ایران از سوی دیگر ، دیوید پردو انتخاباتی را “ضد سامی” آگهی که سینه های بزرگ یهودی حریف بینی

این کمپین از سوی دیگر ، دیوید پردو R-Ga., در زمان پایین یک آگهی است که به نظر می رسد به بزرگ دموکراتیک رقیب جان Ossoff بینی روز شنبه پس از آن محکوم شد به عنوان “ضد یهودی.”

از Facebook ad که ادعا شده که “دموکرات ها در حال تلاش برای خرید گرجستان” ویژه تغییر تصویر از Ossoff در کنار رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. هر دو مردان یهودی. آگهی برای اولین بار پرچم رو به جلو است.

تبلیغات:

سرزنش “خطای غیر عمدی” در طراحی گرافیک فرایند Perdue کمپین در گفت و گو حذف آگهی.

“در طراحی گرافیک فرایند به کار گرفته شده توسط یک فروشنده عکس تغییر اندازه داده شد و یک فیلتر اعمال شد که به نظر می رسد که ناشی از یک خطای غیر عمدی که تحریف تصویر” یک سخنگوی کمپین گفت: رو به جلو. “بدیهی است که این اتفاقی بود اما برای اطمینان از وجود دارد مطلقا هیچ سردرگمی ما بلافاصله حذف تصویر از Facebook. کسی که معنی آن این بود که هر چیزی به غیر از یک خطای غیر عمدی است که عمدا بد نمایش دادن سناتور پردو قوی و سازگار رکورد ایستادن محکم در برابر یهودی ستیزی و نفرت است.”

این کمپین همچنین با اشاره به بیانیه ای از سابق بهداشت ، نورم کلمن, R -, Minn. رئیس جمهوری آمریکا که در ستایش Perdue به عنوان یک فرد از “افتخار و یکپارچگی بالا” نامیده می شود و یهودی ستیزی به اتهام “به غلط” سیاسی گزارش شده است.

تبلیغات:

Ossoff رد این کمپین را توضیح.

“سناتور به معنای واقعی کلمه هیچ کس معتقد است که خود بهانه او گفت:” در توییتر.

Ossoff استدلال که آگهی عمدا “تحریف چهره من به بزرگ شدن و گسترش بینی من است.”

“این قدیمی ترین آشکار حداقل اصلی ضد سامی استعاره در تاریخ,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

در یک بعد از کنفرانس خبری Ossoff گفت: تبلیغ “توهین آمیز و تکان دهنده است.” وی Perdue به عذر خواهی و اهدای درآمد حاصل از هر مطرح شده از آن استفاده کنید.

“این یک آگهی است که دیده می شد هزاران نفر از گرجستان. این یک مالی, آگهی” Ossoff روز سه شنبه گفت. “من بر بهداشت ، Perdue به پول است که او مطرح شده با استفاده از این دستکاری تصویر از چهره من و اهدای پول به گروه هایی که جامعه ترویج شفا و جامعه وحدت و تحمل. چرا که پس از این چهار سال گذشته که آنچه ما نیاز داریم در اینجا در این کشور در حال حاضر تا آنجا که تا کنون.”

تبلیغات:

یهودی و دموکراتیک گروه نیز محکوم آگهی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تقویت, حمایت و عادی تعصب & نفرت دیگران در این ترجمه همچنان به دنبال” Halie Soifer که سران یهودی و دموکراتیک شورای آمریکا توییتی.

“یک رئیس جمهور را متهم یهودیان آمریکایی از بی وفایی. خانه رهبر جمهوریخواهان به tweeting ضد سامی استعارههای. و در حال حاضر یک سناتور در حال اجرا یک آگهی است که در آن خود را یهودی حریف بینی دستکاری شده است به نگاه بزرگتر” دیلان ویلیامز معاون ارشد رئيس جمهور از سمت چپ متمایل یهودی گروه J Street نوشت. “چقدر بیشتر جناح راست نفرت ما باید تحمل؟”

تبلیغات:

Ossoff یک روزنامه نگار تحقیقی که قبلا ناموفق زد در خانه گران قیمت ترین مسابقه در تاریخ در سال 2017 قفل شده است و در مسابقه با پردو یک آسیب پذیر نتانیاهو نخست سناتور. آشپز سیاسی گزارش به تازگی منتقل نژاد از “ناب جمهوری خواه” برای “toss-up.”

گرجستان حزب دموکرات به نام برای Perdue به عذر خواهی و آتش فروشنده که در تولید آگهی.

“این ضد یهودی حمله علیه جان Ossoff از سناتور پردو را آور, کمپین هیچ جایی در سیاست” دولت رئیس Nikema ویلیامز در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر بیشتر از همیشه ما را به مبارزه با زشت نفرت دیده ایم همچنان سر خود را به عقب در این کشور است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی