ایران آيات مجبور مجلس به بازگشت به واشنگتن به تصویب محرک با وجود خطر عفونت

مجلس نمایندگان تصویب 2 تریلیون دلار محرک لایحه جمعه با هدف کاهش اقتصادی ویران برانگیخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از تنها جمهوری خواه مخالف مجبور به اعضای خطر عفونت به عنوان آنها با عجله به بازگشت به واشنگتن برای رای نیاورد.

با اکثر خانه اعضای خانه پس از ترک واشنگتن هفته زودتر به خانه برنامه ریزی برای تصویب این قانون از طریق صدا پس از رای سنا آن را تصویب 96-0. این لایحه که در حال حاضر سر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز برای امضای خود را ارائه پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها گسترش بیمه بیکاری و ارائه میلیاردها دلار وام به شرکت ها و کسب و کارهای کوچک.

تبلیغات:

یک صدا رای را اجازه داده اند این لایحه به راحتی عبور با حمایت هر دو حزب اما هر فردی می تواند ایستادن در مخالفت با نیاز به یک تماس رول رای دادن. تشکر. توماس Massie R-Ky., گفت: یک ایستگاه رادیویی محلی است که دقیقا همان کاری بود که او برنامه ریزی شده به انجام لویی پیک مجله گزارش شده است.

“اگر آن را فقط در مورد کمک به مردم برای به دست آوردن بیشتر بیکاری (مزایای) برای دریافت از طریق این فاجعه است که رک و پوست کنده فرمانداران دراورده بر مردم پس از آن من می تواند برای آن” Massie گفت.

Massie را رد کرد و نگرانی از ایمنی خود و همکاران دیگر در پایین اتاق.

تبلیغات:

“من با داشتن یک زمان واقعا سخت است. چون آنها گفت: “به خوبی آن را سخت به, سفر بازی بازی نمی,” او گفت:. “خوب شب گذشته 96 از 100 سناتور رای دادند. همه ما نیاز است که 218 نفر از 435 به رای بدهند.”

حداقل 218 اعضا باید در حال حاضر به منظور رسیدن به حد نصاب.

پس از Massie اظهارات رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md., هشدار داد که اعضای “ممکن است این اندازه گیری خواهد شد با صدای رای می دهند.”

تبلیغات:

“کاربران را تشویق به پیروی از هدایت های محلی خود دولت و مقامات بهداشت” هویر گفت: با توجه به NBC News. “اما اگر آنها قادر و مایل به در واشنگتن دی سی 10:00 صبح فردا اعضای خود را تشویق به انجام این کار با احتیاط.”

هدایت باعث mad dash توسط اعضای هر دو طرف به خطر عفونت به عنوان آنها سفر به پایتخت کشور برخی با وجود توصیه به پناهگاه در خانه. Rep. بن McAdams, D-یوتا و تشکر. ماریو دیاز-Balart R-Fla., در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19. تشکر. کتی پورتر, D-کالیفرنیا و تشکر. Ayanna Pressley, D-Mass., در میان ده ها تن از دیگر اعضای کنگره که در حال حاضر خود منزوی به عنوان آنها در انتظار نتایج آزمون.

تبلیغات:

“اگر شما قصد برای به تاخیر انداختن تصویب #coronavirus امداد لایحه فردا صبح لطفا راهنمایی کنید 428 همکاران در حال حاضر, بنابراین ما می توانید کتاب پرواز و صرف ~$200,000 در پول مالیات دهندگان برای مقابله با خود را اصولی اما وحشتناکی غلط شیرین کاری” در کنگره دین فیلیپس, D -, Minn. توییتی.

“من پریدن از روی چشم قرمز امشب… با تشکر Massie,” Rep. روبن Gallego, D-Ariz., نوشت.

“رفتن به واشنگتن برای رای دادن در همه گیر قانون” Rep. پیتر کینگ R-n. y., اضافه شده. “از آنجا که از یک عضو کنگره امتناع از اجازه اقدام اضطراری تمام اعضای کنگره باید به نام برای رای دادن در خانه. خطر عفونت و خطر از قانون که به تعویق افتاد. ننگین. غیر مسئولانه است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن خبرنگاران پنج شنبه که این لایحه تصویب بدون در نظر گرفتن اما هشدار داده می تواند وجود داشته باشد “یکی grandstander وجود دارد.” رئیس جمهور سپس با عصبانیت خواستار جمعه که حزب جمهوریخواه بوت Massie در تماس تلفنی با “سوم رای grandstander وجود دارد.”

“او فقط می خواهد تبلیغات. او می تواند آن را متوقف کند, تنها تاخیر است که هر دو خطرناک & پرهزینه” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “کارگران و کوچک کسب و کار نیاز به پول در حال حاضر به منظور زنده ماندن. ویروس نیست تقصیر آنها است. آن است که ‘جهنم’ برخورد با حزب دموکرات به حال به رها کردن برخی از کارهای احمقانه به منظور دریافت ‘تصویر’ انجام می شود. 90% بزرگ! پیروزی اما پرتاب Massie از حزب جمهوری خواه!”

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد اضافه شده که Massie بود “هیچ چیز کنتاکی سیاستمدار” و یک “فاجعه برای آمریکا است.”

تبلیغات:

جمهوری خواهان ابراز نا امیدی با Massie گفتن فاکس نیوز که رهبران جمهوری خواه “سعی کردم هر نوع arm چرخاندن” فایده ای نداشت.

“بسیاری از اعضای عصبانی کردن” یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منبع گفت: خروجی.

“من از آمدن به سی برای اطمینان از این لایحه می گذرد” اضافه شده ناشناس جمهوری خواه مجلس عضو. “این نا امید کننده نیاز به آماده شود برای این سناریو . . . من واقعا آرزو اعضا خواهد نفر اول قرار داده و فقط دریافت این انجام می شود. هک اگر 100 درصد از سناتورها می تواند آن را بسیار روشن این است که به تصویب. تنها چیزی که یک عضو انجام می شود و برگزاری آن را در معرض خطر بزرگ برای مردم آمریکا است. آن را بسیار سخت یک عضو کنگره خواهد درگیر در چنین یک تاکتیک است.”

تشکر. دن Kildee D-Mich., نگه دارید نه در گفتن سی ان ان دقیقا آنچه که او فکر Massie را شیرین کاری.

تبلیغات:

“این یک عمل از غرور و خودخواهی است که می رود فراتر از درک . . . اما واقعیت این است که او را قرار داده است افرادی که در معرض خطر هستند . . . به منظور جلب رضایت و غرور خود را بسیار احساساتی بازتاب شخصیت خود را,” او گفت:. “او باید شرمنده از خود و کشور باید تمسخر و تحقیر او است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>