بزرگ درخشش برای قیمت های کوچک با این چراغ قوه قوی در حال حاضر در فروش


A black flashlight with a tassel silhouetted on an orange background.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Anker.

چرا شما می خواهید این: آخرین باری که شما خرید یک چراغ قوه ممکن است برای یک تابستان سفر کمپینگ اما چراغ قوه نیز ابزار دستی برای نگه داشتن در اطراف خانه. داوران پیشنهاد استفاده از جمله سگ پیاده روی کیت های اضطراری و کاوش.

چه کارشناسان می گویند: Popular Mechanics نام Anker جسورانه LC90 یکی از بهترین چراغ قوه برای استفاده روزمره است. آنها نوشتن “را جسورانه LC90 در گرانتر پایان خط خود را, اما آن را به اندازه کافی روشن به درخشش پرتو تا 660 و دارای یک باتری است که می تواند به طور مستقیم juiced از طریق USB و نه با یک شارژر جداگانه بنابراین شما حتی می توانید به سرعت و قدرت آن را با لپ تاپ در صورت لزوم.”

چه مردم می گویند: باتری طولانی مدت. (“[من] تا به حال چراغ قوه فقط یک زن و شوهر از روز و انجام یک سیکل کامل شارژ در باتری و فرار یک زمان تست بر روی درخشان ترین تنظیمات من فرار آزمون دو بار با استفاده از [عرضه] با باتری تازه شارژ در هر زمان. این باور نکردنی مشعل ارائه بیش از 4 ساعت از [پیوسته] زمان اجرا در تنظیم هر دو بار من شگفت زده شد.”)

مفید در تنظیمات. (“تنظیم عرض پرتو است که واقعا مفید به خصوص با سریع به جلو و عقب حرکت لنز. برای شب پیاده روی تمایل به استفاده از یک پرتو باریک برای راه رفتن در پیاده رو و پرتو گسترده برای مسیرهای پیاده روی.”)

این Anker قابل شارژ جسورانه LC90 در حال حاضر 23 دلار یا 23 درصد کردن قیمت به طور منظم.

Anker Rechargeable Bolder LC90

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>