دریافت به دانستن Griffin Gluck بعدی خود را مورد علاقه جدید پسر همسایه با تاریک

در حالی که شما در حال سوار کردن این cooped روز پیمایش از طریق های مختلف خود را در جریان سیستم عامل همین دلیل استفاده از برخی از زمان برای کشف آینده خود را بازیگر مورد علاقه?

در هر واقعیت دیگر این خواهد بود Griffin Gluck سال. در 19 او در حال حاضر جمع آوری یک رشته از نقش های به یاد ماندنی که مهمترین آنها به عنوان دبیرستان خبرنگار تحقیقی سام Ecklund در Netflix بکشد لغو بیش از حد به زودی mockumentary سری “آمریکا خرابکاری” و از بالا به صورت جدی خواستگار جک Dunkleman در “دختر قد بلند.” اخیرا او در زمان تاریک روشن Netflix سریال “لاک & Key” و رفت از worshipful بچه به بزهکار نوجوان در “زمان بلوغ” است که کاهش یافته است در Hulu این ماه است. آیا او انتقال بی گناهی بی دلیل و یا تهدید و یا غالبا همه از بالا — Gluck دارای ریشه و اصالت یادآور اوایل کار شیفت شکل مانند ادوارد نورتون و کریستین بیل.

تبلیغات:

در اوایل این ماه در حال حاضر در حال دور-احساس دوران سالن به صحبت گلوک در مورد “زمان بلوغ” رسانه های اجتماعی و آنچه که پدر و مادر فقط نمی فهمم.

“آمریکا خرابکاری” یکی از مورد علاقه من را نشان می دهد. به نظر می رسد که شما نسبت به جذب این قطعات و داستان هایی هستم لبه کمدی است که حق را در پرتگاه از تراژدی و غم و اندوه است. می خواهم بدانم که چگونه عمدی است. و یا این است که فقط به دلیل نوجوان بودن ذاتا خنده دار در پرتگاه از غم ؟

قطعا وجود دارد چیزی عمدی. من نسبت به این نقش. من دوست دارم شخصیت های داستان که واقعی و مبتنی هستند و فقط به طور طبیعی خنده دار بدون تلاش بیش از حد سخت است. اینها چیزهای مورد علاقه من به دلیل این چیزی است که من از طریق رفتن در زندگی من فقط یک نوجوان بودن که بسیار خنده دار و غم انگیز و عجیب و غریب و بی دست و پا. من نسبت به این نقش ها که طنین انداز با من به عنوان یک واقعی نوجوان به جای آنهایی هستند که مانند “اوه من باید آن را به مدل و رسیدن به آنجا در زمان” مانند معمول, داستان بروید.

تبلیغات:

اما من جایگاه ویژه ای در قلب من برای آنهایی که در زندگی واقعی پیام که در آن همه چیز پیچیده می شود تا در یک ساعت و نیم و یا در 30 دقیقه قسمت. برخی از چیزهایی که شما می دانید که آنها نگه داشتن رفتن.

اجازه دهید من از شما درخواست در مورد “زمان” از آنجا که شخصیت خود را به کمک به ما در درک و عشق پیت دیویدسون خراب کردن شخصیت Zeke. وجود دارد یک صحنه که در آن پدر خود گفت: “من نمی فهمم چرا بچه ها من خیلی وسواس با این پسر. من نمی دانم آنچه آنها را به او.” شخصیت خود را Mo است به این باور است که Zeke بزرگترین چیزی که از نان ورقه حتی اگر هر بزرگم به دنبال او خواهد دید که پسر بزرگترین ظروف سرباز یا مسافر در جهان است.

من نمی خواهم به می گویند پدر و مادر را درک نمی کنند, کودکان خود را, چرا که فقط یک کلیت که درست حلقه تمام وقت. اما من فکر می کنم که این یک مثال کامل است که برخی از مردم — برخی از بچه ها به خصوص — نیاز به قادر به اشتباهات خود در خود. آنها نیاز به یادگیری برای خود. ممکن است آن را فوق العاده واضح به یک فرد بالغ و یا پدر و مادر مانند: “من در کفش خود را و این است که به خوبی به پایان.” اما هیچ شانس برای یک بچه به می دانم که اگر او می تواند آن را یاد بگیریم و یا نمی توانند آن را یاد بگیرند برای خود است که واقعا مهم است.

تبلیغات:

این چیزی است که می رود همراه با ماه و Zeke پویا که برای مردم مهم است به درک این است که یک دلیل وجود دارد که مو را دوست دارد Zeke و دوست دارد به اویختن با او. آن را توضیح داد واقعا به طور خلاصه اما من احساس اهمیت آن را نمی توان انجام نگرفته است. بچه ها می خواهم به احساس احترام و سرد است. به همین دلیل قلدری است که چنین مسئله است و آن خرابه بچه ها اعتماد به نفس است. با Mo شخصیت او یک بچه که هیچ کس را دوست دارد; [او] احساس می کند مانند یک اجتماعی مطرود به جز یک نفر. Zeke فقط رفتار او را به عنوان یک انسان به عنوان یک فرد به عنوان یک فرد بالغ تقریبا. حتی اگر بله, Mo بسیار او را خسته بودن مثل یک رفتار است که من فکر می کنم چیزی است که بسیار رایج با جوانان است. بچه ها می خواهم به زندگی می کنند زندگی خود را بدون مردم به آنها گفتن چگونه به آن را انجام دهد. چیزی که مهم است به دور از این و به خصوص در پایان فیلم همه چیز نیست یک پایان خوش. بچه ها یاد بگیرند. آنها اشتباه می کنند اما آنها از یادگیری آنها بسیار است. وجود دارد هیچ چیز بهتر از است که پس از ساخت یک اشتباه اما یادگیری از آن.

شما بسیار قانع کننده پسر خوب. شما باید این نگاه از یک بچه که قطعا راه رفتن سگ خود را به شما اعتماد و یا بچه های خود را با. در این سال شما تا به حال یک شانس را به بازی با است که انتظار کمی و به تبه کار کمی بیشتر. این است که همچنین یک انتخاب آگاهانه که در آن شاید شما می خواهید برای اطمینان از شما دریافت نمی بازیگران فقط بارها و بارها به عنوان “پسر خوب”?

تبلیغات:

چیزی است که من بوده ام بسیار آگاهانه است و من هرگز می خواهم به گیر بازی همان چیزی که بارها و بارها برای بقیه زندگی من است. بدیهی است که من در یک راه خاص در حال حاضر, و من شبیه یک نوجوان شما می توانید اعتماد خود را با بچه ها و یا سگ خود را در یک پیاده روی. اما من نیز در برخی از نقطه نیاز به رشد. بازی تبه کار چیزی است که من واقعا علاقه مند و چیزی که من به ظرف غذا به اطراف با در “لاک & Key” در جالبترین, در بهترین, من فکر می کنم سالمترین راه ممکن برای من به عنوان یک بازیگر. بود که به دلیل پیش بینی من برای بازی خوب بازی بچه ها که من راحت بازی اما در پایان فصل, من این را واقعا سریع به نوبه خود. [در] فصل 2 من قطعا رفتن به قادر به کشف تاریک شخصیت های متنوع جانبی که من واقعا بدست به بازی در اطراف با.

شما نیز در این دایره از دیگر نوازندگان که سن خود را. وجود یک درک از آنچه Gen Z است — در حال رشد در رسانه های اجتماعی همیشه در حال اثرگذارندهها و ترویج نام تجاری خود را و یا هر آنچه که ممکن است. من تعجب آنچه که ما گرفتن اشتباه است ؟ چه هستند که ما به عنوان افراد بزرگسال و یا روزنامه نگاران و رسانه ها درک در مورد آنچه در آن به معنی یک جوان مجری و یک فرد جوان در هالیوود در حال حاضر ؟ به نظر می رسد مانند شما در حال نزدیک شدن به آن را با یک معامله بزرگ از جدیت و هوش و فکر و در عین حال درک من فکر می کنم این است که اغلب بسیار سطحی تر از آن است.

من مطمئن هستم که مردم آگاه هستند اما جوانان امروزه تحت خیلی بیشتر فشار و تحت خیلی بیشتر از یک میکروسکوپ با رسانه های اجتماعی. رسانه های اجتماعی قرار می دهد همه از بهترین دارایی های خارج وجود دارد وجود دارد. و که صادقانه آن است. زندگی خیلی بیشتر از فقط خود را Instagram posts. بسیاری از مردم فکر می کنم که Instagram یک بازنمایی صحیح از شخصیت کسی و یا چه کسی رفتن را از طریق. آن را واقعا فقط نوع یک محل به نمایش گذاشتن چیزهایی که شما می خواهم. آن را واقعا می تواند مضر به سلامت مردم و مجموعه واقعا ناسالم سابقه. قبل از آن محبوبیت در دبیرستان و قلدری در مدرسه و در حال حاضر آن را به طور کامل کشیده شده به Instagram. بچه ها واقعا با توجه به آن است. مردم واقعا می ترسم که در مورد. و هنگامی که شما اضافه کردن که به صنعت و بچه ها در هالیوود که تحت همان چیزی که آن را تقریبا ترسناک است. وجود دارد مقدار زیادی از فشار. شما همیشه احساس می کنید مثل شما در زیر میکروسکوپ. مردم را nitpick شما جدا به نقطه که در آن شما درایو دیوانه. آن را تقریبا غم انگیز چگونه ناسالم است.

تبلیغات:

من تا به حال به یک مرخصی از Instagram. من واقعا نمی مانند ارسال مقدار فقط به خاطر اینکه یک مقدار زیادی از توجه است که واقعا خوب است اما منفی صحبت می کند خیلی بیشتر با صدای بلند از مثبت بودن, حتی اگر آن را در مقادیر بسیار کوچکتر.

من واقعا پرشور در مورد سلامت روان و تاثیر رسانه های اجتماعی در کودکان و نوجوانان به خصوص در صنعت. آنها خیلی می ترسم. آنها با استفاده از این نوع را به عنوان یک قدرت بازی. مانند “آه این بچه بیشتر پیروان. او بسیار سردتر از شما.” و واقعا چه کسی مراقبت کنید ؟

اقدام فقط یک بخش از خود را به سلطه بر جهان طرح و یا آیا شما فکر کردن در شرایط چگونه شما در حال رفتن برای انتقال به بزرگسالان بیشتر نقش? چه گام بعدی برای شما ؟

تبلیغات:

من رفتن به مدرسه در حال حاضر. من در تلاش برای گسترش افق دید من. من احساس می کنم نمی توانم خودم را در انجام هر چیز دیگری برای بقیه زندگی من از بودن در این صنعت اما من قطعا می خواهید به گسترش است. من می خواهم برای رسیدن به چیز دیگر. من می خواهم شروع به نوشتن خود من مسائل و در نظر گرفتن برخی از نوشتن دوره های برخی از تولید دوره های آموزشی و یادگیری چگونه به خود من همه چیز است. رویای من این است که من می خواهم به می گویند Adam Sandler مرتب کردن بر اساس تجربه اما برای قرار دادن خود من چرخش در آن شما را وادار به نوشتن و تولید مستقیم عمل در همه چیز خود را قرار داده و یک پروژه هم که شما به تماس خود را. که هدف من قادر به گرفتن دست من به هر جنبه از صنعت است. که چگونه شما را در آن برنامه ریزی برای سلطه بر جهان.

هر دو “بزرگ زمان بلوغ” در Hulu و “لاک & Key” در Netflix بکشد در حال حاضر در دسترس برای جریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>