را در آن خمیر ترش و در آغوش تائو از “من نفرت را به طبخ”

شاید شما بخشی از به ظاهر بی حد و حصر جمعیت گیر کرده در خانه افراد relishing این پناه زمان شروع به ساخت خمیر ترش و یا سفارش ماکارونی, غلتک. شاید شما بی تفاوت نسبت به دوستان خود را رسانه های اجتماعی خم خود به نور و روشنایی جشن فروتن “اساسی شربت خانه.” من یک دختر برای شما.

“برخی از زنان آن است که گفت: می خواهم به طبخ” نویسنده Peg سرخس cooly مشاهده شده در مقدمه به او 1960 پرفروش. “این کتاب برای آنها نیست.” به عنوان سرخس قرار داده و آن را “این است که برای کسانی از ما که نفرت را که آموخته اند از طریق تجربه است که برخی از فعالیت های تبدیل شدن به کمتر دردناک از طریق تکرار: باروری, پرداخت, مالیات, پخت و پز است.” کامل سه سال قبل از بتی فریدن منتشر شده “رمز و راز زنانه” یک مادر شاغل با افتخار acrimonious رابطه به آشپزخانه انداخته “من نفرت را به طبخ کتاب” و آن را سرد به اعلام فرآیند مواد غذایی در, جدول کامل و مطلق با مته سوراخ.

تبلیغات:

سرخس شد و در حال حاضر پر رونق دهم و مجله کمک کننده هنگامی که او ایده برای یک مجموعه ای از دستور العمل ها و نکات خانه داری. پیچ و تاب بود که این امر می تواند حذف شده و نه از تخصص به اشتراک گذاشته شده از دوستان زن یک پیراهن که نام خود را “Hags” اما به جای آن از خود جمعی “جهل” جهان در حال حاضر پر از کافی “کون بزرگ, چاق آشپزی;” سرخس می خواستم برای گفتن یک داستان در مورد زنان به ویژه کسانی که “نفرت به طبخ،”

شش مرد سردبیران رد او پیشنهاد اطلاع رسانی خود را که “زنان از نظر پخت و پز به عنوان مقدس است.” خود را ارزیابی کتاب “آن نامطلوبمان.” اما یک زن سردبیر در Harcourt Brace آن را برداشت. Fancifully نشان داده شده توسط “Eloise” هنرمند هیلاری نایت “من نفرت را به کتاب آشپزی” فروش سه میلیون نسخه. و از آن ساخته شده سرخس مشهور ضد داخلی الهه “Mad Men” عصر.

من به یاد داشته باشید زمانی که من برای اولین بار کشف سرخس نوشتن دهه بعد تنها که او بخشی از یک استخر پر رو زن columnists و مفسران — همراه با Erma Bombeck, Nora Ephron, Molly Ivins — من در عشق با سقوط کرد در سن جوان است. کلمات او فقط کلیک برای من; سرخس را استعفا داد اما drily رنجش تصویر از زندگی داخلی به نظر می رسید به اکو تجربه من تا به حال مشاهده شده شب پس از شب شام بی شام در دوران کودکی من است.

تبلیغات:

مادر بزرگ من رئیس آشپز خانه من هرگز متعلق به یک کتاب آشپزی و یا مشورت با یک دستور که برای ماده. من فقط می تواند فرض کنیم او آمد به من نفرت را به طبخ فلسفه طبیعی است. در آن زمان من به دنیا آمد, او تا به حال مطرح شده شش تا بچه بود و تهیه غذا را به یک علم اگر هرگز یک هنر است. “این قابل درک است که زمانی که شما از آنها بدم میاید به طبخ شما خرید در حال حاضر-غذاهای آماده به عنوان اغلب به عنوان شما می توانید” نوشت: سرخس, بیانیه ای که برای تلفن های موبایل مانند آن می تواند سرچشمه گرفته و به همان اندازه از جین آستن یا نان. به همین ترتیب سرخس دستور برای سالاد میوه است که مادر بزرگ من حدود بدنساز. “شما پوست کندن و قطع کردن برخی از آنچه در دسترس است,” او توضیح داد. “این نیست والدورف آستوریا. سه کاملا همه حق است.”

چه سرخس استادانه بیان — احساسات است که احساس می کند refreshingly رزونانس در حال حاضر به خصوص برای میلیون ها نفر از زنان که به طور ناگهانی شده است punted به نقش مدرسه, معلم, معلم و سه وعده غذا-یک-روز-ساز — شد خرابکارانه امتناع جعلی آن است. فقط به خاطر یکی باید جواب ندای وظیفه ملزم می کند به لذت بردن از آن است. آن را حتما به جهنم تحمیل نمی کند ضروری به اکسل در آن است. “در دوره عادی از حوادث انسان,” او نوشت: “بدون هیچ دلیل که چرا شما همیشه باید به طبخ یک دسر.” (به عنوان کسی که بزرگ شده در تراشه های Ahoys و Carvel کیک برای تولد من تایید می کنم.) حتی اگر شما در حال به نوعی حمایت به پخت وضعیت سرخس اصرار شما حداقل را به بهترین از آن. دستور العمل او برای Hootenholler ویسکی سریع نان شامل “¼ فنجان بوربن به علاوه موارد بیشتر برای شما” و اولین قدم آن است که “نگاهی به بوربن از کمد و کوچک خروپف برای اهداف دارویی.”

من به 20s من حتی قبل از اقدام به پخت و پز داشتن subsisted برای سال در, رامش ناب آشپزی entrees, و هر چه من می تواند mooch مختلف در ساعات خوش در مورد شهر که اغلب به معنای ناهار خوری در کوکتل زیتون و لیمو ترش قاچ. آشپزی من فرض چیزی بود که همسران و مادران انجام داد بنابر این آن بود که در تمام هزینه های اجتناب. اما هنگامی که من آغاز, من کشف برای من جای تعجب است که من از آنها بدم میاید به طبخ. من حتی نفرت به پخت. در واقع من آن را دوست داشتم. در عین حال من می دانم که شادی من از پخت و پز ممکن بود به خاطر من نبود هل آشپزخانه به خصوص در هزینه از دیگر منافع و حرفه. در مقابل سرخس دختر Jo گفته است که پس از مادر شدن تبدیل به یک نویسنده مشهور پدرش “حسادت بود… موفقیت ساخته شده ازدواج رابطه جنسی از هم جدا است.”

تبلیغات:

تا زمانی که مرگ او در سال 2007 سرخس parlayed او خانوادگی-مخالف تصویر به دیگر آمار کتاب از جمله اجتناب ناپذیر “من نفرت را به نگه داشتن خانه است.” او یک سخنگوی چشم پرندگان صحبت به “افرادی مانند من که فکر نمی کنم آن را یک جرم به طبخ آسان اگر شما طبخ خوب است.” و در حالی که او برای “خوب” ممکن است نگاه متفاوت به کسانی که در نظر نمی لیپتون سوپ پیاز مخلوط پایه و اساس از هر وعده غذایی بسیاری از او فروتن standbys نگه دارید تا فقط خوب مانند شکلات او Cockeyed, کیک بدون تخم مرغ یا کره تکرارشونده در یک افسردگی دوران کلاسیک است.

بدون شک اگر او تا به حال متولد شده است در دوره های مختلف سرخس خواهد در حال حاضر خود شبکه غذایی نشان می دهد و تایید معامله با Dinnerly. بیشتر به طور قابل توجهی می تواند آن را کشتن در Instagram با استفاده از او دعوت شوخ طبعی به یاد هر کسی که نیاز به شنیدن این که قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است و نه یک ورزش رقابتی. و درست مثل یادگیری زبان پرتغالی یا نوشتن “شاه لیر” از اهداف ما برای خودمان در این بازی فوق العاده مضطرب enraging غم-سرند زمان لازم نیست که به رفیع ناخوشایند و یا در برابر ما استعدادها و منافع. بله اینها بیشتر به چالش کشیدن بار برای افرادی که همیشه غذا خوردن بیرون. بله پایه توانایی برای خود غذا مورد نیاز است برای بقا و صلاحیت در هر زمینه ای دستی است. اما این در مورد آن.

تبلیغات:

سرخس را می توانید از انتخاب به میل لنگ باز و آن روز بود کرم قارچ; شاید شما لوبیا garbanzo. او خوب بود با شکلگیری دسر از یک جعبه از مخلوط پودینگ مشخصی با شری; شاید چیزی که شما تراشه های شکلات مستقیم از کیسه. هیچ قضاوت! اگر “پخت و پز” و “آسایش” نیست کلمات شما به طور معمول با هم قرار داده این است که زمان شروع به تلاش برای ایجاد این اتفاق می افتد. شما می توانید نگه داشتن آن را مرتبط با “نفرت” در تمام طول روز طولانی است. و اگر شما احساس جدا شده در این زمان از انزوا تعجب که چرا همه هیجان زده به نان موز, اما شما را به کلمات از Peg سرخس به قلب است. شصت سال پیش او به ما یادآوری کرد که “راه به صورت آینده این است که آن را به عنوان الکلی های گمنام می کند, یک روز در یک زمان.” و او ساخته شده یک پیشنهاد به تمایلی آشپز جهان است که هنوز هم می ایستد یکی از “دست در سراسر شربت خانه احساس آمدن حق را از طریق جوهر” از آنجا که در حال حاضر بیشتر از همیشه “این همیشه خوب است بدانید که شما تنها نیستید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>