اوباما در کنگره با COVID-19 می گوید فاکس نیوز وی را اثبات نشده درمان با هیدروکسی کلروکین

Rep. کابل R-Tex., صحبت از قرنطینه گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity روز چهارشنبه که او خواهد بود در نظر گرفتن اثبات نشده درمان با هیدروکسی کلروکین برای مبارزه با COVID-19.

Gohmert — که پیش از آن در روز آزمایش مثبت برای این بیماری در کاخ سفید غربالگری پیش از پرواز صبح به تگزاس در نیروی هوایی یک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — گفت Hannity که او “هرگز شناخته شده” او آلوده شده است برای رئیس جمهور.

تبلیغات:

پس از این ادعا که “همه مدل ها و همه پزشکان در اشتباه بودند” Hannity پرسش در مورد Gohmert سلامت.

“من احساس می کنم خوب است. من کمی خسته” Gohmert گفت. “اما زمانی که شما نگاه در همه علائم COVID-19 من نیست که هر یک از آنها.” (پزشکان می گویند خستگی یکی از کلیدی علائم.)

Gohmert صوتی شکست خورده برای چند ثانیه. هنگامی که سیگنال پاک او اعتبار مغلوب ساختن پیشی جستن برای دانستن او آلوده:

تبلیغات:

جمهور — آیا شما عشق به او — او به نام من از یک نیروی هوایی در راه خانه امشب. به او گفتم: “آقای رئیس جمهور اگر شما تا به حال نه از من دعوت به رفتن با شما به وست تگزاس من هرگز شناخته شده من تا به حال coronavirus. چرا که زمانی که من تست شده برای آن و زمانی که متوجه شدم من تا به حال آن را.” و به طوری که اجازه می دهد تا به من برای کمک به محافظت از مردم در اطراف من بهتر است.

Gohmert تا به حال با حضور دادستان کل ویلیام Barr شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس در فرد روز قبل از آزمایش مثبت برای COVID-19. فیلم نشان می دهد دو مرد هر دو maskless تنها قدم به قدم از هم جدا. بار نیز آزمایش منفی برای این بیماری است.

هشت-اصطلاح جمهوری خواه بارها ابراز تحقیر خود را برای پوشش. Gohmert در زمان استراحت از ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید میزگرد در ماه مه به پیشگیرانه دست کشیدن از خبرنگاران در اتاق گفت: تنها دلیل این گروه را یک ماسک بود “برای محافظت از خودمان را از شما.”

“ما تا به حال تست است و هیچ کس در اینجا است که coronavirus مگر اینکه کسی در رسانه ها” Gohmert گفت: در آن زمان. “بنابراین تنها دلیل ما را به پوشیدن ماسک است که اگر ما در تلاش برای محافظت از خودمان را از شما در رسانه ها و ما نه ترس از شما.”

تبلیغات:

Gohmert ادامه داد: به دریچه در مورد خبرنگاران و منتقدان خود را — در Hannity.

“آنها می گویند,” من آلوده ورزشگاه.’ من شده اند به ورزشگاه در ماه” Gohmert ادعا کرد.

“آنها می گویند من berated کارکنان برای پوشیدن ماسک — و این یک دروغ,” او اضافه شده است. “و هیچ کس جلو آمده. این یک دروغ است.”

تبلیغات:

پس از سیاسی شکست اخبار در مورد Gohmert را نتایج آزمون یکی از دستیاران خود خواسته خروجی در یک ایمیل شامل “واقعیت این است که Gohmert نیاز به کامل کارکنان در دفتر از جمله سه کارورزان به طوری که ما می تواند به عنوان مثال به امریکا در مورد چگونه برای باز کردن تا با خیال راحت.'”

“هنگامی که کاوش دفتر” دستیار ایمیل ادامه داد: “شما ممکن است بخواهید بپرسید که چگونه اغلب مردم berated برای پوشیدن ماسک.”

در مصاحبه با محلی فاکس نیوز وابسته KETK-تلویزیون Gohmert به نظر می رسد به سرزنش خود, ماسک برای گرفتن او را آلوده:

تبلیغات:

من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که اگر من تا به حال نشده است با پوشیدن یک ماسک بسیار در 10 روز گذشته و یا پس — من واقعا تعجب می کنم اگر من و بعد فورا رفت واز آن. اما من می دانم که در حال حرکت ماسک در اطراف آن فقط حق من موظف به قرار دادن برخی از ویروس بر روی ماسک که من در مکیده. که به احتمال زیاد آنچه اتفاق افتاده است.

سی ان ان خبرنگار کنگره مانو Raju روز چهارشنبه گزارش داد که او تا به حال هرگز دیده می شود [Gohmert] با پوشیدن یک ماسک بر روی کف خانه به عنوان او را در انجام” با همکاران است.

تگزاس نماینده مجلس ادعا کرد در ماه ژوئن بود که او با پوشیدن یک ماسک بر روی کف خانه به خاطر او بود و اغلب تست شده است.

“[I]f I get it” Gohmert سی ان ان گفت در آن زمان “you’ll never see me بدون ماسک.”

تبلیغات:

Hannity برای اطمینان مخاطبان خود را که او به پیروی از دستورالعمل های توصیه شده برای پوشش صورت.

“من پوشیدن ماسک برای محافظت از افراد مسن است. من آن را به معنای” او گفت: به Gohmert قبل از تبدیل شدن به یک موضوع مورد علاقه خود را: ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین.

مواد مخدر تبدیل شده است و بعید سیاسی flashpoint میان رئیس جمهور غیر قابل توضیح محبت برای اثبات نشده coronavirus درمان است. با استناد ممکن است مشکلات قلبی تهمت خود دولت بارها و بارها هشدار داد در برابر استفاده از آن.

Hannity علامت یک لیست از مطالعات ادعا به صحبت می کنند به خوبی از درمان است.

تبلیغات:

“آیا شما فکر کردن در مورد — بر اساس تمام است که شما آموخته ام در مشاوره بدیهی است که با دکتر خود — فورد مطالعه ؟” میزبان گفت. “یکی که اوز به نقل از مطالعه. یک مطالعه که گفت: هیدروکسی روي و آزیترومایسین — نمی گویند در واقع پس گرفت.”

“آیا شما فکر می کنید در مورد هر یک از این از او پرسید: Gohmert. “آیا شما را به صحبت با دکتر خود در مورد آن ؟ هر گونه افکار در آن برای خودتان است؟”

“دکتر من و من همه را در” Gohmert پاسخ داد.

“من یک متن درست قبل از من در آمد از یک دوست عزیز — یک پزشک — که فقط متوجه او و او شروع HQ رژیم, هم,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

“پس روي arithromycin و hydrogoxycine کلر [sic] و این که شروع می شود در روز بعد و یا دو” Gohmert به این نتیجه رسیدند. “بنابراین شما تشکر می کنم.”

مطالعه این بهار یافت می شود که بینندگان از Hannity که به طور منظم تحت فشار قرار دادند هیدروکسی کلروکین در نشان دادن خود بودند بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از بینندگان از همکار Tucker Carlson را نشان می دهد که نه میفروخت که اثبات نشده و درمان به عنوان اغلب.

شما می توانید به تماشای کامل این مصاحبه در زیر از طریق فاکس نیوز:

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی