گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ شکایت شهردار آتلانتا Keisha لنس کف بیش ماسک صورت نیاز

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ واصل طرح دعوی در دادگاه روز شنبه در تلاش برای جلوگیری از آتلانتا شهردار Keisha لنس کف از اجرای citywide ماسک مورد نیاز است.

طرح دعوی در دادگاه از کمپ های حزب جمهوری خواه پس از آن کف یک دموکرات به مبارزه طلبیده ممنوعیت در سراسر شهر بود ماسک حکم صادر جمعه توسط فرماندار. کت و شلوار استدلال می کند که کمپ قدرت را به “تعلیق شهرداری سفارشات که متناقض” به دستور دولت و چالش های کف توانایی بازگشت به مرحله 1 دستورالعمل آن نیز توقیف رستوران و غیر ضروری شهرستان امکانات. طرح دعوی در دادگاه خواستار شهرستان ماسک نیاز “صرفا ارشاد – هر دو غیر الزام آور و قانونی غیرقابل اجرا.”

تبلیغات:

“شهردار کف نمی تواند ادامه دهد تا آگاهانه وارد سفارشات و صدور اعلامیه مطبوعاتی که غیرقابل اجرا و از درجه اعتبار ساقط است که تنها در خدمت به اشتباه در یک زمان وقتی که دولت در بهداشت عمومی اورژانس” طرح دعوی در دادگاه گفت.

کمپ تحمیل ممنوعیت همان روز که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر maskless به گرجستان که یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت در این کشور پس از آن به حالت اول تبدیل شد به آسانسور coronavirus محدودیت در ماه آوریل است. کف سی ان ان گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “آیا نقض قانون” با امتناع از پوشیدن ماسک در Hartsfield جکسون فرودگاه است که توسط شهرستان.

کمپ ممنوعیت باطل سفارشات نیاز به ماسک از حداقل 15 دولت های محلی و ممنوع شهرداری از الزامی ماسک در اموال عمومی. نظم آمد و در همان روز که گرجستان در تنظیم یک رکورد روزانه با حدود 2,800 افراد بستری با COVID-19.

تبلیغات:

کف رد کمپ بان کی مون روز پنج شنبه.

“این باور من است که شهر آتلانتا هنوز مناسب ایستاده به دستور ماسک,” او گفت: در یک کنفرانس خبری. “به خصوص آن را به عنوان مربوط به ساختمان ها و مکان هایی است که ما خود را و عمل است.”

کف گفت: کمپ تا به حال انجام نشده است و هر چیزی در مورد محلی, ماسک, حکم تا زمانی که او را متهم به تهمت نقض آتلانتا در سیاست.

تبلیغات:

“سپس به طور ناگهانی فرماندار گرفته است موضع رسمی در ماسک در ایالت جورجیا” پایین گفت. “من باور دارم که ما در شهرستان ماسک فرمان و به اعتقاد من کسانی که در سراسر کشور در حال دفاع. و آن را نه فقط وضعیت من اما وضعیت بسیاری از شهرداران سراسر این دولت است که سیاست های ما در حال اجرا.”

کمپ در پاسخ به کف’ نظرات با طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن شهردار قدرت.

تبلیغات:

“این طرح دعوی در دادگاه است که به نمایندگی از آتلانتا صاحبان کسب و کار و کارکنان زحمتکش که در حال مبارزه برای زنده ماندن در طول این زمان دشوار است” کمپ در بیانیه ای گفت. “این مردان و زنان در حال انجام خود را بسیار بهتر است برای قرار دادن غذا روی میز را برای خانواده های خود در حالی که مقامات منتخب محلی شاتر کسب و کار و تضعیف رشد اقتصادی است.”

کف گفت: در مجازی تاون هال پنج شنبه که او “نگران نیست” در مورد طرح دعوی در دادگاه.

“من می ترسم از این شهر شکایت کرد و من را قرار داده و سیاست های ما در برابر هر کسی — هر روز هفته,” او گفت:.

تبلیغات:

“از امروز 3,104 گرجی کشته شده اند و من و خانواده ام در میان 106,000 که آزمایش مثبت برای COVID-19” او افزود: در یک بیانیه است. “استفاده بهتر از پول مالیات دهندگان خواهد بود به گسترش و تست تماس با ردیابی. اگر شکایت شده توسط دولت است آنچه در آن طول می کشد برای نجات زندگی در آتلانتا و سپس ما آنها را در دادگاه.”

کمپ بارها با برخورد با کف است که بنا به گزارش ها در نظر گرفته می شود presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن همسر در حال اجرا. در اوایل این ماه در کمپ اعزام گارد ملی به آتلانتا پس از متهم کف عدم پاسخ به های اخیر افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز.

اما کمپ به ماسک نیاز بان riled متعدد دیگر شهرداران سراسر کشور.

تبلیغات:

“چگونه ما می تواند مراقبت از نیازهای محلی زمانی که دولت ما روابط ما دست ما به عقب و سپس می گوید:” نادیده گرفتن مشاوره از کارشناسان؟'” ساوانا شهردار Van Johnson خواسته طی یک کنفرانس خبری پنج شنبه.

“نه تنها ما مبارزه با کروناویروس در آن به نظر می رسد به عنوان اگر ما در حال مبارزه با دولت ما از سوی دیگر” او اضافه شده در طول یک بعد از مصاحبه با سی ان ان. “ما در حال رفتن به انجام آنچه ما می توانیم برای محافظت از Savannahians . . . این یک مبارزه برای زندگی ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>