جورج فلوید درگذشت و در عذاب و یک ایستگاه پلیس برنز: این دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا

تشویق خشونت پلیس و دیگر اشکال خشونت یکی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چیزهای مورد علاقه انجام دهید.

در سال 2017, سخنرانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس گفت: “لطفا نمی شود بیش از حد خوب” به جنایتکاران مشکوک.

قابل پیش بینی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حذف سیستماتیک حقوق مدنی حمایت های طراحی شده برای نگه داشتن امریکا پلیس پاسخگو برای اعمال خشونت و جنایت علیه مردم است.

تبلیغات:

در روز یادبود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمد (دوباره).

جورج فلوید بازداشت شد توسط مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین و سه تن از همکارانش به ظن استفاده از جعلی $20 bill به خرید در فروشگاه.

پلیس احاطه شده خودرو است که در آن فلوید و یک دوست نشسته بودند. فلوید همکاری با ماموران پلیس و مقاومت در برابر نیست بازداشت. او مسلح است.

تبلیغات:

تقریبا بلافاصله جورج فلوید به نمایش گذاشته علائم پزشکی پریشانی و به نظر می رسد که مشکل در راه رفتن. یکی از افسران پلیس اجازه فلوید در حالی که دستبند به نشستن در پیاده رو در کنار یک ساختمان در نزدیکی.

به تازگی به دست آمده از نظارت و فیلم نشان می دهد که بر خلاف این مقام پلیس گزارش فلوید در هیچ زمان و در برابر دستگیری در حالی که در حال گرفته شده از وسیله نقلیه خود را.

یک تماشاچی را ضبط ویدئو شات مدت کوتاهی پس از آن نشان می دهد درک چوین ایستاده بیش از جورج فلوید با زانو خود را در دومی گردن. ادامه داد: این برای تقریبا نه ساعت. فلوید التماس برای رحمت و گریه برای مادرش بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس بکشد. در این زمان یک جمعیت از مردم گدایی ماموران برای جلوگیری از صدمه زدن به او.

تبلیغات:

جورج فلوید بود مرده در 9:25 بعد از ظهر حدود 90 دقیقه پس از برخورد با درک چوین و سه نفر دیگر از مینیاپولیس افسران (J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao) آغاز شد.

هیچ صفت مورد نیاز برای توصیف قتل جورج فلوید. حقایق وحشتناک به اندازه کافی.

تبلیغات:

با وجود قریب به اتفاق تصویری و شهادت ناظران عینی نشان می دهد احتمالی قتل چوین بود بلافاصله دستگیر شد.

چوین را همکار افسران پلیس هنوز دستگیر شده برای نقش خود را در قتل جورج فلوید اگر چه هر چهار نفر را از کار اخراج شده توسط مینیاپولیس اداره پلیس.

این توهین به عدالت و عقل سلیم و انسان نجابت را برانگیخته روز از تظاهرات اول در شهرهای دوقلو و پس از آن در بسیاری از جاهای دیگر در امریکا: آتلانتا و شیکاگو, لس آنجلس, نیویورک, اوکلند, واشنگتن, فیلادلفیا, Nashville, دیترویت, Des Moines, ممفیس, لویی و هوستون.

تبلیغات:

این اعتراضات باید شامل اعمال نا آرامی های مدنی و مقاومت تا حد زیادی بعد از پلیس محلی باعث جمعیت با استفاده از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و نارنجک و دیگر اقدامات غیر ضروری.

در چه تبدیل خواهد شد یک تصویر نمادین در آخرین شنبه سوم حوزه ساختمان در مینیاپولیس پلیس که در آن چوین و سه نفر دیگر از افسران درگیر در جورج فلوید را کشته بودند اختصاص داده شد و آتش توسط معترضان به آتش بازی منفجر شد در آسمان شب است.

برای معترضان و افراد دیگر وجدانی که تنفر و خشونت پلیس سوزاندن که حوزه ساختمان به یک قدرتمند اثر به احتمال زیاد شبیه به سرنگونی صدام حسین مجسمه در بغداد پس از سقوط دولت او در عراق است.

تبلیغات:

این اعتراضات باید هر دو علت به عنوان به خوبی به عنوان عمیق تر یک.

کشتن جورج فلوید است که فوری ترین دلیل که چرا دهها هزار نفر از مردم به خیابان آمده اند. اما این اعتراضات نیز در پاسخ به بزرگتر سیستم نابرابری های اجتماعی و بی عدالتی ارائه شده است که زمینه برای فلوید را کشته و برای این واقعیت است که مینیاپولیس افسران منطقی اعتقاد آنها می تواند مرتکب چنین عمل شنیع بدون اینکه مجازات شوند.

او در سال 1967 “دیگر امریکا” سخنرانی کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور معروف اظهار داشت:

من باید بگویم امشب که شورش است که زبان از بی سابقه. و آنچه در آن است در امریکا شکست خورده است را به گوش ؟ … آن موفق به شنیدن این که وعده آزادی و عدالت رعایت نشده. و آن شکست خورده است به شنیدن این که بخش بزرگی از سفید جامعه هستند بیشتر نگران آرامش و وضعیت موجود از حدود عدالت و انسانیت.

گذشته است مقدمه. گذشته است و نه حتی گذشته است. در توضیح خود را از ریشه به صورت گسترده ای در مقیاس شهری قیام از 1960s, William S. Pretzer ارشد متصدی برای موزه ملی تاریخ و فرهنگ گفت اسمیتسونیان مجله:

تبلیغات:

معمولا برانگیخته توسط سرکوبگرانه و خشونت آمیز پلیس اقدامات شهری در منازعات سیاسی بودند عمل دفاع از خود و نژادی آزادی در یک جرم عمومی در مقیاس. مقننه موفقیت در سطح فدرال با حقوق مدنی و حق رای و اعمال نمی شد منعکس شده در زندگی روزانه آفریقایی-آمریکایی ها در مواجهه با پلیس سوء اقتصادی نابرابری تفکیک مسکن و پایین تر از تحصیلات.

در سن مغلوب ساختن پیشی جستن این خیلی بی عدالتی شده اند بدتر ساخته شده توسط رئیس جمهور از حزب جمهوری خواه و متحدان و حامیان. شرکت نئولیبرالی جناح از حزب دموکرات سهام هیچ بخش کوچکی از مسئولیت برای تداوم گفت: بی عدالتی.

چه نوع از “رهبری” اتحاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده شده است در پاسخ به این پلیس قتل جورج فلوید?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام معترضان را “اراذل و اوباش” و به نظر می رسد به آنها را تهدید به مرگ.

در شب جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت: “این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن قطب نمای اخلاقی است به طوری grotesquely تغییر شکل که او می بیند هیچ مشکلی با تماس های سیاه و قهوه ای معترضان را “اراذل و اوباش” در حالی که infamously توصیف مهاجم نازی ها سفید supremacists و دیگر جناح راست دزد را از Charlottesville شورش در سال 2017 به عنوان “بسیار خوب مردم”.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین میاد مسلح جناح راست “شبه نظامیان” و دیگر طرف مقابل باید که درگیر در عمل از قیام علیه دموکراتیک فرمانداران در میشیگان و در جای دیگر قرار است در تظاهرات علیه coronavirus بهداشت عمومی قوانین توصیف آنها “بسیار خوب مردم است.”

در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر ادعا کرد که این امر می تواند “MAGA شب” در کاخ سفید به ظاهر خواستار بر او راست گرای شبه نظامی حامیان و مجریان برای حمله به معترضان در خیابان های پایتخت کشور است. (در واقع هیچ یک از تهمت قرار MAGA سربازان نشان داد.)

تهمت نیز پیشنهاد او را از بند باز کردن و سرویس های آن “شوم سلاح” و “سگ باطل” اگر معترضان نقض حصار اطراف کاخ سفید زمینه.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن یک واجب تلاش در کمک رسانی قرار دادن یک تماس تلفنی به جورج فلوید برادر Philonise. آیا این خوبی نیست.

در مصاحبه روز شنبه در MSNBC با Rev. Al Sharpton, Philonise توضیح داد چه اتفاقی افتاده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او به نام: “خیلی سریع بود…. او هیچوقت به من فرصتی برای حتی صحبت می کنند. آن سخت بود, من در تلاش بود به صحبت کردن با او, اما او فقط نگه داشته و مانند هل دادن من خاموش مانند ” من نمی خواهم به شنیدن آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد. و من فقط به او گفتم من می خواهم عدالت است. من گفتم که من نمی توانستم باور آنها متعهد مدرن روز مجازات در روز روشن. من نمی توانم ایستاده است که من نمی تواند — و آن را به من صدمه دیده است.”

در طول مختصری در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده هیچ اشاره ای به جورج فلوید یا تظاهرات — به وضوح غالب اخبار ملی داستان این هفته. که سکوت بود و فقط یک مثال دیگر از رئیس جمهور را آشکار عدم همدلی و مراقبت و یا نگرانی برای دیگر انسانها — به خصوص برای nonwhite مردم است.

تاریخ و زمان آخرین جمعه, Derek چوین شد و در نهایت دستگیر و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس در قتل جورج فلوید. سه تن دیگر از سابق مینیاپولیس افسران درگیر در قتل هنوز هم در بزرگ است.

آنچه از انسان به نام جورج فلوید? دوستان و خانواده خود را توصیف او را به عنوان دوست مهربان و فرد بیمار و همچنین به عنوان یک ورزشکار با استعداد.

