اوباما rip مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از coronavirus; CDC مسائل مبرم هشدار بازارهای سقوط

سناتورها از هر دو طرف ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس در میان هشدار دادند از مقامات بهداشت.

سنا بود جریان با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت پس از رهبر حزب دموکرات چاک شومر D-n. y. گفت: دولت بود و “خواب رفتن در چرخ” به عنوان کشور چهره یک “بیماری همه گیر.”

تبلیغات:

سناتور ظاهرا دریافت پاسخ آنها به دنبال.

“صبح امروز طبقه بندی شده coronavirus جلسه باید ساخته شده اند به طور کامل به مردم آمریکا” توییتی بهداشت ، ریچارد بلومنتال D-Conn. “آنها خواهد بود به عنوان وحشت زده & شگفت زده به من با ناکافی بودن آمادگی و پیشگیری.”

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد Wolf همچنین در مورد مدیریت پاسخ در سنا در جلسه در بخش بودجه است.

تبلیغات:

سناتور. جان کندی, R-La., رشد نا امید زمانی که گرگ شد قادر به ارائه یک برآورد که چگونه بسیاری از مردم در ایالات متحده آمریکا ممکن است تبدیل شدن به آلوده به ویروس آن مرگ و مير و چه منابع کشور نیاز به مقابله با یک بزرگتر شیوع.

“شما وزیر, من فکر می کنم شما باید بدانید که پاسخ” کندی گفت.

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا نیز گفت که او “بسیار نا امید” در عدم آماده سازی است.

تبلیغات:

“در این مرحله من فکر می کنم ما قابل ملاحظه ای underinvesting در آنچه که خواهد بود مناسب برای یک محیط است که می تواند جدی گفت:” رامنی که مواجه مقامات دولت در روز سه شنبه جلسه. “من فکر می کنم ما باید بیرون کشیدن تمام متوقف می شود.”

این ویروس به بیش از دو دوجین از کشورها از آن سرچشمه در چین با وجود دولت را سرکوب در تلاش برای جلوگیری از سرایت. وجود دارد 53 موارد تایید شده در ایالات متحده از بیش از 80 ، 000 در سراسر جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی اما اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد استاد Marc Lipsitch گفت: اطلس عدد حقیقی است که به احتمال نزدیک به 100 تا 200 نفر است. تنها در حدود یک دوجین متحده باید آزمایشات لازم برای بررسی بیماران مبتلا به این ویروس به این دلیل که مراکز کنترل بیماری ها فرستاده معیوب تجهیزات تست و بسیاری از افرادی که آلوده می شوند ممکن است هیچ علائم حتی به عنوان آنها گسترش ویروس.

تبلیغات:

Lipsitch تخمین می زند که 40 درصد به 70 درصد از جمعیت جهان را آلوده شدن با این ویروس هر چند او تاکید کرد که بسیاری از کسانی که تبدیل خواهد شد به طور جدی بیمار است. این ویروس به نظر می رسد نرخ مرگ و میر حدود 2 درصد بر اساس این گزارش که بسیار بالاتر از آنفولانزا اما بطور قابل توجهی پایین تر از گذشته شیوع مانند آنفولانزای مرغی سارس (سندرم حاد تنفسی) و ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه). برخی از مردم ممکن است کاملا بدون علامت هر چند افراد با سیستم ایمنی ضعیف و افراد مسن به خصوص در معرض خطر مرگ است. بیش از 2600 نفر فوت کرده اند از ویروس.

ترس بیش از این ویروس تشدید روز دوشنبه به عنوان بازار سهام سقوط بیش از 1 ، 000 امتیاز با تشکر از نگرانی های سرمایه گذاران بیش از تاثیر اقتصادی این ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر ادعا کرد که “بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من” را به عنوان او اصرار داشت که “Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا.” داو جونز متوسط دیگر کاهش یافت و 880 امتیاز با زمان بسته شدن در روز سه شنبه بعد از ظهر و از دست داده است و حدود 7 درصد از ارزش خود را در دو روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها سعی در تطهیر ویروس. حامیان مانند راش Limbaugh ادعا کرده اند که زنگ بیش از این ویروس است که یک طرح به “پایین آوردن” مغلوب ساختن پیشی جستن و فاکس کسب و کار میزبان چارلز Payne سرزنش بازار سهام اسلاید در برنی ساندرز’ پیروزی در نوادا قفقاز. رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند به طور گسترده ای مورد مناقشه ادعا می کنند که این ویروس را “دور” هنگامی که آب و هوا گرم تر می شود. “ما احتمالا به حدود 10” موارد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در هند در روز سه شنبه.

