“بازگشت به پناهگاه خود”: شهردار رد تهمت و تهدید به حمله به سیاتل بیش صلح آمیز “پلیس-رایگان” منطقه

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee و سیاتل شهردار جنی Durkan هر دو دموکرات تمسخر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر تهدید به حمله به دولت پرجمعیت ترین شهرستان پس از معترضان راه اندازی “پلیس-رایگان” منطقه اطراف کاپیتول هیل.

معترضان مسالمت آمیز ایجاد شش بلوک “کاپیتول هیل خودمختار منطقه” بعد از پلیس خود را رها حوزه در تلاش برای به تعویق انداختن همه پرسی باعث ماموران با استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات بود که به طور موقت ممنوع Durkan. معترضان در “پلیس-منطقه آزاد” آورده اند و هنر و کتاب به این منطقه و تظاهرکنندگان نیز برگزار می شود کنسرت ها و فیلم شب.

تبلیغات:

اما به سیاتل نقل مکان کرد برای کاهش تنش های پس از هفته ها تظاهرات تهمت و تهدید به ارسال نیروهای فدرال به “به به” شهر در میان تهدیدات متعدد به چنین نظامی بر مسالمت آمیز معترضان.

“چپ رادیکال فرماندار @JayInslee و شهردار سیاتل هستند که به سخره و بازی در یک سطح است که کشور بزرگ ما هرگز دیده می شود قبل از” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “نگاهی به بازگشت به شهرستان خود را در حال حاضر. اگر شما آن را انجام نمی, من خواهد شد. این یک بازی نیست. این زشت آنارشیست ها باید stooped [sic] بلافاصله. حرکت سریع!”

اما Inslee و Durkan هر دو حزب دموکرات به نظر نمی رسد بیش از حد نگران معترضان و یا تهمت و تهدید.

تبلیغات:

“مردی که کاملا ناتوان از حاکم باید اقامت در خارج از واشنگتن کسب و کار. ‘خم’ به tweeting” نوشت Inslee تمسخر رئیس جمهور تایپی.

“ما را همه امن است. بازگشت به پناهگاه خود” Durkan توییتی اضافه کردن یک #BlackLivesMatter برچسب.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها تهدید به ارسال نیروهای فدرال به خیابان ها میان جنبش اعتراضی که به شدت رشد کرده و در حمایت از, در هفته های پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در حال حاضر به مراتب بیشتر پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به نظرسنجی های اخیر. بیش از دو هفته گذشته “رای دهندگان آمریکایی’ برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش افزایش یافته و تقریبا به همان اندازه به عنوان آن را تا به حال در دو سال قبل” نیویورک تایمز گزارش داد.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن تهدیدات در ضمن برآورده شده است با انتقاد از وزیر سابق دفاع جیمز Mattis و دیگر مقامات نظامی. آنها نیز محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به گاز اشک آور معترضان مسالمت آمیز در نزدیکی کاخ سفید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به مرحله یک عکس-op در مقابل نزدیک آتش آسیب دیده کلیسا. کلی علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش عذرخواهی کرده پنج شنبه برای ظاهر خود در عکس-op.

“من باید شده اند وجود دارد,” Milley گفت. “حضور من در آن لحظه و در آن محیط ایجاد یک درک نظامی درگیر در سیاست داخلی.”

تبلیغات:

صدها نفر از معترضان در راهپیمایی روز شنبه به سیاتل شهرستان سالن که در آن آنها اجازه داده شد در توسط عضو شورای شهر Kshama Sawant. پلیس نمی ثبت هر گونه دستگیری و جمعیت در نهایت پراکنده.

معترضان در “منطقه خودمختار” مسالمت آمیز است و سیاتل مقامات می گویند شده اند وجود دارد هیچ لینک کلیک کنید برای Antifa یا “آنارشیست” به عنوان رئیس جمهور پیشنهاد شده است.

“مقامات شهرستان را نه تعامل با ‘مسلح Antifa داعش ” در این سایت” یک Durkan سخنگوی سی ان ان گفت.

تبلیغات:

“این فضایی است که در حال حاضر اموال سیاتل مردم” جلوی درب حوزه پلیس در حال حاضر می گوید.

“آنچه پدید آمده است یک آزمایش در زندگی بدون پلیس — بخش خیابانی جشنواره بخشی کمون. صدها نفر جمع شده بودند برای شنیدن سخنرانی, شعر و موسیقی” نیویورک تایمز گزارش داد. “در سه شنبه شب ده ها تن از مردم نشسته در وسط تقاطع به تماشای ’13’ از Ava DuVernay فیلم در مورد سیستم عدالت کیفری و تاثیر آن بر آفریقایی-آمریکایی است. روز شنبه, کودکان ساخته شده گچ نقاشی در وسط خیابان.”

معترضان شده اند مجاز به ادامه اشغال این منطقه است. Seattle Fire Chief هارولد Scoggins ملاقات با معترضان روز شنبه در منطقه که در آن او کمک کرد راه اندازی یک بحث با اداره پلیس و اطمینان حاصل شود که این منطقه تا به حال توالت های قابل حمل و بهداشت.

تبلیغات:

“من هیچ ایده که در آن ما در حال رهبری” Scoggins گفت: بار. “ما در حال همکاری گام به گام در مورد چگونه برای ساخت یک رابطه ایجاد اعتماد در چیزهای کوچک, بنابراین ما می توانیم این رقم را با هم.”

معترضان خواستار آن شدند که شهر پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس, صندوق سلامت جامعه برنامه ها و رها کردن همه اتهامات جنایی علیه معترضان در میان دیگر خواسته است.

شده اند وجود دارد نه هر گونه گزارش از مشکلات ناشی از این اردوگاه که خبرنگاران گفته بود: “بسیار صلح آمیز است.”

“واقعا کاملا متفاوت پرنیان از من دیده بودم دیگر شب من شده است وجود دارد بسیار مسالمت آمیز تجربه تقریبا مانند یک خیابان منصفانه و صادقانه” هانا اسکات یک خبرنگار محلی خروجی اخبار کایرو رادیو گفت. “موقعیت خود را این است که آنها می تواند مراقبت از خود را دارند.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی