Future Tense خبرنامه: Odds Against Tomorrow


A repeating pattern of crystal balls and disposable face masks.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

عزیز آینده Tensers,

من می خواهم به فکر می کنم از خودم به عنوان یک فرد با چشم انداز بلند مدت کسی که نمی شود به راحتی تسلیم به روزانه (ساعت? نیم ساعتی?) گرداب اخبار و رسانه های اجتماعی. به عنوان سردبیر Future Tense که به معنای واقعی کلمه کار من است. آن را سخت تر هر چند که حتی یک اجتماعی-فاصله برنامه ریزی برای هفته آینده متلاشی می تواند در هر ثانیه اگر COVID-19 موارد خود ادامه صعود. چگونه می تواند به ما در مورد فکر می کنم 2040 که اوت سال 2020 به نظر می رسد غیر ممکن است به تصور کنید ؟ (من به سرقت برده و موضوع خط برای این خبرنامه از ناتانیل فرانک رمان بزرگ در مورد محاسبه شانس بدترین سناریو حوادث.)

اما من آمده ام تا برای تحقق بخشیدن به این لحظه به فکر کردن در مورد آینده به خاطر این بیماری همه گیر به ما داده است sped-تا چه ضرب المثلی فردا می آید به. آن را مانند تجربی تکامل پژوهشی است که با استفاده از موجودات مختلف با دوره بسیار کوتاه به ببینید که چگونه تغییر در طول زمان اتفاق می افتد. یکی از معروف ترین نمونه از این کار E.
coli در دراز مدت تکامل آزمایش توسط ایالت میشیگان ریچارد Lenski که دیده است بیش از 70,000 نسل از باکتری ها از سال 1988. در ماه مارس Lenski اعلام کرد که تیم او کار شده است به طور موقت به حالت تعلیق به دلیل coronavirus. خبر خوب Lenski نوشته است که “مطالعه ما موجودات زنده را می توان منجمد دور و دوباره هر زمان که ما را مشاهده کنید مناسب.”

افسوس که ما نمی تواند یخ زده و دوباره هر زمان که ما را مشاهده کنید مناسب. اما این دلیل است که همه ما نیاز به “بهتر” به ثمر می آیند. آینده من همیشه به مردم در مورد تصمیم گیری—نه فقط تصمیم گیری از کسانی که در قدرت اما تصمیم گیری همه ما را هر روز وزن خود ما منافع خود در برابر ما بیشتر ارزش و احترام ما برای افراد دیگر. تصمیم به پوشیدن ماسک در داخل خانه برای محافظت از دیگران—است که به عنوان مثال بزرگ چگونه انتخاب فردی می تواند به ایجاد یک بهتر است تحت اللفظی فردا برای همه است. تصور کنید با استفاده از اصل ماسک پوشیدن برای تصمیم گیری در مورد تغییر آب و هوا. این می تواند در یک لحظه برای همه ما یاد بگیرند که در مورد ایجاد یک آینده بهتر اگر ما تصمیم به ایجاد آن است.

شاید عجیب و غریب به عنوان مثال نیاز به پاک کردن تصمیم گیری و بلند مدت فکر می آید از این هفته Future Tense قطعه توسط سام کین نویسنده کتاب تاریخ علم کتاب مانند ناپدید قاشق. کین می نویسد: در مورد 50امین سالگرد یک مخدوش مرگ در قطب شمال. نبود یک whodunnit—هیچ سوال برگزار شد که تفنگ و چرا. (ریشه این درگیری ها: به سرقت رفته کوزه پر از شراب کشمش.) این عارضه این بود: آیا گمان محاکمه? قتل در محل بر روی یک تکه یخ است که پس از ذوب دور ساکنان توسط 19 نفر کار بر روی تحقیقات علمی است. به عنوان Kean توصیف تعیین صلاحیت شد لجستیکی کابوس و یک است که نشان می دهد چرا ما باید فکر می کنم در حال حاضر در مورد جرم و جنایت است که به ناچار محل را در فضا است. سام نیز در مورد داستان عجیب و غریب در آخرین قسمت از پادکست خود را. برای حتی بیشتر در موضوع خواندن Jane C. هو Future Tense قطعه از تابستان گذشته در ایجاد یک فضای سیستم عدالت کیفری.

در اینجا بیشتر داستان در زمان آینده منتشر شده است.

رویداد های آینده

ما عمدتا متوقف Future Tense, برنامه نویسی, برای, تابستان, اما ما نمی تواند مقاومت در برابر این بحث است. در روز سه شنبه 21 ژوئن در 4 p. m. شرقی دو پرفروش نویسندگان مورد بحث نقش سفته بازی علمی تخیلی در دنیای واقعی. P. W. خواننده, همکاری نویسنده از سوختگی در: یک رمان واقعی رباتیک انقلاب و شبح ناوگان: یک رمان بعد از جنگ جهانیو ورونیکا راث نویسنده واگرا سری جدید رمان انتخاب آنهاییخواهد بود در گفتگو با ژوئن توماس ارشد مدیریت تولید تخته سنگ و پادکست ها. ثبت نام برای تصور جهان—و از دیدن آنها می پیوندند در حال حاضر.

آرزو می کنم ما می خواهم منتشر شده این

به طور معمول این محل که در آن زمان آینده بیان حسادت به یک داستان است که به نظر می رسد در یکی دیگر از انتشار. اما هدف من ناراحت تحسین این هفته یک قطعه است که به نظر می رسد در جای دیگر بر روی تخته سنگ. همکار من سام آدامز به حال یک اسپویلر بسته بندی مکالمه با کلیفورد جانسون این فیزیکدان نظری که در خدمت به عنوان یک مشاور در جدید فوق العاده زمان-حلقه فیلم پالم اسپرینگزبازیگران Andy Samberg and Cristin Milioti. سازمان دیده بان این فیلم پس از خواندن سام و دکتر جانسون بحث علمی دقت در هالیوود (“ما نه علم پلیس می گوید:” دکتر جانسون), نمایندگی, و بیشتر.

تنش های آینده توصیه می کند

حباب یک اسکریپت پادکست از حداکثر سرگرم کننده به ارمغان می آورد بهترین نقاط Buffy the Vampire Slayer—از شوخ گفتگوی بورسی بین عضو باند و مبتکر هیولا—به یک مستعمره فضایی که در آن برخی از بیگانگان یک دلخوری و دیگران یک تهدید وجودی. آن را بالا می برد برخی از سوالات جالب در مورد آنچه که زندگی در فضا ممکن است نگاه مانند (و فقط به عنوان سام کین اخیر Future Tense مقاله تصور وجود دارد برخی از قتل). اما بیش از آن که آن را لذت بخش همراه برای قرنطینه راه رفتن. من فقط آرزو می کنم آنها را با فصل 2 در حال حاضر.

چه بعدی: TBD

در اوایل ماه ژوئیه TBD تخته سنگ را با تکنولوژی پادکست شروع به ویژه شش قسمت سری در آینده از شهر آمریکا توسط تخته سنگ نویسنده, هنری گرابار. در اولین قسمت هنری صحبت کرد به سه کارشناسان در مورد پست-همه گیر در محل کار. در دوم او پرسید: آیا COVID پرواز—مردم در حال فرار شهرهای حومه به دلیل همه گیر—واقعا؟! قسمت این هفته با تمرکز بر یک مشکل پدیده: با تشکر از همه گیر شهرستانها در حال اجرا از پول است.

اقامت سرد
Torie برای Future Tense

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>