ایران خانه نامزد منتشر طولانی گزارش ادعا جورج فلوید را کشته بود “deepfake” جعل

یک جمهوریخواه نامزد برای مجلس نمایندگان ایالات متحده از ایالت میسوری به چاپ 23 صفحه گزارش که به دروغ ادعا می کند نشان می دهد که جورج فلوید را کشته بود “deepfake” جعل.

وینی Heartstrong که بنا به گزارش ها یک فرصت خوب برای پیروزی حزب جمهوری خواه نامزدی در ماه اوت به چالش فعلی Rep. بند دار رس D-Mo. بارها در توییتر ادعا کرد که فلوید مرگ در بازداشت پلیس مینیاپولیس شد جعلی. ممکن است فیلم های Heartstrong این ادعا که “جورج فلوید زنده است” به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در میان راست پردازان توطئه.

تبلیغات:

اما Heartstrong رفت یک گام بیشتر در هفته گذشته انتشار یک گزارش طولانی پر از تئوری های توطئه در مورد این قتل است. Heartstrong در حال حاضر ادعا می کند که فلوید در واقع درگذشت سال پیش و تصویری نمایش مرگ او “deepfake.” یک صدای جیر جیر لینک دادن به این گزارش به نظر می رسد حذف شده است توسط توییتر.

“ما نتیجه گیری کرد که هیچ کس در این ویدئو است که واقعا یک فرد بلکه آنها تمام دیجیتال مرکب از دو یا بیشتر از افراد واقعی به شکل کاملا جدید دیجیتال افراد با استفاده از deepfake تکنولوژی” Heartstrong گفت: در گزارش.

Heartstrong حتی پیشنهاد کرد که کمدین بن بیلی میزبان این بازی نشان می دهد “پول تاکسی” بود که به نوعی به تصویر کشیده شده به عنوان افسر سابق پلیس درک چوین است که به اتهام قتل درجه دوم.

تبلیغات:

“شهروند محققان پیشنهاد کرده اند که” افسر چوین ” که به نظر می رسد در بازداشت تصویری خرس شباهت قابل توجه به این بازیگر و کمدین بنیامین ری بیلی که ویژگی های به صورت نقدی کابین,” او نوشت.

Heartstrong ادعا کرد که در این پژوهش گردآوری شده توسط یک گروه از “محققان” که می خواهند یک تحقیقات فدرال به این ویدئو.

“ما می خواهیم رئیس جمهور تهمت به باز کردن رسیدگی به این ادعا برای کمک به حل و فصل موضوع از deepfake تکنولوژی یک بار و برای همه است,” او نوشت.

تبلیغات:

این گزارش برای اولین بار پرچم روزانه وحش خواهد Sommer که اشاره کرد که “پول تاکسی” تئوری توطئه “گرفتار است با برخی از عناصر pro-مغلوب ساختن پیشی جستن QAnon, جنبش صرفا بر اساس این ایده که چوین به نظر می رسد تا حدودی مانند بیلی.”

Heartstrong پاسخ نمی دهند به Sommer سوالات و به جای او با اشاره به مارس تصویری.

تبلیغات:

“شما فریب در یک مرد بی خانمان را در اختیار او برخی از داروهای رنگ و لعاب با سم و شما او را بکشند” Heartstrong گفت: در این ویدئو. “سیاه و آمریکا و همه شما نیاز به خواب بیدار می شوید و توقف خیلی احساسیه.”

Heartstrong قوی شات در برنده شدن در نامزدی رو خاموش در برابر کمدین و پادکستر آنتونی راجرز که به تازگی جلب حمایت از محکوم دیرین تهمت مشاور راجر سنگ. راجرز به تازگی تحت آتش پس از یک روزنامه محلی مطرح خود را “توهین آمیز پست” از جمله 2014 پست گفته است که مایکل براون نوجوان سیاه پوست غیر مسلح کشته شده توسط پلیس در فرگوسن انجام شد “هود موش sh*t.”

Heartstrong نیز ادعا کرد که براون را کشته است “افشا و خنثی.”

تبلیغات:

“فرگوسن میسوری است که در منطقه (MO-01) و زادگاه سیاه زندگی مهم است. شش سال بعد حقایق اطراف تیراندازی پلیس مایکل براون بوده است مورد بررسی افشا و خنثی و تجدید نظر” او توییتی همراه با یک ویدیو نشان می دهد که تیراندازی شد توجیه Prager دانشگاه که واقعی نیست دانشگاه.

مرکز قانون فقر جنوب اشاره می کند که بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی را ویدئوها “تابع به عنوان سوت سگ به سمت راست افراطی است.”

قبل از حرکت به میسوری Heartstrong قبلا ناموفق برای فرار مریلند مجلس نمایندگان دریافت تنها 5 درصد آرا در این مسابقه است.

تبلیغات:

صرف نظر از این که حزب جمهوری خواه برنده خاک رس است که به طور گسترده ای انتظار می رود به راحتی نگه داشتن صندلی او برگزار کرده است برای نزدیک به دو دهه است.

“آنها در حال رفتن به الاغ-whupping پس از آن را ندارد و هیچ تفاوت” سنت لوئیس تحلیلگر سیاسی مایک جونز گفت: روزانه وحش. “و یکی از خوش شانس ممکن است که از دست داد [اولیه].”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>