جورج کانوی-حمایت لینکلن پروژه امید را مغلوب ساختن پیشی جستن “بدترین کابوس” می پیوندند

یک گروه از هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوریخواه فعالان تولید کرده است یک سری از کمپین تبلیغات به ظاهر microtargeting بسیار کوچک جمعیتی: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

لینکلن پروژه — که دارای یک تخته سنگ کهنه ایران استراتژیست های سیاسی که شامل استیو اشمیت جان ویور, جنیفر شاخ و جورج کانوی شوهر از مشاور رئیس جمهور کلیان کانوی — در هفته های اخیر منتشر شد یک سری از تبلیغات skewering جمهوری خواه به مقامات منتخب آنها مشاهده به عنوان تیترهای متحدان برای مغلوب ساختن پیشی جستن. در میان اسامی موجود در این لیست عبارتند از: سنسور. سوزان کالینز از مین جونی ارنست از آیووا و میچ مک کانل از کنتاکی, رهبر اکثریت.

تبلیغات:

در حالی که کسانی که لکه های انتقاد اهداف خود را به طور گسترده بیش از اتهامات فساد و نفاق و غفلت از ترکیبات تبلیغات هدف قرار دادن مغلوب ساختن پیشی جستن — که اغلب هوایی در واشنگتن و فلوریدا (خانه از “زمستان کاخ سفید”) در طول جمهور مورد علاقه فاکس نیوز نشان می دهد — به نظر می رسد متناسب با مخاطبان از یک. تبلیغات needled مشهور ریاست جمهوری حساسیت از جمله اتهامات از پیش نویس dodging در طول جنگ ویتنام و جمعیت اندازه در مراسم تحلیف خود.

حتی به عنوان حمله ads بروید, آن است که یک استراتژی منحصر به فرد: در نظر گرفتن هدف در یک رئیس جمهور ناامنی شخصی در تلاش برای گرفتن در زیر پوست است. در هر انتخابات ریاست جمهوری این ممکن است هو کردن مرحله.

اما این گروه اشاره تهمت منحصر به فرد رئیس جمهور.

تبلیغات:

“مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناکی است — و آشکار — نا مناسب,” Lincoln پروژه بنیانگذاران ران Steslow گفت: سالن. “اما او نیز قابل پیش بینی است.”

“این پیام های ساده بر روح و روان خود به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود بزرگ نمایی به معنی حقیقت ساده گفتن inflicts یک آسیب خودشیفتگی,” او اضافه شده است. “آن را مانند نگه داشتن یک آینه: این غیر قابل انکار زشتی از واقعیت را میشکند فانتزی خود را که در آن او ترجیح میدهد به زندگی.”

سابق کاخ سفید ارتباطات مدیر آنتونی Scaramucci است که یک مقام رسمی عضو این گروه اما پشتیبانی از آنها و افزایش بودجه ساخته شده مشابه مشاهده است.

تبلیغات:

“زیر آن همه فوق العاده است و ناامنی گفت:” سالن. “شما می تواند بسیار ناامن گاهی اوقات است که شما نمی توانید حتی اعتراف شما انسان هستید.”

لینکلن پروژه نشان داده سریع-قابلیت پاسخ مانند یک نقطه آخر این هفته رییس جمهور این کشور برای کاهش صندلی های خالی خود را در “گشت” تجمع در تولسا.

تبلیغات:

این گروه رفت و برای jugular هفته گذشته انداختن یک بحث برانگیز سریع-پاسخ آگهی با عنوان “برگ برنده خوبی نیست.” نقطه به نظر می رسید طراحی شده برای بهره برداری از رئیس جمهور وسواسی دفاع از رفتار خود را در طول وست پوینت شروع آدرس که زده بسیاری از تماشاچیان به عنوان عجیب و غریب است.

آگهی باز می شود با یک زن intoning در یک توطئه صدای “چیزی اشتباه است با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” سپس آن را رول از طریق یک مونتاژ از مغلوب ساختن پیشی جستن در ظاهرا addled لحظه — به ظاهر مشکل نوشیدن یک لیوان آب و پایین رفتن از یک سطح شیب دار از صحنه. برش پرسه در یک شات از رئیس جمهور به عنوان او صعود از پله ها به نیروی هوایی یک پرچم از آنچه به نظر می رسد کاغذ توالت پرواز از کفش خود را.

آگهی تماس مغلوب ساختن پیشی جستن “لرزان” و “ضعیف” و ادعا می کند که رئیس جمهور “است و مشکل در صحبت کردن مشکل راه رفتن.” راوی شگفتی که چرا خبرنگاران که پوشش رسانه-وسواس رئیس جمهور “آنها وانمود می توانید ببینید تهمت کاهش” و غفلت به توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن “مرموز نیمه شب اجرا به مرکز پزشکی والتر رید.”

