ایران فرمانداران پشت ماسک حتی به عنوان تهمت مسخره نقاب خبرنگار به عنوان “به لحاظ سیاسی درست”

چند فرمانداران جمهوریخواه با صدور درخواست برای ساکنان برای جلوگیری از سیاسی پوشش صورت به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از گسترش coronavirus حتی به عنوان رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد به مسخره یک خبرنگار و همچنین به عنوان به احتمال زیاد دموکراتیک نامزد جو بایدن برای پوشیدن ماسک.

هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن است و ظاهرا تایید مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ماسک دستورالعمل او قول داد که او را “رفتن به آن را انجام می دهند” و به ظاهر انداخت سایه در بایدن زمانی که معاون رئیس جمهور سابق ملبس به یک ماسک برای بازدید از جانبازان یادبود در روز یادبود.

تبلیغات:

در روز سه شنبه تهمت انتقاد یک خبرنگار به عنوان “به لحاظ سیاسی درست” زمانی که او حاضر به ماسک خود را به یک سوال بپرسید.

“او یک احمق مطلق احمق بحث که راه” بایدن با سی ان ان گفت در روز سه شنبه. “این ماچو مسائل برای یک مرد … من نباید رفتن. آن را هزینه زندگی مردم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت به نظر می رسد به یک اثر در بخش عمومی. قیصر بنیاد خانواده متوجه شد که 89 درصد از دموکرات ها یک ماسک در هر زمان و یا بیشتر از زمان ترک خانه در مقایسه با 58 درصد از جمهوری خواهان.

تبلیغات:

حزبی تقسیم ماسک شده و نگرانی از برخی از فرمانداران جمهوری خواه که خواست مردم و نه سیاسی به صورت پوشانده اند.

“این است که در مورد سیاست. این است که در مورد لیبرال یا محافظه کار است. این است که یک لیبرال یا محافظه کار موضوع” اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه گفت: “ان بی سی نیوز روز سه شنبه. “این یک موضوع چگونه می توانم محافظت از همسایه ؟ چگونه می توانم محافظت از مردم است که من دوست دارم ؟ چگونه می توانم محافظت از مردم من حتی نمی دانید ؟ ما نیاز به این فراتر از … نوعی از مسئله سیاسی است. نه در همه. آن را در مورد حفاظت از هر یک از دیگر. آن را به عنوان قدیمی به عنوان کتاب مقدس عشق همسایه تو.”

DeWine گفت که او امیدوار است که 90 ٪ از دولت ساکنان را پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس.

تبلیغات:

داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم همچنین حزب جمهوری خواه در رشد عاطفی در اخیر جلسه به عنوان او تکرار DeWine را کرد. بورگوم فشرد تا او را خواست ساکنان به شماره گیری حملات و “شماره گیری نمایید تا خود را به همدلی و درک خود را.”

“اگر کسی با پوشیدن ماسک, آنها در حال انجام آن را برای نشان دادن آنچه در حزب سیاسی آنها و یا آنچه که نامزد آنها حمایت,” او گفت:. “آنها ممکن است آن را انجام می دهند زیرا آنها کردم و 5 سال کودک قدیمی که رفتن را از طریق درمان سرطان. آنها ممکن است آسیب پذیر بزرگسالان در زندگی خود را که در حال حاضر COVID و آنها در حال مبارزه است.”

تبلیغات:

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان یکی دیگر از حزب جمهوری خواه به صدور یک فرمان در ماه گذشته نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک در فروشگاه ها و در حمل و نقل عمومی.

“در حالی که منظور این است که یک گام مهم در فوری ما تلاش برای محافظت از بهداشت عمومی و ایمنی پوشیدن ماسک نیز چیزی است که همه ما ممکن است برای تبدیل شدن به بیشتر عادت کرده اند به منظور ایمن بازگشایی دولت ما,” او توضیح داد: در یک جلسه.

دیگر قانونگذاران جمهوریخواه پیوست یک گروه کر در حال رشد در اصرار به پوشیدن ماسک.

تبلیغات:

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., ارسال شده یک عکس از خود را با پوشیدن ماسک در Instagram در روز سه شنبه. سناتور. John Cornyn R-تگزاس شماره 2 حزب جمهوری خواه در سنا ارسال شده یک عکس مشابه در روز دوشنبه.

“همه ما باید برای انجام بخشی از ما. حفظ اجتماعی فاصله اما اگر شما نمی تواند انجام این کار” Cornyn نوشت. “Peasy آسان. برو برای آن.”

حتی فاکس نیوز, میزبان, Sean Hannity مردم خواست به پوشیدن ماسک در روز سه شنبه به دلیل “ما نمی خواهیم آن را به گسترش به مردم آسیب پذیر” در پاسخ به ویروسی تصویری نمایش بسته بندی استخرهای شنا بیش از آخر هفته روز یادبود در دریاچه از رشتهکوه اوزارک در میسوری.

تبلیغات:

نیک Gourevitch یک ناظر انتخابات دموکراتیک است که نویسنده یادداشت اصرار نمایندگان مجلس برای علنی در آغوش ماسک استدلال کرد که سیاسی بود که از داخل خانه.

“این مسئله ای است که اختلافات جمهوری خواهان و نه هر کس دیگری گفت:” واشنگتن پست.

بایدن پیشنهاد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش بود به “دروغ مردانه” با امتناع از پوشیدن ماسک.

“رئیس جمهور قرار است به رهبری شرکت در حماقت و دروغ مردانه,” او گفت:. “این مرا به یاد بچه ها من با توپ بازی. آنها راه رفتن در اطراف با یک توپ اما آنها نمی خواهم به ضربه بسیار است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>