“خاموش گوشی خود را”: مغلوب ساختن پیشی جستن کتیبه ها از طریق تلفن در حالی که صاحب کسب و کار کوچک توصیف سختی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود excoriated در رسانه های اجتماعی پس از عطف توجه خود را به توییتر در یک میزگرد بعد از ظهر پنجشنبه در اثرات اقتصادی از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یکی از شرکت کنندگان دقیق مشکلات مواجه توسط او کسب و کار کوچک با توجه به شیوع.

“خاموش گوشی خود را و توجه!” توییتی نویسنده Jason کرنفورد تیگ.

تبلیغات:

رئیس جمهور شروع به پیمایش از طریق تلفن خود را به عنوان یک صاحب کسب و کار توضیح داده شده که چگونه این بیماری همه گیر است او را تحت تاثیر قرار شرکت عملیات از جمله نیاز به اضافه دونده و اپراتورهای تلفن رسیدگی به اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به جای تمرکز ظاهرا در نوشتن یک توئیت تهدید به چین با اشاره به سفیر رابرت Lighthizer نظر پنج شنبه به خانه بود که بعید است چین و آمریکا اقتصادهای می تواند “جدا.”

“آن بود و نه سفیر Lighthizer گسل (دیروز در کمیته ای که شاید من هیچوقت خودم را روشن اما ایالات متحده قطعا حفظ سیاست گزینه تحت شرایط مختلف از کامل ترین جدایی از چین گفت:” رئيس جمهور. “با تشکر از شما!”

تبلیغات:

بهمن از انتقاد به سرعت دنبال کرد.

“او حتی تلاش برای تظاهر در این نقطه ایم” بورسی روزنامه نگار هارون Rupar.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>