جورج فلوید را به کنگره: “آن را متوقف کند”

رئیس Jerold Nadler و اعضای این کمیته با تشکر از شما برای دعوت از امروز در اینجا به بحث در مورد برادر بزرگ من ، جهان می داند که او را به عنوان جورج اما من او را به نام پری.

دیروز ما گذاشته و او را به استراحت. این سخت ترین چیزی که من تا به حال به انجام. من برادر بزرگ در حال حاضر. بنابراین این کار من به راحتی برادران و خواهر پری بچه ها و هر کس که او را دوست داشتم. و این که بسیاری از مردم است.

من باید قوی یکی در حال حاضر به دلیل جورج رفته است.

و من که برادر بزرگ در حال حاضر همین دلیل است که من امروز اینجا هستم. به انجام آنچه پری همیشه انجام داده اند–به مراقبت از خانواده و دیگران است. من نمی تواند مراقبت از جورج که بعد او کشته شد اما شاید با صحبت کردن با شما امروز من می تواند کمک به مطمئن شوید که مرگ او خواهد بود و نه در بیهوده است. مطمئن شوید که او بیش از دیگر چهره بر روی یک تی شرت, بیش از دیگر نام ها در یک لیست است که متوقف نخواهد شد در حال رشد است.

جورج همیشه فداکاری برای خانواده ما است. و او فداکاری برای غریبه کامل است. او به کمی است که او برای کمک به دیگران. او غول مهربان.

من یادآوری شد که زمانی که من به تماشای این ویدئو از قتل او. او به نام همه افسران ، او خفیف ادب; او نبود ، او را به گوش همه افسران. مردی که در زمان زندگی خود را که خفه او را به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه و او هنوز هم آنها را به نام ‘آقا’ به عنوان او خواهش کرد که برای زندگی خود را.

من نمی توانم به شما بگویم این نوع درد شما احساس می کنید زمانی که شما به تماشای چیزی شبیه به آن. وقتی که شما تماشای برادر بزرگ خود که شما نگاه کردن به کل کل زندگی, مرگ, مرگ التماس برای مادر خود را!

من خسته هستم! من خسته ام از درد! درد شما احساس می کنید زمانی که شما به تماشای چیزی شبیه به آن. وقتی که شما تماشای برادر بزرگ خود که شما نگاه کردن برای تمام زندگی خود را در مرگ مرد التماس برای مادر خود را.

من امروز اینجا هستم تا به شما بخواهید به آن را متوقف کند. جلوگیری از درد. ما جلوگیری از خسته بودن.

جورج به نام برای کمک به او نادیده گرفته شد. لطفا گوش دادن به تماس من به شما در حال حاضر به تماس های از خانواده ما و تماس زنگ از خیابان ها در سراسر جهان است.

مردم در تمام زمینه های جنس و نژاد گرد هم آمده اند به تقاضای تغییر دهید.

آنها افتخار, افتخار جورج و ایجاد تغییرات لازم است که اجرای قانون راه حل—و نه مشکل.

نگه دارید آنها را پاسخگو زمانی که آنها چیزی را اشتباه انجام دهید. آموزش آنها را از آنچه در آن به معنی برای درمان مردم با همدلی و احترام. آنها آموزش های لازم چه زور است. آنها یاد می دهد که نیروی کشنده استفاده می شود باید به ندرت و فقط زمانی که زندگی در معرض خطر است.

جورج نبود صدمه زدن به هر کسی که در روز. او سزاوار نیست به مرگ بیش از بیست دلار است. من از شما درخواست این است که چه چیزی یک مرد سیاه و سفید می ارزه ؟ ؟ ؟ بیست دلار ؟ این است که در سال 2020 است. به اندازه کافی به اندازه کافی است. مردم راهپیمایی در خیابان ها گفتن شما به اندازه کافی به اندازه کافی است. رهبران که کشور ما نیاز جهان درست است.

مردم انتخاب شما را به صحبت می کنند به آنها برای ایجاد تغییر مثبت است. جورج نام به معنی چیزی. شما باید این فرصت را امروز در اینجا به نام خود به معنی چیزی است که بیش از حد.

اگر مرگ او به پایان می رسد تا تغییر جهان برای بهتر شدن و من فکر می کنم آن خواهد شد و سپس او را به عنوان او زندگی می کردند. آن است که شما برای اطمینان از مرگ او بیهوده نیست.

من نمی فرصتی برای خداحافظی به پری در حالی که او در اینجا بود. من دزدیدند از آن است. اما من می دانم که او را به دنبال کردن ما در حال حاضر. پری نگاه کردن در آنچه که شما انجام, برادر بزرگ. شما دنیا را تغییر داد. با تشکر از شما برای همه چیز. برای مراقبت از ما هنگامی که در زمین برای مراقبت از همه ما در حال حاضر. من امیدوارم که شما پیدا mama و شما می توانید استراحت در صلح و آرامش با قدرت. با تشکر از شما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>