جورج فلوید مرگ نشان دهنده نژادپرستانه ریشه آمریکایی پلیس

خشم بیش از دهها قتل سیاه پوستان توسط ماموران پلیس و اوباش به تازگی مطرح پس از مرگ جورج فلوید در مه 25. فیلم یک تماشاچی در زمان فلوید مرگ در حالی که در حال حاضر افسر سابق پلیس فشرده زانو خود را به مرد گردن به سرعت ویروسی رفت.

اما تنش بین پلیس و جوامع چیز جدیدی نیست.

تبلیغات:

وجود دارد بسیاری از سوابق به فرگوسن میسوری تظاهرات که طلیعه در زندگی مهم جنبش در سال 2014.

کسانی که سوابق عبارتند از: لس آنجلس شورش است که شکست پس از سال 1992 تبرئه افسران پلیس برای ضرب و شتم رادنی کینگ. که تحول اتفاق افتاده است و نزدیک به سه دهه پس از سال 1965 وات شورش آغاز شد که با Marquette فرای یک آمریکایی آفریقایی تبار کشیده شدن بیش مظنون به رانندگی در حال مستی و کردن کوس توسط پلیس برای مقاومت در برابر بازداشت.

من عدالت کیفری محقق که اغلب با تمرکز بر مسائل مربوط به نژاد و طبقه و جرم و جنایت. از طریق تحقیق و از تدریس یک دوره تنوع در عدالت کیفری, من آمده ام تا ببینید که چگونه ریشه های نژادپرستی در پلیس آمریکا – اولین کاشته قرن پیش – نشده است به طور کامل پاکسازی شدند.

تبلیغات:

برده گشت

وجود دارد دو روایت تاریخی در مورد ریشه های آمریکا اجرای قانون است.

پلیس در جنوب برده-برگزاری متحده در حال ریشه در گشت های اسکادران از سفید داوطلبان مجاز به استفاده از vigilante تاکتیک برای به اجرا درآوردن قوانین مربوط به برده داری. آنها واقع شده و بازگشت به بردگی گرفته شده افرادی که فرار کرده بود خرد شورش به رهبری بردگی مردم و بردگی کارگران در بر داشت و یا اعتقاد به نقض کشت و زرع قوانین.

تبلیغات:

اولین بار, برده, گشت به وجود آمد در کارولینای جنوبی در اوایل 1700s. به عنوان دانشگاه گرجستان کار اجتماعی پروفسور مایکل A. Robinson شده توسط John Adams شد دومین رئیس جمهور ایالات متحده, هر دولتی که هنوز برده داری را لغو کرد تا به حال آنها.

اعضای برده گشت می تواند به زور وارد خانه کسی را بدون در نظر گرفتن نژاد و قومیت بر اساس سوء ظن است که آنها پناه افرادی که فرار کرده بود ،

تبلیغات:

بیشتر معمولا شناخته شده پیش سازهای مدرن اجرای قانون بودند متمرکز شهری ادارات پلیس که شروع به شکل در اوایل قرن 19 ابتدا در بوستون و به زودی برداشت تا در شهر نیویورک در آلبانی, شیکاگو, فیلادلفیا و جاهای دیگر.

برای اولین بار نیروهای پلیس بودند اکثریت سفید نر و بیشتر متمرکز در پاسخ به اختلال از جرم و جنایت.

به عنوان دانشگاه کنتاکی شرقی گونه که جامعه شناس گری پاتر توضیح می دهد افسران انتظار می رود برای کنترل “خطرناک طبقه” است که شامل آمریکایی های آفریقایی تبار مهاجران و فقیر. از طریق اوایل قرن 20 شد چند استاندارد برای استخدام یا آموزش افسران.

تبلیغات:

پلیس فساد و خشونت – به خصوص در برابر مردم آسیب پذیر – عادی شد در اوایل 1900s. علاوه بر این چند آمریکایی های آفریقایی تبار که عضو نیروهای پلیس بودند اغلب اختصاص به محله و مواجه تبعیض در کار است. به نظر من این عوامل کنترل اختلال کمبود آموزش پلیس عدم nonwhite ماموران و گشت origins – در میان پیشگامان مدرن روز خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

Jim Crow قوانین

برده گشت به طور رسمی منحل پس از جنگ داخلی به پایان رسید. اما قبلا به بردگی گرفته شده از مردم را دیدم که کمی تسکین نژادپرستانه سیاست های دولت به عنوان آنها به سرعت تبدیل شد به موضوع سیاه و کدهای.

تبلیغات:

برای سه سال آینده این قوانین جدید مشخص شده چه زمانی و در کجا آمریکایی های آفریقایی تبار می تواند کار کند و چه مقدار از آنها خواهد پرداخت. آنها نیز محدود, سیاه, رای گیری, حقوق دیکته چگونه و از کجا آمریکایی های آفریقایی تبار می تواند سفر و محدود که در آن زندگی می کنند می تواند.

تصویب 14 متمم در سال 1868 به سرعت ساخته شده از سیاه کدهای غیر قانونی با دادن قبلا بردگی سیاه پوستان برابر حفاظت از قوانین از طریق قانون اساسی است. اما در دو دهه Jim Crow قوانین در انقیاد آمریکایی های آفریقایی تبار و انکار حقوق مدنی تصویب شد در سراسر جنوب و برخی از ایالت های شمالی جایگزین سیاه کدهای.

حدود 80 سال Jim Crow قوانین موظف جداگانه فضاهای عمومی برای سیاه پوستان و سفید پوستان مانند مدارس و کتابخانه ها آب چشمه ها و رستوران ها – و اجرای آنها بخشی از پلیس است. سیاه پوستان که شکست قوانین و یا نقض هنجارهای اجتماعی اغلب تحمل خشونت پلیس.

در همین حال مقامات نمی مجازات عاملان زمانی که آمریکایی های آفریقایی تبار بودند بدون محاکمه اعدام. نه سیستم قضایی نگه پلیس پاسخگو برای عدم دخالت در زمانی که مردم سیاه شد قتل توسط اوباش.

تبلیغات:

برای پنج دهه گذشته دولت فدرال ممنوع است استفاده از نژادپرستانه و مقررات در سطح ایالتی و محلی. هنوز مردم از رنگ هنوز هم به احتمال زیاد کشته شده توسط پلیس از سفید پوستان است.

واشنگتن پست آهنگ تعداد آمریکایی های کشته شده توسط پلیس با نژاد و جنسیت و ویژگی های دیگر. این روزنامه در پایگاه داده نشان می دهد که 229 از 992 از کسانی که کشته شدند که راه در سال 2018 و 23 درصد از کل بودند, سیاه, حتی اگر تنها حدود 12 درصد از این کشور آفریقایی آمریکایی.

پلیس را به نژادپرستی نهادی از دهه ها و قرن ها پیش هنوز مسائل به دلیل policing فرهنگ تغییر نکرده است به همان اندازه به عنوان آن می تواند. برای بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار اجرای قانون نشان دهنده میراث تقویت نابرابری در سیستم عدالت و مقاومت برای پیشرفت – حتی تحت فشار از جنبش حقوق مدنی و میراث خود را.

علاوه بر این پلیس نامتناسب هدف سیاه رانندگان است.

تبلیغات:

هنگامی که یک دانشگاه استنفورد تیم تحقیقاتی تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده بین سال 2011 و سال 2017 از نزدیک به 100 میلیون ترافیک متوقف می شود به دنبال شواهد سیستمیک دهها آنها یافت می شود که رانندگان با احتمال بیشتری کشیده می شود و به اتومبیل های خود را جستجو از سفید رانندگان است. آنها همچنین دریافتند که درصد از رانندگان متوقف شده توسط پلیس کاهش یافته است پس از تاریک هنگامی که یک راننده رنگ است که سخت تر برای دیدن از خارج خودرو.

این مداوم اختلاف در پلیس ناامید کننده است به دلیل پیشرفت در دیگر احترام.

وجود درک بیشتر در این پلیس است که خشونت به خصوص نیروی کشنده منجر به بی اعتمادی و نیروهای پلیس در حال تبدیل شدن بیشتر و متنوع است.

چه بیشتر دانشجویان رشته حقوق جزا که برنامه ریزی برای تبدیل شدن به آینده مأموران اجرای قانون در حال حاضر اغلب “تنوع در عدالت کیفری” دوره های آموزشی. این نسبتا جدید برنامه درسی طراحی شده است که در میان چیزهای دیگر را در آینده پلیس حرفه ای آگاه تر از خود تعصبات و کسانی که از دیگران. به نظر من آنچه این دانش آموزان در این کلاس ها آنها را هماهنگ تر نسبت به جوامع آنها در خدمت یک بار آنها را وارد نیروی کار است.

تبلیغات:

مأموران اجرای قانون و رهبران آموزش دیده و به رسمیت شناختن و به حداقل رساندن خود تعصبات در شهر نیویورک و جاهای دیگر که در آن مردم از رنگ ها به طور نامتناسبی متوقف شده توسط مقامات و دستگیر شد.

اما تداوم نژادی مغرضانه پلیس به این معنی است که مگر آمریکا پلیس تخمین می زند با آن نژادپرستانه ریشه های آن است که به احتمال زیاد به حفظ و تکرار اشتباهات گذشته است. این را مانع پلیس به طور کامل از حفظ و خدمت به کل ،

کانی Hassett-واکر-استاديار دادگستری, مطالعات جامعه شناسی دانشگاه نورویچ

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>