ایران تصفیه جناح راست از اعضای کنگره — برای جایگزین کردن آنها با حتی رادیکال تر از نامزدها

تحت پوشش coronavirus هرج و مرج و در میان ما قیام ملی جمهوری خواهان را بی سر و صدا بی خانمان برخی از بحث برانگیز ترین جناح راست اعضای کنگره تنها به جایگزین کردن آنها با حتی رادیکال تر رقیب برای اداره فدرال از جمله جانبازان از مزخرف QAnon تئوری توطئه پیش از این سقوط می کنند.

بیش از 10 سال پس از جنبش حزب چای به افزایش فوق العاده محافظه کار خانه آزادی حزبی با هدف قرار دادن دیرین وقت جمهوری خواهان بودند که تلقی ناقص و جناح راست اخیر مجموعه ای از برنده های شورشی نامزدها بیش از برخی از رادیکال ترین جمهوری خواهان در کنگره روشن می سازد که ایران در حال حاضر به تصویب هر خاموش-سطح شیب دار در مسیر افراط گرایی است. در حالی که توده جمهوری خواه بازنشستگی پیش از سال 2018 انتخابات میان دوره ای تا حد زیادی تضعیف ایران این چرخه را پالايش امتیازهای در امن قرمز مناطق خواهد شد به احتمال زیاد در خدمت بیشتر به رادیکال ایران انجمن.

تبلیغات:

روز شنبه در یک رمان مورد رای دهندگان سرکوب یک گروه کوچک از جمهوری خواهان در ویرجینیا 5 منطقه رای به برکناری Rep. دنور Riggleman یک دور از حق آزادی انجمن عضو که رای دادند با رئیس جمهور تهمت تقریبا 95% از زمان پس از برنده شدن در یک رقابتی 2018 نژاد در میان دموکرات موج.

یک نیروی هوایی کهنه که به نفع قانونی کردن ماری جوانا اما به سختی می تواند به عنوان یک متوسط Riggleman زد گرفتار همکار خود را جمهوری خواهان که خود را آزادیخواه گرایش به رهبری او را به officiate یک هم جنس مراسم عروسی برای دو نفر از داوطلبان کمپین در سال گذشته است.

“من شده اند ترسو اگر من نمی” Riggleman NPR گفت. “حزب جمهوری خواه حزب لینکلن ما حزب آزادی فردی.”

تبلیغات:

“حزب جمهوری خواه زمانی که شما نگاه در کیش برای حفاظت از آزادی های مدنی و آزادی مذهبی می تواند بسیاری فراگیر در کشور” Riggleman گفت: در کمپین بلیزرز. “و شما می دانید که چرا ما یک چادر حزب ؟ چرا ما به دنبال آزادی ، چرا ما اجازه می دهد مردم را به زندگی می کنند راه آنها می خواهند به زندگی می کنند و توقف دولت از رسیدن به هر جنبه ای از زندگی ما؟”

در عوض پس از از دست دادن هر ایالت مسابقه در دهه گذشته و از دست دادن کل مجمع عمومی ویرجینیا اوباما تصمیم گرفت که مبارزه با حقوق برابر برای جامعه تجاوز شد تپه به مرگ در طول غرور ماه ، با توجه به کروناویروس و در یک فرایند Riggleman ادعای طراحی شده بود به صدمه زدن به مبارزات انتخاباتی خود حدود 2,500 فعالان حزب بازیگران برگه های رای در یک درایو-از طریق فرمت در یک پارکینگ. اگر چه این منطقه بزرگتر از نیوجرسی جمهوری خواهان تنها اجازه رای گیری در یک مکان — یک کلیسا در برنده اصلی منطقه است.

باب خوبی که شکست Riggleman که در اولیه یک بنیادگرای متعصب و سابق مدیر دو و میدانی در جری فالول را آزادی دانشگاه. خوب اساسا زد برای دفتر زیرا او ناراحت Riggleman دخالت در گی, عروسی, تماس Riggleman “با پایه حزب است.” یک دوباره متولد انجیلی مسیحی و سرسخت محافظه کار اجتماعی خوب می خواهد برای پایان دادن به حق شهروندی و مخالف سقط جنین به هر دلیلی — حتی اگر زندگی مادر در خطر است.

تبلیغات:

جمهوری خواهان باید شش نقطه ثبت نام لبه در ویرجینیا روستایی 5 منطقه به طوری که در تمام احتمال خوب را به عنوان یک افراطی backbencher که معرفی وحشی لوایح که به هیچ جا. اما وجود دارد شانس که خوب نیست حتی انتخابات عمومی رای گیری این سقوط به ایسنا توضیح می دهد:

خوب از دست رفته سه شنبه آخرین مهلت برای پر کردن یک کلید در فرم مربوط به نامزدی خود را, اما او دست-تحویل فرم به دولت در انتخابات در بعد از ظهر جمعه, انتخابات, مقامات گفت. هیئت انتخابات به طور معمول ارائه می دهد برنامه های افزودنی در این موارد و تغییر انتخابات خرما با توجه به کروناویروس ممکن است ایجاد سردرگمی در مورد مهلت.

