به تمام اطلاعات من به گوگل و CDC


A sticker on a lamppost says "Big data is watching you."

این اولین مقاله در حریم خصوصی در گیر جدید Future Tense سری.

من یک حریم خصوصی وکیل و استاد حقوق. من رفته رکورد هشدار عمومی در مورد شرکت هایی مانند گوگل و Facebook و یا آمازون مصرف بیش از حد از داده های ما به خصوص ما حساس داده های سلامت.

در حال حاضر در این زمان از همه گیر من فقط یک پیام برای شرکت های فن آوری مانند گوگل و سازمان های دولتی مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری: همه اطلاعات من. اگر آن را می تواند کمک به حل و یا کاهش مضرات این تاریخی بحران برای بشریت لطفا به من داده و استفاده از آن را برای آن هدف و آن هدف به تنهایی.

ما در حال رفتن به نیاز به اطلاعات بیشتر به مبارزه با کروناویروس و ارتباط اجتماعی مشکلات (از جمله تنهایی از انزوا). ما استفاده از فن آوری بیشتر و انجام تحقیقات بیشتر و همه از آن خواهد شد به این معنی است که مجموعه ای از داده ها—و بیشتر سوء استفاده بالقوه از داده ها. ما می توانیم تاثیر این افزایش در جمع آوری داده ها در یک حریم خصوصی-محافظ راه اما وجود خواهد داشت حریم خصوصی مضرات وجود خواهد داشت و بد بازیگرانی که به دنبال بهره برداری از این بحران مهم نیست که چقدر سخت ما مبارزه است.

این است که چرا مهم است که رویکرد ما به حفظ حریم خصوصی در زمان بیماری همه گیر در سه راه: ما باید درک کنیم که مثبت وجود دارد با استفاده از داده ها و در واقع ممکن است تعهدات اخلاقی به کمک داده های خود را (به عنوان مثال برای تحقیقات پزشکی). ما باید همچنان به فشار علیه شرکت ها و دولت بازیگرانی که با استفاده از این بحران به عنوان بهانه ای برای قدرت بی سابقه ای. در نهایت ما نیاز به تغییر اجتماعی ما درک درستی از حریم خصوصی به همگام شدن با جهان مدرن به طوری که ما می تواند همچنان به حفاظت از حریم خصوصی در راه است که عملی و مفید برای جامعه است.

ما می توانید به حفاظت از حریم خصوصی در زمان بیماری همه گیر و هنوز هم استفاده از تکنولوژی و اطلاعات عمومی و سلامت عمومی خوب است. شرکت های مخابراتی در سراسر جهان شده اند با وزن آیا به مصرف کننده داده های مکان به دولت برای پیگیری حرکات و ویروس گسترش یک حرکت است که می آید با خطرات بزرگ به حریم خصوصی افراد و دولت نفس بیش از حد. شرکت ها و گروه های مردمی در حال ایجاد COVID-19 علامت انتقالها مانند crowdsourced آنهایی که در ظاهر در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان تشخیصی تریاژ ابزار مانند آنهایی که در حال توسعه توسط گوگل و آمازون است. به زودی, صفحه اصلی, تست کیت می تواند اجازه می دهد مردم را به آزمون خود را برای رمان coronavirus از خانه آزاد کردن کلید منابع مراقبت های بهداشتی. همه از این راه حل های فن آوری با خطرات حفظ حریم خصوصی است که ما باید محافظت در برابر, در حالی که هنوز هم اجازه می دهد برای این نوآوری را شکوفا.

در علاوه بر این به اطلاعات محور فن آوری است که می تواند کمک به کاهش گسترش این ویروس نیز وجود دارد فن آوری است که می تواند نگه داشتن جامعه در حال اجرا در میان است. محصولات مصرفی مانند تبلت ها و لپ تاپ ها بسیار مهم هستند برای کار از راه دور و آموزش و پرورش. همچنین مهم است در حال حاضر محصولات ویدئویی مانند Facebook, پورتال Houseparty و زوم است که به ما اجازه می دهد برای اتصال حتی اگر ما نمی توانیم سفر و یا جمع آوری با خانواده و دوستان است. ما باید حمایت از بخش های دولتی و خصوصی در استفاده از تکنولوژی برای خوب حتی اگر این به معنی استفاده از داده های ما—با این نکته که استفاده از داده ها باید محدود و حفاظت شده است.

ما باید پیاده سازی این فن آوری دیگر راه حل های با دقت و با حفظ حد و حریم خصوصی به عنوان امکان پذیر است. ممکن است به لحاظ فنی پزشکی قانونی و اخلاقی—به جمع آوری و استفاده از اطلاعات برای کمک به مبارزه با COVID-19 در حالی که هنوز حفظ حریم خصوصی حمایت. ممکن است وسوسه انگیز به تجارت حریم خصوصی به خاطر کنترل گسترش ویروس و یا کمک به حداقل رساندن آن آسیب رساندن به جامعه است. اما ما نمی توانیم زمان را به عقب برگردانید و پس از همه از این است که بیش از و به دست آوردن مجدد چه حقوق و حریم خصوصی ما از دست بدهند. داده است که در خارج وجود دارد خواهد بود در خارج وجود دارد به طور بالقوه قابل شناسایی برای همیشه حتی اگر ما آن را حذف کنید از یادگیری ماشین سیستم. قدرت است که شرکت ها و دولت ها به دست آوردن در طول این زمان های اضطراری احتمالا حفظ خواهد شد پس از اضطراری را تصویب کرده است.

برای حفظ حریم خصوصی از طریق این بیماری همه گیر ما نیاز به تجدید نظر حریم خصوصی خود را. ما دیگر نمی تواند تکیه بر منسوخ شده درک درستی از حریم خصوصی به عنوان امنیت داده های خود را از چشم مردم. داده ها می تواند و باید مورد استفاده قرار گیرد برای خوب برای این بیماری همه گیر و در آینده است.

ما باید حرکت گذشته اطلاع و رضایت مدل از حفاظت از حریم خصوصی. ساخت فرد اطلاع و رضایت استاندارد اجازه می دهد برای جمع آوری و استفاده از داده ها امکان پذیر نیست و در جهانی که در آن داده های جمع آوری شده در, همه ما در همه زمان ها اغلب بدون خود ما دانش است. محل ما داده است در حال حاضر در حال پیگیری توسط دستگاههای ما ما برنامه های ما ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه. ما چهره عکس های جمع آوری شده توسط شرکت هایی مانند Clearview AI برای استفاده در الگوریتم های تشخیص صورت. ما آدرس و شماره تلفن و ثبت اموال در حال حاضر در خارج وجود دارد مقدار از آن را که جمع آوری شده توسط سایه کارگزاران داده. ما نیاز به تغییر تمرکز ما از جلوگیری از نشت داده ها به صورت عمومی برای حفظ حریم خصوصی ارزش زمانی که داده ها در حال حاضر در به نمایش عمومی.

ما نیاز به تغییر قوانین موجود و وضع قوانین جدید است که منعکس کننده تعاریف جدید از حریم خصوصی. به جای تماس ساده برای به حداقل رساندن داده های مجموعه ما می توانید تغییر تمرکز ما برای ترویج عوامل دیگر است که به حفاظت از حریم خصوصی: امنیت اطلاعات, محدودیت در استفاده و انتقال اطلاعات حقوق فردی بیش از چگونه داده ها استفاده می شود و مراجعه هنگامی که داده ها استفاده شده است در مقابل ما. ما باید بر استفاده از ویژگی های حفظ حریم خصوصی راه حل (مانند دیفرانسیل حریم خصوصی رمزگذاری و بر روی دستگاه پردازش) و محدودیت های غیر ضروری و استفاده از داده ها و پایین دست با استفاده از خرید و فروش و نقل و انتقال داده ها. این ویژگی های حمایت می تواند به جلوگیری از داده های مورد استفاده علیه ما در حالی که هنوز هم اجازه می دهد ایمان خوب بازیگران به استفاده از اطلاعات ما برای سلامت عمومی است.

ما همچنین نیاز به حفاظت در برابر سیستمیک مضرات مربوط به استفاده از داده ها مانند بدون کنترل اجرای قانون استفاده از تشخیص چهره و ما نیاز به الگوریتمی پاسخگویی حمایت برای زمانی که الگوریتم سیستم استفاده می شود برای تصمیم گیری است که با لمس بر روی کلید حقوق (به عنوان ما به حدی با اعتبار مالی به ثمر رساند). علاوه بر این به جای تمرکز مقررات در اول جمع آوری و استفاده از داده های ما می توانید پیاده سازی بیشتری مقررات برای پایین دست با استفاده از اطلاعات و داده های جمع آوری کننده است که ترکیب موجود در حریم خصوصی مضرات. این راه حل می تواند کمک به محافظت از ما در برابر اشخاص ثالث که به دنبال استفاده از داده های ما بر علیه ما.

این مهم است که ما همچنان به ماندن هوشیار در مورد تهدید به حریم خصوصی اما این نیز مهم است که اجازه می دهد لازم است به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی نوآوری در تکنولوژی و علم است. ما باید reimagine چه حریم خصوصی است و هنگامی که گرد و غبار حل و فصل ما باید بازسازی با قوانین حفظ حریم خصوصی است که انطباق با واقعیت های مدرن ما داده محور جهان است. ما مجبور به انتخاب بین حریم خصوصی و عمومی بهداشت و درمان. ما باید مبارزه برای حق ما به هر دو.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>