فقر جهانی افزایش می دهد برای اولین بار در 30 سال با تشکر از Coronavirus


Mask-wearing troops carry guns in front of shanty houses in a South African township.

ملی آفریقای جنوبی نیروی دفاع سربازان در طول یک حمله از Madala خوابگاه در الکساندرا شهرستان در مارس 28.

لوکا Sola/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

اقتصادی ویرانی های ناشی COVID-19 است که هنوز هم در حال آمدن به تمرکز در ایالات متحده و چین و اروپا و اما برای فقیرترین کشورهای جهان آن را به احتمال زیاد به صورت تصاعدی بدتر است. قبل از آن را بیش از این بحران می تواند به از بین بردن یک دهه مبارزه با فقر جهانی و منجر به اولین کلی افزایش در فقر شدید در 30 سال با توجه به تجزیه و تحلیل جدید. به عنوان بسیاری از یک و نیم میلیارد نفر می تواند سقوط به زیر خط فقر.

گزارش از موسسه جهانی برای توسعه اقتصاد پژوهش در سازمان ملل متحد دانشگاه U. N. تاسیس اتاق فکر در می یابد که اگر جهانی درآمد افت 5 درصد با توجه به همه گیر—یک تخمین محافظه کارانه از عواقب احتمال از چند ماه از مستند—تعداد زیادی از مردم زندگی در فقر شدید (اندازه گیری شده را به عنوان دستمزد از $1.90 در روز) افزایش خواهد داد و با 1 درصد است. شدید 10 درصد انقباض را افزایش فقر شدید میزان تا 6 درصد است. U. N. به اهداف توسعه پایدار است که برای تماس به طور کامل از بین بردن فقر شدید تا سال 2030 به دنبال بسیار لرزان در حال حاضر.

این علامت خواهد بود برای اولین بار به طور کلی افزایش در فقر جهانی از سال 1990 است. مناطق که در آن نرخ فقر در حال حاضر بالاترین خواهد بود که بدترین آمار: 80 درصد از کسانی که به تازگی سقوط به فقر خواهد بود به احتمال زیاد در جنوب آسیا و جنوب صحرای آفریقا است. اگر شما اندازه گیری فقر به عنوان یک درآمد $5.50 هر روز یکی دیگر از شایع معیار شرق آسیا را بیشتر چشمگیر افزایش می یابد.

کشورهای در حال توسعه هستند و منحصر به فرد در معرض خطر شیوع بیماری خود را. خود سیستم های پزشکی اغلب لازم نیست که منابع از کشورهای ثروتمند که خود را غرق شده در این بیماری همه گیر. در شلوغ محله های فقیرنشین اجتماعی فاصله غیر ممکن است و دسترسی محدود به آب شیرین می سازد مکرر دست شویی لوکس. آگاهی از این آسیب پذیری بسیاری از کشورهای در حال توسعه شده است بسیار فعال در مبارزه با شیوع بیماری است. ال سالوادور اعلام قرنطینه قبل از آن حتی تا به حال یک مورد تنها به یک مثال است. هند 1.3 میلیارد نفر در حال حاضر در وسط یک بی سابقه مستند و دولت این کشور پرجمعیت ترین ایالت اوتار پرادش می گوید قرنطینه نخواهد بود برداشته تا زمانی که وجود دارد تنها یک مورد.

این مستندات حتی اگر آنها گاهی اوقات با انگیزه های نهان, لازم است اما مخرب ترین در جهان از لحاظ اقتصادی مردم آسیب پذیر است. و نوع کمک مالی کسب و کار در حال اجرا در بسیاری از کشورهای توسعه یافته در حال دشوار است به انجام در کشورهایی که اکثر مردم از کار در بخش غیررسمی. علاوه بر این وجوه ارسالی از سوی کارگران مهاجر که به صورت حیاتی از بسیاری از کشورهای در حال توسعه کند به شدت به کشورهای ثروتمند را تعطیل خود را در اقتصاد.

با استناد به UNU گزارش آکسفام خواستار رهبران جهان به توافق بلند پروازانه بسته نجات برای کشورهای فقیر از جمله $1 تریلیون دلار بدهی لغو یا تعویق. وضعیتی وخیم از خود بحران ثروتمند دولت های ملی ممکن است در سخاوتمندانه ترین خلق و خوی است. اما به عنوان یک غنا رسمی آن قرار دهید بحث در مورد چالش مواجه آفریقا این است که یک ” ‘شکستن شیشه’ لحظه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>