تبلیغات:

CDC مدیر نانسی r. schultze ، تخلیه هر گونه حس خوش بینی در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه گفت که “جامعه گسترش” در ایالات متحده اجتناب ناپذیر بود و دو تا از سه شرایط تعریف یک بیماری همه گیر در حال حاضر شده است ملاقات کرد. “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد نمی,” او گفت: “اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید.”

R. schultze ، خواست پدر و مادر به آماده شدن برای یک پتانسیل در سراسر کشور گسترش: “شما باید فرزندان خود را به مدارس مورد برنامه های خود برای مدرسه اخراج و یا تعطیلی مدارس. سوال در مورد برنامه ریزی برای teleschool.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از کنگره خواسته است تا برای $2.5 میلیارد دلار برای مبارزه با ویروس است که رئیس جمهور اقدام به سیاسی در روز سه شنبه.

تبلیغات:

“من می بینم که چاک شومر انتقاد آن; او فکر کرد که باید آن را بیشتر. و اگر من به او می گویند باید کمتر است. این خودکار, شما می دانید, با این شخصیت آنها تنها برای کشور ما خوب نیست,” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد.

اما آن را فقط دموکرات که گفت این دولت نیست که به اندازه کافی تهاجمی در مقابله با این مسئله است.

“این زمان به سعی کنید به shortchange مردم آمریکا است. این بار به گام” گفت: سناتور. ریچارد شلبی, R-Ala., با توجه به سیاست.

شومر ناودان دولت برای عدم تهاجمی به اندازه کافی و برای برنامه ریزی برای گرفتن پول از یک صندوق در نظر گرفته شده برای مبارزه با ویروس ابولا است.

تبلیغات:

“که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به سرقت وجوه اختصاص داده شده به مبارزه با ابولا است که نشان می دهد خود را قوی بی کفایتی و بیشتر ثابت می کند که او و دولت او نیست Coronavirus بحران به طور جدی به عنوان آنها نیاز به” شومر گفت. “ما دیده ایم هیچ نشانه آن است که رئیس جمهور تهمت است هر طرح و یا ضرورت برای مقابله با گسترش Coronavirus. ما نیاز به رهبری و ما باید آن را سریع.”

مجلس نانسی پلوسی گفت: دولت بودجه درخواست شده بود “دیر شده و کاملا ناکافی به مقیاس این اورژانس است.”

پلوسی افزود که تهمت اتحاد چپ موقعیت های کلیدی است که می تواند وظیفه مدیریت پاسخ به این ویروس خالی برای سال.

“برای تقریبا دو سال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چپ انتقادی مواضع اتهام مدیریت بیماری های همه گیر در شورای امنیت ملی و وزارت امنیت داخلی خالی,” او گفت:. “رئيس جمهور در تازه ترین بودجه به نام برای کاهش بودجه برای مراکز کنترل بیماری است که در خط مقدم از این اورژانس است. و در حال حاضر او است که ترکیبات آسیب پذیری ما به دنبال غارت کردن منابع مالی هنوز هم نیاز به نگه داشتن ابولا در چک.”

تبلیغات:

سناتور. کریس مورفی, D-Conn., اضافه شده است که نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن “قرار داده و هیچ کس در اتهام” تلاش برای مبارزه با ویروس تحت فشار قرار دادند و برای کاهش, او همچنین “تعطیل 37 47 جهانی ضد برنامه های همه گیر.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن یک انتخاب به ما را آسیب پذیر” مورفی گفت: “به این همه گیر و یک بعدی و یک بعدی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>