“گانگستر در کاخ سفید”: چامسکی می گوید تهمت غیر قابل انکار است “بدترین جنایی در تاریخ”

نویسنده چامسکی در حال حاضر 91 است به اندازه کافی به یاد داشته باشید یک لیست طولانی رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا از هری ترومن در 1940s به رونالد ریگان در سال 1980 به باراک اوباما در اواخر و اوایل 2000s 2010s. و طی مصاحبه ای در “Michael Brooks نمایش” چامسکی گذاشته برخی از دلایل که چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دست پایین بدترین او دیده می شود تا کنون.

“تهمت بدترین جنایی در تاریخ غیر قابل انکار” چامسکی گفت بروکس. “شده است وجود دارد هرگز یک شکل در تاریخ سیاسی بود که تا عاشقانه اختصاص داده شده به از بین بردن این پروژه برای سازماندهی زندگی بشر بر روی زمین در آینده نزدیک. که اغراق نیست.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن چامسکی تاکید شده است فاجعه در بسیاری جهات — از پاسخ او به این بیماری همه گیر کوروناویروس به خود را انکار تغییرات آب و هوایی و گردابی سیاست های زیست محیطی.

“مردم بر شرکت در تظاهرات; این بیماری همه گیر است که به اندازه کافی جدی است که ما را از ظهور آن در هزینه وحشتناک,” چامسکی گفت بروکس. “هزینه تا حد زیادی تقویت شده توسط گانگستر در کاخ سفید که به کشته شدن ده ها هزار نفر از آمریکایی ها در ساخت این بدترین جای جهان برای coronavirus). ما پدیدار خواهد شد (از این بیماری همه گیر اما) ما قصد داریم به ظهور از جرم دیگری که تهمت مرتکب شده گرمایش از جهان است. بدتر از آن این است که آینده ما قصد داریم به ظهور از آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, گزارشی, اشاره رفته است, از راه خود را برای تضعیف ایالات متحده’ سیستم کنترل و توازن با شلیک دولت ناظران.

تبلیغات:

“او فقط در اخراج همه بازرسان کلی بودند که به محل قرار داده برای نظارت بر فساد و تخلفات در دفاتر اجرایی” چامسکی توضیح داد. “آنها شروع به پرس و جو به این fetid باتلاق که او ایجاد شده در واشنگتن پس از اخراج او همه آنها را. و مانند هر قلع-گلدان دیکتاتور رفت از راه خود را به تحقیر ارشد حزب جمهوری خواه و سناتور چارلز Grassley که تا به حال خود را صرف حرفه ای تنظیم این سیستم در پیاده سازی. نه جوانه زدن از حزب جمهوری خواه. آنها ناپدید شد به عنوان یک حزب. آن را بدتر از قدیمی حزب کمونیست. رهبر به سفارش; ما (سقوط) در ما زانو.”

در طول مصاحبه چامسکی همچنین در مورد همه چیز از “عدالت برای جورج فلوید” تظاهرات به سن. برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری است. چامسکی تأکید کرد که شدت فلوید اعتراضات فراتر از هر چیزی او با تجربه در طول 1960s.

“اولین چیزی که به ذهن می آید این است که کاملا بی سابقه دامنه و مقیاس مشارکت و تعامل و حمایت” چامسکی گفت بروکس. “اگر شما نگاه کنید در نظر سنجی آن شگفت آور است. این حمایت هر دو برای زندگی مهم و تظاهرات است فراتر از آنچه در آن بود که مارتین لوتر کینگ در اوج محبوبیت او در آن زمان از من یک رویا بیان. آن را نیز بسیار فراتر از سطح عمومی واکنش به اوایل افغانستان.”

تبلیغات:

این تظاهرات که به دنبال فلوید مرگ چامسکی تاکید کرد باید در مجموعه ای به شدت مورد نیاز گفتگو در مورد نژاد پرستی به طور کلی.

“این فقط پلیس به قتل — این پس زمینه مسائل” چامسکی گفت بروکس. “آن شروع به حرکت به نگرانی سوالات و اعتراضات در مورد حقایق است که منجر به حوادث مانند این اتفاق می افتد. این افزایش در آگاهی است که کمک به افزایش آگاهی از 400 سال از باطل سرکوب است.”

تبلیغات:

چامسکی اشاره سیاتل شهردار جنی Durkan یک دموکرات به عنوان یکی از بسیاری از سیاستمداران که ابراز همبستگی با فلوید معترضان — تصریح می کند که این سطح از “حمایت مردمی” است “رانندگی (رئیس جمهور دونالد) مغلوب ساختن پیشی جستن و فاکس نیوز دیوانه است.”

چامسکی معتقد ساندرز’ 2020 انتخابات ریاست جمهوری مواج موفقیت حتی اگر ساندرز در نهایت کاهش یافته و از نژاد و تایید presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

چامسکی گفت: از ساندرز’ کمپین “من نامه تمام وقت و یا دیدن چیزهایی که نوشته شده گفت:” ما سعی کردیم ما از دست داده و آن را بیش از و پس از من است.” این چیزی است که اتفاق افتاده است. آنچه اتفاق افتاد این بود که یک موفقیت فوق العاده ای یک موفقیت بی نظیر. چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است در ایالات متحده در تاریخ سیاسی — تقریبا همیشه پس از واقعی و مردمی جنبش رادیکال کشاورزان جنبش خرد شده بود توسط نیروی. طیف بحث شده است قابل ملاحظه ای منتقل شده است. چیزهایی که در دستور کار چندی پیش در حال جلو و مرکز: جهانی بهداشت به نام برای و تکثير توسط pandemic فاجعه; سبز جدید ایران نتیجه جدی فعالیت توسط یک گروه کوچک از افراد جوان که اشغال کنگره دفاتر — و پس زمینه بود ساندرز موفقیت و جوان از اعضای کنگره که جاروب به قدرت به حمایت از آنها.”

تبلیغات:

برخی از سمت چپ بحرانی شده است از ساندرز و دموکراتیک متحد Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز از شهر نیویورک برای پرتاب حمایت خود را به میانه بایدن اما نه چامسکی.

91 ساله نویسنده گفت بروکس “ساندرز ساخته شده است که تصمیم تاکتیکی — که برخی انتقاد, اما من فکر می کنم درست است — برای پیوستن به جو بایدن مبارزات انتخاباتی و فشار آن را به سمت چپ. همکارانش در حال کار بر روی برنامه ریزی کمیسیون, و در واقع, اگر شما نگاه کنید در این برنامه که ظهور آن را بیشتر به سمت چپ از هر چیز پس از FDR (رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت). این ارائه می دهد مقدار زیادی از فرصت ها است.”

شما می توانید به تماشای این مصاحبه در زیر از طریق یوتیوب:

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>