در وحشیانه بلانت op-ed برای واشنگتن پستمحافظه کار وکیل جورج کانوی اخراج از دست ویلیام بر نگرانی در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفتن او را چه از طریق توییتر و گفت: رئیس جمهور دست برداشت دادستان کل است که در حال حاضر در هماهنگی کامل با رئیس جمهور بدون یک کلام می شود گفت.

به عنوان کانوی — شوهر از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کلیان کانوی — آن “هیچ کس آن را بهتر از Barr” هنگامی که آن را به می آید “…پیش بینی مغلوب ساختن پیشی جستن خودشیفتگی امیال و خواسته ها است.”

تبلیغات:

“هیچ کس نمی تواند شک و حداقل از همه بر چه تهمت واکنش خواهد بود به خط دادستان’ توصیه از هفت به نه سال حبس برای [تهمت کاردانی راجر] سنگ” کانوی نوشت. “به طوری که آن را به سنگ جمله Barr به احتمال زیاد می دانستند چه باید بکنید, بدون همیشه گفته بودن. و او شناخته شده است به انجام هر عملی برای حفظ تهمت مبارک در تمام طول. حتی قبل از او شد دادستان کل او را با آواز و لحن است که باید موسیقی را به تهمت گوش: او فرستاده ناخواسته یادداشتی به وزارت دادگستری این استدلال (به اشتباه) که برنده شد از نظر قانونی ناتوان از مانع مولر بررسی است.”

اشاره کرد که بر گمراه عمومی در مورد آنچه که در ویژه مشاور رابرت مولر را گزارش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او کانوی نوشت: “از آن پس بر شخصا نظارت مرموز دوباره تحقیقات از روسیه تحقیقات به ظاهر در تلاش برای اثبات خود تئوری های توطئه در مورد اصلی بررسی ریشه های. و در حال حاضر ما باید مداخله خود را در حمایت از سنگ که بموقع به دست آورده او را رئیس جمهور ستایش و گزارش نقد و بررسی از لحاظ سیاسی حساس (به معنی حساس به ناروا) پرونده های جنایی مانند یک برابر سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.”

کانوی پس از آن تبدیل به Barr هشدار رئیس جمهور به توقف تلاش برای نفوذ به او را از طریق توییتر و گفت: این مورد نیاز نیست دلیل بر قصد ندارد برخلاف رئیس جمهور به خاطر بقای خود به عنوان دادستان کل بستگی به آن است.

تبلیغات:

“رئیس جمهور هرگز گوش دادن و چه بر می کند و برای او هرگز به اندازه کافی. در حال حاضر شده تبرئه توسط سنا مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند که او را ضد گلوله قانونی و در غیر این صورت. او در حال حاضر بالند که او توییتی در روز شنبه که او ‘پادشاه’ که مورد هدف قرار گرفت اما نه به پایین گرفته شده است. و نقاشی بر روی یک داستان در نیویورک تایمز که پیشنهاد او آغشته است اما unshackled تهمت افتخار است که او در واقع جان سالم به در ‘پیروز” و “جسارت” و “متمرکز” بیشتر از همیشه در تعقیب ‘خود را در مورد شکایت از آزار و اذیت و رنجش’,” او نوشت: قبل از اینکه آینه هشدار “پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به می گویند آرام بخش با صدای بلند او می خواهد به می گویند او این است. و هیچ کس به او را متوقف کند در حال حاضر.”

شما می توانید خواندن کل قطعه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی