دریافت به پلیس از مدارس از جمله دانشگاه

پلیس وحشیانه قتل جورج فلوید Breonna تیلور و تونی McDade در میان بسیاری دیگر و موج ملی سیاه-رهبری اعتراضات علیه نژادپرستی پلیس آمریکا کرد که باید به طور دائم تغییر قلمرو امکان پذیر است. یک بار تلقی حاشیه و یا بیش از حد رادیکال تماس پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پلیس نه تنها در نمای اصلی اما به طور ناگهانی بر روی میز است. از جمله خواسته های سوخت جدید و در حال حاضر موجود جنبش برای از بین بردن پال خواستار قطع بودجه دولت و پلیس در محیط های دانشگاهی. به ویژه در دانشگاه مینه سوتا (UM) در حرکت به قطع برخی روابط با مینیاپولیس اداره پلیس (MPD) در پاسخ به Floyd قتل به نام برای با فعالان دانشجویی بیشتر تغییر پارادایم نشان دهنده این است که دانشگاه می تواند کاملا عمل به حذف اجرای قانون از خود دانشگاه.

به طور خاص, UM اعلام کرد که دیگر نمی خواهد قرارداد با MPD به ارائه اضافی پلیس برای فوتبال بازی ها, کنسرت و یا رویدادهای مهم دیگر و یا به صورت تخصصی خدمات (از جمله پشتیبانی برای تشخیص مواد منفجره). مطمئن باشید این تصمیم لزوما نشان دهنده یک تعهد شرکت از UM به پلیس لغو و یا حتی سرمایه گذاری از همکاری با دیگر اشکال خارجی اجرای قانون — از آن است که صرفا یک اعلامیه که دانشگاه نمی خواهد شریک با MPD. هنوز هم تصمیم به عنوان الهام بخش برای تعداد بی شماری از فعالان دانشجویی و گروه های سراسر کشور که با انتشار بیانیه های عمومی خود اصرار دانشگاه ها به پایان دانشگاه-پلیس روابط و لغو پردیس پلیس در دسترس نباشد. با استناد به نمونه های متعددی از غیر قانونی, جستجو, آزار و اذیت, دهها, حمله, بازداشت, اجبار, زندانی, پلیس, ضرب و شتم, و در برخی از موارد قتل در درجه اول دانش آموزان سیاه پوست و یا ساکنان این اظهارات آشکار و غیر قابل انکار الگوی ضد سیاه نژادپرستانه پلیس شیوه و خشونت است.

تبلیغات:

یک اداره دادگستری آمار و گزارش بر اساس یک نظرسنجی در سراسر کشور یافت می شود که 95 درصد از دولتی و خصوصی در چهار سال کالج ها و دانشگاه ها با نهادهای دانشجویی از 2500 یا بیشتر خود را دارند پردیس نیروهای پلیس. مانند پلیس شهری اکثر دانشگاه پردیس پلیس مجاز به حمل اسلحه شیمیایی یا اسپری فلفل یک باتون و در برخی موارد یک تیزر. آنها مجاز به گشت زنی در مناطق همجوار و به جستجو و انجام عملیات های جامعه ساکنان نه وابسته به دانشگاه. اما آنها موضوع را به دولت ثبت قوانین. چه این به این معنی است که دانشگاه پلیس ملزم به انتشار سیاست های خود را و روش و یا ارائه هر گونه اطلاعات دیگر ، حق خود را برای پنهان کردن این اطلاعات باعث می شود آن را دشوار است به دانستن این که آیا آنها را نقض کرده اند روش های داخلی.

دانشگاه شیکاگو اداره پلیس (UCPD) یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی در نیروهای پلیس در این کشور واقع شده است و در سمت جنوب شیکاگو است که احاطه شده توسط عمدتا سیاه و سفید محله. UCPD متشکل از 100 افسران که همان پلیس اقتدار به عنوان شهری افسران. با وجود پوشش حوزه قضایی که دهانه فراتر از مرزهای این دانشگاه با بیش از 65 ، 000 مردم — اکثریت آنها غیر-دانشگاه-وابسته — گروه منوط به چند مسئوليت اقدامات است.

UCPD طولانی-مستند تاریخچه از جرم سیاه دانش آموزان و ساکنان یک نقش است که بسیاری از لینک به دانشگاه نوسازی شهری تلاش ها با هدف جابجایی ساکنان سیاه به دانشگاه جذاب تر به دانش آموزان و والدین آنها و اموال خود را در تحولات سودآور است. این UCPD است نقش مهمی را در ایجاد یک اکثریت سفید پردیس دانشگاه احاطه شده توسط اکثریت سیاه محله با به کارگیری نژادپرستانه پلیس تاکتیک های که با تهدید و ارعاب و فشار سیاه اعضای جامعه بیشتر است. دانشمند داده اریک Langowski یافت که پس از 2015 73 درصد از ترافیک متوقف می شود و 94 درصد از خیابان “مصاحبه” انجام شده توسط UCPD بودند با افرادی که همچنین دریافت تقدیر نامه در دو نرخ غیر مردم سیاه و سفید. در 2018, UCPD شات چارلز توماس چهارم-سال سیاه با آسیایی, دانشجو, در حالی که او دچار بهداشت روان در بحران است. UCPD پس از آن زندانی توماس. این باعث ایجاد #CareNotCops ائتلاف در دانشگاه شیکاگو که در حال حاضر در تماس با دانشگاه به انحلال UCPD و پرداخت غرامت به کسانی که قربانی خود را وحشیانه پلیس.

تبلیغات:

عمومی و خصوصی کالج ها و دانشگاه ها نیز حفظ ارتباط نزدیک با شهرداری و ادارات پلیس و اغلب همکاری به منظور افزایش پیشگیری از جرم تلاش. به عنوان سایت های آموزش و تولید دانش برای اجرای قانون دانشگاه ها کمک به قطار شهری نیروهای پلیس در تاکتیک های سفارش و نگهداری و جرم که سوخت نژادپرستانه و خشونت پلیس. شمال غربی دانشگاه, مثلا, در یک رابطه طولانی تاسیس با اداره پلیس شیکاگو (CPD) و اوانستون اداره پلیس. به عنوان بیانیه ای را با مسئولان گروه های دانشجویی برای تنها اعضای ائتلاف NU و دانشگاه تحصیلات تکمیلی کارگران خواستار سرمایه گذاری از پلیس و سرمایه گذاری در آن دانش آموزان سیاه پوست تشریح “نورث وسترن اولیه بود انکوباتور پلیس علم یک rampantly شبه علمی زمینه ظاهرا اختصاص داده شده به بهبود کار پلیس اما که به مدت طولانی کمک در خدمت ادارات پلیس اعتراف کنند رشوه دادن شواهد و غیرقانونی نظارت کنند.” در ویژه نامه یادداشت همدستی شمال غربی مرکز ایمنی عمومی مؤثر اجرای قانون مرکز آموزش در ترویج و مشروعیت بخشیدن به خشونت پلیس تاکتیک. بازجویی از تکنیک های توسعه یافته در شمال غربی هستند آنهایی که مورد استفاده بدنام CPD کارآگاه و فرمانده جان Burge که همراه با چند تن دیگر از افسران پلیس, درد شکنجه نقش ایفا می کنند و به ناحق محکوم به سیاه و سفید و قهوه ای مردان برای جرمی که مرتکب نشده.

شهرداری و ادارات پلیس’ نژادپرستانه پلیس شیوه متوقف نمی هنگامی که پلیس دانشگاه و پردیس پلیس تصویب همان نوع از خشونت است. مثلا شمال غربی دانشجويان بیانیه برجسته نمونه های متعددی از خشونت پلیس و آزار و اذیت در برابر عمدتا سیاه و قهوه ای و دانش آموزان است. انگار داستان از 20 سال ترنت شکار بود که به تازگی به دنبال و سپس پنجه با اوانستون پلیس برای ضبط غیر قانونی جلوگیری از جوان دیگر سیاه. لارنس کرازبی فارغ التحصیل مهندسی دانشجو متوقف شد توسط اوانستون پلیس در سال 2015 زمانی که آنها دریافت یک تماس در مورد یک مرد سیاه و سفید اقدام به سرقت یک خودرو. تصویری را نشان می دهد کرازبی کشیده شدن و کشیده شدن از ماشین و سپس به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم توسط شش افسر پلیس. پس از آن وجود دارد 18 ساله خسوس سانچز بود که عباس توسط پلیس به ساخت یک غلط اقرار در سال 2014. سانچز بود و به ناحق محکوم و صرف بیش از چهار سال زندان برای یک قتل را مرتکب نشده.

این همکاری بین شهرداری و پلیس پردیس پلیس تمایل به تشدید ضد سیاه و نژادپرستانه و خشونت پلیس قرار دادن زندگی در درجه اول غیر سفید مردم در خطر است. برای مثال در سال 2019 استفانی واشنگتن و پل ویترسپون, گزارشی, سیاه, زن و شوهر رانندگی در ماشین خود متوقف شد و در 16 بار توسط دانشگاه ییل و همدن افسران پلیس که گشت زنی بودند با هم. نه واشنگتن و نه ویترسپون دستگیر شدند و هیچ تفنگ بود همیشه موجود در وسیله نقلیه خود را. ماموران درگیر شدند هرگز اخراج با وجود قرار دادن زندگی دو نفر در معرض خطر است.

تبلیغات:

لغو پلیس در دانشگاه است همچنین مرکزی را به عقب هل دادن در برابر اقدامات ریاضت است که دانشگاه ها در حال حاضر شروع به تحمیل در پاسخ به این بیماری همه گیر. با استناد مالی precarity از کاهش درآمد از شهریه در حالی که احتکار میلیاردها اوقاف, دانشگاه دولت با استفاده از بحران همه گیر برای توجیه کاهش دستمزد مراقبت های بهداشتی و برنامه های آکادمیک تلقی سود (و اغلب به عنوان مورد برنامه هایی که چالش سفید supremacist وضعیت موجود مانند آفریقایی یا جنسیتی مطالعات برنامه). زمانی که دانشجویان کارکنان و اعضای هیات علمی سازماندهی در برابر این کاهش در دانشگاه ها را اعزام اجرای قانون برای سرکوب تلاش های کسانی که مبارزه برای عادلانه تر توزیع مجدد منابع دانشگاه و پیاده سازی دموکراتیک تر اشکال دانشگاه حکومت. یک استارک مثال از این است که دانشگاه جانز هاپکینز اعلام کرد قصد خود را برای ایجاد یک مسلح خصوصی نیروی پلیس. در سال 2018 دانشجویان و استادان سازمان در مخالفت با. آنها تشدید مبارزات انتخاباتی خود را با اشغال ساختمان دولت به دانشگاه به انصراف از طرح خود را. به عنوان یکی از سازمان دهندگان ساخته شده poignantly روشن است: “بیش از 80 پلیس مستقر شدند به دستگیری 7 نفر. این وحشتناک است سایهای از آنچه در دانشگاه جانز هاپکینز انجام خواهد داد زمانی که کامل اعطا مسلح نیروی پلیس.” آنها اشتباه است.

پردیس مدیران’ تشدید اجرای قانون در دانشگاه است اما یک تجلی از دانشگاه های سرمایه گذاری در یک گسترده رژیم نظامی و نیروی پلیس و “خشونت” را به عنوان Micol Seigel خواستار آن است. دانشگاه جانز هاپکینز است که یکی از 10 دانشگاه در کشور با یک رابطه عمیق به مجتمع نظامی-صنعتی. به عنوان معاون investigationshows این دانشگاه “تولید بیشترین تعداد از دانشجویان که شاغل هستند توسط جامعه اطلاعاتی (IC) که نزدیک ترین روابط را با دولت امنیت ملی و سود بیشتر از جنگ آمریکا-راه انداختن.” دفاع و امنیت بودجه تحقیق و پژوهش به منزله نزدیک به نیمی از $134.1 میلیارد اختصاص داده شده به ایالات متحده فدرال تحقیق و توسعه بودجه اکثریت است که توزیع به این دانشگاه برای کمک به صندوق مبارزه با آموزش پردیس پلیس و دانش آموزان از طریق ROTC برنامه های آزمایشگاه های اطلاعاتی و امنیتی برنامه های توسعه هوش مصنوعی و فن آوری و پیچیده ترین سلاح های نظامی است که می توانید با فعال کردن “بهتر کشتن.”

تبلیغات:

این اتحاد بین دانشگاه و دولت امنیت ملی — چه هنری ژیرو تماس های نظامی-صنعتی-علمی-مجتمع — سرمایه گذاری در یک رژیم از ریاضت است که به عنوان ژیرو به حق استدلال “تضعیف دانشگاه به عنوان یک سایت از انتقاد و مخالفت و انتقادی گفتمان” است. این آشکار است آنجا که دانشگاه ها در حال حاضر ثابت شده آمادگی خود را به از بند باز کردن قدرت پلیس در کسانی که جرات به چالش کشیدن خود را به ساختارهای استثماری و ستم شیوه های. فقط در اوایل سال جاری نشان داد که دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز مورد استفاده نظامی تجهیزات نظارت ارائه شده توسط گارد ملی کالیفرنیا برای نظارت UC Santa Cruz تحصیلات تکمیلی کارگران در اعتصاب برای افزایش هزینه های خود را-از زندگی-دستمزد که به سختی تحت پوشش هزینه های زندگی در هزینه Santa Cruz منطقه است. در طول دوره خود به اعتصاب مسالمت آمیز اعتصاب کنندگان مواجه تجاوز پلیس بارها و بارها. اعتصاب کنندگان اشاره کرد که “اندازه و خشونت پاسخ پلیس شده است استارک.” پلیس نمی شد وجود دارد برای محافظت از اعتصاب کنندگان بلکه برای سرکوب فشار خود را برای دستمزد بالاتر است.

و پردیس نیروهای پلیس در حال معلوم نیست, ارزان, بالا بردن سوال در مورد ادامه آنها در طول زمان بحران مالی است. دانشگاه کالیفرنیا در برکلی صرف $22.4 میلیون بین 2018-2019. در مجموع دانشگاه کالیفرنیا سیستم صرف $138.2 میلیون در سراسر آن دانشگاه در نیروهای پلیس طی این دوره یک ساله. در زمانی که دانشگاه ها و کالج ها با اشاره به تلخ مالی آتی برای توجیه برنامه کارکنان و کاهش دستمزد تعمیر و نگهداری از outsized هزینه پردیس نیروهای پلیس قابل تامل است. چرا ما ممکن است بپرسید آیا دانشگاه ها به ندرت سوال یا شیب به عظیم اجرای قانون بودجه در زمان نمایان بحران مالی انتخاب به جای کردند کارگران مکث می برد و یا برنامه نویسی را کاهش? به عنوان محبوب آگاهی در مورد نژادپرستانه و خشونت پلیس این است که به سرعت از بین بردن “چند سیب بد” چارچوب و آشکار پلیس به فاسد در هسته خود در دانشگاهها ادامه داد: اولویت پلیس بیش از مردم — در جهانی همه گیر کمتر — نتواند به مقاومت در برابر موشکافی و تقویت خود دیرینه تابع به عنوان سنگر سفید برتری.

یک سوال مشترک است که مطرح می شود این است که: چگونه می توانیم از امن مدرسه بورس بدون یک نیروی پلیس? افسران پلیس لازم نیست که سابقه خوبی در جلوگیری از یا د-افزایش مدرسه تیراندازی. به عنوان مثال غم انگیز این است که در سال 2018 مدرسه تیراندازی در پارک فلوریدا که در آن پردیس افسران پلیس قادر به جلوگیری از قتل عام. هیچ شواهد روشنی وجود دارد که نشان می دهد داشتن مسلح پلیس در حال حاضر کاهش می دهد مدرسه تیراندازی. مطالعات نشان می دهد مخالف است. در یک مطالعه از 160 فعال-تیرانداز رویدادهای بین 2000-2013 اف بی آی نشان داد که اکثریت فعال-تیراندازی حوادث پایان به دلیل تیرانداز بخواهد به انجام این کار چه از طریق خودکشی یا فرار از صحنه. اجرای قانون تنها رد و بدل تیراندازی با فعال بورس در کمتر از یک سوم از فعال تیراندازی موارد (28.1 درصد). بیشتر در حالی که مدرسه تیراندازی در حال وحشتناک و غم انگیز, آنها هنوز هم بسیار نادر — نتیجه باعث سوال در مورد اینکه آیا آنها باید به رانندگی از سیاست های پلیس در مدارس است. و زمانی که آنها رخ می دهد جرم تیراندازی در واقع اغلب وابسته به فرهنگ بسیار سفید برتری و تداوم مردسالاری توسط پلیس.

تبلیغات:

سوال ما باید به جای درخواست: چرا دانشگاهها در نظر گرفتن یک رویکرد منفعل با آموزش “اجرا کردن و مبارزه” به عنوان اقدام پیشگیرانه تنها به جرم تیراندازی? آیا دانشگاه ها انجام می دهند برای کمک به جلوگیری از این خشونت دیگر از تقویت آن با فرض آن را اجتناب ناپذیر ؟

پلیس در حال مجریان از خشونت و نژادپرستی نظاممند نژادی سرمایه داری و سفید برتری. به عنوان Robert T. تعقیب و Yalile Suriel توضیح “از اواسط دهه 1960 از طریق دهه 1970 آمریکا, دانشگاه های دولتی بستری بیشتر و Latinx دانش آموزان در امید گسترش تحرک اجتماعی اما حتی به عنوان دانشگاه خود را باز دانشگاه به نسل اول دانش آموزان آنها به طور همزمان توسعه الگوهای جدید از دانشگاه پلیس و نظارت است.” سریع به جلو به امروز و این روشن است که الگوی تصویب ضد سیاه و نژادپرستانه پلیس خشونت به سکوت دانش آموزان سیاه پوست و غیر دانش آموزان سیاه رنگ تغییر نکرده است. آن را تنها بدتر شده است. با فشار از تظاهرات و تماس پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پردیس پلیس دانشگاه ها گرفته اند به های نامه های متعدد از همبستگی امیدوار کننده برای قرار دادن با هم بیشتر کمیته برای نظارت بر “تغییر دهید.” اما تاریخ به ما می آموزد که این کمیته تنوع طرح و نیروهای وظیفه هستند alibis برای انفعال و آرام صدای مخالف. تنها راه حل برای کاهش تهدید که پلیس مطرح برای دانش آموزان به خصوص دانش آموزان از رنگ پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو policing. اگر دانشگاه واقعا در مورد مراقبت از خود دانش آموزان سیاه پوست’ امنیت عمومی و رفاه سپس آنها را پال خواستار قطع بودجه دولت حذف و قطع روابط با پلیس است.

کپی رایت © Truthout. تجدید چاپ با اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>