این فقط ممکن است جمهوری خواهان تیراندازی خود را در پا. منطقه شده است دوباره gerrymandered برای جبران کاهش جمعیت روستایی و رشد جمعیت شهری در دو دور گذشته به دلیل آن بوده است سخت تر و سخت تر به حفظ به عنوان “امن” کرسی برای ایران در هر چرخه. پس از Riggleman دست دادن این آخر هفته طبخ سیاسی گزارش اعلام کرد که حرکت ویرجینیا 5 از “احتمال دارد جمهوری خواه” به “تکیه خواه.” اگر ایران تا به حال فقط در سمت چپ این صندلی به تنهایی آن را گرفته اند بسیاری برای حزب دموکرات برای سرنگون Riggleman حتی در موج دیگری از انتخابات. خوب برنده اولیه این بدان معنی است که وجود دارد کمی شانس بهتری برای این صندلی به تلنگر بیش از وجود دارد قبل از. این نیز قابل تصور Riggleman اجرا می شود به عنوان یک نوشتن در نامزد آزادیخواه حتی فقط به بازی spoiler پس انداز اولیه فرایند به عنوان پس تقلب شده.

تبلیغات:

بدنام Rep. Steve King of Iowa یکی دیگر از جناح راست فعلی که در حال حاضر بوت از دفتر این چرخه. پادشاه که نشان داده شده است آیووا منطقه 4 و در بخش شمال غربی این ایالت از سال 2013 دچار نزدیک به دو رقمی شکست در دست دولت سن. شیدا Feenstra که outraised پادشاه در سه ماهه اول سال نزدیک به 400.000 دلار است.

این اولین شکست شاه حرفه ای که مدت طولانی است که صریح خود را در مورد رادیکال views. او هشدار داد در توییتر که “خودکشی فرهنگی با جمعیتی تحول باید پایان یابد” و هشدار داد که آمریکایی ها نمی توانند “بازگرداندن تمدن ما با کسی دیگری نوزادان است.”

 پس از پیروزی مجدد در انتخابات تنها با سه امتیاز در قرمز عمیق منطقه در سال 2018 را نه اصطلاح جمهوری خواه کنگره شد و در نهایت حذف از سه کمیته تکالیف توسط رهبران در حزب خود او و پس از او سوال offensiveness از اصطلاح “سفید supremacist” در مصاحبه با نیویورک تایمز.

تبلیغات:

Feenstra نیست حمله پادشاه برای خود پرستی به جای شعار خود امتیاز A+ را از انجمن ملی تفنگ و تاییدیه از اتاق بازرگانی سابق آیوا تری Branstad ملی و حق زندگی کمیته. با پادشاه و از دست دادن شانس برای یک جمهوری خواه pick-up ظاهر می شود بیشتر دور از دسترس است.

جمهوریخواهان همچنین به نظر می رسد آماده به ارسال حداقل یک QAnon مؤمن به کنگره این سقوط. حدود 50 QAnon حامیان در حال اجرا برای کنگره در این سال با توجه به رسانه ای مسائل.

در مه, Jo Rae پرکینز برنده جمهوریخواه اولیه در اورگان با بیش از 49 درصد آرا در برابر سه نامزد دیگر. او گفت: نیویورک تایمزبا اشاره به “س” تئوری های توطئه که “به مردم قرار داده و با هم بیشتر و بیشتر قطعه از پازل را می توانید ببینید, آره, این واقعی است.” او شده است تایید شده توسط جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی و جمهوری خواه نامزد رقابت برای اورگان 4th کنگره منطقه.

تبلیغات:

“س وطن پرست است” گفت: Marjorie گرین تیلور در یک ویدیو یوتیوب پست شده در سال 2017 اشاره به ناشناس بذر افشان آنلاین تئوری که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداختن یک جنگ پنهانی علیه یک دوز و کلک از پدوفیلیا نخبگان سیاسی.

در روز سه شنبه گرین ضرب و شتم شش نامزدهای جمهوری خواه در حال اجرا برای صندلی سمت چپ خالی توسط گذاشت Rep. تام گور گرجستان واجد شرایط برای یک اوت رواناب در برابر یک حریف او led در دور اول با 20 امتیاز. منطقه امن جمهوریخواه صندلی و گرین ادعا می کند به حمایت از هرزه جیم اردن از اوهایو یکی از پیشرو جمهوریخواهان مجلس.

این نامزدهای جمهوری خواه — که در یک شیطانی پدوفیلیا عمیق, دولت, و می خواهید برای پاکسازی هر عضو که حتی شرکت در یک ازدواج — پشتیبانی شده توسط مقامات جمهوری خواه و رهبری و همچنین این حزب رای دهندگان. فراموش نکنید آنچه که می گوید: در مورد این افراد خاص و مبارزات خود را — چه آن را می گویند در مورد حزب جمهوری خواه?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی