گرجستان جمهوریخواه فرماندار رد coronavirus محدودیت آتلانتا شهردار در محل قرار داده و در میان خروش

دفتر گرجستان کالیفرنیا ، برایان کمپ منتشر شد بیانیه چهار شنبه آموزش آتلانتا ساکنان به چشم پوشی از “گیج کننده” محدودیت های جدید در محل قرار داده و بیش از آخر هفته توسط شهردار Keisha لنس کف در میان رکورد بالا COVID-19 عفونت در شهرستان و سراسر کشور.

با استناد به کمپ را “بی پروا” بازگشایی کف که به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 بود کارگردانی این شهرستان به بازگشت به فاز 1 و یا محدود ترین اقدامات است.

تبلیغات:

“بر اساس افزایش COVID-19 موارد و اطلاعات دیگر روند موجب به توصیه های ما بازگشایی کمیته مشورتی آتلانتا را به بازگشت به فاز من ما بازگشایی طرح” شهردار جمعه اعلام کرد.

“گرجستان بازگشایی در یک بی پروا شیوه و مردم شهر ما و دولت رنج می برند عواقب,” او اضافه شده است.

آتلانتا در فاز 1 نیاز افراد به ماندن در خانه به جز ضروری سفر و به پوشیدن چهره و پوشش ، این میله اجتماعات بزرگ و تنها اجازه می دهد تا رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی برای خدمت به مشتریان منظقه و یا رفتن. همه غیر ضروری امکانات شهرستان خواهد دید.

تبلیغات:

پایین جدید, بخشنامه صادر شده به گرجستان مجموعه دولت دیگر رکورد بیش از 4,400 جدید موارد در تقابل با بخش هایی از یک فرمان اجرایی کمپ امضا ژوئن 11. در میان چیزهای دیگر, کمپ را مجاز گرجستان رستوران ها به طور کامل باز لغو ممنوعیت کنوانسیون و لغو اقامت در خانه مورد نیاز برای ساکنان 65 ساله و مسن تر با استثنا برای کسانی که با برخی از شرایط بهداشتی اساسی.

کمپ اول ارسال شده به خود را رد جمعه در توییتر اما بزرگداشت آن روز شنبه در یک بیانیه رسمی در دفتر فرماندار, وب سایت تماس کف ” نظم “غیر الزام آور و قانونی غیرقابل اجرا.”

“شهردار کف’ اقدام امروز صرفا ارشاد — هر دو غیر الزام آور و قانونی غیرقابل اجرا” فرماندار بیانیه ای گفت:. “به وضوح اظهار داشت: در فرمانداری اجرایی سفارش هیچ محلی اقدام می تواند بیشتر یا کمتر محدود و قاعده در سطح ایالت.”

تبلیغات:

کمپ برای شروع به بازگشایی دولت خود را در اواخر ماه آوریل قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ملی دستورالعمل منقضی شده است.

“یک بار دیگر اگر شهردار در واقع می خواهد به پهن کردن منحنی در آتلانتا و او باید شروع به اجرای دولت محدودیت که او موفق به انجام” کمپ بیانیه گفت. “ما از شهروندان و کسب و کار به طور یکسان مطابق با نظر فرماندار منظور بود که گردد در رابطه با دولت و مقامات بهداشت عمومی. این حس مشترک اقدامات کمک خواهد کرد که حفاظت از زندگی و معیشت همه پستهایی.”

تبلیغات:

اما کف را نشان می دهد هیچ نشانه ای از حمایت و او شمارش شهرداران از گرجستان دیگر بزرگترین شهرستانها در میان صفوف.

کمپ خود را در برابر یک تصمیم روز شنبه در مورد اینکه آیا به گسترش محدودیت های فعلی برای اولین بار در محل قرار داده ژوئن 11. او تا کنون تشویق ماسک صورت اما حاضر نیاز به یک ،

گرجستان وزارت بهداشت در روز سه شنبه گزارش داد یکی دیگر از 3,394 موارد 209 بستری شدن در بیمارستان و 28 مرگ و میر. مثبت رای دادن علامت به 13.7% خوب بالا دولت 10 درصد به طور متوسط به تاریخ. همه گیر نیز قرار داده تمدید فشار بر گرجستان بیمارستان های که در حال اجرا هستند کم در بخش مراقبت های تخت.

تبلیغات:

موارد در حال افزایش در سراسر آتلانتا مترو منطقه با برخی از مناطق گزارش بیش از 200% افزایش بیش از دو هفته دوره است.

کمپ که ادعا کرد برای یادگیری از بدون علامت انتقال در اوایل مارس با وجود هشدارهای دولت از ژانویه مالی برای برخی از آنچه را به عنوان یک lethally نمایشی سیاسی رویکرد با خیال راحت به مرور این بیماری همه گیر.

او اولین فرماندار ایالات متحده به او اعلام خواهد آسانسور اقتصادی محدودیت و گفت که او نمی “مورد لعنت به سیاست است.” چند هفته بعد با کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه شانس در سنگ در کارولینای شمالی کمپ ارائه شده برای میزبانی این رویداد و برداشته منع کنوانسیون در آینده اجرایی سفارش.

تبلیغات:

در واقع کمپ اولیه حرکت می کند به نظر می رسید تا به مراتب جلوتر از منحنی که کاخ سفید نیروی کار بنا به گزارش خدمت دکتر دبورا Birx در تلاش برای متقاعد کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به برداشت اولیه خود را پشتیبانی می کند.

رئیس جمهور در نهایت معکوس البته پخش و عدم توافق خود را با کمپ ،

“من گفته فرماندار گرجستان, برایان کمپ که من مخالفم به شدت با او تصمیم به باز کردن برخی امکانات که در نقض فاز 1 دستورالعمل برای مردم باور نکردنی از گرجستان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه گفت: به احتمال زیاد دخالت در این رویداد از “چیزی کاملا فاحش.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>