گرجستان جمهوریخواه فرماندار می رود همه در, ممنوعیت شهرستانها از نیاز به ماسک در


Georgia Governor Brian Kemp greets President Trump at Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport.
گرجستان فرماندار برایان کمپ استقبال رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport در آتلانتا در 15 ژوئیه سال 2020 است.
رویترز/جاناتان ارنست

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ رسما رفته همه در یک جادویی تفکر بی بند و عدم مداخله در پاسخ به کوروناویروس. خواه فرماندار آهسته بود به تعطیل کردن زندگی روزانه خود را در دولت طی روزهای اولیه از این بیماری همه گیر و پس از آن تنها چند هفته بعد برای اولین بار در خط به پشت باز با وجود نشانه های شوم که انجام می دهند تا در نتیجه دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر—افزایش موارد است. روز چهارشنبه وزارت امور خارجه گزارش داد که دومین روزانه در مجموع تا کنون موارد. مهم نیست که در روز چهارشنبه شب کمپ با وجود در نظر گرفتن مراحل اذعان کرد که دولت در حال سقوط است در تلاش خود را برای مهار این ویروس ممنوع شهرستانها و استان ها در دولت از اجرای ماسک مورد نیاز خود را. منظور “به شدت تشویق می کند” ماسک استفاده کنید اما کمپ به نام نیاز به پوشش صورت در عمومی “یک پل خیلی دور است.” در ضمن زنجیره ای ملی و فروشگاههای جعبه بزرگ از خارج به Kroger نیاز به ماسک پوشیده می شود و در فروشگاه خود را.

کمپ را به منظور به طور موثر نفی بیش از یک دوجین محلی حوزه های قضایی است که باید فراتر از مقررات دولت نیاز به ماسک در برخی از تنظیمات عمومی. هفته گذشته شهردار آتلانتا Keisha پایین با صدور یک فرمان اجرایی نیاز به ماسک به عنوان ساوانا آتن و آگوستا. “آن را به طور رسمی رسمی. فرماندار کمپ نمی لعنت, درباره ما” ساوانا دموکراتیک شهردار ون جانسون که صادر شده دولت برای اولین بار ماسک مورد نیاز است. “هر مرد و زن برای خودش. چشم پوشی از علم و زنده ماندن بهترین شما می توانید. در #ساوانا ما ادامه خواهد داد برای حفظ ایمان و پیروی از علم است. ماسک ادامه خواهد داد تا در دسترس خواهد بود!”

کمپ را منظور می آید به عنوان همسایه آلاباما Trumpiest دولت در اتحادیه relented به این واقعیت است که همه چیز در حال بدتر شدن سریع و مورد نیاز پوشش صورت در فضاهای عمومی. “شما نباید به دستور به انجام چیزی است که در بهترین منافع خود و به نفع کسانی که شما می دانید و عشق” آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey گفت. “من هنوز هم معتقدم این است برای رفتن به یک مشکل منظور به اجرا درآوردن. و من همیشه ترجیح می دهند یک مسئولیت شخصی بیش از یک دولت دستور. در عین حال من هم می دانم که با تمام قلب من است که اعداد و داده ها بیش از چند هفته گذشته قطعا روند در جهت اشتباه است.”

“بیش از 20 ایالت دیگر ماسک حکم از جمله کالیفرنیا و مریلند و نیویورک و ویرجینیا” واشنگتن پست اشاره می کند. “برخی از ایالت ها مانند اوهایو و تگزاس نیاز به ماسک تنها در شهرستان که در آن coronavirus عفونت نرخ را به یک سطح بالا.”

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به چه بعدی در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>