اوباما در نشست devolves به فریاد مسابقه: مت Gaetz و جیم اردن هوا نارضایتی با لیز چنی

یک دیدار بین آمریکا روز سه شنبه گزارش کردم “گرم” پس از چندین تندرو محافظه کاران رفت و پس از تشکر. لیز چنی (R-WY) برای گاه به گاه انتقادات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

منابع بگویید سیاسی خبرنگار ملانی Zanona که مظنونان حمله به دانشگاه مت Gaetz (R-FL) توماس Massie (R-KY) تراشه Roy (R-TX), کابل (R-TX) اندی Biggs (R-AZ) و جیم اردن (R-OH) همه نوبت در زمان تماس چنی برای همه فن حریف اختلافات.

تبلیغات:

Roy مثلا ناودان چنی برای ستایش Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی است که اغلب در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از دولت های COVID-19 بیماری همه گیر.

اردن در همین حال بنا به گزارش ها حمله چنی “برای همه زمان ها او را با تهمت” در حالی که گفت: “آن می شود بهتر است اگر خود را در صندلی کنفرانس کمک مغلوب ساختن پیشی جستن به جای رفتن بعد از او.”

Biggs, در ضمن, “حتی متهم چنی از تضعیف توانایی خود را برای برنده شدن بازگشت به خانه و گفت: اگر شما لازم نیست که چیزی برای گفتن در مورد تهمت, سپس, نمی گویم در تمام آن” گزارش Zanona که شرح داده شده در این نشست به عنوان “کامل دمیده آزادی حزبی تخلیه جلسه/شمع ،

تبلیغات:

چنی برای او بنا به گزارش ها ایستاده بود او زمین و دفاع هر دو ستایش او Fauci و انتقادات از رئیس جمهور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>