در سال جوانتر او صرف زمان در زندان برای جنایت های مختلف, اما نقل مکان کرد به مینیاپولیس در سال 2014 به تغییر رفتار خود و شروع یک زندگی بهتر. آخرین شب دوشنبه که زندگی به پایان رسید که فلوید دچار وحشتناک غم انگیز و غیر ضروری مرگ است. کسانی که هشت به علاوه دقیقه است که او غیر روحانی در پیاده رو قادر به نفس در حالی که درک چوین زانو خرد زندگی از او باید احساس مانند برای همیشه لطفا برای. فلوید می دانستم که او کشته شده اند.

درک چوین را به زانو خود را در جورج فلوید گردن برای حداقل دو دقیقه پس از فلوید بدن رفت و به طور کامل لنگی. به عنوان فلوید lay dying زیر زانو چوین نگه داشته و دست خود را در جیب خود تا گاه به گاه و به تو افتخار مرگبار خود را قدرت بر انسان دیگر.

تصویر از درک چوین طولانی بیش از جورج فلوید بدن بود که از یک بازی بزرگ شکارچی نما بیش از باارزش خود را کشتن.

جورج Floyd را از درد و رنج بود نه یک رویداد منفرد. این یکی از میلیون ها نفر از این لحظات در یک زنجیره ای از درد و رنج بشر در امریکا است که به عقب کشیده قبل از 1619 در جیمز تاون ویرجینیا و همچنان در سن مغلوب ساختن پیشی جستن.

در آن زنجیره ای از درد و رنج سیاه و سفید مردان سیاه پسران و دختران به قتل رسیده اند و مورد آزار قرار گرفته توسط مردم به دلیل رنگ پوست خود را مشخص شده است که آنها را به عنوان “اجتماعی مرده است.” آنها دیده بودند که مردم کمتر یکبار مصرف مردم است که می تواند آسیب و کشته بدون نتیجه و یا توجیه. از جمله نتایج فقط نظم طبیعی چیزها در یک supremacist جامعه است.

لحظاتی وجود دارد که از خرد کردن وزن از تاریخ می آید توفنده بر روی یک فرد در یک لحظه. در آن لحظه مانند یک فرد تبدیل به یک نماد از چیزی بسیار بزرگتر است. جورج فلوید است که در حال حاضر یکی از این افراد است.

امریکا چند نژادی دموکراسی است خوراکی و رنج و درد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جنبش او را خشمگین تورنت از ضرب و جرح و سوء استفاده است.

جورج فلوید گریه برای مادرش و التماس برای رحمت به عنوان وزن Derek چوین بدن snuffed زندگی خود را. به صورت مناسب و معقول انسان, کسانی که برای تلفن های موبایل وحشتناک هستند. اما برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کسانی که از او حمایت — اینکه آیا یا نه آنها آن اعتراف — جورج فلوید بدبختی بود خود را سرود.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و شنیدها باید چکمه های خود را بر گردن امریکا چند نژادی دموکراسی است. از طریق ابزارهای مختلف مانند رای دهندگان سرکوب و آزار و اذیت و ارعاب gerrymandering و تقلب آشکار تهمت و جمهوری خواهان در حال دور گرفتن سیاه و سفید و قهوه ای مردم در قانون اساسی تضمین شده حق رای دادن.

جدید اجتماعی علوم تحقیقات نشان می دهد که حداقل برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن سفید رای دهندگان ترجیح می دهند که در یک دولت استبدادی که در آن آنها غالب گروه از به اشتراک گذاشتن قدرت با سیاه و سفید و قهوه ای مردم در چند نژادی دموکراسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای رفتار و سیاست های عمومی باید با الهام از چهار سال از کشنده جنایات نفرت (از جمله تیرباران های دسته جمعی) و نئو فاشیست خشونت علیه nonwhite مردم, مسلمانان, یهودیان دموکرات ترقی خواهان و دیگران تعیین شده به عنوان “دشمن است.” Nonwhite مهاجران و پناهندگان در رنج کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه های کار اجباری.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم خود را با استفاده از coronavirus همه گیر به ارتکاب چه اپیدمیولوژی دکتر گرگ Gonsalves توصیف کرده است که عملا “نسل کشی” علیه سیاه و قهوه ای مردم و دیگر گروه های آسیب پذیر.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان می دانند که سیاست های خود را در حال wildly محبوب و که آنها می توانند در قدرت باقی می ماند تنها از طریق اقلیت حکومت. پس از حمله خود را در امریکا چند نژادی دموکراسی به درون واژگون سازی جمعی را از مردم آمریکا است.

در این زمینه جورج فلوید را کشته بود و نه “بی معنی.” این بود نتیجه قابل پیش بینی سفید امریکا نژادی منطق و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحقق آرزو. این یک تیره فانتزی عمل برای کسانی که تهمت چشم انداز ساخت امریکا “بزرگ دوباره” توسط مقهور ساختن مردم سیاه و سفید و در صورت لزوم خرد کردن آنها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>