جورج دبلیو بوش است نه مدل مدیریت بحران کشور نیاز امروز


President George W. Bush walks into the Rose Garden before a news conference at the White House in October 2005.

رئیس جمهور جورج دبلیو بوش پیاده به باغ گل رز قبل از یک کنفرانس خبری در کاخ سفید در اکتبر 2005.

Mark Wilson/گتی ایماژ

اسطوره جورج دبلیو بوش متولد شد شمع در زمین صفر است. به عنوان رئیس جمهور ایستاده بود بالای smouldering آوار تصادف تعقیب درهم bullhorn در دست راست خود دست چپ آویخته در اطراف شانه ها از یک مامور اتش نشانی کسی فریاد زد او را.

“ما می تواند شما را نمی شنوند!”

“من می شنوید شما” بوش نعره میکشید در پاسخ. جمعیت تحت پوشش در باقی مانده از فروپاشی مرکز تجارت جهانی فوران در تشویق. “و بقیه جهان شما را می شنود! و افرادی که زدم این ساختمان پایین می شنوید همه ما به زودی.” مجموعه ای از پاسخ اضطراری شروع به شعار “U. S. A!”

این بود داستان دولت بوش را در مورد خود—که آمریکایی ها آمده بودند با هم به عنوان یک چهره بزرگ و سختی است که هیچ کس می تواند پشت سر گذاشت. این تصویر بوش می خواست به تعریف ریاست جمهوری خود در سیاست و سیاست, اگر بسیار نیست در عمل است. و این موضوع او برانگیخته دوباره در یک فیلم ویدئویی منتشر شده در شنبه, ساخت نادر سابق ریاست جمهوری بیانیه عمومی به تماس برای وحدت در طول زمان بیماری همه گیر کوروناویروس. “پس از 9/11, من تو را دیدم یک ملت بزرگ ظهور به عنوان یک افتخار شجاع به سرند با عزادار و به آغوش اجتناب ناپذیر وظایف جدید,” او گفت: در این ویدئو. “و من شک ندارم اصلا که این روح از خدمات و فداکاری زنده است و به خوبی در امریکا است.”

“همدلی و ضروری مهربانی ساده ابزار قدرتمند بازیابی ملی,” او اضافه شده است. “حتی در مناسب اجتماعی فاصله ما می توانیم پیدا کردن راه برای حضور در زندگی دیگران به سهولت اضطراب خود را و به اشتراک گذاری سنگینی خود را.

به برخی از قطعات از یک در حال حاضر زده ملت این بود آنچه را که آنها نیاز به شنیدن. بوش بلافاصله ستایش آنلاین به طور نوع رهبری امریکا نیاز دارد. ناظران ستایش او را به عنوان متفکر و با وجود معایب, به عنوان ریاست جمهوری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. یک زمان کاخ سفید روزنامه نگار تا آنجا پیش رفت به تمرکز بر روی یک نقطه خاص از مقایسه: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به نوبه خود به پیشینیان خود را برای کمک در بحران, در حالی که بوش به دنبال مشاوره از رئیس جمهور سابق در دست زدن به طوفان کاترینا.

حتی توسط غیر واقعی با استانداردهای از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و همه گیر فاجعه این اعتقاد به مبارزه طلبیده و اساسی تاریخ به طور یکسان. به نحوی لحظه ای که در آن بوش اساطیر مشترک ملی با هدف سقوط از هم جدا شد که برانگیخته به عنوان یک درس در انتخابات ریاست جمهوری رهبری است.

که در آن برای شروع ؟ سرنشین نیروی هوایی یکی شاید که در آن عکاسان جامعی عکس از رئیس جمهور که تا به حال یک بار clambered از طریق آوار نیویورک در حال حاضر gazed از پنجره بیرون را در تخریب نیواورلئان از راه دور به عنوان او پرواز از تعطیلات در تگزاس به واشنگتن و یا در موبایل, آلاباما, چند روز بعد, جایی که او گفت: FEMA مدیر مایکل براون که او انجام شده بود یک “بزرگ” شغل مدیریت پاسخ در حالی که هزاران نفر از مردم رفت و بدون آب و غذا و یا توجه پزشکی است.

به عنوان اجسام شناور از طریق خیابانهای شهر و شهروندان trudged از طریق سیلاب ها به دنبال پناه خار بی تفاوت به نظر می رسید. “بر خلاف رونالد ریگان پس از انفجار چلنجر یا بیل کلینتون پس از Oklahoma City bombing بوش شکست خورده بود به احساس پیامدهای عمیقی از این لحظه به عنوان پیشینیان خود را به حال,” مورخ داگلاس Brinkley نوشت: در Vanity Fair. “او نمی تقلا به عمل است. او نمی لمس ملت heartstrings با استفاده از حماسه فصاحت و بلاغت به اطلاع فاجعه است. آنچه ما عوض شد … مختصر و مفید سخنرانی های خالی از انسان ترحم.”

همدلی و مهربانی نمی شد منظور از روز است. مردان جوان کشته شدند یک مرد سفید پوست پس از آنها راه می رفت از طریق محله خود را در حالی که تلاش برای رسیدن به یک تخلیه سایت. اتل فریمن بود از چپ به پوسیدگی خارج از نیواورلئان مرکز کنوانسیون در حالی که دولت بوش نگهداری شده در اخبار متعددی ظاهر که آنها غافل از این وضعیت است. تصاویر سیاه و سفید بازماندگان التماس برای کمک به خود را از پشت بام ها بودند خشکیده در حافظه است. سیاه مردمی کشیده شد توسط روزنامه نگاران برای “غارت.”

و حتی به عنوان برگ برنده دولت و حامیان آن کمانچه با عوارض مرگ و آماری پیش بینی, آن را هنوز هم ناشناخته که چگونه بسیاری از زندگی های دولت بوش را شکست هزینه. این بیماری همه گیر کوروناویروس قطعا کشته شدن بیشتر مردم اما در کلید راه خطا از پاسخ دولت به کاترینا آینه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشتباهات در مورد COVID-19. در جولای سال 2004 مقامات درگیر در نادرست از کاترینا پاسخ شرکت در یک شبیه سازی ورزش که در آن داستانی دسته سه طوفان شناخته شده به عنوان طوفان پم آمار منطقه نیواورلئان. در حالی که بسیاری از درگیر می گویند آن را بهبود کلی پاسخ آنها اشاره کرد که دولت موفق به اجرای درس مهم از ورزش است. آن زمان روز برای فدرال لوازم آن را به کسانی که در نیاز و مقامات غیر قطعی در اعدام خود را از تلاش های امدادی.

بوش می دانست که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد. دولت را نادرست از کاترینا مورد تأئید حیرت انگیز فدرال بی تفاوتی نسبت به زندگی سیاه و به نام بوش را بلوف. هر چند روایت از وحدت همواره جذاب بوده است در طول زمان از آشفتگی به بار است نه به همان اندازه احساس—و نه در بیرون و نه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

43 رئیس جمهور نیست یک مثال نقض برای این 45. همه او واقعا ارائه کرده است به این کشور هشدار دهنده است نه برای فراموش کردن آنچه که واقعا اتفاق افتاده و آنچه که می تواند دوباره اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>