جورج کانوی: مک کانل است “gaslighting” امریکا توسط سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس “شکست” در استیضاح

جورج کانوی شوهر از کاخ سفید مشاور کلیان کانوی متهم رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., از “gaslighting” امریکا از طریق خود صریحا-انتقاد ادعا می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به اندازه کافی آدرس coronavirus همه گیر به دلیل استیضاح.

“نگاهی به تقویم. استیضاح محاکمه به پایان رسید و در فوریه. 5,” کانوی نوشت: در واشنگتن پست. “در حقیقت, آن را بیش از قبل از آن حتی آغاز شده است با تشکر در بخش های بزرگ به مک کانل. تنها درام بود در مورد این که آیا در آنجا خواهم بود هر شاهد — و به پایان رسید که در Jan. 31 زمانی که مجلس سنا رای دادند نه به شنیدن شهادت. که در سمت چپ مقدار زیادی از زمان برای مقابله با ویروس است.”

تبلیغات:

“استیضاح نمی مصرف دولت” کانوی ادامه داد: “و مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به دیدار او Mar-a-لاگو و مستغلات برای دور از گلف در حداقل چهار نوبت در ژانویه و فوریه پس از coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر رسیده متحده آمریکا”

کانوی اضافه شده که تهمت برگزار شد پنج تجمعات انتخاباتی در سراسر کشور در طول این دوره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن علنا اظهار نظر در COVID-19 در چهار نوبت جداگانه بین Jan. 22 Feb. 2 کانوی گفت: سازمان های اطلاعات و هشدار داد هر دو رئیس جمهور و کنگره در مورد ماهیت این تهدید است.

تبلیغات:

“مشکل نبود استیضاح — آن را به رئیس جمهور” کانوی نوشت. “هرگز وجود هر فرصتی که دولت قرار بود به اندازه کافی عمل این ویروس در زمانی که رئیس جمهور خود را گرفتن نیست این ویروس به طور جدی. این بود که تهمت, بعد از همه, که ادعا — در پایان ماه فوریه هفته پس از استیضاح محاکمه به پایان رسید — که انتقادات مانند [دموکرات ایالت کانکتیکات کریس] مورفی بودند یک ” جعل “و که” در عرض چند روز تعدادی از coronavirus موارد ‘در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است.'”

مک کانل به دروغ ادعا کرد که جناح راست میزبان رادیو هیو هویت در روز سه شنبه که تهمت موفق به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر به دلیل استیضاح.

“آن منحرف توجه دولت” مک کانل گفت: “از آنجا که همه چیز هر روز همه چیز در مورد استیضاح.”

تبلیغات:

سناتور. تام پنبه R-ارک., ساخته شده همان ادعای قبلی در هیویت برنامه که “متاسفانه واشنگتن به ویژه این کنگره بود مصرف با موضوع دیگری — شما ممکن است به یاد حزبی استیضاح رئیس جمهور.”

تهمت بود استیضاح در ماه دسامبر به اتهام سوء استفاده از خود قدرت ریاست جمهوری و کنگره مانع او پس از کسر $391 میلیون دلار کمک نظامی از اوکراین در حالی که درخواست آن کشور برای بررسی رقبای سیاسی خود. سنا تبرئه او را در بیشتر, حزب, خط, رای: همه جمهوری خواهان رای به تبرئه و همه دموکرات ها رای به محکوم در انسداد کنگره در حالی که حزب جمهوری خواه ایالت میت رامنی یوتا را شکست از حزب پیوست و دموکرات ها در رای گیری را محکوم به سوء استفاده از قدرت است.

تبلیغات:

در علاوه بر این به کم اهمیت جلوه دادن بحران در ماه ژانویه ، فوریه و مارس تهمت منحل و یک شورای امنیت ملی همه گیر پانل که کارشناسان تا به حال ستایش; حمایت به صورت عمده کاهش بودجه به مراکز کنترل بیماری و موفق به ارائه آمریکایی ها با دقیق اطلاعات علمی در مورد این بیماری همه گیر.

“او باید به ما هشدار آن را” دکتر ویلیام Haseltine یک زیست شناس مشهور برای کار خود را در مقابله با اچ آی وی/ایدز برای مبارزه با سياه زخم و برای پیشبرد دانش ما از ژنوم انسان گفت: سالن. “او باید تهیه شده است با انباشت تمام تجهیزات لازم. اما حتی امروز ما در حال انجام آنچه ما باید انجام دهید. اجازه دهید من آن را قرار داده که در راه است. آنچه که ما باید انجام, است تماس, ردیابی [شناسایی افرادی که ممکن است در تماس با بیماران آلوده] و داشتن اجباری قرنطينه برای هر کسی که در معرض شده است. و quarantining در خانه نیست اما در اتاق های هتل تک اشغال اتاق های هتل ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>