Future Tense خبرنامه: خوش آمدید به زوم نرمال


Video conference squares show world leaders in front of their countries' flags.

یک کنفرانس ویدئویی با رهبران G20 به بحث COVID-19 بیماری همه گیر.

GARY RAMAGE/گتی ایماژ

سلام آینده Tensers,

دو هفته/20 سال در تاج-زمان پس از ما به شما نوشته شده و ما نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر این طبیعی است که شروع به احساس می کنید در واقع طبیعی است. در یک monumentally ترسناک نامشخص و بی سابقه ای در زمان ما در حال حرکت گذشته اولیه ناباوری و به عمل است.

در یک بیماری همه گیر حفاظت از آزادی بیان است مهم تر از همیشه, بنابراین ما میزبانی آنلاین رایگان سخنرانی رویداد پروژه با کارشناسان حقوقی و Facebook را سر امنیت به بحث در مورد چگونه سیستم عامل در حال مقابله با ویروسی دروغ. ما می خواستیم به خاطر صحبت کردن با شما در مورد تاثیر تکنولوژی بر زندگی ما بنابراین ما راه اندازی یک سری جدید از هفته ای دوبار اجتماعی-فاصله اجتماعی در زوم در سه شنبه ها و پنج شنبه ها. تا کنون ما تحت پوشش سرنوشت آزادی های مدنی در ملی بحران های در حال اجرا یک دانشگاه در طول یک بیماری همه گیر و مدیریت بچه ها’ زمان روی صفحه نمایش. در مارس 31, تخته هنری Grabar و Brigid Schulte مدیر جدید در امریکا زندگی بهتر, آزمایشگاه بحث خواهد شد که آیا خود قرنطينه هستند به ما نشان آینده کار می کنند. و برای برخی از مقدار مورد نیاز خوش بینی در مارس 2, عضویت در Torie بوش Future Tense ویرایشگر و اد فین مدیر آریزونا دولت دانشگاه را مرکز علم و تخیل به فکر می کنم در مورد چگونه بحران می تواند از بند باز کردن تصورات ما.

در موضوع تخیل این ماه Future Tense, داستان, داستان Paciente Cero,” خوان Villoro است تغزلی سفر به مکزیک heartland تلاش برای حفظ هویت خود و حافظه با وجود این واقعیت است که چین و مکزیک پوپولیستی رهبر توطئه به نوبه خود در این کشور (با کمک از تکنولوژی کنترل ذهن) به گسترده کارخانه بازیافت برای ایالات متحده
زباله. در پاسخ مقاله آدم Minter, Bloomberg مقاله نویس و نویسنده بنجل سیاره: سفر در میلیارد-دلار سطل زباله تجارتاستدلال می کند که Villoro را خاکستری آلوده آینده مکزیک است که یک تصویر از آنچه از جهان زباله: “[T]او در آینده از بازیافت و زباله در ایالات متحده و چین نه تنها در مکزیک و یا هر کشور دیگری به آنها عبارت ‘جهان آزادسازی زمین’ ضمیمه شده است. به جای دفع زباله را شبیه دنیای ساخت و رانده شده توسط تولید کنندگان در جستجوی کم هزینه و به طور فزاینده پایدار مواد خام است.”

بهترین Future Tense

آرزو می کنم ما می خواهم منتشر شده این
“کروناویروس در معرض چقدر بد امریکا مشق شب شکاف واقعا” توسط لیندا پون شهرستان آزمایشگاه

3 سوال برای یک فرد هوشمند
کاترین Mangu-بخش editor-in-chief of Reason magazine and a Future Tense همکار جدید در امریکا است. من با صحبت با او در مورد آزادی های فردی در مواجهه با یک بیماری همه گیر.

مارگارت: شده است وجود دارد بسیاری از بحث های داغ بر مردم و سازمان ها برخلاف stay-at-home سفارشات از سناتورها به spring breakers. چگونه می توانم شما رسم خط بین آزادی های فردی و حفاظت از بهداشت عمومی?
کاترین: یک بخش بزرگ از بسیاری از آزادی خواهان جهان مشاهده است و نه فقط آزادی شخصی اما مسئولیت شخصی است. خیلی زود حتی قبل از فرمانداران شهرداران و یا رئیس جمهور انجام شد چیزی برای پاسخ به coronavirus بسیاری از شرکت های خصوصی انجام شد درست با کاهش ساعت سرعت پایین و تغییر شیوه های خود را. این ایده که مسئول رفتار است که از دولت دستور و رفتار غیر مسئولانه است که از افراد بسیار غلط.

در سال 2018 نیویورک تایمز op-ed “وقتی که از خود راضی لیبرال ملاقات محافظه کار عضو شورای نظارت مدت” شما به نام لیبرال smugness به عنوان تا حدودی به سرزنش برای ما وحشتناک سیاسی. آیا شما دیده می شود همان لحن مشکل وقتی که می آید به کروناویروس?
من با کمال تعجب تشخیص حزبی تقسیم در بحث بر سر نحوه پاسخ به کوروناویروس. آن را نمی ممکن است که در راه بوده است; شما ممکن است بدست یک وضعیت که در آن افراد طبقه بندی شده اند متفاوت بر اساس مقادیر مختلف. اما در عوض شما در حال دیدن برخی از “رفتن به شکستن بهار و coronavirus به خود libs” از trollish محافظه کار جانبی و همچنین به عنوان لیبرال تمایل به می گویند: “دانشمندان با من موافق همه باید انجام آنچه من می گویم.”

همه رو دیوانه در مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که coronavirus “درمان” (ماندن در خانه و چه آن را به اقتصاد) نمی تواند بدتر از مشکل خود را. چه استدلال خود را?
من هرگز می تواند حتی شروع به صحبت می کنند برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال است. اما برای افرادی که در حال فکر کردن در مورد تاثیر مالی از خاموش کردن اقتصاد وجود دارد یک نقطه وجود دارد. من نمی خواهد آن را از راه تهمت قرار داده و آن را فکر نمی کنم او ابلاغ آن به خوبی در همه وجود دارد اما تجارت آف. ما باید به فکر عواقب آن در حال حاضر قبل از تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر بعد.

تنش های آینده توصیه می کند
اگر شما bummed که انتشار Wonder Woman 1984 بوده است تحت فشار قرار دادند پشت اتمام Herland توسط شارلوت پرکینز گیلمن یک فمینیست تخیلی رمان منتشر شده در سال 1915. ویلیام مولتون ، Marston خالق در تعجبم که زن بر او میهن افسانه ای جزیره Themyscira در گیلمن صلح آمیز و برابری طلب جامعه از حکیم قدرتمند زنانی که واژگون جنسیتی انتظارات از اوایل 20th century. مانند بسیاری از, تخیلی, رمان, داستان برگ مورد نظر زیاد باشد اما گیلمن چشم انداز یک جامعه عاری از تبعیض تاسیس آرمان حمایت متقابل و آموزشی تعالی نیروبخش است بیش از 100 سال بعد. (به عنوان یک پاداش آن را در حوزه عمومی بنابراین شما می توانید آن را انتخاب کنید تا به صورت رایگان در پروژه گوتنبرگ و نمرات از جاهای دیگر است.)—جوی Eschrich سردبیر و مدیر برنامه برای مرکز علم و تخیل

چه بعدی: TBD
در هفته گذشته قسمت از تخته سنگ, تکنولوژی, پادکست, مهمان, میزبان هنری Grabar صحبت با ماسون علائم یک استاد حقوق در گنزگا مطالعه سلامت, قانون, تکنولوژی و حریم خصوصی در مورد چگونه تکنولوژی است eyeing همه گیر به عنوان یک فرصت برای شکستن به مراقبت های بهداشتی. این هفته لیز o’leary مشترک خود را تجربه گرفتن COVID-19 آزمون و خواسته نیویورکر است Robert W. Baird: در جایی که همه coronavirus آزمون ؟

—مارگارت از Future Tense

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>