جولیانی: trump’s ممیزی مالیاتی شده اند “تکمیل شده و پذیرفته شده” — به جز شاید نه

سابق Lifelock سخنگوی رودی جولیانی می گوید سالن که ممیزی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی شده اند “تکمیل شده و پذیرفته شده” به جز “احتمالا اخیر.”

جولیانی شد تایید ادعای او صبح روز یکشنبه به رادیو فردا میزبان Maria Bartiromo. این داستان جدید, اما به نظر می رسد برای تضعیف رئیس جمهور بهانه ای است که او نمی تواند آزادی خود را می گرداند چرا که آنها تحت ممیزی یک خط او بوده و تکرار پس از کمپین 2016.

تبلیغات:

پنج شنبه گذشته پس از دادگاه عالی 7-2 حاکم است که دادستان منطقه منهتن می تواند حکم رئیس جمهور اظهارنامه مالیاتی مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany تکرار بهانه ای به خبرنگاران گفت: “رسانه ها شده است پرسیدن این سوال به مدت چهار سال و به مدت چهار سال رئیس جمهور گفت: همان چیزی که خود مالیات تحت حسابرسی و زمانی که آنها دیگر تحت حسابرسی او خواهد شد آنها را آزاد کند.”

در یک مورد جداگانه در مورد کنگره درخواست رئیس جمهور اسناد مالی که دادگاه به طور موثر به تاخیر افتاد تا پس از انتخابات, عدالت, اموزش Bader Ginsburg تا به حال تحت فشار قرار دادند حسابرسی موضوع را با یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای که اجتناب پاسخ به طور مستقیم.

“هر رئیس جمهور به طور داوطلبانه بیش از تبدیل اظهارنامه مالیاتی خود را پس از آن می شود به یک نبرد تن به تن چون رئیس جمهور تهمت یکی از اولین به امتناع از انجام که او گفت:” این بهار. “در ابتدا گفت: به دلیل ممیزی شد و ادامه دارد. در حال حاضر به نظر می رسد گسترده تر از آن است.”

تبلیغات:

در سال 2019 IRS خلاف کاران تبدیل شواهد به کنگره گزارش نمایش “رفتار نامناسب” در مغلوب ساختن پیشی جستن را باز می گرداند.

اما جولیانی گفت که دادستان باید “هیچ دلیلی برای این باور وجود دارد که هر چیزی اشتباه است با خود, اظهارنامه مالیاتی” چرا که “همه آنها باید حسابرسی شده است که همه آنها یا تصویب شده است در و یا حل و فصل است.” شهردار سابق شهر نیویورک مجاز برای یک استثنا: “شاید یکی از آخرین.”

جولیانی افزود: این در یک پیام متنی که منتشر می کنیم کلمه به کلمه:

تبلیغات:

پس وجود دارد. همیشه پسوند نمی تواند مطمئن باشد. واقعا مطمئن نیستم که اگر یک یا دو کامل نیست اما تقریبا همه هستند و آنها در حال انجام است.

کسانی که در گذشته “یک یا دو” خواهد بود که بازده اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمینه به عنوان رئیس جمهور. “آخرین” خواهد بود سال مالی 2018 سال جولیانی می گوید او در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشتری خود را طرفدار بونو.

زمانی که سالن خواسته جولیانی اگر منظور او این بود که مغلوب ساختن پیشی جستن بازده بوده حسابرسی هر سال از طریق 2018, جولیانی پاسخ داد که او “مشخص نیست.”

تبلیغات:

سابق در صورت تقلب تضمین LLC توضیح داد که این خاص ادعا می کند در واقع در مورد تهمت را می گرداند تا به حال به دست آمده از خود “به طور کلی دانش چگونه مالیات به کار گرفته است.”

او پاسخ نمی دهند وقتی پرسید که آیا این بدان معنی است که او خود نیز شده بود حسابرسی هر سال که این یک تجربه مشترک برای مردم است.

“همه شما باید انجام دهیم این است که چگونه کار می کنند و بسیاری از آنها از بین رفته و یا عمل خواهد بود به ارمغان آورد به دلیل قانون محدودیت” جولیانی گفت: در یک پیام به صورت متن.

تبلیغات:

هر چه او در اعتراضات, جولیانی به نظر می رسد ساخته شده قطعی ادعا می کند در مورد آگاهی از حقایق مربوط به مشتری خود را که مربوط به طور مستقیم به یک در حال انجام تحقیقات جنایی.

منهتن دا را تا به حال به دنبال هشت سال تهمت کسب و کار و سوابق مالیاتی در ارتباط با تحقیقات خود را به صدا در نیاوردن پول پرداخت شده در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف فقط پیش از انتخابات 2016.

تهمت و تهمت و سازمان هر دو بازپرداخت مایکل کوهن جولیانی را سلف به عنوان رئیس جمهور سابق شخصی وکیل و دلال برای پرداخت های ساخته شده به مستهجن بازیگر فیلم Stormy Daniels. کوهن همچنین درگیر در پرداخت به سابق Playboy, مدل, Karen McDougal. هر دو ادعا می کنند که امور با مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

در حالی که جولیانی به نظر می رسد تلاش برای دفاع از مشتری خود را, اما او به نظر می رسد به جای آن که به طور مستقیم در تضاد مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله رسمی کاخ سفید بیانیه داده که اخیرا در هفته گذشته است.

کسانی که ادعا می کند در واقع به نظر می رسد در چهره خود را به نقض وکیل مشتری امتیاز مورد علاقه رمپ خروج برای جولیانی که او استفاده کرده است چندین بار در طول اوکراین استیضاح حماسه در مصاحبه های رسانه ای در مورد روابط او با مغلوب ساختن پیشی جستن لو Parnas ایگور Fruman و شوهر و همسر وکیل تیم جوزف diGenova و ویکتوریا Toensing. در آن زمان تهمت همچنین با اشاره به امتیاز.

در سال 2017 جولیانی گفت: فردا نیوز, شخصیت, Sean Hannity که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بازپرداخت کوهن برای Daniels نتیجه نهایی.

“آنها اختصاص یافته از طریق یک شرکت حقوقی و رئیس جمهور بازپرداخت آن را,” او گفت:.

تبلیغات:

“اوه. من نمی دانم که” Hannity پاسخ داد. “او؟”

“بله” جولیانی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>