تبلیغات:

“آن زمان ما بحث در مورد این” راوی آمده است. “مغلوب ساختن پیشی جستن خوبی نیست.”

منتقدان آگهی استدلال می کنند که تازه تشخیص تاثیر منفی بر معلول است.

“در هر حرفه ای با ناتوانی من می دانم شده است سوال بخش خصوصی و علنی در مورد این که آیا خود را ‘وضعیت’ مانع توانایی خود را برای انجام کار خود” ربکا Cokley مدیر ناتوانی عدالت ابتکار در لیبرال مرکز آمریکایی از پیشرفت در نوشته های اخیر op-ed برای واشنگتن پست.

تبلیغات:

کسی توانایی به “استفاده از یک سطح شیب دار یا نوشیدن از یک لیوان آب هیچ تاثیری روی این که آیا کسی می تواند تحقق توابع ضروری از یک شغل,” او گفت:, و اضافه کرد که منتقدان باید تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات به عنوان رئیس جمهور.

“این ableism که حاکم جامعه باعث می شود آن را آسان به استدلال می کنند که کسی که یک شکست چرا که آنها غیر فعال شده — نه به این دلیل که آنها شر غیر اخلاقی و بی حد و حصر” او ادامه داد.

لینکلن پروژه معتقد است که این در واقع به چالش کشیدن تهمت اساسی در زمینه.

“ما می خواهیم به نمایش گذاشتن خطر و عواقب ویرانگر خود unfitness,” Steslow گفت. “به خصوص در جهت منافع امنیت ملی و بهداشت عمومی.”

تبلیغات:

این گروه پیش بینی کرد که به شدت پوست نازک مغلوب ساختن پیشی جستن به افزایش طعمه و جلب توجه به خود را متعاقب شکست.

“هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به این تبلیغات به عنوان او اغلب نمی تواند مقاومت در برابر او تنها تقویت پیام خود را unfitness,” Steslow گفت.

از بنیانگذاران جان ویور سابق انتخابات استراتژیست برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و نامزد جمهوری خواه جان مک کین توضیح تبلیغاتی این مزیت بهره برداری از مغلوب ساختن پیشی جستن “مغز خزنده.”

“هنگامی که مغز خزنده از” یک “احساس تهدید و یا ترس و یا می خواهد برای حمله به کل ارگانیسم است که خزنده واکنش نشان, کاهش نرخ پاسخ و حمله به ما در مقابل پس از رفتن معاون رئیس جمهور بایدن” او گفت:.

تبلیغات:

در این راستا مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که از طریق آمده است. در پاسخ به مه آگهی trashing رئیس جمهور برای خود وسواس پاسخ به کروناویروس همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج کردن یک سری از نیمه شب توییتهایی تماس لینکلن پروژه “بازنده” و “رسوایی است.” آگهی متعاقبا ویروسی رفت.

لینکلن پروژه خود بهره برده است از رسانه ها به دست آورده از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر بلند گو حرف زدن. هر چند این گروه بنا به گزارش bootstrapped تلاش خود را در ابتدا پول است و دیگر یک مشکل است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقویت کرده است, جمع آوری کمک های مالی فوق العاده است که ما در حال بازگشت او توانمندسازها,” ویور گفت.

طیف وسیعی از تبلیغات این گروه می گوید: چندین اهداف — حومه جمهوری خواه زنان و مردان رئیس در میان آنها — هر چند آنها نیز صحبت به مستقل (سوزان کالینز میلادی) و روستایی رای دهندگان (McConnell).

تبلیغات:

“من می تواند مراقبت کمتر اگر من در زیر پوست” Scaramucci که اظهارات مورد تهمت روانی دولت در تابستان گذشته به خود جلب کرد خروشان واکنش از رئیس جمهور حساب توییتر گفت.

“اگر ما می تواند به جلو 3 تا 5 درصد از سال 2016 رای دهندگان است که همه ما نیاز به,” او اضافه شده است.

Scaramucci برنامه به جاده به مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن با تمرکز بر روی لینکلن پروژه را کلید جمعیتی: سفید رای دهندگان در میدان نبرد متحده مانند میشیگان و پنسیلوانیا است.

“بسته به ویروس من خواهید بود تا در آنجا برای چندین هفته,” او گفت:. “احتمالا اواسط سپتامبر از طریق انتخابات است.”

موجی از نظر سنجی ها در هفته های اخیر نشان می دهد که تهمت به طور مداوم انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن دو رقمی — اکثر troublingly برای مغلوب ساختن پیشی جستن در نوسان متحده که او را بیش از بالا با یک مو در سال 2016.

“ماموریت ما این است که تهمت بدترین کابوس: برای رسیدن جمهوریخواهان به نوبه خود در برابر او” Steslow گفت. “و آن را اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>