ایران سیمان تصاحب دادگاه: مجلس سنا تایید مغلوب ساختن پیشی جستن 200 قاضی فدرال

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا در روز چهارشنبه تایید می سی سی پی قاضی Cory ویلسون به یک عمر صندلی در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای پنجمین مدار توزیع جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او 200 موفق به ملاقات قضایی و بیشتر حفاری جناح راست تصاحب آمریکا دادگاه فدرال سیستم.

حقوق مدنی گروه بلافاصله محکوم ویلسون تایید با اشاره به قاضی رکورد طولانی از حمله به قانون مراقبت مقرون به صرفه و دفاع از رای دهندگان سرکوب تاکتیک های مانند عکس ID قوانین.

تبلیغات:

لنا Zwarensteyn عادلانه دادگاه مدیر مبارزات انتخاباتی در کنفرانس رهبری مدنی و حقوق بشر پاره پاره رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) برای رمنج از طریق یک قاضی با یک “رکورد متضاد برابر عدالت تحت قانون است.'”

“در حالی که مردم تقاضا پلیس اصلاحات و رهایی از Covid-19 گیر مک کانل است دو برابر را در ما انباشته دادگاه” Zwarensteyn در بیانیه ای گفت. “این تلاش ها برای از بین بردن ما مدنی و حقوق بشر را طنین انداز برای نسل های آینده. ویلسون رکورد در برابر حقوق مدنی و بهداشت و درمان و عدم قضایی خلق و خو و تجربه باید رد صلاحیت او است.”

تبلیغات:

ویلسون تایید توسط یک حزب تا حد زیادی خط رای—سناتور. سوزان کالینز (R-مین) پیوست هر حزب دموکرات در رای گیری بدون معنی است که دیگر تنها ایالات متحده دادگاه مدار خالی برای اولین بار در چهار دهه است. ترقی خواهان هشدار داده اند که رئیس جمهور به طور نامتناسبی جوان قضایی تراکم می تواند تاثیر تعیین کننده در محیط زیست, قانون کار, حقوق مدنی و سایر مناطق قابل توجهی از جامعه آمریکا در دهه های آینده.

در ماه نوامبر گذشته مک کانل bragged که او و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال “تغییر دادگاه های فدرال برای همیشه.”

کاخ سفید جشن نقطه عطفی در توییتر

تبلیغات:

HuffPost خبرنگار جنیفر Bendery برجسته برخی از دلایل که چرا حقوق مدنی گروه آنقدر نگران انتصاب ویلسون و لابی علیه خود را تایید:

او در توصیف این قانون مراقبت مقرون به صرفه به عنوان “نامشروع” “منحرف” و “لیبرال-آرمانشهر-دیکته بهداشت و درمان.” او از “کامل و فوری برگشت” از Roe v. Wade. او به نام same-sex marriage “یک واسطه کار بد به لیبرال گروه های ذینفع” و “تلاش برای بازیگران جمهوریخواهان به عنوان تحمل uncaring و حتی متعصب.”

در سال 2011 op-ed Wilson رد NAACP نگرانی در مورد یک پیشنهاد می سی سی پی voter ID قانون به عنوان “حرف توخالی.” او پاره پاره وزارت دادگستری در سال 2013 برای ارسال ناظران انتخابات به دولت که دارای سابقه ای طولانی از رای دهندگان سرکوب و ارعاب و به جای آن پیشنهاد کرد مقامات فدرال پس از رفتن فوق العاده موارد نادر از “تقلب انتخابات.”

Erinn مارتین, سیاست, مشاور در وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون در بیانیه ای گفت که ویلسون تایید “را تهدید می کند رفاه سیاه و قهوه ای جوامع در ایالات جنوبی” که بیش از پنجم مدار ریاست.

تبلیغات:

“تایید آقای ویلسون, پر سر و صدا حریف از حق رای و دسترسی به بهداشت و درمان است که توهین به بسیاری از کم درآمد و سیاه و قهوه ای جوامع که شامل اکثریت منطقه پنجم مدار شنود موارد از” گفت: مارتین. “رئیس جمهور تهمت نمی تواند پیدا کرده اند بیشتر مغرضانه بی حد و حصر و ضد حقوق مدنی نامزد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>