مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی گفت: او همچنان به جستجو برای “اطلاعات بیشتر” در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در اوکراین حتی اگر سایه اش را در سیاست خارجی رهبری به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح.

جولیانی NPR گفت که او هنوز هم به دنبال “اطلاعات بیشتر” بایدن در مورد فعالیت های در اوکراین با وجود مقامات در این کشور ابراز مخالفت خود غلط روایت است که بایدن دخالت در تحقیقات مربوط به گاز اوکراین شرکت که هیئت مدیره شامل پسرش هانتر بایدن. متعدد سناتور جمهوریخواه گفته اند تهمت اعمال شد “اشتباه” و “شرم آور” البته در حالی که دفاع از خود رای به تبرئه او.

تبلیغات:

سناتور. سوزان کالینز R-مین گفت: او را رای به تبرئه تهمت چرا که او فکر می کند که رئیس جمهور “آموخته” یک “درس بزرگ” از استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله رد استدلال او اصرار به یک اتاق پر از روزنامه نگاران که او هیچ کار اشتباهی انجام داد و به سادگی به حال یک “کامل تماس بگیرید.”

چند دیگر خواهان توافق کردند که تهمت می “فکر می کنم دو بار” قبل از درخواست کمک خارجی در انتخابات ، جولیانی منفجر کردن آن استدلال گفتن NPR که او هنوز در تلاش برای کشف اطلاعات است که به طور بالقوه می تواند کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات مجدد.

“او نمی گفت: من به آن را انجام دهد” جولیانی گفت.

تبلیغات:

جولیانی گفت: خروجی که تهمت باید “کاملا 100%” بررسی Bidens پس از سنا محاکمه.

“در واقع من می خواهم یک مشکل با او آن انجام نشده است. من فکر می کنم او خواهد بود و گفت که جو بایدن می تواند با فروش ایالات متحده ساخت ما یک احمق در اوکراین” جولیانی گفت. او تضاد خود را لحظه بعد اصرار دارد که “کل اوکراین چیزی که تحریف است” چرا که “این هیچ ربطی به با بایدن.”

“من معتقدم که این امر می تواند یکی از فاسد حوادث در تاریخ آمریکا اگر این مورد بررسی نمی شود در بالاترین سطوح,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

وزارت دادگستری تاکنون بارها و بارها رد کرده است که آن را تا به چیزی برای انجام با جولیانی تلاش حتی اگر تهمت اصرار رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky شامل دادستان کل لایحه بار در جولای 25 تلفن تماس بگیرید.

در واقع وزارت دادگستری گزارش بررسی جولیانی پس از دستگیری سابق خود و همکاران لو Parnas و ایگور Fruman که نقش کلیدی در جولیانی تلاش در اوکراین است.

تبلیغات:

جولیانی نظرات پس از متعدد جمهوری خواهان پیش بینی کرد که تهمت بود “آموخته” درس خود را پس از استیضاح بیش از اوکراین تلاش است.

“من باور دارم که رئیس جمهور آموخته است از این مورد” کالینز نیز گفت: CBS اخبار در روز سه شنبه. “من باور دارم که او خواهد شد بسیار محتاط تر در آینده است.”

“من فکر می کنم شما فکر می کنم دو بار قبل از شما آن را دوباره توضیح ، لامار الکساندر R دنیاست. پیش بینی کرد در مصاحبه با NBC News, تماس مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات “نامناسب است.”

تبلیغات:

“امیدوارم آن خواهید بود آموزنده” سناتور. مایک براون R-ایندیانا گفت: NBC.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت رد کسانی که ادعا می کند با این استدلال که او هیچ کار اشتباهی انجام داد و اصرار دارد که بحث خود را با Zelensky بود “کامل تماس” یک ادعای او ساخته شده است که حداقل 75 بار پس از استیضاح پرس و جو کردم جریان با توجه به واشنگتن پست. مغلوب ساختن پیشی جستن احساس می کند حتی بیشتر از جسارت او به عنوان انتظار آسان تبرئه, Axios گزارش شده است.

“تهمت و کل دایره درونی انتقال عالی و اعتماد به نفس مرز حس شکست ناپذیری” خروجی گزارش شده است. “در طول ماه گذشته Trumpworld را حس بودن بی نظیر است و تنها رشد کرده است.”

تبلیغات:

جولیانی اصرار داشت که جمهوری خواهان محکومیت اوکراین سفر در اشتباه بودند به رغم یک ماه طولانی استیضاح روند از جمله شهادت متعدد مقامات دولت و شواهد گسترده ای.

“لامار اشتباه است و Lamar است دوست خوب من و او یک مرد خوب به جز او نمی داند که تمام حقایق” جولیانی گفت NPR. او “تنها می داند که نیمی از حقایق است. بسیاری از آنها تحریف شده است.”

پرسید که آیا او می خواهد به نوبه خود بیش از خود را متهم به شواهد و مدارک به وزارت دادگستری جولیانی ادعا کرد که او قادر به پاسخ.

“این خواهد بود ممتاز مواد,” او گفت:. “من می توانم به شما بگویم که اگر من بود یا نبود کاری با وزارت دادگستری.”

تبلیغات:

گوش دادن به مصاحبه زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی