اوباما سناتور خرید سهام در شرکت است که باعث پزشکی دنده پس از غیر عمومی جلسه توجیهی در coronavirus

سرمایه گذاری از دیگر سناتور جمهوری خواه آمده است تحت بررسی پس از آن آشکار شد که از سوی دیگر ، دیوید پردو گرجستان خریداری سهام در یک شرکت تولید کننده تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در همان روز به عنوان یک غیر عمومی مجلس سنا در جلسه توجیهی در coronavirus بیماری همه گیر.

از سوی دیگر ، دیوید پردو گرجستان خریداری شده تا آنجا که $65,000 سهام در یک شرکت به نام DuPont de Nemours که تولید PPE مانند دستکش و روپوش و ماسک the Atlanta Journal-Constitution گزارش شده است. معامله صورت گرفت در ژانویه. 24 بود که همان روز در مجلس سنا برگزار شد تنها اعضای جلسه در این بیماری همه گیر. پردو گزارش 10 مختلف خرید در دوپانت سهام به مقدار سرمایه گذاری به دلار 185,000 از طریق مارس 2, با توجه به افشای مالی گزارش.

تبلیغات:

این سناتور همچنین سرمایه گذاری تا $50,000 در Netflix, سرگرمی جریان ارائه دهنده است که دیده می شود کسب و کار خود را افزایش می دهد که بیشتر مردم برای پیدا کردن خود را به طور ناگهانی در صفحه اصلی و فروش سهام در سزار, سرگرمی, کازینو شرکت است که آمار گرفته میان همه گیر.

در همان زمان Perdue به فروش نزدیک به 400.000 دلار در سهام Kroger یک فروشگاه زنجیره ای است که شاهد یک رونق در تقاضا در طول همه گیر و سرمایه گذاری تا آنجا که $75,000 در خرده شهری Outfitter, حتی اگر آن را به حال نزدیک به تمام فروشگاه های خود را.

“پس از آمدن به آمریکا در سال 2015 دیابت Perdue همواره یک مشاور مدیریت امور مالی شخصی و او است که در روز به بعد تصمیم گیری” پردو را سخنگوی چری گیلان گفت: Journal-Constitution. “برای پنج سال گذشته سناتور به طور کامل در انطباق با قانون فدرال و تمام سنا اخلاق مورد نیاز است.”

تبلیغات:

پردو است سناتور جمهوری خواه به صورت سوالات خود را در مورد فعالیت های تجاری. سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن کارولینای شمالی تخلیه آنجا که $1.7 میلیون سهام از صنایع خواهد بود که تحت تاثیر این بیماری همه گیر پس از اینکه بخش خصوصی با همتایان اروپایی خود در مورد بحران. در همان زمان او علنا اطمینان آمریکایی ها در مورد بلندی بهداشت بحران است. با مته سوراخ کردن دفتر بستری ماه گذشته که از آن شده است تماس گرفته توسط دفتر تحقیقات فدرال (FBI) است که هماهنگی آن پروب کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC).

پردو است گرجستان همکار جمهوری خواه ایالت کلی Loeffler نیز مواجه اتهامات تجارت خودی. همراه با شوهرش Loeffler خریداری سهام در دوپانت که تولید کننده COVID-19 لباس های محافظ و در یک شرکت مخابراتی به نام Citrix که هر دو باید سود در طول همه گیر با توجه به افزایش نیاز به تجهیزات ایمنی و لباس و یک چشم انداز مثبت در راه دور. او اعلام کرده که او در حال نابودی او فردی منابع سهام.

“از جایی که ما نشسته واضح است که این یک رشد رسوایی و اطلاعات مورد مشکوک معاملات سهام در حال رفتن به نگه داشتن به trickling در” دونالد شرمن معاون مدیر در watchdog شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن گفت: سالن در روز چهارشنبه. “همین دلیل است که زمانی که ما ثبت شکایت ما علیه سنسور. Loeffler و با مته سوراخ کردن با سنا کمیته اخلاق ما نیز از آنها خواست تا به بررسی هر یک از دیگر سناتورهای کردم که یک جلسه خصوصی قبل از ساخت برخی از این فروش به طوری که ما مجبور نیستید برای نگه داشتن پرونده شکایت.”

تبلیغات:

او افزود: “چه جالب اینجا است که سناتور. Perdue ادعا می کند که او به دنبال همه مربوط سنا اخلاق قوانین و مقررات و من امیدوارم که مجلس سنا کمیته اخلاق نگاه به آن است. اما من فکر می کنم آن را نیز در زمان سوال که آیا مجلس سنا اخلاق رژیم به اندازه کافی قوی است برای مقابله با آنچه که واضح است که مشکل است.”

شرمن نمایش تکرار شد هاروارد قانون پروفسور لورنس قبیله در مصاحبه زودتر.

تبلیغات:

“سناتور با مته سوراخ کردن سهام معاملات بالا بردن بیش از یک کمی سوء ظن” قبیله گفت: سالن توسط ایمیل در ماه گذشته. “آنها بوی تجارت خودی و خیانت به اعتماد عمومی — نه به ذکر است به سلامت. بیایید امیدواریم که FBI-SEC رسیدگی به جزئیات است که عادلانه و دقیق و نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند که نمی توان آن را یک دوغاب از مرتب کردن بر اساس من شگفت زده نمی شود برای دیدن از ما بسیار حزبی دادستان کل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>