نه این که هیچ شکی وجود دارد قبل از, اما آن را هنوز هم خیره به ببینید که چگونه رسانه های جریان اصلی اعتیاد به غلط equivalences به نام “تعادل” اتحاد در برابر حتی نیرومندترین از آزمایشات یعنی سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

روز چهارشنبه آمریکا را احمق ترین دانشمند است که در میان اکثر آن بسیار پرداخت می شود سی ان ان Chris Cillizza خارج این قابل ملاحظه ای تنبل جیر:

تبلیغات:

این “تحلیل” در مقاله خود نداشت بهتر متهم هر دو طرف از “reflexive تعصب” با هیچ علاقه ای به “هر نوع ملاحظه گفتگو یا بحث است.”

که تجزیه و تحلیل شد و تنها ممکن است به دلیل Cillizza عدم خود آگاهی بسیار سرسام آور است که آن را تنها می تواند رقابت که توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را. هیچ جا نیست Cillizza در واقع توجه داشته باشید که محتوای استدلال کنندگی استدلال و یا حتی درک درستی از آنچه در این بحث ممکن است. پزشک, heal thyself — قبل از متهم کردن دیگران قادر به گوش دادن.

البته این screamingly آشکار است چرا Cillizza است که نادیده گرفتن تمام محتوای واقعی از روز شنبه که در آن سناتور شد وظیفه با درخواست شده از خانه مديران و تهمت تیم حقوقی در این سوال که آیا برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. هر مطالعه از محتوای واقعی آن را سخت می کند و حتی برای نیرومندترین از انجمن برای حفظ این توهم که “هر دو طرف” هستند و از نظر اخلاقی معادل.

تبلیغات:

واقعیت این است که محرومیت چند واقعا سوال جالب از یک زن و شوهر از shakier جمهوری خواهان چه بود واقعا قابل توجه در مورد اولین روز از سوال بود stark, سیاه و سفید, طبیعت, تفاوت بین دموکرات ها و جمهوری خواهان.

جمهوری خواهان انداخت تا حد زیادی از یک دسته از ایمان بد سوال به معنای به مغلوب ساختن پیشی جستن تیم یک فرصت برای فشار نهفته است و تئوری های توطئه است. شاید بیشتر distressingly آنها باعث خودکامه زخم زبان از Alan Dershowitz با این استدلال که رئیس جمهور باید قادر به سوء استفاده از قدرت خود را به تقلب در انتخابات تا زمانی که آنها ادعا می کنند “منافع عمومی” انگیزه برای فریب داد. (کارشناسان حقوقی به سرعت در پاسخ با اشاره به این که هر فاشیستی و دیکتاتور که محروم از یک انتخابات آزاد و عادلانه پنهان در پشت این ادعا که او انجام آن را برای خود خوب است.)

در ضمن دموکرات متمرکز در پرسیدن سوال در مورد اینکه آیا یا نه شهود باید به نام در دادگاه — پس از این دادگاه ، جمهوری خواهان و البته در حال مبارزه با شاهدان از آنجایی که آنها تصمیم گرفته اید آن را آسان تر یا خوش طعم تر به بازی نادان از اعتراف آنها برنامه ریزی برای تبرئه مجرم ،

تبلیغات:

شاهد اصلی در حال رقابت است سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که به تازگی به بیرون درز کتاب مقاله ظاهرا گواه است که او شخصا شنیده تهمت خواست که کمک های نظامی بود نکردن از اوکراین تا زمانی که رهبران آن توافق برای کمک به او را به تقلب در سال 2020 انتخابات. Bolton بدنام جنگ طلبی تبه کار طولانی محبوب جمهوریخواهان و منفور ترین دموکرات در حال حاضر به نام در به شهادت توسط دموکرات ها و شرور و اهریمن سابق خود خواه متحدان.

پیتر بیکر از نیویورک تایمز جان مثل همیشه برای هر فرصت را به منظور جلب یک غلط هم ارزی بین دو طرف pounced چاپ مقاله چهار شنبه فریم “هر دو طرف” را به عنوان منافقان انجام می دهند در مورد چهره در بولتون. سرب خود را در واقع با تمرکز بر دموکرات ها ظاهرا بنحوی که آنها بدترین.

تبلیغات:

“چندی پیش آنها او را به نام ‘بیش از حد شدید,’ ‘پرخاشگرانه و خطرناکی اشتباه” و ” کاملا خطرناک,'” بیکر نوشت: در sniggering نثر. “در حال حاضر آنها می خواهم به تماس او را شاهد باشیم.”

اما به عنوان سالن مطبوعات دیده بان نویس دن Froomkin با اشاره به آنچه بیکر دلالت در مورد دموکرات — که آنها به نحوی تغییر ذهن خود را در مورد بولتون — صاف-کردن نادرست است. دموکرات ها هنوز هم فکر می کنم بولتون خطرناک و افراطی در جنگ-طلبی راه. اما آنها همچنین بر این باورند که “بولتون شهادت می تواند کمک به آنها می رسند در حقیقت در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام است.”

این پیچیده نیست. هر کسی که به تماشای “رفقای خوب” و یا شنیده است از برنامه حفاظت از شاهد روشن است در این مفهوم است که مجرمان اغلب شهادت در برابر یکدیگر و یا از روی خود حفظ و یا به حل و فصل نمرات. مغلوب ساختن پیشی جستن را احاطه کرده و خود را با همجنس بنابراین شخص ساده و معصوم است که کالا را در او. بیکر است که احتمالا نه احمق است و بدون شک آگاهی از شرایط “موش” و “دله دزدی” را به عنوان به خوبی به عنوان برگ برنده را به مدت طولانی عادت تهدید افرادی که موش-و-snitch انگیزه. بنابراین انتخاب خود را در آغوش این غلط ارزی باید به عنوان درک نادرستی است که از یک صفت بد در هر کسی, اما به خصوص در یک روزنامه نگار.

تبلیغات:

این ضربه برای پیدا کردن برخی از بهانه ای هر چقدر گمراه کننده را متهم به “هر دو طرف” برخی از malfeaseance اجرا می شود عمیق در نیویورک تایمز. برای مثال رسانه های تحلیلگر اریک jessica weiss پرچم خصوص فاحش مثال از دیوید سانگر در روز یکشنبه که در آن سانگر نوشت که “به عنوان خواهان تمرکز بر اوکراین و دموکرات ها تمرکز بر روسیه هر دو در حال خم شدن حقایق به تناسب خود را در مورد.”

سانگر را “شواهد” است که دموکرات ها در حال خم شدن حقایق است که به قول یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول دروغگو وکلا جی Sekulow, متهم دموکرات از نادیده گرفتن های قبلی کمک به اوکراین فرستاده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اما دموکرات ها انجام داده اند هیچ چیز مانند. در مقابل دموکرات ها بارها و بارها اشاره کرد که تهمت نمی باید یک مشکل ارسال کمک به اوکراین تا زمانی که او متوجه شد که او می تواند اهرم آن را به نیروی دولت اوکراین برای کمک به او را به تقلب در سال 2020 انتخابات. قبلی کمک به تقویت دموکراتیک که مورد تهمت تا به حال هیچ علاقه ای داخلی اوکراین با فساد و که تنها هدف در به طور ناگهانی خودداری از کمک بخشی از طرح اخاذی.

در این همیشگی تعقیب و گریز برای پیدا کردن برخی از نوع “هر دو طرف” چرخش بیش از حد بسیاری از روزنامه نگاران مشرف داستان واقعی: که مغلوب ساختن پیشی جستن است خواستار سرپوش گذاشتن جنایات خود و جمهوری خواهان در کنگره به طور کامل همکاری با این تقاضا است.

تبلیغات:

“حساب های رسانه به وضوح انتقال که مجلس سنا رای در برابر جدید شاهد یک رای برای تکمیل *trump’s* coverup,” گرگ سارجنت از واشنگتن پست توییتی در نا امیدی چهارشنبه لینک یک مقاله نوشت جزئیات جمهوریخواه فشار مبارزات انتخاباتی به نگه داشتن خط حزب در پوشش برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

سارجنت قطعه طبقه بندی شده به عنوان “نظر” اما آن را نشانی از یک کار خیلی بهتر از این ظاهرا هدف روزنامه نگاران انجام می دهند در حال اساسی از گزارش است که در اطلاع رسانی عمومی در مورد آنچه که واقعا در رفتن است. به چسبیدن به یک “هر دو طرف” روایت است که به گمراه کردن مردم در بهترین حالت اگر به آنها بگویید آشکار نهفته است.

“هر دو طرف” وجود ندارد. آنها برابر است. دموکرات ها اما ناقص آنها ممکن است خارج از این استیضاح نبرد شده اند روشن و سازگار باشد و از نظر اخلاقی درست در تلاش های خود را به معرض تهمت را توطئه به تقلب در سال 2020 انتخابات با تهدید اوکراین رییس جمهور را به کمک به او. با وجود گاه به گاه لحظات سستی جمهوری خواهان شده اند به همان اندازه سازگار در تمایل خود را برای سرپوش گذاشتن بر حقیقت و دروغ و یا در غیر این صورت دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر او را به وضوح گناه. هر “اخبار” داستان است که نتواند برای انتقال این حقایق نباید قانونی و روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی