گوگل ممنوعیت تبلیغات برای بسیاری از Stalkerware برنامه های


The Google logo on the glass face of Google's office building in New York
گوگل در نیویورک در ژوئن 3.
درو Angerer/گتی ایماژ

محبوب Netflix سریال شمایک استاکر دسترسی خود متون با سرقت تلفن خود را. (به وای از بینندگان او نتواند به unsync به دستگاه های از دست رفته از او حساب آیکلاد قبل از تعویض آن است.) بعد او نصب نرم افزارهای جاسوسی بر همسایه خود را تلفن به عنوان خوانده شده او پیام های متنی و پیگیری خود را محل. هر چند این امر می تواند خوب اگر وانمود کنیم که چنین افرادی وجود ندارد در زندگی واقعی stalkerware یک مشکل جدی است. در واقع یک زن که شریک نصب stalkerware بر روی تلفن خود را گفت: یک نشریه که با شما بود “scarily دقیق است.”

در حال حاضر گوگل در حال ساخت آن را سخت تر برای مردم را به جاسوسی بر روی خود قابل توجه دیگران و exes. موثر Aug. 11 غول جستجو خواهد شد ممنوعیت تبلیغات در اکثر stalkerware برنامه های.

پس از نصب stalkerware اجازه می دهد تا کاربران جاسوسی بر روی اهداف’ متن پیام, تماس سیاهههای مربوط, عکس و فیلم, محل داده و آنها چه نوع به تلفن خود را (بله از جمله مهم کلمات عبور). در حالی که برخی از برنامه ها نیاز دارند که stalker دسترسی فیزیکی به گوشی هدف را که همیشه چنین نیست. برخی اجازه می دهد تا کاربر خود را هدف قرار دادن یک لینک است که پنهان به عنوان چیزی بی ضرر است. پس از کلیک روی لینک محبوبیت stalkerware بر روی دستگاه.

بسیاری از stalkerware برنامه های در حال حاضر ممنوع از App Store و Play Store ساخت آنها را سخت تر برای پیدا کردن. که در آن آگهی در گوگل بان کی مون در می آید: شرکت های ترویج stalkerware برنامه های دیگر می تواند تغییر مسیر کاربران را به شخص ثالث منابع که در آن خدمات خود را در دسترس هستند.

یک فوریه نظرسنجی از شرکت نرم افزاری NortonLifeLock یافت که از هر 10 آمریکایی استفاده کرده اند stalkerware به نگه داشتن زبانه ها در مهم دیگر خود را و یا ex. نتایج می تواند ترسناک و تهدید کننده زندگی است. در سال 2019 بی سی توضیح می دهد که چگونه یک زن و شوهر با استفاده از نرم افزار نظارت برای پیگیری هر حرکت. که در همان سال, کسی, گفت, MIT Technology Review که با کمک یک stalkerware نرم افزار, دوست پسر او “می دانست که در آن من در همه زمان که من صحبت کردن در ایمیل, پیام های متنی, رسانه های اجتماعی—همه آن را. او می تواند همه چیز را ببینید. من تا به حال هیچ حریم خصوصی است.”

Stalkerware به گزارش رسید در طول COVID-19 مستند. اینترنت شرکت امنیتی Avast می گوید آن دیده می شود 51 درصد سربازان ارتش در stalkerware استفاده بین آوریل و ژوئن. با توجه به CyberScoop این شرکت مستقر در کالیفرنیا Malwarebytes گزارش 190 درصد افزایش stalkerware تشخیص مشتریان دستگاه پس از مستند آغاز شد. مدیر حفاظت آزمایشگاه و تضمین کیفیت در Avira, Alex Vukcevic گفت CyberScoop “زمانی که بسیاری از کشورها شروع به اعلام مستندات ما دیدن موازی بین آن و [stalkerware] نصب نرخ.”

متاسفانه گوگل به روز شده سیاست تبلیغاتی شامل یک راه گریز. این ممنوعیت “ترویج محصولات و یا خدمات است که به بازار عرضه شده و یا هدفمند با بیان هدف از ردیابی و یا نظارت بر شخص دیگری و یا فعالیت های خود را بدون مجوز.” اما آن را شامل نمی شود تحقیقات خصوصی و کودک مانیتورینگ برنامه های که می تواند مورد استفاده برای وسیله بیش از حد. یک مطالعه از سال 2018 با هشدار نسبت به “استفاده دوگانه” برنامه های که در حال تبلیغ برای nonmalicious خدمات اما می تواند به راحتی repurposed توسط سایت تخصصی. اکتبر 2019 مقاله ای از بی بی سی هشدار داد که بسیاری از stalkerware شرکت های تبلیغ محصولات خود را به عنوان “کنترل والدین” و یا “مانیتورینگ کارمند” خدمات.

به عنوان Ars Technica اشاره “محبوبیت از” استفاده دوگانه ” نرم افزار به عنوان شرح داده شده توسط این مطالعه همچنین به طور موثر باعث می شود گوگل ممنوعیت stalkerware تبلیغات بی دندان به عنوان بسیاری از برنامه های ردیابی در حال حاضر ادعا می کنند که استفاده مشروع برای پدر و مادر و یا محققان.”

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>