ژنرال وسلی کلارک در مغلوب ساختن پیشی جستن و تظاهرات: “ما شاهد عطف جزر و مد”

شده اند وجود دارد بسیاری از لحظات در طول چهار سال گذشته که در آن ایالات متحده آمریکا خواهد شده اند بسیار بهتر است با هیچ رئیس جمهوری در همه. خالی دفتر بیضی خواهد بود بهتر از این یکی در حال حاضر اشغال شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

او ساخته شده است که امریکا یک رقت بار و احساساتی کشور قبل از جهان است.

تبلیغات:

پلیس قتل جورج فلوید و این هفته در سراسر کشور و تظاهرات جهانی را برانگیخت که حادثه بار دیگر نشان داده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک بی پروا نامشروع فاسد و بی کفایت رئیس جمهور با استبدادی و فاشیستی اهداف است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند “ظهور به مناسبت” یا “ریاست جمهوری” در مواجهه با چنین اخلاقی حساب چرا که او اساسا ناتوان از مراقبت های انسان و یا نگرانی برای دیگران.

چون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وسواس است با قدرت و پاتولوژی معتاد به خشونت و تخریب او بارها تهدید معترضان با جرح و یا قتل است. تهمت نیز گفت: فرمانداران به “تسلط” معترضان و گفت: او ممکن است که او ممکن است استناد قیام, قانون که مربوط به اوایل قرن 19 است و به ندرت استفاده شده است.

تهمت نیز به دستور او نیروهای شبه نظامی — پلیس و سایر مأموران اجرای قانون به عنوان به خوبی به عنوان خود را “MAGA ارتش” از اراذل و اوباش برای سرکوب تظاهرات و مردم را به قیام. او پلید کاخ سفید و اطراف آن را با مایل از نرده و (حداقل در ذهن خود) شخصی افسر گارد نظامی گارد ملی سرویس مخفی اف بی آی اداره زندانها گشت مرزی و یخ افسران. Maureen Dowd از نیویورک تایمز در توصیف این صحنه وحشتناک:

تبلیغات:

این غم برای دیدن بلند, سیاه, نرده ها و دیوارها بالا رفتن در اطراف کاخ سفید تبدیل “مردم خانه” به یک پاسگاه به عنوان تیره روان مردی که در زندگی می کند.

در پاسخ به تهمت و تهدید علیه مردم آمریکا از نظامی ایالات متحده بالاترین-رتبه بندی admirals و ژنرال و همچنین دیگر مقامات ارشد امنیت ملی ایران را به هر دو وظیفه فعال و بازنشسته — شروع به صحبت کردن در برابر خود كرده است ،

آنها هشدار داده اند که مغلوب ساختن پیشی جستن است مانند رفتار خطرناک ترین ستمگران تاریخ است. در یک واحد کر بیش از چند روز گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به عنوان یک تهدید برای آمریکا دموکراسی و قانون اساسی است. در یک اقدام بی سابقه ژنرال. علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش صادر شده یک یادداشت یادآوری امریکا پرسنل نظامی که وفاداری خود به قانون اساسی ندارد و به هر فردی که اتفاق می افتد به نگه داشتن قدرت سیاسی است.

هشتاد و نه سابق عالی رتبه دفاع مقامات نظامی و غیر نظامی از جمله چهار سابق وزرای دفاع — امضا نامه ای که به نظر می رسد در روز جمعه واشنگتن پست در محکومیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای خیانت به سوگند خود را به دفاع از قانون اساسی ایالات متحده.

تبلیغات:

در طول یکشنبه ظاهر در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” بازنشسته و رئیس ستاد مشترک ارتش و وزیر خارجه سابق کالین پاول توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک دروغگو است که “زیرفشار” از قانون اساسی ایالات متحده و “شرور و اهریمن” امریکا در جهان است.

CBS گزارش کرده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل بر و ارشد دیگر مقامات کاخ سفید خواست برای استقرار 10,000 سرباز وظیفه فعال در واشنگتن و دیگر شهرهای آمریکا برای سرکوب تظاهرات.

تبلیغات:

در تلاش برای دور زدن آنها چه می ترسید خواهد بود غیر قانونی منظور وزیر دفاع علامت Esper و ژنرال Milley از ستاد مشترک به عقب رانده در برابر تهمت آرزوها با موفقیت کارتی برای او از طریق استفاده از گارد ملی و نیروهای پلیس شد.

این است که ایالات متحده در حال تجربه یک بحران نظامی و غیر نظامی امور? چه اتفاقی می افتاد اگر تهمت یا بر حال دستور نظامی برای اقدام علیه مردم آمریکا? خواهد افسران و سربازان خود را به دنبال سفارشات و به طور بالقوه با استفاده از نیروی مرگبار علیه شهروندان ایالات متحده? چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به این اعتراضات آشکار شکست خود به عنوان یک رهبر و اهمیت انتخابات ریاست جمهوری ؟

در تلاش برای پاسخ به این سوالات من به تازگی صحبت با بازنشسته ژنرال وسلی کلارک سابق ناتو عالی فرمانده متفقین در اروپا است که شاید بهترین و شناخته شده برای فرمانده عملیات متفقین نیروی ناتو کمپین برای پایان دادن به پاکسازی قومی در یوگسلاوی سابق. کلارک در حال حاضر یک عضو ارشد در دانشگاه UCLA Burkle مرکز روابط بین الملل و مدیر شورای آتلانتیک. بسیاری از افتخارات و جوایز شامل مدال آزادی ریاست جمهوری و فرمانده لژیون افتخار فرانسه).

تبلیغات:

کلارک مقاله “می توانید لیبرال جهان به منظور زنده ماندن چهار سال دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن? به تازگی به ویژه در یک موضوع خاص از واشنگتن ماهانه.

این گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح.

چگونه شما احساس داده شدید و پر سر و صدا از دولت این کشور در حال حاضر تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?

تبلیغات:

من احساس بسیار ناراحت کننده است. دلایل متعددی وجود دارد که چرا. چرا که ما شاهد سه سال و نیم از هرج و مرج در سطوح بالای دولت استدلال ما با متحدان گیج کننده سیاست به سمت شمال کره و دعوا با چین است. نیز وجود دارد تعصب و زشت تفرقه است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ملتهب در آمریکا نظام سیاسی و مغلوب ساختن پیشی جستن عدم مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین تلاش برای حفظ کنترل سیاسی روایت در این ماه قبل از انتخابات است و او برای انجام این کار از طریق هرج و مرج است. آن است که واقعا بسیار دشوار است برای بسیاری از مردم در آمریکا است. مغلوب ساختن پیشی جستن فقدان رهبری در مسائل نژادی است به خصوص دردناک است. در واقع به جای اینکه یک رهبر در پرسش از برابری نژادی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به انجام همه چیز ممکن است به التهاب این مسائل است.

اگر این حوادث اتفاق می افتد در یک کشور دیگر آمریکا سیاستمداران و رسانه های خبری را توصیف آن به عنوان یک “دولت شکست خورده” و “خجالت است.”

بله وجود خواهد داشت مقدار زیادی از محکومیت. اما زمانی که رویکرد ما به این مسائل باید همیشه آن را در چشم انداز. اکثریت مردم در این کشور را دنبال امور خارجه از نزدیک. امور خارجه در استان از رهبران این کشور که در آن آنها وظیفه با فرمان سمت راست البته با نگه داشتن ما را از جنگ و پیشرفت امریکا منافع.

تبلیغات:

اگر امریکا یک کشور دیگر در حال حاضر در خارج از تحلیلگران و ناظران دیگر خواهد بود گفت: “پسر ایالات متحده آمریکا است که در آشفتگی. آنها با داشتن یک زمان دشوار است.” اما ایالات متحده است یک راه طولانی از یک دولت شکست خورده. ما قدرتمند ترین کشور در جهان است.

مردم در حال ساخت یک اشتباه بزرگ اگر آنها فکر می کنند امریکا نمی تواند با هم می آیند با وجود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تمام مشکلات کشور را در حال حاضر تجربه.

چگونه ارزیابی می کنید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک رهبر است ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن یک مثال بسیار خوبی از آنچه نباید فراموش شود و به عنوان یک رهبر. او نمی مسئولیت. او نمی اعتماد ساخت. او نمی آوردن مردم با هم. او نمی انجام مشق شب خود را و درک جزئیات تصمیمات او را ساخت. او فکر نمی کند که از طریق استراتژیک عواقب.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک معاملاتي رهبر. او فکر می کند که رئیس جمهور ایالات متحده همان است که خرید املاک و مستغلات. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین معتقد است که او می تواند با استفاده از بی پروا حرف و که وجود خواهد داشت نه هر گونه عواقب. در هر دو داخلی و بین المللی سیاست زبان ، مغلوب ساختن پیشی جستن سوء استفاده از زبان بسیار مشکل ساز است.

قابلیت اطمینان و ثبات بسیار مهم است. مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد آن کیفیت.

به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده او نماینده کل کشور است. ایالات متحده صرف 75 سال پس از پایان جنگ جهانی دوم اطمینان جهان است که ما تا به حال ارزش های قوی و درست شد در سراسر دولت است. امریکا نیز ساخته شده مطمئن شوید که جهان قابل درک است که ما قابل اعتماد است. رئیس جمهور تهمت دور انداخته است آن ارزش.

شما به عنوان ناتو عالی فرمانده متفقین در اروپا است. شما فرماندهی نیروهای ناتو مداخله در یوگسلاوی. شما تا به حال به زندگی و مرگ تصمیم گیری. تهمت و تهدید به از بند باز کردن نظامی ایالات متحده در مردم آمریکا است. اگر شما تا به حال به مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از مشاور آنچه را که شما به او بگویید ؟ او به کمک نیاز دارد و عقل به خاطر او ناتوان از تفکر در مورد این مرگ و زندگی و مسائل خود را در یک راه است.

تبلیغات:

من پیشنهاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوره. من نوشت: یک op-ed در رهبری برای سی ان ان. وجود من به شدت توصیه می شود او را به ایجاد اعتماد مسئولیت و نگاه بلند مدت در نظر او رفتار و رهبری است. من می دانستم که من نمی تواند به من op-ed به او را شخصا. اما من به یک کپی به یک دوست از مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب همراه است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود معتقد است اولین و مهمترین. او اعتماد به غرایز خود را. یکی نمی تواند استدلال می کنند با این واقعیت است که خدمت او به خوبی او این است که رئیس جمهور ایالات متحده است. بسیاری از مردم خوب می خواستم به رئیس جمهور ایالات متحده و قادر به رسیدن به این هدف است. او. مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار باید خود را برای آنچه که او انجام شده فقط در نظر گرفتن انتخاب می شوند.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشکل این است که به عنوان رئیس جمهور شما باید به رشد به عنوان یک فرد و رهبر. هیچ کس تا به حال واقعا آماده به رئیس جمهور ایالات متحده است. درست است که صرف نظر از تجربه قبلی. اگر شما نمی بخوانید, اگر شما گوش نمی, اگر شما نمی تأمل در محیط گسترده تر که در آن شما در حال ساخت تصمیم گیری, اگر شما نمی فکر می کنم طولانی مدت و سپس به عنوان رئیس جمهور شما در حال رفتن به تصمیم گیری درست. شده است که این مشکل با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در این چند روز گذشته بازنشسته admirals و ژنرال به عنوان به خوبی به عنوان ارشد غیر نظامی و رهبران نظامی اند و در برابر تهمت را تهدید به استفاده از ارتش علیه مردم آمریکا. است امریکا در میان یک بحران نظامی در امور نظامی و?

من اعتقاد ندارم که ما در یک بحران نظامی و مدنی در ایران ، من معتقدم که وجود دارد خواهد بود یک بحران اگر ما دنبال این دوره که آقای ترامپ گذاشته است برای ما که با قرار دادن ارتش در خیابان ها و ساخت دشمن مردم آمریکا است. ما نمی خواهیم مردم آمریکا نگاه نظامی ایالات متحده به عنوان دشمن خود را. به همین ترتیب ما نمی خواهیم نظامی ایالات متحده در نگاه مردم آمریکا به عنوان دشمن خود را. که از بحران است و ما در حال تلاش برای جلوگیری از در حال حاضر.

این وضعیت با ژنرال کمی متفاوت است. حزب جمهوری خواه همواره دوست داشتم ژنرال. برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن بود یک چیز طبیعی او را به خود جلب نمود به ژنرال به عنوان یک راه buttressing خود اعتبار و نشان دادن قدرت خود را. به یاد داشته باشید تهمت استفاده از زبان “من ژنرال.” و البته هیچ چیز می تواند بیشتر از این اشتباه از آن است.

این ژنرال را به خدمت تحت متعدد رئیس جمهور. آنها بوده ام در ارتش 25 یا در برخی موارد از 35 سال است. ژنرال نامزد دریافت جایزه توسط وزارت دفاع و در بالاترین سطح در مشورت با رئیس جمهور و سپس با تایید سنا. آمریکا ژنرال هستند و نه وفادار به رئیس جمهور ایالات متحده است. وفاداری خود را توسط شخصی نیست; این است که به قانون اساسی و به فرمانده.

این ژنرال و دیگر بالا رتبه بندی حرفه ای بندگان آموخته اند خود را به غم و اندوه است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار دشوار است فرد برای کار. و اگر آنها به حال اصول آنها از کار اخراج شدند و یا آنها را ترک کنید چرا که کسی در اتاق را به بزرگسالان و به مغلوب ساختن پیشی جستن “این کار را انجام نمی. آن را به مشکل است.” تهمت نمی خواهید به شنیدن آن است.

البته رئیس جمهور می خواهد به انتقاد. اما اکثر افراد موفق یاد گرفته اند که کمی از انتقاد نیروهای شما را به فکر می کنم و سپس تصمیم گیری بهتر. شما همچنین ممکن است چیزی جدید یاد بگیرند از افراد دیگر نیز هست. که به نظر نمی رسد درست باشد برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. افرادی که صحبت می کنند در حال جدا شده و سپس قطع توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

چه شما بگویید مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد استناد به قیام عمل به منظور سرکوب تظاهرات در حال حاضر در حال وقوع در سراسر کشور در پاسخ به آشکار قتل جورج فلوید توسط چهار مینیاپولیس افسران پلیس?

من می خواهم بگویم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را انجام دهد. این است که مطلقا آخرین دوره از عمل شما می خواهید را به. از آنجا که شما می خواهید مقامات محلی که درک که می دانیم هر یک از دیگر به در رفتن و کار کردن مشکل است. تنها به عنوان آخرین چاره هنگامی که هر چیز دیگری شکست خورده است زمانی که هیچ چیز دیگری کار خواهد کرد که شما تا کنون استناد قیام عمل و استقرار وظیفه فعال نیروهای آمریکایی در خاک آمریکا.

و اگر یک رئیس جمهور بودند به منظور یک دوره عمل آن فقط باید بعد از این نیروها به درستی آموزش دیده و آماده شده است. خیابان های ایالات متحده هستند و نه افغانستان. اگر شما می خواهید برای ایجاد یک دشمن مردم آمریکا شما قرار داده و نظامی نیروهای مسلح در شهرهای آمریکا و به آنها بگویید که “رفع سرنیزه” و به عنوان یک سناتور به تازگی گفت: “هیچ سه ماهه.” اگر شما می خواهید یک مبارزه و سپس شما خواهد شد مبارزه. است که راه را برای حل مشکلات آمریکا در حال تجربه در حال حاضر با تظاهرات.

راه را برای حل و فصل این چالش است که در پایین ترین سطح ممکن با کمترین استفاده از زور. اگر وجود دارد برخی از افرادی که قانون شکنی توسط غارت و شروع آتش سوزی و چه شما و سپس استفاده از پلیس برای شناسایی و دستگیری آنها.

بسیاری از معترضان کسانی هستند که صادقانه بر این باورند که آمریکا باید به آن استادانی ارزش و به این نقطه بوده است نه انجام یک کار خوب از آن است.

موضوع نژادی عدم تحمل توسط آمریکا پلیس تبدیل شده است و بیشتر برجسته. یکی می توانید ببینید این تغییر در افکار عمومی. ما را به این کشور با هم و حل و فصل این مشکلات نژادی و اشکال دیگر از بی عدالتی اجتماعی و سعی کنید به استفاده از ارتش به نیروی آنها را به پنهان کردن.

اگر در برخی از نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و نظم نظامی آمریکا به اقدام تهاجمی علیه معترضان, آیا شما بر این باورند که سربازان را گوش ؟

نتیجه این امر بستگی به زمان و شرایط است. نظامی غریزه به دنبال سفارشات. اما هنگامی آغاز می شود که سربازان ما در حال رفتن به خارج در خیابان به دنبال همکار خود آمریکایی ها که در حال ایستاده در سراسر از آنها و نگه داشتن نشانه هایی که می گویند “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” سربازان ما را به احتمال زیاد فکر می کنم به خود “چه هستم من انجام در اینجا؟”

این نوع از ناهماهنگی های ایجاد شده در طول زمان. سربازان به احتمال زیاد از طریق دنبال اولین بار. شاید بار دوم. اما با گذشت زمان شما می توانید در ادامه به موضوع از جمله سفارشات زیرا آنها تضعیف توانایی انسجام و ماموریت گرایش نیروهای مسلح. مانند دستور به اقدام علیه شهروندان آمریکایی را از بین ببرد و نیروهای مسلح و همچنین توانایی خود را برای استخدام. ارتش ایالات متحده است که در نهایت یک نیروی داوطلب. تنها دلیل آن می تواند وجود داشته باشد که در فرم است زیرا مردم تحسین ایالات متحده و می خواهید برای پیوستن این کشور به نیروهای مسلح.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن این را درک می کند. او می داند که نظامی است که بیشترین تحسین موسسه در ایالات متحده به مراتب بیشتر تحسین از او است و یا کنگره ایالات متحده که برای ماده. مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام خواهد داد هر چیزی که او می تواند به شریک خود را با ارتش ایالات متحده.

در حال حاضر بالای رهبران نظامی ایالات متحده در حال تلاش برای مطمئن شوید که هر کس می داند که ارتش آمریکا غیرسیاسی. آن است که به توان داخلی و اختلالات به عنوان آخرین چاره. مردم آمریکا هستند نه دشمن.

که در آن ما در حال حاضر. و در درون صفوف من مطمئن هستم که اگر شما به یک ظرف غذا به سالن یا شما صحبت به مردم در یکی از باشگاه های فعال پایه وجود دارد مقدار زیادی از بحث در حال حاضر. من تصور کنید که تنور و تن از کسانی که مکالمات در مورد چگونه ما پرسنل نظامی هستند و نه بیش از حد خوشحال در مورد آنچه که رئیس جمهور انجام داد اما آنها هنوز هم به دنبال سفارشات در این نقطه است.

چه شما بگویید مردم آمریکا در مورد 2020 انتخابات ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?

چه در خطر است در سال 2020 انتخابات امریکا است در آینده در جهان و قانون اساسی ایالات متحده.

امریکا و آینده جهان بستگی به اتحاد است. این بستگی به اقتصاد است. آن را وابسته به سیستم آموزشی ما ما سیستم مراقبت های بهداشتی و دیگر نهادهای اجتماعی. و رئیس جمهور تهمت گرفته تمام کسانی که موسسات در جهت اشتباه است. اما بدتر از آن او کار می کرد به تضعیف حرفه ای از آمریکا مدنی است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اتحاد سیاسی دادگاه.

این می شود به این پرسش اساسی ما یک دولت از قوانین یا ما یک دولت مردان ؟ است که دولت آمریکا مثل یک مافیا که در آن شما اعمال زور برای به دست آوردن نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان می خواهند ؟ یا ما را دنبال کنید ؟ امریکا تاسیس شد به طوری که ما را یک کشور از قوانین و زندگی تحت ظلم و ستم از یک حاکم قدرتمند.

این خطر بزرگ در سال 2020 انتخابات است که در نهایت فرد اشتباه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره انتخاب شود.

مردم آمریکا و جهان در حال حاضر دیده می شود وحشتناک و خطرناک الگوی مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کند. ما می دانیم که راه او را برای رفتن به این کشور. این یک الگوی آشنا برای چگونه دموکراسی شکست. دموکراسی جهش ژنتیکی در طول زمان به عنوان گروه های خاصی به دست آوردن بیش از حد قدرت و سپس با استفاده از این قدرت برای تحکیم خود را نگه دارید در یک دولت است.

من امیدوارم که ما می بینیم در روز انتخابات این است که مردم آمریکا قادر خواهد بود به نوبه خود کشتی از دولت در اطراف یک کمی چند درجه است. اجازه می دهد را به کشور بازگشت که در آن وجود دارد تاکید بیشتری بر جامعه و کمتر تاکید بر فردگرایی خودخواهانه. ما در این با هم. مردم عادی باید بیشتر دسترسی به این میوه ها از جامعه آمریکا است.

اگر ایالات متحده در حال رفتن به یک کشور بزرگ در قرن 21 — و باقی می ماند به عنوان یک کشور بزرگ ما رو به زندگی می کنند تا ارزش های ما. آن را در مورد “ما مردم.” آن را در مورد حقوق برابر. آن را در مورد درمان مردم و نسبتا یکنواخت و بدون توجه به رنگ پوست خود را.

آنچه که ما شاهد در حال ظهور در حال حاضر در ایالات متحده است عطف جزر و مد. و من فکر می کنم ما در حال حرکت به یک دوران در ایالات متحده هنگامی که ما می تواند به جلو با احترام بیشتر برای هر یک از دیگر و بیشتر برای قدردانی از ارزش تنوع ارزش جامعه و اهمیت رفاه عمومی به عنوان تنها بخش خصوصی بوده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی