گرفتن یک COVID آزمون در نیویورک است که در نهایت آسان است. این است آنچه در آن است.


A health care worker puts a nasal swab up a woman's nose

مراقبت های بهداشتی کارگران طول می کشد بینی سواب نمونه در محله هارلم شهر نیویورک در مارس 13.

آنجلا Weiss/گتی ایماژ

به عنوان شهر نیویورک برای اولین بار بعد از محتاط بازگشایی آمد به من چه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو است که خواسته همه ساکنان را انجام دهید: من یک آزمون برای رمان coronavirus.

گرفتن یک آزمون برای این ویروس یک بار احساس مانند یک فانتزی. بازگشت در ماه مارس به عنوان همه گیر شد و به سرعت در حال تبدیل شدن به یک اورژانس در ایالات متحده پس از مقامات دولتی botched پنجره فرصت برای شناسایی موارد و شامل گسترش, من می خواهم ویرایش یک قطعه توسط جانت فریمن-روزانه یک سرطان ریه بیمار زندگی در منطقه سیاتل که نمی تواند یک آزمون با وجود گسترده تلاش های در معرض خطر و وضعیت کشمکش های تند و زننده pneumonialike علائم. در این هفته بسیاری از مردم مانند فریمن-روزانه سوار کردن presumable موارد COVID-19 در خانه های خود بدون در فرد مراقبت از پزشکان و یا حتی بتن دانش دقیقا چه آنها میشود. ما تمام خواسته اساسا فرض کنیم ما تا به حال ویروس; من به یاد داشته باشید هزینه های یک دیوانه دوشنبه در اواخر ماه مارس بو شمع پس از آمار اولیه پیشنهاد ویروس ساخته شده و مردم قادر به طعم و بوی. آزمون واقعی به نظر می رسید متعلق به خوش شانس بیمار و افراد مشهور است.

پس از آن احساس کمی عجیب و غریب به من در زمانی که در روز دوشنبه من ظهور به یک CityMD و موفق به دریافت یک آزمون تقریبا هیچ زمان و تلاش بیشتر از آن طول می کشد به فروشگاه های مواد غذایی. هیچ خط. من حدود 10 دقیقه در اتاق انتظار و در حدود 10 دقیقه در یک اتاق امتحان قبل از دکتر چادری در صورت سپر و دستکش در آمد به من گفت به پایین من ماسک و گیر دراز Q-tip و عمیق به سر من تا یک سوراخ بینی ، آن را کمتر احساس خوشایند نسبت به چرخاندن Q-tip در اطراف در گوش من اما هنوز viscerally رضایت بخش است. من سمت چپ پاره کمی و عطسه—به عنوان دکتر گفت ممکن است اتفاق می افتد—و با احساس tingly تا بینی من است. من انتظار می رود آن را به صدمه دیده بد بود, بنابراین من هیجان زده در مورد سهولت استفاده از آن است. به عنوان یک فرد در زندگی ملی کانون همه گیر و با دوز و کلک از هم اتاقی و بیش از حد-فازی-برای-راحتی قرنطینه حباب, من در نهایت به حال یک حس کنترل. شاید من این است که چگونه زندگی می کنند در حال حاضر گرفتن به طور منظم آزمون coronavirus. شاید این چیزی است که در نهایت می تواند به من احساس امن است.

این تصور که در این آزمون می تواند اجازه می دهد هر کسی را به کامل گزینه های فانتزی است. برای یک چیز, آن می تواند یک هفته قبل از من در نتیجه دکتر به من گفت. این یک محزون می خوانی زمان طولانی برای رفتن بدون اطلاعات به خصوص با توجه به بخشنامه چند روز صبر کنید بین قرار گرفتن در معرض بالقوه و گرفتن آزمون. منفی کاذب دیگر مسئله بزرگ; اگر تست من می آید و منفی, من ادامه خواهد داد به زندگی در بیمار-تعریف فضا از مرتب کردن بر اساس فرض کنید من باید این ویروس. اما هنوز هم وجود دارد دلیل برای خوش بینانه در مورد چشم انداز مثبت در تست در دسترس است. باید گرد و خاک تست دوباره مثبت می تواند قرنطینه به طور کامل برای جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران و هشدار به دیگران در شبکه من برای آزمایش و اقدامات احتیاطی خود را. این است که بسیار بهتر از هیچ چیز است. بیشتر افرادی که قادر به تایید آنها مثبت هستند بهتر است همه ما می شود.

خوشبختانه تجربه من در نیویورک که در آن تست رایگان در CityMD حتی برای بیمه نمی باشد منحصر به فرد است. در سراسر کشور, پاپ آپ, تست, سایت در حال باز کردن معترضان به آزمون (کارشناسان بهداشت و درمان و مسئولان توصیه کرد که معترضان فرض آنها بوده است در معرض ویروس). در بیشتر مکان ها شما می توانید یک تست اگر شما علائم. Arika تیمز اخیر کالج گراد در دی سی که با حضور در تظاهرات گفت: من تمام آن را در زمان برای به دست آوردن یک روز بعد از انتصاب شد پنج دقیقه غربالگری تماس بگیرید. “این بود جای تعجب فوق العاده فرآیند ساده است که به من داد برخی از آرامش ذهن” او به من گفت در یک ایمیل. وقتی که من در توییتر من شنیده ام در مورد تجربه مشابه از فیلادلفیا به مینه سوتا به L. A. آن را جهانی آسان برای دریافت یک آزمون; دوستان در جاهای دیگر—سیاتل منطقه خلیج—گزارش صبر کنید بار در هفته یا بیشتر (سهولت یا دشواری در گرفتن آزمون احتمالا پایین می آید به یک ترکیبی از مقررات منطقه ای و آنچه اتفاق می افتد به در دسترس در نزدیکی شما; بررسی من بود بسیار غیرعلمی). گرفتن تست به خصوص گرفتن یکی فقط به مطمئن شوید که هنوز هم هزینه های زمان آن را آسان تر را اگر شما پرداخت می شود بیمار روز. و وقتی که من راه می رفت گذشته CityMD در روز سه شنبه من در بر داشت یک خط که به طول انجامید و بلوک های مردم در جبهه به من گفت که آنها می خواهم انتظار برای 45 دقیقه. شاید آن را فقط به این دلیل که ما آغاز شده به طوری حقارتی است که این کار در حال حاضر احساس می کند مانند یک تسکین. با اینحال, آن را ندارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی