گرفتن سقط جنین در “ترین pro-life دولت در امریکا”

SHREVEPORT, لوئیزیانا — اولین بیماران می رسند حدود 10 am.

آنها پوشیدن چکمه و پالتو در برابر دسامبر سرد اما قهوه در داخل به آنها کمک کند تا گرم است. مجسمه های کریسمس — a سانتا برگزاری یک درخت عجیب و جالب خانه تحت پوشش در برف — به جای احساس راحت واسوده. در اتاق انتظار دوستان پخش در تلویزیون.

حتی قبل از آنها نشستن اگر چه بیماران در مواجهه با یادآوری این که این محل در معرض خطر است. نشانه ای در خانه می خواند “داخلی و خارجی نظارت امنیتی: 24 ساعت در روز است.” دیگر در این نزدیکی هست می پرسد بیماران مبتلا به صحبت می کنند به معترضان. پس از آن وجود دارد شوم پوستر در اتاق انتظار دیوار: “سواحل لوئیزیانا نیست فرسایش تقریبا به عنوان سریع به عنوان یک زن حق تعیین خود نتیجه است.”

این امید است گروه پزشکی برای زنان یکی از آخرین کلینیک سقط جنین در لوئیزیانا که به تازگی رتبه “ترین pro-life دولتی در امریکا است.”

امیدوارم که گروه پزشکی برای زنان در شریوپورت لوئیزیانا در 19 دسامبر 2019.

دوربین های امنیتی بر روی سقف درمانگاه.

هنگامی که بیماران در اینجا اولین گام این است که سونوگرافی مورد نیاز تحت لوئیزیانا قانون برای هر بیمار به دنبال سقط جنین. یک تکنسین نیز مورد نیاز است برای نمایش سونوگرافی تصویر در یک صفحه توصیف در جزئیات آنچه در آن به تصویر می کشد (“از جمله اندام اگر آنها در حال حاضر قابل مشاهده هستند”) و ارائه یک پرینت از تصویر. نیز وجود دارد یک 23-نقطه فرم رضایت بیماران باید بررسی و نشانه که می گوید “ضربان قلب جنین مورد نیاز است ساخته شود قابل شنیدن برای من” اگر چه بیماران کاهش می به گوش دادن.

پس از سونوگرافی می آید به دکتر مراجعه کنید که مورد نیاز است را به بیماران ارائه یک بسته از لوئیزیانا وزارت بهداشت با عنوان “زنان حق می دانم.” در دو دوجین یا بیشتر صفحات آنها پیدا کردن یک هشدار است که بیماران با سابقه خانوادگی سرطان پستان باید به دنبال توصیه های پزشکی قبل از گرفتن سقط جنین (مطالعات نشان داده اند که هیچ ارتباط بین سقط جنین و سرطان پستان). یک بخش با عنوان “سمت عاطفی از سقط جنین” می گوید که “برخی از زنان گزارش کرده اند جدی اثرات روانی پس از سقط جنین.” (یک مطالعه اخیر نشان داد که پنج سال پس از سقط جنین, 84 درصد از بیماران احساسات مثبت در مورد تصمیم گیری و یا بدون احساسات در همه.)

سپس قبل از آنها در واقع می توانید سقط جنین بیماران باید صبر کنید.

مانند بسیاری از ایالت لوئیزیانا نیاز به 24 ساعت مدت زمان انتظار بین سونوگرافی و روش. برای بیمارانی که زندگی در شریوپورت که می تواند به معنای اضافی اتوبوس سفر خانه و بازگشت. اما این درمانگاه به طور معمول به تساوی بیماران از 200 مایل در هر جهت.

“ما می سی سی پی و تگزاس آرکانزاس” دستیار کلینیک مدیر Stephannie چافی می گوید من در دسامبر مراجعه کنید. “ما از اوکلاهما.”

درمانگاه شده اند بسته شدن در سراسر جنوب و غرب میانه برای یک دهه در حال حاضر برای بسیاری از مردم در منطقه امید بهترین گزینه است — حتی اگر آن را در سه ساعت رانندگی است. اکثر بیماران در امید زندگی می کنند یا در زیر خط فقر و بسیاری از همین حالا خود ماشین. به طوری که آنها صبر کنید تا زمانی که آنها می توانید به قرض گرفتن یک خودرو و یا یک سوار.

برخی از بیماران در نهایت داشتن به داد و ستد کالا با دوستان مریت Rebouche مدیر حمايت از بيمار در امید و عضو هیئت مدیره با سقط جنین مراقبت های شبکه به من می گوید: “اگر شما بچه ها و درایو های من به این انتصاب پس از آن من سازمان دیده بان بچه های خود را برای سه هفته بعد.”

