحمل و کثرت گرایی—این ایده که باز جامعه دموکراتیک باید مایل به اجازه دهید مردم می گویند ظالمانه چیز است. … من هنوز هم معتقدم که, اما در اینجا در سال 2020 من نیز خالی از سکنه شده توسط چالش های ما در همه جا در جهان در این قرن اعم از تغییر آب و هوا به نابرابری درآمد به (نه نامربوط) تجدید حیات پوپولیستی بیگانه ستیزی و حتی نسل کشی جنبش است.”

در اینجا برخی از قطعات دیگر ما به تازگی منتشر شده:

آرزو می کنم ما می خواهم منتشر شده این
“رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب” توسط Gordy Megroz سیمی.

3 سوال برای یک فرد هوشمند
جنیفر Daskal استاد و مدیر دانشکده فناوری, قانون, برنامه امنیتی در دانشگاه آمریکایی واشنگتن دانشکده حقوق و محقق-در-اقامت در امریکا است. من با او صحبت کرد در مورد آینده آزادی بیان و دموکراسی است.

مارگارت: چه یک حادثه است که نشان می دهد با چالش برخورد با آنلاین سخنرانی ؟
جنیفر: آن را سخت به انتخاب کنید. مبارزات با مخرب دخالت در انتخابات یک عالم صغیر گسترده تر سوال در مورد چگونه برای شناسایی مخرب بازیگران, چگونه برای محدود کردن مضر گفتار بدون ممنوعیت خارجی, سخنرانی, چگونه برای تمایز بین آنچه درست است و آنچه نادرست است, چه چیزی برای انجام با اطلاعاتی که تلقی نادرست و تصمیم می گیرد که چه چیزی نادرست است. همه این مسائل به ميدان آمده هنگامی که در تلاش برای مقابله با پیامدهای هماهنگ تلاش برای نفوذ آمریکا در سال 2016 تلاش های مداوم در سال 2018 و انتخابات در سراسر جهان است.

چه چیزی شما را به عنوان آینده از مخرب تداخل در دموکراسی است ؟
آنچه که ما نیاز به یاد داشته باشید که بسیاری از این است که جدید نیست. آن را همواره مورد بوده است که دولت ها و افراد درگیر در تبلیغات در سراسر مرزها برای رسیدن به یک تنوع از اهداف سیاسی است. چه چیزی جدید و متفاوت است که با سرعت و سهولت و دامنه پتانسیل تاثیر تلاش ها به دلیل دیجیتال ارتباط است. این مسئله ای است که ما خواهید بود با تلاش برای برخی از زمان به دلیل هدف نهایی این است برای حفاظت از یکپارچگی از انتخابات و حفظ تعهدات به آزادی بیان است. خطر این است که تلاش برای سرکوب مشروع مضرات ما انجام این کار در راه است که آسیب هسته ای آزادی.

است وجود دارد یک رویکرد نسبت به گفتار دیجیتال که آمریکا باید قرض گرفتن از کشورهای دیگر ؟
این ایالات متحده است که در یک موقعیت منحصر به فرد ما متمم اول قانون اساسی. ما در متمم اول قانون اساسی curtails آنچه که دولت می تواند انجام دهد در نظر کننده فروکش کننده فردی سخنرانان و گسترده تر را فراهم می کند حفاظت از سخنرانی بیش از هر کشور دیگری است. در ایالات متحده بسیاری از هسته تصمیم گیری است واگذار شده به شرکت های فن آوری گردآوری مطالب. جهان و به خصوص جهان غرب منتقل شده است بسیار به سرعت از اعلام مزایای اینترنت آزاد و باز (و آن را محور از اینترنت ما agenda) برای شناخت بسیار در دنیای واقعی مضرات است که می تواند تداوم آنلاین. ما نمیفهمد نه راهی برای تعادل نیاز به آدرس مضرات آن با نیاز به حفظ و حراست از آزادی بیان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا این Future Tense داستان جنیفر در ماه اکتبر نوشت:: “یک دادگاه اروپایی تصمیم ممکن است به طلیعه چیزی بودن در جهانی سانسور.”

تنش های آینده توصیه می کند
من به طور مداوم در آخرین نسخه اما من به تازگی به تماشای من مادریک فیلم علمی تخیلی در Netflix بکشد منتشر شد بیش از تابستان است. در داخل پناهگاه مهر و موم شده از جهان خارج پس از یک رویداد انقراض یک ربات را افزایش می دهد یک انسان به عنوان “پدر” بدون هر گونه تماس با انسان یا جهان خارج است. هنگامی که یک خارجی مزاحم می رسد که مجبور است برای به چالش کشیدن او را تنها شکل قدرت است و در مواجهه با این احتمال که او در کل زندگی است که بر اساس یک دروغ است. تزریق پیچیده اخلاق به یک جامد هیجان انگیز باعث می شود من به طور کامل لذت بردن از تفکر درباره اخلاق پشت A. I. s.—آنتونی Nguyen, آینده, زمان هماهنگ کننده برنامه

چه بعدی: TBD
در آخرین قسمت از تخته سنگ تکنولوژی پادکست لیز o’leary مذاکرات به جاشوا چانه وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار مستقر در پکن در مورد چگونه “Coronavirus آزمون های چین نظارت دولت است.”

آینده Future Tense حوادث
اگر شما در واشنگتن ما در تاریخ Feb. 20 برای یک شب غربالگری از پارک ها و تفریح و سرگرمی با جن Pahlka بنیانگذار کد برای امریکا و سیسیلیا مونز, معاون رئیس جمهور برای منافع عمومی فن آوری و طرح های محلی در جدید امریکا در برجسته E خیابان سینما.

و در فوریه. 24, از دست ندهید در “تعریف جدیدی از آزادی بیان برای عصر دیجیتال” یک بعد از ظهر رویداد در دانشگاه آمریکایی که در آن ما لگد کردن آزادی بیان پروژه و نگاه به گذشته بحث بیش از سخنرانی به اطلاع آینده است.

مارگارت از Future Tense

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی