برای اولین بار دولت آلمان اعلام کرد که در حال حرکت فراتر از زغال سنگ هزینه کشور 44 میلیارد دلار در خارج از جیب هزینه و را 18 سال است.

دوم سیاست ها و سازندگان گزارش شده در یک دوراهی قرار گرفت. باید آنها را سرب خود را از آمریکا و رد تعامل با شرکت چینی شرکت Huawei برای آلمان 5G شبکه تلفن همراه? خواهد بود که یک دفاع تصمیم به دلایل امنیتی و اروپایی رقابت, اما آیا خطر, چینی, خشم و از دست دادن دسترسی به بزرگترین بازار خودرو.

تبلیغات:

هر دو از این قسمت بسته به اینکه چگونه آنها می تواند به طور قابل توجهی مانع decarbonization از اقتصاد آلمان و حتی جهانی آب و هوا پیشرفت — اما آنها نشان دادن پیچیدگی انرژی گذار. ترکیب آنها ضبط هر دو نیمه از چالشهای کشور در تلاش برای سرعت بخشیدن به انتقال به انرژی پاک. آنها باید به نحوی غلبه بر منافع و وابستگی — از سوخت فسیلی-سرمایه گذاری بخش های فعلی خود را در اقتصاد. آنها باید به طور همزمان خود را در رقابتی کاملا متفاوت آینده جهان از انرژی پاک و تجدید پذیر انرژی.

Revealingly نه از آلمان و معضلات ناشی از پاک decarbonized انرژی هزینه بیش از حد — پس نه خواهد بود به طور قابل توجهی حل و فصل می گویند قوی کربن مالیات است.

بیایید شروع با قدرت آلمان در بخش انتقال. آلمان نیاز به ریختن 44 میلیارد دلار به بازنشستگی اش مانده زغال سنگ ناوگان به پرداخت هزینه برای باد و انرژی خورشیدی خواهد بود که ارزان تر از بازنشستگی زغال سنگ است اما در “جبران خسارت کارگران شرکت ها و چهار زغال سنگ تولید متحده” است که خواهد شد را پشت سر گذاشت. که چالش است که چرا آلمان در حال برنامه ریزی برای 18 سال به پایان انتقال — که خواهد شد به طور جدی تضعیف اتحادیه اروپا توانایی برای دیدار با آن آب و هوا به اهداف. انرژیهای تجدید پذیر در حال ارزان و در دسترس, اما آنها رشته بیش از حد بسیاری از کارگران و جوامع است.

تبلیغات:

Huawei معضل است flipside. بیگانه پکن می تواند منجر به فشار خودروسازان آلمانی از با ارزش خود را در تو رفتگی در دیوار در بازار خودرو چین است که بزرگترین در جهان به خصوص برای کم کربن وسایل نقلیه الکتریکی از آینده ای که در آن شرکت هایی مانند VW و BMW در حال شرط بندی میلیاردها.

سوال چگونه یک سیستم سرمایه داری باید مدیریت سخت حقیقت که سریع نوآوری به معنی شتاب کاهش ارزش سرمایه گذاری به سختی دریافت اطلاع از اقتصاددانان.

تاریخ اخیر از باد خورشیدی و باتری نشان می دهد که برندگان و نه تکنولوژی پیشگامان اما کسانی که دسترسی به بازار بزرگ. چین و ایالات متحده نیست در حال حاضر غالب خورشیدی-تولید پانل زیرا زمانی که آلمان اولین مقیاس خورشیدی, این چینی که بزرگترین بازار در حالی که آمریکا dithered.

تبلیغات:

گرفتن برق خودرو بازار آینده است که اگر کلید آلمان است که برای جلوگیری از هزینه و تفرقه کاهش آن صنعت خودرو در پی در انتظار زغال سنگ بازنشستگی. برای سازمان ملل به جای شغل از دست رفته که دیروز فسیلی صنعت انقباض آنها باید جذب مشاغل جدید و رشد اقتصادی کم کربن آینده — اما انجام این کار به معنای تسریع در بازار تغییر و نوشتن زغال سنگ و نفت و گاز به دارایی های خاموش با سرعت بیشتری.

Huawei معضل ریشه در این حقیقت که چین در حال حاضر بزرگترین شرکتهای ملی بازار خودرو — و تمرکز آن بر روی خودرو برق. اما اروپا و آمریکای شمالی همراه را حتی بزرگتر در منطقه بازار. اگر آنها با شور و نشاط به همکاری electrify که بازار آنها می تواند درایو جهان دور از Huawei — در صورتی که در جمعی ما علاقه ای که به نظر می رسد به احتمال زیاد.

تبلیغات:

اما به لطف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها ایالات متحده نیست که همکاری با کانادا و اروپا به اهرم بزرگترین بازار خودرو ما باریکه های خود ما را در بازار داخلی در یک مبارزه بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و ایالت کالیفرنیا در نتیجه ارائه دیترویت به طور پیوسته کمتر رقابتی است. دولت ما است که در واقع تلاش برای به تاخیر نمی شود وقتی که می آید به فن آوری های خودرو از آینده است.

ما نیاز به تفکر جدید در مورد چگونه برای مدیریت آینده سریع تر نوآوری در فن آوری. این جبرا به این معنی است که بیشتر و بیشتر از دیروز سرمایه گذاری تبدیل به کهنه سریع تر از مناطق, جوامع, شرکت ها و کارگران استفاده می شود برای تنظیم. به عنوان یک نوآوری جدید ظهور آن را می سازد پول جایگزین یکی از قدیمی. اما در انجام این کار این رشته نه فقط شرکت های سرمایه گذاری در شرکت های غیر مرسوم فعلی بلکه کل زنجیره تامین: کارگران, جوامع, شرکت ها و سهامداران. این می تواند بر کل مناطق: تصور کنید داکوتای شمالی اگر وجود دارد به طور ناگهانی بازار برای Bakken نفت!

و تصور کنید همچنین این واقعیت سیاسی است که وقت تکنولوژی به اندازه کافی نفوذ سیاسی به مانع و کاهش سرعت رشد بازار از تازه وارد — می گویند با جلوگیری از تغییرات قانونی که اجازه می دهد تا برای تفاوت بین انرژی های تجدید پذیر و زغال سنگ و گاز است.

تبلیغات:

در نهایت با در نظر گرفتن ضرورت وجودی برای سرعت بخشیدن به انتقال از قدیمی های فسیلی به انرژی های تجدید پذیر. چرا استفاده از یک سهم سود جدید تجدید پذیر گزینه ای برای جبران فسیلی عرضه زنجیره ای برای از دست رفته خود در بازار و به اشتراک گذاری سریع تر سرمایه بازنشستگی است ؟ به طور موثر که ارائه بیمه برابر بیش از حد سریع تکنولوژیکی تغییر دهید.

اما این است که چگونه ما معمولا فکر می کنم در مورد اقتصادی را تغییر دهید. سریع تغییرات تکنولوژیکی به عنوان یک اجتماعی بیمه خطر نبوده است بخشی از مفهوم ما از سرمایه داری. و نه چشم انداز دولت به عنوان یک nurturer و خالق بازارهای نوآورانه محصولات جدید که سود خواهد پرداخت حق بیمه که در بیمه. Joseph Schumpeter هشدار داد سرمایهداری را “تخریب خلاق” اما حتی او نمی تصور کنید که امنیت تمدن بشری ممکن است بستگی به سرعت بخشیدن به این تخریب و انجام است که ممکن است نیاز به جبران ذینفعان در نظم است که در حال جایگزین شده است.

آلمان که سیاسی گفت و گو سبکبار و آب و هوای کره زمین است که نتیجه تست زمین جدید که حیاتی خواهد بود برای همه ما. به یاد داشته باشید مشکل این است که هزینه انرژی پاک اما تعبیه شده سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی است. چگونه ما را منفی نهفته در جوامع همراه به عنوان ما به سرعت به سمت پاک انرژی کم کربن است که شاید بزرگترین سوال است که چهره ما در این آب و هوا-تغییر آینده است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی