گوگل ممکن است سرکوب “مغلوب ساختن پیشی جستن هیدروکسی کلروکین” جستجوهای پس از محکم مطالعه جدید

گوگل به نظر می رسد سرکوب جستجو برای نوع عبارات ترکیب کلمات “تهمت” و “هیدروکسی کلروکین” شاید از نگرانی از گسترش اطلاعات غلط مضر پس از مطالعه 96,000 coronavirus بیماران نشان داد که درمان ارائه می دهد هیچ سود و افزایش خطر مرگ.

Google جستجو برای “مغلوب ساختن پیشی جستن هیدروکسی کلروکین,” “مغلوب ساختن پیشی جستن است مصرف هیدروکسی کلروکین” و مشابه عبارات انجام شده پس از مطالعه جدید منتشر شده بود و دیگر به نظر می رسد برای تکمیل خودکار در کروم و سافاری هر چند دیگر عبارات جستجو برای مواد مخدر را به عنوان انجام جستجوها در رقابت موتورهای مانند بینگ و یا یاهو.

تبلیغات:

مطالعه می آید تنها چند روز پس از رئیس جمهور تهمت تعجب آور است ادعای هفته گذشته که پس از مشورت با پزشک مصرف کرده دوز روزانه از هیدروکسی کلروکین و روی بیش از یک هفته به عنوان یک پیشگیری کننده در برابر عفونت کروناویروس. این بود که با وجود هشدارهای از غذا و دارو و خود مقامات بهداشتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در سن 73 دوم-قدیمی ترین رییس جمهور در تاریخ ایالات متحده می گوید: او دیگر مصرف مواد مخدر است.

کسانی که عبارات جستجو به طور منظم عملکرد بین 40 میلیون و 50 میلیون بازدید و سر به فلک کشید در طول هفته گذشته در Google Trends هر دو کلید محبوبیت عوامل است که تعیین که کلمات کلیدی جستجو autocomplete.

تبلیغات:

کارشناسان جستجوگرها بگویید سالن که به نظر می رسد گوگل سانسور جستجو از اطلاعات غلط نگرانی ادعای گوگل نیز به نظر می رسد به اکو.

“به نظر می رسد نامنظم” گفت: James Khubiar یک متخصص SEO در شرکت حقوقی مورگان و مورگان. “معمولا هنگامی که وجود دارد همه چیز در این خبر که در حال جستجو برای یک مقدار زیادی است که توسط گوگل تایید کرد روند آنها خواهد پرکن و بازگشت مربوط به نمایش داده شد. شما در حال دیدن همان چیزی که زمانی که شما جستجو برای چیزهایی مانند ‘plandemic’ و ‘بیل گیتس Covid,'” اشاره به دو debunked جناح راست coronavirus تئوری های توطئه است.

“هنگامی که شرایط نه تنها نشان خواهم که به این معنی است آنها که پرچم به عنوان آتش زا نمایش داده شد اغلب مربوط به کیفری و انحرافی شرایط” Khubiar اضافه شده است.

تبلیغات:

به جای “مغلوب ساختن پیشی جستن هیدروکسی کلروکین” یک جستجو در گوگل autocompletes برای “مغلوب ساختن پیشی جستن hydrocephalus” یک مرجع کاملا متفاوت تئوری توطئه نامربوط به کروناویروس بیماری همه گیر.

علامت Traphagen, معاون رئيس جمهور از بازاریابی محصول و آموزش در seoClarity گفت: سالن یک ایمیل به “پاسخ کوتاه این است: بله گوگل است که قطعا سرکوب ‘تهمت هیدروکسی کلروکین در تکمیل خودکار. من می توانم بگویم که با اعتماد به نفس به خاطر آنها انجام شده است که در حالی که برای و آن را متوجه شده است توسط بسیاری از مردم که به تماشای جستجو”است.

تبلیغات:

که به نظر می رسد الگوی عود “برای هر جستجو با نام یک شخص است که همچنین چیزی منفی مرتبط با آن” Traphagen گفت. “تقریبا تمام اخبار در حال حاضر در مورد تهمت در ارتباط با مواد مخدر منفی است بنابراین من تعجب نیست آنها به سرکوب آن در تکمیل خودکار.”

گوگل سیاست های صفحه ارائه می دهد چهار دلیل برای سرکوب خاص عبارات جستجو.

  • جستجوی عبارت محبوب نیست.
  • جستجوی عبارت خیلی جدید است. شما ممکن است نیاز به صبر کنید چند روز یا چند هفته برای دیدن پیش بینی.
  • یک توهین و یا حساس ترم همراه بود با یک نام و یک قانون اعمال شد.
  • جستجوی عبارت نقض گوگل سیاست.

Autocomplete سیاست صفحه می گوید اخباری جستجو نمایش داده نمی شود نظر است که “خشونت آمیز و یا گوری,” “, جنسی صریح مبتذل و یا بی حرمتی” “نفرت علیه گروه” “حساس و توهین به شرایط همراه با نام افراد” و در نهایت “خطرناک” که گوگل توضیح می دهد این است: “ما اجازه نمی دهد پیش بینی های مرتبط با ترویج کالا و خدمات و یا اطلاعات است که تسهیل و یا به علت جدی و فوری آسیبی به مردم یا حیوانات.”

تبلیغات:

هنگامی که کلمات “هیدروکسی کلروکین” و “تهمت” معکوس, اما, تکمیل خودکار ارائه می دهد گزینه های که مستقیم به رئیس جمهور عجیب و غریب اقتصادی درخواست به نخست وزیر هند نارندرا.

در ماه مارس آریزونا مرد درگذشت و همسرش در بیمارستان بستری شد و پس از نوشیدن یک آکواریوم تمیز کردن محصول حاوی مربوط شیمیایی به نام کلروکين فسفات تصمیم گیری است که همسر خود را بعد از سرزنش در مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید.

یک سخنگوی گوگل گفت: سالن در یک ایمیل که تکمیل خودکار است algorithmically تولید شده بر اساس هر کاربر فعالیت جستجو و همچنین منعکس کننده در سراسر جهان رتبه بندی جستجو.

تبلیغات:

“ما باید الگوریتمی حمایت های طراحی شده برای جلوگیری از سیاست-نقض پیش بینی از ظاهر شدن” این سخنگو گفت. “در برخی از موارد این سیستم می تواند بیش از حد محافظه کارانه در پیش بینی ها نشان داده شده است به اطمینان حاصل شود که ما نمی های خطرناک محتوا یا ارائه پیش بینی است که مردم را نمی خواست.”

یک مطالعه 96,000 coronavirus بیماران از 671 بیمارستان ها در شش قاره در بر داشت که کسانی که موفق به دریافت هیدروکسی کلروکین که تهمت قرار دادند و برای ماه ها به عنوان یک “معجزه” درمان دیدم بدون بهره مندی از درمان بود و به طور قابل توجهی در معرض خطر بیشتر مرگ در مقایسه نسبت به بیمارانی که نیست.

اصلی نتایج جالب این مطالعه گزارش شد کاهش در بیمارستان بقا و نامنظم بودن ضربان قلب است که می تواند باعث مرگ ناگهانی.

“این مهم ترین و بزرگترین مطالعه در عین حال برای هیدروکسی کلروکین و آن را فراهم می کند صریح شواهد برای آسیب نه فقط فقدان اثر و بیش از دو برابر شدن بدخیم ریتم قلب (تهدید کننده زندگی) اختلالات” اریک Topol, یک متخصص قلب و عروق و مدیر موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه گفت: سالن.

تبلیغات:

دیوید مارون مدیر پیشگیری و عروق در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد گفت واشنگتن پست است که “این یافته ها ارائه مطلقا هیچ دلیلی برای خوش بینی است که این داروها ممکن است مفید در پیشگیری و یا درمان COVID-19.”

بیانیه ای که دوشنبه شب از کاخ سفید پزشک دکتر Sean کانلی تایید مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که پس از “متعدد بحث” دو نفر از آنها در نهایت به این نتیجه رسیدند که “سود بالقوه از [هیدروکسی کلروکین] درمان هرحال خطر نسبی.”

چند مطالعات قبلی نشان داده اند که مواد مخدر ممکن است خطرناک باشد اما این آخرین مطالعه جمعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست شد و تا کنون بزرگترین به روز است. اگر چه این بررسی تجزیه و تحلیل سوابق پزشکی به جای استاندارد طلا از یک مطالعه تجربی تصادفی شده که در آن محققان تقسیم بیماران به دو گروه قبل از درمان دامنه محض قانع کننده است.

محققان با بررسی سوابق نزدیک به 100,000 بیماران بستری بین Dec. 20 و 14 آوریل با مثبت آزمایشگاه تست نتایج جستجو برای SARS-CoV-2. پس از کنترل عوامل متعدد — از جمله نژاد و جنسیت و سن و شرایط بهداشتی اساسی مانند قلب و یا مشکلات ریوی — آنها دریافتند که COVID بیمارانی که به مواد مخدر در زمان نشان داد که 34 درصد افزایش خطر مرگ و میر و 137 درصد افزایش خطر جدی آریتمی های قلبی.

تبلیغات:

محققان همچنین با بررسی بیمارانی که با دریافت این مربوط داروی کلروکين و همچنین به عنوان کسانی که تحت درمان با ترکیبی از یکی از کسانی که مواد مخدر و یک آنتی بیوتیک ها مانند آزیترومایسین یا کلاریترومایسین. یک پنجم گروه دریافت هیچ کدام از این درمان است.

مطالعه حذف شدند بیماران که به درمان بیش از 48 ساعت پس از تشخیص و یا که در حال حاضر بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی. آنها همچنین بیماران از مطالعه خارج شدند که دریافت remdesivir یک رقابت ضد ویروسی درمان و تمرکز animus برای رئیس جمهور وفادار ترین مدافعان در جناح راست رسانه ها.

هر چند تهمت و رادیو فردا هواداران را منحرف قبل در چهره علمی شکستآنها در حفظ و بازگشت به ارتقاء هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل درمانی با تکیه ماه در مطالعات گذشته نگر توسط یک بحث برانگیز فرانسوی نشان می دهد که وجود دارد در سراسر جهان رسانه ای و پزشکی توطئه علیه رئیس جمهور است.

کاخ سفید پاسخ نمی دهند به سالن درخواست برای نظر.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>