اگر آن را بیش از حد به دیسک کمر بین سونوگرافی و سقط جنین برخی از بیماران اقامت در هتل ها در این منطقه است. Nicole Jordan یک تکنسین سونوگرافی در این درمانگاه به من می گوید او را رانده چندین نفر به هتل خودش. اما حداقل در حدود 30 دلار یک شب هتل ها ممکن است خارج از دسترس برای کسی که در مورد به صرف صدها هزار دلار در سقط جنین — به خصوص در یک وضعیت که در آن حداقل دستمزد است فقط $7.25 یک ساعت.

این است آنچه در آن مانند سقط جنین در لوئیزیانا در حال حاضر: آن را قانونی, اما یکی از عظیم انجام نیاز بیماران به سفر صدها مایل صرف صدها هزار دلار و گاهی اوقات دور از خانواده خود را برای چند روز در یک زمان. و آن را ممکن است دریافت مقدار زیادی سخت تر است.

در ماه مارس دادگاه عالی را بشنود شفاهی در ژوئن خدمات پزشکی v. Russo (که قبلا ژوئن خدمات پزشکی v. Gee) یک چالش به یک لوئیزیانا قانون الزام ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به اعتراف امتیازات در یک بیمارستان محلی است. اگر دولت برنده و قانون می رود به اثر دو لوئیزیانا سه درمانگاه می تواند از جمله امید.

مخالفان سقط جنین — و بیش از 200 نفر از اعضای جمهوری خواه کنگره — اصرار دادگاه به رعایت لوئیزیانا قانون استدلال می کنند که لازم است برای بیماران برای دریافت بهترین مراقبت. “این لایحه که دیوان عالی کشور خواهد شنیدن است سلامت زنان قطعه از قانون” آن اسپانسر ایالتی لوئیزیانا بهداشت ، کاترینا جکسون به من می گوید.

اما سقط گروه های حقوق سراسر کشور می گویند که رعایت قانون می تواند آغاز پایان قانونی سقط جنین در امریکا — حداقل برای آمریکایی ها به احتمال زیاد به دنبال روش.

پوستر های مورد نیاز نمایش داده می شود در سراسر امید گروه پزشکی برای زنان در شریوپورت لوئیزیانا در 19 دسامبر 2019.

اگر امید می بندد بیماران که معمولا به این درمانگاه در گوشه شمال غربی لوئیزیانا به احتمال زیاد باید برای سفر به نیواورلئان بیش از 300 مایل دور در بخش جنوبی از دولت است. گزینه های دیگر خواهد بود برای عبور از خطوط دولت — اما اگر دادگاه فلسطين لوئیزیانا قانون کشورهای دیگر در منطقه هستند به احتمال زیاد به تصویب بیشتر محدودیت ها و کلینیک های خود را می تواند خاموش کردن بیش از حد.

“لوئیزیانا بسیار قناری در معدن زغال سنگ و ما شاهد یک کاهش شروع می شود که وجود و گسترش به کشورهای دیگر” T. J. Tu ارشد مشاور برای دادخواهی ما با مرکز حقوق باروری است که به نمایندگی از امید در مورد من می گوید.

در سال گذشته شش کشور از جمله لوئیزیانا گذشت نزدیک به کل ممنوع در سقط جنین. اما تمام کسانی که ممنوعیت مسدود شده است در دادگاه. و چه چیزی باعث سقط جنین امروز بسیار دشوار است — و می تواند آن را حتی سخت تر در آینده نیست یک جارو بان. آن را از راه دور, زمان, پول, چالش گرفتن یک سواری گرفتن از یک روز کار کردن و پیدا کردن کسی برای مراقبت از کودکان است که اکثر متقاضیان سقط جنین در حال حاضر.

این موانع را به خصوص برای بیمارانی که کم درآمد — اکثر افرادی که به دنبال سقط جنین در امریکا است. و اگر ایالت لوئیزیانا برنده آن مورد از این موانع می تواند خیلی بالاتر است.

مراجعه به امید یک یادآوری است که در بسیاری از نقاط کشور همه که میان حامله مردم و پایان Roe v. Wade یک تعداد انگشت شماری از درمانگاه — بسیاری از آنها جدا شده و مسابقه را به نگه دارید تا با تعداد فزاینده ای از محدودیت های است که کارکنان می گویند که چیزی برای انجام با مراقبت از بیمار است. و با هر شرط از دولت امید, کلینیک مدیر Kathaleen پیتمن به من می گوید “این بیماران که پرداخت قیمت.”

لوئیزیانا قوانین تا پایان موثر بيماران در, امید در راه است که ممکن است تعجب آور به خودی.

برای مثال در طول سفر من یک بیمار می پرسد کتی کالدول کارکنان حامی بیماران در درمانگاه در مورد گرفتن یک آی یو دی یکی از چند بسیار موثر آستین اقدام روشهای پیشگیری از بارداری بوده که با اعتبار کاهش نرخ سقط جنین در سراسر کشور در سال های اخیر است. اما امیدوارم که انجام نمی يو درج فدرال و لوئیزیانا قوانین منع پوشش مدیکید برای بسیاری از سقط جنین آن را سخت برای سقط جنین درمانگاه برای ارائه خدمات پزشکی به دلیل پزشکی نمی خواهد پرداخت هزینه برای آنها. این درمانگاه می تواند نسخه برای قرص های کنترل تولد, تکه, یا من nuvaring. بنابراین بیمار می شود یک نسخه برای پچ قبل از او برگ کالدول ،

در اتاق انتظار در امید گروه پزشکی برای زنان در شریوپورت لوئیزیانا در 19 دسامبر 2019.

او همچنین می شود یک قرار ملاقات برای هفته بعد برای دریافت mifepristone اولین دارو در دارو سقط جنین رژیم. تحت غذا و دارو, قوانین و مقررات مواد مخدر برای توزیع در مطب دکتر و یا سایر مراقبت های بهداشتی مرکز نه داروخانه. دوم دارو, این دارو را می توان به دست آمده در داروخانه, اما کالدول هشدار بیمار به هر نسخه از امید پر قبل از او برگ شریوپورت.

“مردم ما را به ارسال منطقه داروخانه ها است که ما باید یک ایده خواهد بود مهمان نواز به آنها پر کردن نسخه خود را, اما با هر داروساز تغییر است که می تواند تغییر” کالدول می گوید من بعد.

دلیل ناشی از لوئیزیانا قانون است که اجازه می دهد تا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از جمله داروسازان به رد هر گونه خدمات مراقبت سلامت است که نقض خود را “صمیمانه برگزار شد باور مذهبی یا اخلاقی ندارند.”

“آنچه که به نظر می رسد برای ما داروخانه امتناع از پر کردن بیمار تجویز زیرا آنها محل ما نام وجود دارد یا ما نام پزشک وجود دارد” کالدول می گوید.

اما آن را فقط به ميزوپروستول. داروسازان حاضر به پر کردن کنترل تولد و دبستان HIV پیشگیری دارو. کالدول نیز شنیده مراقبت های اولیه پزشکان امتناع از مراقبت از بيماران بعد از آنها پیدا کردن آنها تا به حال سقط جنین.

اگر یک داروخانه می کند انکار بیمار در حالی که او هنوز هم در شریوپورت حداقل امید درمانگاه کارکنان می تواند کمک به او در پیدا کردن یکی دیگر از داروخانه های که ممکن است ارائه دارو قبل از او شروع می شود به درایو صفحه اصلی.

اگر او درایوهای است. , Chaffee, دستیار مدیر کلینیک تخمین می زند که حدود 15 درصد از بیمارانی که به امید ندارد و یک ماشین.

حمل و نقل عمومی در دولت, در ضمن “بسیار محدود” Steffani Bangel مدیر اجرایی نیواورلئان سقط جنین صندوق می گوید. وجود یک سیستم اتوبوس در شریوپورت اما بسیاری از امید بیماران آمده از مناطق روستایی از لوئیزیانا و یا اطراف متحده چافی می گوید. “برخی از آنها حتی نمی باید ایستگاه های اتوبوس در شهر خود.”

این کشش از جاده بین باتون روژ و Shreveport, لوئیزیانا در 19 دسامبر 2019. لوئیزیانا دارای سه سقط جنین ارائه دهندگان اغلب نیاز مردم به سفر در مسافت های طولانی زمانی که به دنبال سقط جنین.

بسیاری از بیماران تا پایان نیاز به یک شریک یا یک دوست به آنها را به درایو. “بسیاری از اوقات که چه چیزی مانع آنها از وارد شدن در اینجا در یک مد به موقع,” چافی می گوید. “آنها فقط لازم نیست که یک سوار و یا هر کسی که آنها را.”

و گرفتن یک سوار به شریوپورت است که تنها نیمی از نبرد است. بیماران باید حداقل دو بازدیدکننده داشته است به درمانگاه 24 ساعت از هم جدا. که بدان معنی است که آنها نیاز به جایی برای اقامت و یک راه برای به دست آوردن وجود دارد و یک راه برای پرداخت آن است.

یک بیمار در اولین مراجعه به امید هزینه های $50 از جمله سونوگرافی. برای مراجعه بعدی اگر بیمار یک داروی سقط جنین, هزینه 550 دلار است. جراحی سقط جنین در 12 هفته اول بارداری هزینه همان دارو اما بعد روش گران تر هستند. امیدوارم که آیا سقط جنین برای بیمارانی که تا به 16.5 هفته باردار است. پس از آن آنها را مجبور به رفتن به یکی از این درمانگاهها در دولت و یا رانندگی در سراسر خطوط دولت از لوئیزیانا قانون ممنوعیت سقط جنین پس از 20 هفته.

در اکثر موارد هزینه این روش نیست تحت پوشش بیمه است. در علاوه بر این به فدرال محدودیت در پزشکی, لوئیزیانا, همچنین ممنوعیت برنامه های مراقبت های بهداشتی دولت قانون مراقبت مقرون به صرفه مبادلات از پوشش سقط جنین. است که برگ های بیشتر بیماران در امید 70 تا 85 درصد از آنها زندگی می کنند در یا زیر خط فقر فدرال به آمده تا با این پول از جیب.

به دلیل این است که یک مشترک شکست کارکنان در امید می تواند برای کمک به بیماران دریافت کمک های مالی برای پرداخت هزینه های این روش است. در هر روز داده شده و 75 تا 90 درصد از درمانگاه بیماران مبتلا به نوعی از کمک های مالی چافی به من می گوید. نیواورلئان سقط جنین صندوق برای مثال کمک کرده است بیش از 1 ، 200 بیماران در سراسر کشور پس از آن تاسیس شد در سال 2012. این صندوق پرداخت می شود به طور متوسط در حدود 350 $در هر بیمار در سال گذشته است. “البته باید به مراتب بیش از ظرفیت ما, اما ما واقعا افتخار می گویند که ما ظرفیت در حال رشد است” Bangel می گوید.

هنوز پول باقی مانده یک مانع برای بسیاری از بیماران است. مردم اغلب می دانم که آنها باردار هستید اما نمی توانید آن را به امید قبل از 16.5-هفته مهلت; چافی می گوید این اتفاق می افتد “همه زمان ها است.” حدود نیمی از زمان و پول است. نیم دیگر آن را حمل و نقل.

بیش از نیمی از امید بیماران در حال حاضر کودکان در خانه پیتمن به من می گوید. آنها ممکن است نیاز به پرداخت برای مراقبت از کودک — در یک دولت با کمبود جدی مراقبت مقرون به صرفه برای کودکان و نوجوانان. بیماران همچنین ممکن است به زمان کار و از دست دادن دستمزد به عنوان یک نتیجه. “این هزینه ها اضافه کردن فوق العاده و سرعت” Bangel می گوید.

یک مطالعه انجام شده در 2014 در بر داشت که بیش از نیمی از بیماران که سقط جنین در انواع کلینیک ها در سراسر کشور در مجموع از جیب هزینه ها — از جمله روش و سفر — بیش از یک سوم از درآمد ماهانه خود را.

همه از این است که بیشتر توسط ننگ اطراف سقط جنین. برای یکی دیگر از روش های درمانی بیماران ممکن است قادر به قرض گرفتن پول از دوستان و یا خانواده. اما “اگر شما قادر به صحبت در مورد مراقبت است که شما به دنبال با مردم در جامعه خود را, شما قادر به کنار هم منابع می گوید:” الیزابت Gelvin خدمات مشتری هماهنگ کننده برنامه در نیواورلئان سقط جنین صندوق.

Aidi کانزاس که سقط جنین در لوئیزیانا در اوایل 1990s به خاطر ننگ هست. “من در نیواورلئان با یک کاتولیک لاتین, خانواده,” او به من می گوید “و غیره وجود دارد بسیاری از شرم متصل به تمایلات جنسی زنان.”

زمانی که او تصمیم به سقط جنین او تنها گفت که دوست پسر او و بهترین دوست او چه اتفاقی می افتد — نه مادر یا خواهر حتی اگر او و خواهرش تنها 11 ماه از هم جدا. “این دیوانه است که من احساس می کنم که من می تواند به نوبه خود به او را,” او می گوید: “اما من فقط احساس در آن زمان که از نظر جنسی فعال 19 ساله انجام بسیاری از شرم آور برای من است.”

انگ هم یک عامل برای کیمبرلی اوبراین بود که زندگی در لوئیزیانا با همسر و دخترش که او باردار شد در سال 2011. آن را بسیار می خواستم بارداری او به من می گوید اما در مورد هفته 20, پزشکان, کشف چند شدید ناهنجاری در جنین.

در آن زمان اوبراین می دانستند که تنها از یک کلینیک سقط جنین در منطقه است. او می خواهم آن رانده می شود و دیده می شود معترضان در پارکینگ: “وجود یک زن با یک سبد خرید با عروسک های نوزاد در آن,” او می گوید.

“به هیچ وجه در جهنم هستم من انجام که” او می گوید او فکر می کردم به خصوص از آنجا که او “در حال حاضر فوق العاده ناراحت” در داشتن به پایان می خواستم بارداری. به جای او و همسرش به پایان رسید تا رانندگی به تگزاس که در آن یک دکتر خود را آغاز سقط جنین روش — فقط می شود گفت که این بیمارستان دیگر اجازه سقط جنین گذشته 20 هفته مگر اینکه حامله زندگی بیمار در معرض خطر بود.

اوبراین تا به حال برای رفتن اواسط روش به یک کلینیک در کنار درب. “آنها اساسا تا به حال برای قرار دادن در برخی از sweatpants, من به قلاب IV مایعات در حال حاضر در یک صندلی چرخدار رول در سراسر خیابان” که در آن دکتر تزریق یک دارو برای جلوگیری از ضربان قلب او می گوید:. سپس او به عقب فرستاده شد به بیمارستان به پایان گشاد رحم او و تخلیه رحم او.

“این احساس بسیار خسته کننده و فقط تا مجنون” اوبراین می گوید. اما او همچنین می دانست که او خوش شانس بود چرا که “من بسیاری از منابع است که بسیاری از زنان دیگر لازم نیست.

“من یک شوهر است که می تواند کار من را پدر و مادر است که می توانید به تماشای فرزند من, ما بیمه ما یک ماشین است که ما می توانید پرداخت برای قرار دادن گاز در, ما می توانیم پرداخت را برای یک اتاق هتل برای یک زن و شوهر از شب,” او می گوید. “این بسیار چشم باز به من که چه درد در آن بود به من می شده اند ده برابر برای بسیاری از زنان دیگر است.”

موانعی که اوبراین و دیگران مواجه شده اند در لوئیزیانا بخشی از سراسر کشور داستان. سقط جنین شروع به تبدیل شدن به یک مسئله حزبی در دهه 1970 زمانی که جمهوری خواهان شروع به استفاده از در مخالفت با این روش به عنوان یک راه برای درخواست تجدید نظر به رای دهندگان کاتولیک و اجتماعی دیگر محافظه کاران است. متحده آغاز شده بود آزاد سازی سقط جنین خود قوانین در دهه 1960 و در سال 1972 استراتژیست برای ریچارد نیکسون به ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی استفاده می شود ضد سقط جنین پیام “به حضور نیکسون به همه آمریکایی ها به عنوان یک فرهنگی محافظه کار که ایستاده بود برای حفاظت از نقش های سنتی و ارزش های” لیندا گلخانه ای و Reva D. Siegel نوشتن کتاب خود را قبل از Roe v. Wade.

نیکسون در سال 1972 برنده اما سال بعد دیوان عالی کشور در Roe v. Wade قانونی ساخته شده در سراسر کشور حق سقط جنین. ضد سقط جنین شدند که برخی از آنها در حال حاضر تاسیس شده در سال از شل شدن قوانین ایالتی شروع به دنبال راه هایی برای محدود کردن این روش در محدوده دادگاه تا به حال فقط تنظیم شده است. در ضمن خواهان بازبینی نیکسون است, استراتژی, استفاده از سقط جنین برای جذب به لحاظ اجتماعی محافظه کار رای دهندگان در جنوب و دور از حزب دموکرات است.

آیا دلیل است که استراتژی و یا به عنوان بخشی از یک بزرگتر, حزب, واقعیت یا هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات رای دهندگان شروع به حرکت جدا از هم در مسئله سقط جنین و در سال 2018 در حالی که 46 درصد از دموکرات ها فکر سقط جنین باید قانونی تحت هر شرایطی تنها 11 درصد از جمهوری خواهان فکر می کردم. اساسا بیش از سه دهه گذشته افرادی که به شدت به مخالفت با سقط جنین تبدیل شده اند بسیار مهم جمهوری خواه رای گیری بلوک با قانونگذاران جمهوریخواه کنگره حمایت تا کنون-مقررات سختگیرانه تر در این روش در تلاش برای تجدید نظر به آنها را.

کسانی که تلاش کردم یک افزایش قابل توجهی در سال 2010 زمانی که جمهوری خواهان اکثریت را به دست آورد در قانونگذاران ایالتی در سراسر کشور است. پس از آن محدودیت های سقط جنین شروع به عبور از در سریع کلیپ از همیشه قبل از — بیش از 80 گذشت در سال 2011 به تنهایی.

سقط جنین طرفداران حقوق تجمع در اعتراض به محدودیت های جدید در سقط جنین 21 مه سال 2019 در وست هالیوود کالیفرنیا.
رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ

یک فعال در طول یک “توقف ممنوع” اعتراض در لس آنجلس در تاریخ 21 مه سال 2019.
Ronen Tivony/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

هزاران نفر از تظاهرات در حمایت از والدین در طول یک تظاهرات در خیابان Louis, میزوری, on May 30, 2019.
Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

بسیاری از قوانین مصوب پس از سال 2010 شد محدودیت های سقط جنین در کلینیک عملیات که سقط جنین را به حامیان استدلال شد با هدف خاموش کردن درمانگاه. آنها مطمئنا تا به حال این اثر — جنوب و غرب که در آن جمهوری خواهان تا به حال قانونی اکثریت را از دست داده 83 کلینیک بین سال 2011 و سال 2017.

پس از آن در سال 2016 سقط جنین مخالفان برنده دیگر با پیروزی در انتخابات رئیس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان یک نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده بود به معرفی دیوان عالی کشور که سرنگونی Roe v. Wade. بسیاری معتقدند او ساخته شده خود خوب کلمه. پس از انتصاب قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh بسیاری از طرفداران در هر دو طرف از سقط موضوع اعتقاد محافظه کاران در دادگاه باید رای اگر نه خلاص شدن از شر رو به طور کامل و پس از آن حداقل تضعیف آن را به نقطه بی فایده.

و فرصت خود را می تواند از لوئیزیانا.

دولت غیر معمول است که سیاستمداران دموکرات و نه فقط جمهوری خواهان را به مخالفت با سقط جنین وجود دارد ، رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز از حزب دموکرات به امضا رسید و دولت “ضربان قلب” لایحه سال گذشته است. و به عنوان الکساندرا Seghers مدیر آموزش و پرورش در این گروه لوئیزیانا حق زندگی به من می گوید “ما لوئیزیانا مقننه بسیار دو حزبی در خود نرم افزار-زندگی تلاش است.”

در طول سال آن تلاش ها منجر به برخی از سختگیرانه ترین محدودیت های سقط جنین در کشور است. “لوئیزیانا واقعا تبدیل به یکی از آشپزخانه تست ضد انتخاب سیاست” Bangel می گوید. “چیزی که من همیشه می گویند به مردمی است که اگر محدودیت که برای رفتن به جایی معرفی آن یا معرفی شده در لوئیزیانا اول و یا آنها به شما معرفی خواهیم کرد آن را در اینجا در سال آینده.”

در سال 2014 دولت به تصویب یک قانون که نیاز به پزشکان که انجام سقط جنین به اعتراف امتیازات در یک بیمارستان محلی است. جکسون به دولت دموکراتیک سناتور که معرفی این لایحه زمانی که او یک عضو از لوئیزیانا مجلس نمایندگان توصیف آن به عنوان “سلامت زنان مسئله است.” او به من می گوید “هیچ تداوم مراقبت” از آنجا که اگر بیماران اورژانس عوارض “پزشک نمی تواند از قبل تماس بگیرید و آنها را به بیمارستان.”

Nicole Jordan یک تکنسین سونوگرافی در امید گروه پزشکی برای زنان است.

سقط جنین طرفداران حقوق این شمارنده که بیماران همیشه می توانید دریافت مراقبت در بیمارستان یا نه دکتر که انجام سقط جنین خود به اعتراف امتیازات وجود دارد. در ضمن آنها اشاره می کنند که می توان آن را بسیار دشوار است برای ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به دریافت امتیازات — اغلب متناقض نما چون تعداد کمی از بیماران خود هستند و تا کنون بستری در بیمارستان (کمتر از 0.25 درصد از بیماران مبتلا به عوارض عمده پس از سقط جنین با توجه به یک مطالعه 2014). نتیجه این شده است که در کشورهای با اعتراف به امتیازات قوانین درمانگاه مجبور به بستن.

اما ارائه دهندگان خدمات سقط جنین نیز به چالش کشیده این قوانین در دادگاه با این استدلال که آنها نقض آمریکایی ها حقوق تحت Roe. در سال 2016 یک چالش به یک اعتراف امتیازات قانون در تگزاس ساخته شده است آن را تمام راه را به دیوان عالی کشور که زده قانون پیدا کردن که آن را ارائه نمی دهد از مزایای پزشکی به بیماران بود که “به اندازه کافی برای توجیه این بار بر دسترسی” آن تحمیل شده است.

در سال 2014 امید به چالش اعتراف امتیازات قانون در لوئیزیانا و اندازه گیری مسدود شده است در حالی که آن را با این نسخهها کار راه خود را از طریق دادگاه ها. در ماه مارس دادگاه عالی را بشنود مورد. اما دادگاه به نظر می رسد بسیار متفاوت از چگونه آن را در سال 2016 — با علاوه بر این از مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قضات Gorsuch و Kavanaugh بسیاری بر این باورند دادگاه خواهد معکوس آن 2016 تصمیم گیری و رعایت لوئیزیانا قانون است.

اگر قانون می رود به اثر امیدواریم که ممکن است مجبور به بستن. یکی از پزشکان وجود دارد اعتراف امتیازات امید مدیر به من می گوید. اما “او گفت:, همه, همراه, اگر او گذشته باقی مانده پزشک او نمی تواند مسئولیت رسیدگی به آن توسط خود” پیتمن می گوید. او شده و هدفمند توسط مخالفان سقط جنین برای سال های بسیاری از او توضیح می دهد. “و کمتر کلینیک ما [بزرگتر] افزایش در هدف قرار دادن ما را ببینید.”

در حالی که درمانگاه نمی خواهد “نزدیک یک شبه” اگر قانون به اثر رفت — “ما به تعهدات ما” پیتمن می گوید: — او نمی داند که چه مدت آنها می تواند آویزان. آن را به طور کامل روشن نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد با دو درمانگاه در دولت است. اما یک دادگاه منطقه ای در این مورد پیدا کردم که اگر 2014 قانون اجرا شد “این یکی باقی مانده درمانگاه خواهد بود درمانگاه در New Orleans” Tu, مرکز حقوق باروری وکیل می گوید.

