فرفره کارگران برای Shipt مرحله یک پیاده روی در اعتراض مات پرداخت ساختار

روز چهارشنبه یک گروه از کارگران برای Shipt, یک مواد غذایی و خرده فروشی تحویل برنامه سرویس متعلق به هدف صحنه از یک پیاده روی در پاسخ به الگوریتمی جدید مدل پرداخت که رفت به اثر در 12 شهرستانها ایالات متحده است. همانطور که با بسیاری از پلت فرم اقتصاد شغل Shipt متکی بر ارتش از بر روی تقاضا پیمانکاران با وسایل نقلیه خود را و گوشی های هوشمند; شناخته شده به عنوان “خریداران” در شرکت اصطلاح این کارگران داده می شود, خرید, سفارشات از طریق نرم افزار و سپس راه رفتن را از طریق فروشگاه های چیدن کالا و سپس رانندگی آنها را به مشتریان.

در عین حال Shipt خریداران تحریم برنامه بگویید سالن جدید است که ساختار پرداخت است و دیگر شفاف و که به نظر می رسد طراحی شده برای کاهش پرداخت های خود را. چنین مات پرداخت طرح یک ویژگی مشترک دارند از تکنولوژی سیستم عامل است که تکیه بر فرفره کار به عنوان مبهم در مورد دقیق پرداخت مقدار باعث می شود آن را سخت تر برای کارگران به ارزیابی اگر درگیر یک معامله بد. Medium.com یک پلت فرم وبلاگ نویسی و نوشتن می پردازد که نویسندگان که پست خود را به کار به طور مشابه محرمانه ساختار پرداخت.

تبلیغات:

Shipt کارگران نیز درخواست مشتریان به تحریم این برنامه و نشان دادن حمایت, اگر آنها می توانند.

“به عنوان یک نتیجه از حرکت به این مقیاس پرداخت بدترین ترس ما هستند که متوجه شدم” ویلی Solis یک 41 ساله خریداران مستقر در دالاس تگزاس گفت: سالن. “پرداخت ساختار در مقیاس قبلی پرداخت شد بسیار شفاف است.”

Shipt در حال برنامه ریزی در نهایت نورد از این ساختار پرداخت به تمام شهرهای آن در طول زمان است. در واقع بر خلاف رقیب خود Instacart که انتقال به یک شبیه مقیاس پرداخت که برانگیخته مشابه پاسخ, Shipt خریداران در اصل در یک کمیسیون بر اساس مقیاس پرداخت. خریداران دریافت 7.5 درصد کمیسیون در تمام سفارشات به علاوه $5; یک درصد بر اساس فروش به علاوه مقدار دلار.

تبلیغات:

Shipt ادعای جدید الگوریتم بهتر است برای خریداران و که هدف آن جبران آنها تلاش های خود را.

مولی اشنايدر Shipt را رئیس دفتر ارتباطات گفت: سالن API استفاده می شود “درک الگوهای ترافیک, زمان, روز, ساخت و ساز” و “پیچیدگی نظم است.” در واقع این معیارها در گذشته انتقاد شده است و توسط شرکت های دیگر که تکیه بر فرفره کارگران مانند Uber و Instacart.

“هدف در نورد این تکامل یافته مدل پرداخت است به اطمینان حاصل شود که آنها در حال جبران نسبتا برای تلاش فوق العاده ای در تلاش است که آنها را به خرید از طرف shift,” اسنایدر گفت: سالن.

تبلیغات:

اما کارگران که تحریم این برنامه در 15 ژوئیه موافق نیست. Solis گفت: این شرکت ارسال بصری گرافیک و توضیح داد که آنها در حال رفتن به استفاده از “متغیر” به تصمیم می گیرید که چگونه برای جبران خریداران. اما خریداران با تجربه مشکلات با الگوریتم جدید در علاوه بر این به بین 30 درصد تا 75 درصد کاهش پرداخت در برخی از سفارشات.

“وجود دارد هیچ راهی برای آنها را به کنترل و یا قادر به استفاده از یک متغیر به می دانم که چگونه بسیاری از مردم در فروشگاه, چقدر, فروشگاه زمان این را به ما” Solis گفت. “فروشگاه زمان که آنها محاسبه شده است که همیشه اشتباه است.”

تبلیغات:

Solis گفت که امروز صبح او شنیده از یک خریدار است که برآورد فروشگاه زمان یک ساعت و ده دقیقه به صورت بسیار سریع فروشگاه و تاکید کرد که این محاسبات غلط می تواند در هر راه بروید. Solis گفت: خریداران شده است ابراز نگرانی خود را در مورد جدید پرداخت ساختار از فوریه. چهارشنبه اکشن سوم کارگران گرفته اند اقدام علیه این شرکت است. Solis گفت: خریداران شده است ارسال ایمیل, ساخت, تلفن, تماس, و در برخی از شهرستانها حتی تا به حال در جلسات حضوری با Shipt نمایندگان به صدای نگرانی های خود را.

جاشوا B. 34 ساله در اسکاتسدیل آریزونا در پیاده روی شرکت کردند-حتی اگر Scottsdale نیست یکی از تاثیر بازار نشده است.

“این مهم است برای ایستادن با تی وی, دیگر خریداران که پرداخت شدن است و من می دانم که برای همه ما که هنوز v1 [نسخه پرداخت 1] آن را تنها یک ماده از زمان قبل از ما دریافت کنید ما پرداخت برش از زیر ما” جاشوا که خواسته خود را به نگه داشتن نام ناشناس برای ترس از اقدامات تلافی جویانه گفت: سالن.

تبلیغات:

اسنایدر گفت: سالن که بر اساس زودتر رول از پرداخت ساختار یک “اکثریت” از خریداران پرداخت بالا رفت.

“پرداخت در واقع یا ثابت مانده و یا در برخی از موارد بالا رفت و کمی و در برخی موارد آنها را به پایین اما اکثریت قریب به اتفاق همین بود یا تا” اسنایدر گفت. “این آسان است به در یک نگاه که در آن پرداخت خود را به طور چشمگیری بالا رفت و یا یک کلمه رفت که واقعا نه از نوع راه ما خواهد مردم را تشویق به فکر می کنم در مورد آن این است که یک نمای کلی از چگونه مردم پرداخت می شود.”

به عنوان گزارش شده توسط Gizmodo در فوریه Shipt خریداران در مناطق مترو مانند کالامازو, میشیگان که در آن جدید مدل پرداخت شد و در حال آزمایش تا به حال یک تجربه متفاوت با الگوریتمی مبتنی بر مدل پرداخت. Shipt خریداران گفت: آنها با تجربه در برخی موارد کاهش پرداخت تا 50 درصد است که نوتبوک کمتر از احترام و حقوق و دستمزد. Gizmodo گزارش داد که Shipt خریداران نسبت به شرکتی تغییر در فرهنگ به خروج از بنیانگذار بیل اسمیت. هدف خریداری پلت فرم در اواخر سال 2017 برای $550 میلیون.

تبلیغات:

Solis اضافه شده است که در Shipt Facebook صفحه Shipt شده و سانسور و حذف نظرات از کارگران “دفاع از شفافیت” در اطراف مقیاس پرداخت.

“وجود دارد شرایط استفاده و اگر مردم را نقض کسانی که شرایط استفاده ما خواهد شد یا خراب کردن پست و یا ما تایید نخواهد شد ارسال آنها” اسنایدر گفت.

در نظر چه مدت تحریم آخرین, Solis گفت: وجود یک “قوی حرکت” را به نگه داشتن آن رفتن, اما از آن است که کارگران نیاز به خوردن و باید به زودی به بازگشت به کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>