توافق قانونگذاران کردم غیر قانونی کوتاهی مو در حالی که تماس در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به بازگشایی سالن

در یک عمل تمرد در برابر رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت ادامه داد: تعطیلی آرایشگاه و کسب و کارهای دیگر دو حزب جمهوری خواه مجلس نشسته در هوستون-منطقه سالن سهشنبه در حالی که گرفتن غیر قانونی کوتاهی مو.

دولت مظنونان حمله به دانشگاه استیو Toth از جنگل و Briscoe قابیل از گوزن پارک اضافه شده سوخت به جنبش علیه دولت محلی و محدودیت های در نظر گرفته شده به سرعت گسترش COVID-19.

تبلیغات:

روز جمعه بریدن از تگزاس کسب و کار اجازه داده شد برای بازگشایی پس از ابوت اعلام کرد او اجازه دهید تگزاس اقامت در خانه سفارش پایان می رسد. این multiphase بازگشایی برنامه اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار مانند فروشگاه های خرده فروشی و رستوران و سینما و مراکز خرید — برای باز کردن با ظرفیت محدود. اما کسب و کار از جمله آرایشگری مو, سالن کافه ها و سالن های ورزشی نمی تواند بازگشایی و در عین حال به دلیل ابوت گفت: یک تیم از کارشناسان پزشکی توصیه شده بود که آن را هنوز هم ناامن است.

روز سه شنبه اما ابوت اعلام کرد که بازگشایی سالن مو و آرایشگر مغازه ها شروع جمعه — 10 روز زودتر از او قبلا نشان داد.

تا زمانی که کسب و کار می تواند بازگشایی با خیال راحت و به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل “مطلقا هیچ دلیلی” چرا باید آنها را نگه داشته و از وارد شدن به بالا و در حال اجرا Toth گفت: در مصاحبه با تگزاس تریبون در حالی که گرفتن خود را کوتاه کردن مو.

تبلیغات:

“کمی کمتر در طرف” Toth گفت باربر در بین یک خبرنگار سوال.

“برخی از این افراد هستند که مجبور به ورشکستگی است. این کسب و کارهای کوچک که در آن صاحبان این فرانچایز را مرتهن خود را به خانه آنها رفته ام به من بدهی و اگر آنها نمی تواند برخی از کمک آنها در حال رفتن به رفتن ورشکسته” Toth گفت.

Toth گفت: محدودیت در محل در ابتدا به سرعت گسترش ویروس و “هرگز در مورد اینکه قادر به متوقف کردن گسترش COVID-19.” در خطر جمعیت مانند افراد مسن و کسانی که پزشکی شکننده باید محافظت شده و جدا شده در حالی که هر کس دیگری می رود به کار Toth گفت.

تبلیغات:

هایلی Lankford یک سبک در لحن کردن: مردانه سالن در مونتگومری که در آن توت و قابیل رو موهایشان گفت: آن را “ضروری” را برای او به بازگشت به کار.

“اگر من نمی بازگشت به کار من خواهد بود [repossessed] من را اخراج شود من هیچ انتخاب” Lankford گفت. “من نه گرفتن پول از دولت همراه با بسیاری از دیگر آرایشگری, من می دانم.”

تبلیغات:

سالن بازگشایی بیش از آخر هفته بود اما به سرعت خاموش توسط ماموران اجرای قانون محلی که تهدید به دستگیری Lankford و همکاران خود را اگر آنها نمی, نزدیک, Lankford گفت.

شنبه بود و این سالن در روز اول بازگشایی پس از بازدید از اجرای قانون Lankford گفت. در مورد سه نفر دیگر از مشتریان در فروشگاه در حالی که این دو قانونگذاران خود را کاهش Toth گفت.

قابیل گفت: او می خواست به عنوان مثال برای مصرف کنندگان دیگر.

تبلیغات:

“من فکر می کنم این کسب و کار نیاز به” قابیل گفت: در مصاحبه با Fox 26 خبرنگار در حالی که گرفتن کوتاه کردن مو. “اما من نیز بر این باورند که مشتریان نباید ترس برای رفتن به این کسب و کار و بنابراین من می خواستم به موضع و منجر می شود و در مقابل برای تشویق مشتریان دیگر به بیرون بروید و به کسب و کار است که ضروری یا غیر ضروری و کمک به آنها باز بماند.”

یک سخنگوی ابوت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هوستون-منطقه سالن نیست تنها غیر ضروری کسب و کار رفتن در برابر دستور رسمی که تعطیل بسیاری از کسب و کار. شهر دالاس تحت پیگرد صاحب سالن A la Mode برای بازگشایی با وجود محلی stay-at-home سفارشات. در روز سه شنبه, اخبار صبح دالاس گزارش صاحب سالن شلی لوتر محکوم شد به یک هفته زندان برای نقض حکم دادگاه به نزدیک است.

تبلیغات:

“از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به گرگ ابوت به Briscoe قابیل و استیو Toth, تگزاس, جمهوری خواهان به جناح و عنوان جدیت coronavirus بحران است. از آن زمان به صورت معقول رهبری است که نگه می دارد در مکان امن” گفت: Abhi رحمان سخنگوی تگزاس از حزب دموکرات است.

تگزاس تریبون یک غیر انتفاعی و غیر حزبی سازمان رسانه ای است که به اطلاع تگزاسی — و درگیر با آنها — در مورد سیاست گذاری عمومی, سیاست دولت و ایالت مسائل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>