نیواورلئان است پنج ساعت رانندگی از Shreveport مقدار از آن را در سراسر مناطق روستایی از دولت است. سفر وجود دارد که اضافه کردن بیش از 600 مایل سفر دور برای بسیاری از بیماران که از شمال یا غرب.

و این تغییر را یک درمانگاه مسئول تعداد زیادی از بیماران — 8000 تا 10000 سقط جنین انجام شده در لوئیزیانا هر سال پیتمن می گوید.

“مردمی احتمالا باید یک زمان سخت تر به برنامه ریزی قرار ملاقات” Bangel می گوید پیشرو به بعد و روش گران تر. در هر سطح آن را به تبدیل شدن به سخت تر برای مردمی,” او می گوید.

و کسانی که مشکلات را به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم کم درآمد و مردم از رنگ های بسیاری می گویند. “به عنوان یک زن از رنگ آن ناراحتی من چون من می دانم که زنان نمی خواهید به رنج می برند برای این به همان اندازه که زنان از رنگ” Aidi کانزاس می گوید و اضافه کرد که زمانی که او قادر به سقط جنین “آن بود که من سفید دوست پسر تا به حال پول است.”

در نهایت اگر دیوان عالی کشور فلسطين اعتراف امتیازات قانون “آنچه که بدان معنی است که تقریبا تمام بیماران در لوئیزیانا خواهد شد که جایی برای رفتن,” Tu گوید.

رفتن به یک کشور همسایه است که بعید است برای کمک به, بسیار, یا.

پس از تگزاس در گذشت آن اعتراف امتیازات قانون در سال 2013 بیش از نیمی از این ایالت درمانگاه تعطیل. پس از آن امیدواریم شاهد افزایش بیماران از تگزاس “که هرگز کاهش یافته و به پایین” حتی پس از قانون لغو پیتمن می گوید. اگر امید بسته تگزاس کسانی که بیماران را مجبور به پیدا کردن جایی دیگری برای رفتن بیش از حد.

سفر خود را نیز پیچیده توسط این واقعیت است که با توجه به آنچه در دادگاه عالی تصمیم می گیرد دیگر ایالت ها ممکن است سطح شیب دار تا تلاش های خود را برای عبور از محدودیت در درمانگاه.

در پی 2016 مورد بسیاری از کشورهای قرار دادن ترمز در اعتراف به امتیازات قوانین. اما اگر دادگاه فلسطين لوئیزیانا قانون “آنچه شما خواهید دید که تعدادی از کشورها گرد و غبار کردن این خلاف قانون اساسی اعتراف امتیازات قوانین و سعی کنید به تصویب آنها را دوباره,” Tu گوید.

او می گوید: این تصمیم می تواند در هموار کردن راه برای “نسل جدیدی از هدفمند مقررات از ارائه دهندگان خدمات سقط جنین” فراتر از فقط اعتراف به امتیازات مورد نیاز است.

امروز نزدیک به 90 درصد از شهرستانها در ایالات متحده هیچ کلینیک سقط جنین و با هر نوع درمانگاه محدودیت تعداد کلینیک های کاهش بیشتر, Tu گوید. در سراسر کشور تاثیر یک تصمیم به نفع لوئیزیانا قانون خواهد بود “به طور بالقوه ویرانگر است.”

لوئیزیانا نیست فقط یک محل دشوار برای پایان دادن به بارداری; آن را نیز سخت و گاهی اوقات خطرناک — محل تولد و بالا بردن یک کودک است.

دولت تا به حال دوم بالاترین نرخ مرگ و میر مادران در این کشور در سال 2019 در 44.8 مرگ از هر 100000 تولد زنده است. نرخ حتی بالاتر برای زنان در دولت با 72.6 مرگ و میر در هر 100 ، 000.

وقتی که می آید برای کمک به مردم برای مراقبت از کودکان, دولت نیز تلاش. “واقعا وجود دارد نه یک شبکه امنیت اجتماعی در اینجا” Rebouche مدیر وکالت بیمار می گوید. تنها حدود 12 درصد از کمک های موقت به خانواده های نیازمند کمک های مالی — به منظور کمک به خانواده های کم درآمد با نیازهای اساسی — به طور مستقیم می رود به خانواده ها در دولت او می گوید.

برخی از آن را در واقع می رود به بحران دوران بارداری, مراکز بحث امکانات برای افرادی که ضد سقط جنین پیام Rebouche می گوید. تحت یک برنامه را در سال 2003 تاسیس و پس از تصویب در کشورهای دیگر — مراکز و دیگر ضد سقط گروه می توانید پول دولت را به ارائه “سقط جنین جایگزین خدمات” به عنوان سارا مور گزارش سال گذشته رو به جنوب. در سال های اخیر این برنامه را دریافت کرده است بیش از 1 میلیون دلار در سال است.

ضد سقط جنین به مراکز ارائه منابع برای افرادی که نیاز به از پوشک و دستمال مرطوب و لباس نوزاد برای ارجاع به مددکاران اجتماعی می گوید Seghers لوئیزیانا حق زندگی است. “اگر طرفدار زندگی مردم در حال رفتن به می گویند که سقط جنین اشتباه است و این که زنان نباید به انتخاب سقط جنین, ما به توافق برسند که آنها باید قادر به دنبال از طریق و کمک به این زنان” Seghers می گوید. “شما فقط می توانید می گویند, ‘شما نمی توانید انجام این کار و سپس ترک آنها بود.”

Kathaleen Pittman مدیر در کلینیک سقط جنین در Shreveport, امید, گروه پزشکی برای زنان به شمار برای یک پرتره در 19 دسامبر 2019.

اما ضد سقط جنین مراکز نیز می تواند به بیماران اطلاعات غلط در مورد بارداری و سقط جنین Rebouche می گوید مانند دروغ ادعا می کنند که سقط جنین بسیار خطرناک است. “آنها می توانند به معنای واقعی کلمه به شما دروغ” او می گوید. یکی 2017 مطالعه از وب سایت ها از بحران بارداری مراکز در گرجستان نشان داد که 41 درصد شامل اطلاعات غلط در مورد سلامت جسمی یا ذهنی خطرات ناشی از سقط جنین.

اگر امید و درمانگاهها در لوئیزیانا نزدیک برخی از افرادی که می خواهید سقط جنین به سادگی قادر نخواهد بود برای به دست آوردن یکی خواهد شد و تا پایان حمل حاملگی خود را به مدت. چنین وضعیتی می تواند تاثیر شدید باردار مردم و خانواده: تحقیقات نشان داده است که افرادی که می خواهید سقط جنین, اما نمی توانید یکی هستند و از لحاظ مالی بیشتر نا امنی نسبت به افرادی که قادر به خاتمه بارداری خود را و ممکن است بیشتر مشکل اتصال با کودکان خود. رد درخواست سقط جنین نیز در ارتباط با کوتاه مدت خطرات بهداشتی مانند اضطراب و دراز مدت آنهایی که مانند نرخ بالاتر از سردرد های مزمن و میگرن در مقایسه با افرادی که قادر به دریافت روش.

و در صورت عدم وجود درمانگاه دیگران سعی خواهد کرد به خاتمه بارداری خود را خارج از سیستم پزشکی برخی از کارکنان در امید می گویند.

در حال حاضر “ما در حال دیدن بیشتر بیماران که در حال تلاش برای خود مدیریت” القا سقط جنین خود را با دارو و یا گیاهان خریداری شده به صورت آنلاین و یا در جای دیگر کالدول می گوید. بسیاری از بیماران احتمالا به نوبه خود به اینترنت ،

بر خلاف قبل ازRoe روایت از مردم با استفاده از چوب لباسی برای وادار کردن خود به خود سقط جنین در بسیاری از بهداشت باروری طرفداران می گویند که خود عامل سقط جنین می تواند یک گزینه امن حداقل از دیدگاه پزشکی. در حالی که دارو دستور داد حاضر نشده اند ممکن است از طریق FDA تست برای ایجاد قدرت و عدم آلودگی یک مطالعه اخیر از سقط جنین قرص سفارش آنلاین یافت می شود که بسیاری موجود به اندازه کافی از دارو لازم موثر باشد.

اما افرادی که خود مدیریت سقط جنین می تواند خطرات قانونی. در حالی که لوئیزیانا نیست یکی از پنج کشور است که به صراحت ممنوعیت عمل از خود مدیریت یک سقط جنین, قوانین دیگر هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به جرم عمل.

سقط جنین طرفداران حقوق در حال تحصیل “راه هایی است که قوه مقننه ممکن است سعی کنید به تصویب برخی از سیاست هایی که در واقع تا آنجا که به مجازات مردم با اجرای کیفری برای خود مدیریت خود را سقط جنین” e bolen, مدیر اجرایی بهداشت باروری گروه آسانسور لوئیزیانا می گوید Vox. “این کابوس واقعی سناریو.”

برخی در امید ذکر دیگر اخلال عواقب اگر این درمانگاه تعطیل.

“من فکر کردن در بدترین” اردن تکنسین سونوگرافی به من می گوید زمانی که من بپرسید آنچه بیماران را انجام دهد. “من از آنها بدم میاید برای زنان برای رفتن به عقب در زمان” با شرایطی مانند “نوزادان در dumpsters,” او می گوید.

برای اردن یک چیز روشن است: خاموش کردن امید نمی تعطیل سقط جنین.

“ما به عنوان زنان,” او می گوید: “اگر ما نیاز به چیزی انجام می شود, ما در حال رفتن به پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن آن انجام می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی